Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

>akers

30.01.2023. 16:31

»

akers

Es Ukrainas kareivju vietā stipri padomātu, par ko tad es cīnos - par parasjonoka iepirkumu? (padomju nomenklatūrai raksturīgā manierē - mēs visi ukraiņi - un rociņa tik liek kabatā), tad tā epiizode uz kalna ar šampānieti un uažokiem, tagad olas. Biedre briede dabiskajā habitātā


Pareizi: Es ar tā domaju: Musu krievu tauta -pilnigi idioti ka neļava attistitiem vaciesiem mus okupet. Butu ļavuši-tagad mes visi brauktu Mercedes un dzivotu ka Vacija, ne ka musu ''bagata'' Krievija.

Atbildēt

akers

30.01.2023. 04:10

Saakašvili problēma ir - nevar valsti reformēt varas līdzekļiem. Bija jārada atšķirīga un jauna pilsoniskā struktūra, nevis jākļūst par valdnieku reformētāju. Nu, izrādās, ka tauta nevis brīvību gribēja, bet lētāku benzīnu, un "jaunā" policija, nemaz nav tik jauna, un vispār ir sajūta, ka padomju oligarhāts uzvarēja, ka nekādu reformu nav bidis vispār. Bet viņš ir malacis milicis - lika ševardnacistiem samaksāt pilnu cenu. Nu, par to viņš samaksās ar. dzīvību.

Atbildēt

akers

30.01.2023. 04:03

reizēm okupācija ir labāka. Mums Latvijā arī ir okupācijas režīms.

Atbildēt

akers

30.01.2023. 04:00

Es Ukrainas kareivju vietā stipri padomātu, par ko tad es cīnos - par parasjonoka iepirkumu? (padomju nomenklatūrai raksturīgā manierē - mēs visi ukraiņi - un rociņa tik liek kabatā), tad tā epiizode uz kalna ar šampānieti un uažokiem, tagad olas. Biedre briede dabiskajā habitātā.

Atbildēt

nu

28.01.2023. 10:29

»

100%

tiesa. Tā rīkojās visur kur valda mafija...Jo pie varas jāliek ne labākos, bet pats galvenais---savējos


savējo ielikšana visos amatos-tas paties ir elementārs mafijas darbības princips.

Atbildēt

Akers

25.01.2023. 14:57

Ķīna ir absolūti nebaudāma substance. Varbūt Kantonā, Šanhajā, Honkongā. Bet vidējais ķīnietis ir staigājoša katastrofa. Gangnamā ir tie pelnošie un izglītotie jaunieši. Tādu Karvaja ķīniešu sieviešu, kur acis piesiet, nav vispār. Marunači rajonā tādas ir, bet Ķīnā nav.

Atbildēt

Akers

25.01.2023. 14:53

Marunači rajons Tokijā ir laikam vienīgais, kur dzīvo augstas vestimentārās izpratnes cilvēki. Tur sievietēm ir elegance. Neko negribu zināt par problemātiskiem cilvēkiem. Vēl Gangnamā ir šie elegantie augstskolu beidzēji 30-40 gadi. Tiem arī ir gaume. La gente per bene. Tie varētu saprast, kas ir Latvijas tiesiskums. Cilvēki jaķelēs un krosenēs neko nejēdz. Latvija ir cilvēki džemperos un treniņtērpos, pilnīga nejēdzība.

Atbildēt

100%

25.01.2023. 11:44

»

Ansis

Tas tikai lieku reizi liecina par to, ka Hermanis tiek slavināts LV mass media ne dēl sasniegumiem teātrī, bet dēl saviem sakariem Elertes lietussargu kompānijā...


tiesa. Tā rīkojās visur kur valda mafija...Jo pie varas jāliek ne labākos, bet pats galvenais---savējos....

Atbildēt

he, he

25.01.2023. 11:01

»

vice

Kādēļ muļķis


Lietderīgs idiots un muļķis, kas ļauj blēdīgiem būvniekiem sevi izmantot, tak ir viens un tas pats.

Atbildēt

akers

25.01.2023. 09:14

a kogda ja budu generaļnim prokurorom, ja ih vseh pavešu… M. Feigin

Atbildēt

andris akers

25.01.2023. 09:10

tokenbergs, vansovics … jūs saožat likumsakarību?

