Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jau no dzimsanas

14.02.2023. 07:45

»

Students

"apinis" ukrainiski nozīmē parazīts, tāds līdzīgs ļoti garai cērmei ar daudz galvām


Apinis ir parazïts. tagad vecs pederasts

Atbildēt

piebilst var

30.01.2023. 10:21

»

ko te piebilst...

Biju labākās domās par Pēteri. Varēji vienkārši un saprotami kārtējo reizi pastāstīt par bardaku vietējā miera laiku medicīnā un kā ar to cīnīties...


tikai to, ka Tu pats acīm redzot esi slikti informēta persona, ja nezini,ka tieši Pēteris Apinis kā Latvijas ceļa veselības ministrs sāka LV veselības iestāžu prihvatizāciju par sviestmaizi tā radot veselības sistēmā pilnīgi haosu, kas turpinās arī šodien.

Atbildēt

Pēterim Apinim

30.01.2023. 10:19

Tādiem kā Tev ir jābūt gataviem krimināltiesas procesiem par prettautiski veikto prihvatizāciju LV veselības iestādēs.

Atbildēt

Pirātu partija

29.01.2023. 16:13

Mums jābūt gadaviem jaunam globālistu covididiotu uzbrukumam. Pēc PVO narādes nevakcinēti cilvēki, parslimojoši cilvēki un citi nesadurtie, medicīnas kartēs tiek izīmēti ar speciāliem kodiem Z28-310, Z28311, piemēram nozīmē daļēji sadurts, Z28309 – nenoimunizēts, tas ir nesadurts, pēc globālistu domām.
Lielākais globālists, covidafērists BillsGeits, savā pēdējā runā paziņoja par fakcinacijas pilnīgu izgāšanos, atzina, ka vakcīnas nestrādā. Tas nozīmē ka aitu - debīliķu fakcinācija vairs nebūs?
Ne būt nē, tas nozīmē, ka globālisti atlika jauno fakcināciju līdz labākiem laikiem, paziņos ka patriezējās Pfaizer vakcīnas bija kļūda, un durstīšanu pēc pāris gadiem sāks ar “uzlabotām” mRNS vakcīnam.
Atgādināšu, ka cilvēka organisms izveidots tā, ka tas spēj cīnīties ar jebkuru infekciju, bet vīrusi ir mehānisms, lai attīrītu organismu no šlakiem, kuri rodas lietojot neveselīgu pārtiku, fastfudus, un ja patreizējā medicīna ar vakcīnu palīdzību nobeigs organismu spēju pretoties iesnām un gripai, tad nākotnē visiem sadurtiem būs onkoloģija un daudz nopietnākas slimības. Vienkārši sadurtos covididiotus ņems prom.
Pasaules globālistu sapnis ir sadurt visus, lai radītu atkarību un uzsēdinātu uz farmu. Ja vesels cilvēks negrib durties, tad globālisti grib uzskatīt viņu par draudu nesošu sadurtiem.
Paņemsim par piemēru pusapgrauztā ābola kompāniju. Daudzi cilvēki samaksājuši iespaidīgu naudu par šo gadžetu, nav tā pilnīgi pārvaldnieki. Iphone saimnieki attālināti paņem un to atslēdz, tā darot Krievijā.
Var nepatikt puķina režīms, bet lietot tādu ierīci, ko ražotajs var pārvērst par ķeiģeli, es negribētu. Tā visur, globālistu jaunā shēma uzsēdināt sadurtos uz pieraksta. Tev nekas nepieder, un nevar piederēt, gribi lietot, maksā abonementmaksu, sagrēkojies pret globālistiem, tev atslēdz visu, nobloķē covididiota sertifikatus un tu ieiet nevienā iestadē nevari, samaksāt ne par ko nevari, jo nobloķēta karte, bet skaidras naudas nav.
Lai tas tā nenotiktu Latvijā, knariņi, Apiņi un visi parējie covididioti, globālisti ir jādzen prom ar sū dainu mietu.
P.S. Pirmais knariņa padzīšanas mēģinājums jau jūnijā, vēlāk, vairāk. Drīz smukas bēres Italijā, Francijā, Krievijā un ASV. Globālistu, uzurpātoru pasule brūk kopā! Pavasarī Krievijā cietumā likvidēs Nahaļnava. Krievijā militāra hunta !!! Drīz !!! Ukraina maijā svinēs uzvaru karā! Tomēr Jalta tiks izpostīta, zemestrīce melnā jūrā 150.km no Suhumi. Cietīs arī Soču piekraste. (Varētu iepirkt apbedīšanas firmu akcijas, būs šausmīgs pieprasījums pēc to pakalpojumiem)
Bridinājums Ungāriem, metiet nost puķinasosu Orbanu. Visi puķina draugi pievelk nelaimi. Tāpēc drīz ātomelektrostacija! Pievērsiet uzmanību arī Brazīlijai, tur sociķis puķinasos arī pie varas, būs slikti. Ļoti liela sērija ar dižķibelēm atomreaktoros pie visiem puķinasosiem.