Atbildēt

Andris Akers

25.01.2023. 09:00

Valmierā netrūkt prokuroru miljonāru. Ko gan rietumi vēl nesprot?

Atbildēt

Andris Akers

25.01.2023. 08:58

Nav nekādu taubu par to, ka gan tokenbergam, gan amerikam ir viena un tā pati tantiņa, kas tikko nomira Izraēlā. Jeb viņai palīdzēja aiziet 1989. gadā. Un viņiem ir kopīgs mantojums. Jums par to latvijā nedrīkst būt nekādu taubu, un vēl tajā procesā ir nepietiekama rietumu palīdzība.

Atbildēt

Andris Akers

25.01.2023. 08:47

Pār Rīgas karti noliekušies ir ne tikai ameriks dēls n tēvs, bet arī virkne prokuroru, tiesnešu, nu, par čekistiem nemaz nerunājot. Tāds kā vesels bunkurs, un visi viņi ušu piezīšanās ritmā kaut ko tur citīgi pēta. Kā rietumi domā, ko pēc tam indivīds tur var darīt? Par kādu korupcijas apkarošanu viņi runā? Es domāju, ka vidi nākošie prokurori aizsargās tos, kas bijs noliekušies pār karti..., nu, protams, ka tur ir vajadzīga rietumu palīdzība. Vajag vēl padomju KNAB un administratīvo tiesu.

Atbildēt

LPSR laika virpotajs

24.01.2023. 19:39

»

bet

Hermanis ir LPSR pazīstamā kolaboranta-viena no trim starptautisko notikumu aprakstītāja-Hermaņa dēls


hermanis ar mavriku vulfsonu zilajos ekranos bezmitas slaveja pskp un psrs politiku kopuma.kad par mutes palaisanu vairs cietuma nesedinaja vulfsons saka izlikties par lielu latviesu tautas draugu un aizstavi,sagatavojot augsni ,,parex,, bankas darbibas uzsaksanai.

Atbildēt

pensionari neko neaizmirst !

24.01.2023. 19:31

»

he, he

Spriežot pēc šī raksta, Hermanis ir vienkārši muļķis


hermanis ir lielakais latviesu pensionaru ienaidnieks.pensionari boikotejiet hermana ,,lugas,,.

Atbildēt

vice

24.01.2023. 19:17

»

he, he

Spriežot pēc šī raksta, Hermanis ir vienkārši muļķis


Kādēļ muļķis?

Lietderīgais idiots.

Izmantojams Rāvja PLG vairošanai.

Garantēti % NESAŅEM.

Atbildēt

Kasiņš

24.01.2023. 15:35

»

paga

Pričom te Hermanis? Viņš nav VNĪ, viņš nav JRT direktors, tur ir pavisam citi atbildīgie


Hermanis iepriekš nāca klajā ar smieklīgu savārstījumu, kurā galvenā vēsts bija par stulbajiem ierēdņiem, kas nekādi nevar iedot nabaga būvniekiem to, ko viņi pieprasa…

Atbildēt

Impotence

24.01.2023. 15:18

Tā ir VNĪ nespēja organizēt un vadīt būvniecības procesus. Ja neskaita atsevišķus, privātmāju lieluma, muzeju un prez. rezidences remonta projektus Jūrmalā, tad visi pārējie būvobjekti, pēdējā piecgadē vai pat senāk, ir ar problēmām un pārmetumiem būvniekiem un visiem, bet tikai ne sev! Pie kam uzsākto vai paveikto projektu nav nemaz tik daudz. Neticu, ka būvniecības nozare valstī ir tik blēdīga, jo kā tad privātie investori un citas valsts un pašvaldības iestādes to var, bet VNĪ visur problēmas ar piesaistītajiem izpildītājiem.

Atbildēt

Ja ja ja

24.01.2023. 13:11

Hermann, Scholz, Wagner,Merkel, Schröder ...

Atbildēt

Andris Akers

24.01.2023. 13:01

Vienīgā īstenības izpausme ir Latvijas Radio sienas grafiti un uzlīme “Cik ilgi pļerkstēs Vecais ratiņš!”

Atbildēt

zaķītis

24.01.2023. 11:55

Hermanis ir Kremlim noderīgais idiots!

Atbildēt

Andris Akers

24.01.2023. 11:49

Bija tāda multene “ dāvana pašam vājākajam”. Tad, lūk, rietumu apelsīni nonāk pie absolūtās varas, bet mani, zaķīti, neviens neaizstāv, atbalsta tikai padomju monopolu, bet es esmu pats vājākais! Es, mani dauza, dedzina, nedod darbu…

Atbildēt

vice

24.01.2023. 11:12

Acīmredzama, kārtējā G.Rāvja (PLG) shēma "ar ierēdņiem" (dažas no iepriekšējām: gudrona dīķu shēma; Saktas puķu tirdziņa shēma u.t.t.).

Šoreiz kā lietderīgais idiots - Hermanis!

Saskaitam naudu (tikai un vienīgi) un visas atbildes kļūst skaidras.

Atbildēt

Apinis

24.01.2023. 10:45


JRT ir KGB teātris, nu kā Dinamo Rīga.

Atbildēt

paga

24.01.2023. 01:55

Pričom te Hermanis? Viņš nav VNĪ, viņš nav JRT direktors, tur ir pavisam citi atbildīgie.

Atbildēt

Karteļa vadītājs komandē JRT

23.01.2023. 22:52

»

vice

Rāvis darbībā


Pēc KGB darbinieka, karteļa vadītāja uzrunas "mēs lemjam" - JRT uzdevums ir karteļa lēmumus izpildīt. Nākamais uzdevums Hermanim - uzvest tejāteri "mums KGB un karteļu nav". Nav arī GRF1- GRFn, kur n tiecas uz bezgalību.

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (HT/TH-NEKĀ)

23.01.2023. 18:13

»

TH

Te nu pilnā krāšņumā Indulis Duka no Dikļiem. Untuns Mazpusens, Mikropisāns, Indullis Durka no Dikļu durkas, Indullis Durka, Durkas kundze, Cenzēts un (politiski represēts), patiesībā, nutanubet, nubet, nutanugan


P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, pietiek.skapja plānprātiņ!
Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai nožēlojamā "tālu tikušā bet aizmirstā ģēnija" citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (HT/TH-NEKĀ)

23.01.2023. 18:04

»

TH

Te nu pilnā krāšņumā Indulis Duka no Dikļiem. Untuns Mazpusens, Mikropisāns, Indullis Durka no Dikļu durkas, Indullis Durka, Durkas kundze, Cenzēts un (politiski represēts), patiesībā, nutanubet, nubet, nutanugan


tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
Samierinies ar to un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Veseļojies, plānprātiņ HT/TH-NEKĀ (un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT)! ;)

Atbildēt

TH

23.01.2023. 18:00

»

pietiek.skapja plānprātiņš?

Patoloģisks idiots. Īstenībā tukša vieta. Viņš sevi pierādījis kā neārstējami slimu ar progresējošu šizofrēniju diletantu, vecu un uz visu glupo galvu slimu izbijušo milici, pašreizējo speckantoru savervētu ietekmes aģentu, provokatoru un stukaču. viņam nav ko teikt, kas varētu iepriecināt sevi un citus...


Te nu pilnā krāšņumā Indulis Duka no Dikļiem. Untuns Mazpusens, Mikropisāns, Indullis Durka no Dikļu durkas, Indullis Durka, Durkas kundze, Cenzēts un (politiski represēts), patiesībā, nutanubet, nubet, nutanugan ..

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš?

23.01.2023. 17:47

»

Gaidi ciemiņus, Induli Duka!

Būs videoieraksti, kameras. Sniegsi interviju, vai bēgsi? Vienreiz, tevi godātais, jāizvelk dienas gaismā. Būs raksts par tevi ar visiem taviem “daiļrunīgiem citātiem par mūsu dārgo Latvijas zemi! Sabiedrībai taču jāredz mūsu varonis arī Pietiek.com slejās


Patoloģisks idiots. Īstenībā tukša vieta. Viņš sevi pierādījis kā neārstējami slimu ar progresējošu šizofrēniju diletantu, vecu un uz visu glupo galvu slimu izbijušo milici, pašreizējo speckantoru savervētu ietekmes aģentu, provokatoru un stukaču. viņam nav ko teikt, kas varētu iepriecināt sevi un citus, izņemot derdzīgu lamāšanos un necilvēcīgi trulu naidu pret normāliem cilvēkiem. Bet, nē, turpina murgot! Pašslavinās un pašreklamējas kā izdzimums ar netradicionālu slimi perversu orientāciju.