Atbildēt

ko te piebilst...

29.01.2023. 13:23

Biju labākās domās par Pēteri. Varēji vienkārši un saprotami kārtējo reizi pastāstīt par bardaku vietējā miera laiku medicīnā un kā ar to cīnīties.
Priekš kam šis garais ievads par karu, kur info salasīti no apšaubāmiem/sponsorētiem avotiem.
Esam par mazu, lai spētu kaut cik nopietni pretoties lielvarām. Vienai jau esam iedzīti pakaļā līdz ausīm.

Atbildēt

Tas lepni skan -

29.01.2023. 10:53

Pareizticīgais ārsts Apinis.

Atbildēt

Ernestīnes ielā 34 par šo ilgi smējās:

29.01.2023. 08:08

Piektkārt, iepirkumiem bruņotajiem spēkiem jābūt īpaši caurspīdīgiem un izsvērtiem, jo jebkura kara apstākļi (kaut vai karš notiek it kā tālajā Ukrainā) ir iemesls sarosīties marodieriem (plašākā šī vārda nozīmē – ieskaitot politiķus, ierēdņus un partijām piesūkušos pseidouzņēmējus).

Atbildēt

?

28.01.2023. 23:47

»


asv citam tautam neuzbruk?

Atbildēt

Latvija var

28.01.2023. 21:06

»

Mjā

Un tu mums ziņo no kobzona valstības vai, ja jau visur dzēš


izdzēst visu visur, tikai līdz Lato pideriem rokas īsas

Atbildēt

Students

28.01.2023. 19:34

"apinis" ukrainiski nozīmē parazīts, tāds līdzīgs ļoti garai cērmei ar daudz galvām.

Atbildēt

Degs

28.01.2023. 18:41

»

slāvu burti bez garumzīmēm

krievu kolonista-okupanta Latvijā pirmā pazīme


Un kā vēl degs! Jo tanks ir komplekss ierocis, viens nekaro.

Atbildēt

Himars

28.01.2023. 18:40

Šodien ukraiņi ar Himars iepisa pa hospitāli, 30 cilv pagalam.Un? Tu to kaut kur izlasīsi? Nē! Jo pimpjroči meinstrima avīzēs un portālos dzēš 24/7

Atbildēt

tu esi smiekligs

28.01.2023. 17:08

»

Resnais

Peterim Apinim nav nekādu cerību uzvarēt Ukrainu, Rietumvalstis apsolījušas Ukrainai 321 smago tanku


tavas sapnu valsts asv tanks ,,abrams,, nespej parvaret pat nelielu snigotu pauguru,nu bet vacu leopard -2 ukraina 2023 gada degs tapat ka to prieksgajeji tigeri 1943 gada.https://www.youtube.com/watch?v sExRJIy2edE

Atbildēt

Ruskij mir uzvar Australija !

28.01.2023. 16:38

»

Resnais

Peterim Apinim nav nekādu cerību uzvarēt Ukrainu, Rietumvalstis apsolījušas Ukrainai 321 smago tanku


Tenisa turnira australija uzvar ,,Ruskij mir,, kamer australija pret to ir noteikusi sankcijas.

Atbildēt

Resnais

28.01.2023. 12:20

Peterim Apinim nav nekādu cerību uzvarēt Ukrainu, Rietumvalstis apsolījušas Ukrainai 321 smago tanku .

Atbildēt

TH

28.01.2023. 07:52

»

Pirātu partija

Man gan dažreiz patīk palasīt Apinīša īpaši gudros tekstus...


Apinis nesaprot un neatzīst, ka Covid-19 ir biloģiskais ierocis