Gaidi ciemiņus, pietiek.skapja plānprātiņ! Būs videoieraksti, kameras. Sniegsi interviju, vai bēgsi? Vienreiz, tevi "nepelnīti aizmirstais ģēnij", jāizvelk dienas gaismā. Būs raksts par tevi ar visiem taviem “daiļrunīgiem citātiem", tajā skaitā par šo:

"Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī.

Sabiedrībai taču jāredz mūsu varonis, kas "tik tālu ticis", tostarp arī Pietiek.com slejās!

Atbildēt

Smieklīgi, pietiek.skapja plānprātiņš trako

23.01.2023. 17:39

»

TH

Smieklīgi. Durka trako


tev kārtējā histēŗiski agresīvās šizofŗēnijas lēkme ienākusies?
Veseļojies, defektīvais, un uzdāvini sev smadzenes BEIDZOT!

Atbildēt

Gaidi ciemiņus, Induli Duka!

23.01.2023. 16:39

»

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (HT/TH-NEKĀ)

Nav jēgas ienīst sevi par nespēju lidot, ja tu esi radīts tikai rāpošanai...


Būs videoieraksti, kameras. Sniegsi interviju, vai bēgsi? Vienreiz, tevi godātais, jāizvelk dienas gaismā. Būs raksts par tevi ar visiem taviem “daiļrunīgiem citātiem par mūsu dārgo Latvijas zemi! Sabiedrībai taču jāredz mūsu varonis arī Pietiek.com slejās!

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš

23.01.2023. 15:53

»

Indulis Duka no Dikļiem

Tir tikai viens tāds


Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī.

Bet, kas zin! Un bez skapja partneru atļaujas, var gadīties, ja būšu tam gatavs. Pašlaik esmu gatavs vienam orālajam par 1 eiru, bet ne tam, kas man ir rāpus paša pasīvajā pozā, bet vienam lielākam grupņikam, jautrākai dzīvei. Manai zoofīla fantāzijai.

Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Katrs izgāžas, kā prot!

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (HT/TH-NEKĀ)

23.01.2023. 15:52

»

Kaut arī esmu Induļa Durkas no Dikļiem draugs,

šoreiz man jāteic - "Se, būdā, Durka


Nav jēgas ienīst sevi par nespēju lidot, ja tu esi radīts tikai rāpošanai.
Tāpat kā nav jēgas apskaust tos, kuri nav radīti rāpošanai, atšķirībā no tevis.

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "Katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Veseļojies, plānprātiņ HT/TH-NEKĀ (un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT)! ;)

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem

23.01.2023. 15:43

»

Kaut arī esmu Induļa Durkas no Dikļiem draugs,

šoreiz man jāteic - "Se, būdā, Durka


Tir tikai viens tāds.

Atbildēt

rita

23.01.2023. 15:07

Bet kā tad var nemaksāt... un ja tauta prasa. Tagad viss tik dārgs

Atbildēt

he, he

23.01.2023. 15:04

Un kāpēc joprojām par krāpšanas mēģinājumu nav uzsākts kriminālprocess? Un no žurnālistu puses arī tāds jocīgs klusums? Vai arī raksta tikai pēc pasūtījuma, bet maksātpsējīgs pasūtījums šo lietua aktualizēt nav saņemts?

Atbildēt

Cvībaks

23.01.2023. 14:17

»

Jēga

“Avans” jēgu var saprast, ja to uzraksta kā “avanss


Hermanis jēgu var izprast, ja to uzraksta kā Hermann's

Atbildēt

Kaut arī esmu Induļa Durkas no Dikļiem draugs,

23.01.2023. 14:15

»

Ar saviem murgu palagiem

atkal pieķēzījis visas vietas


šoreiz man jāteic - "Se, būdā, Durka!"

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: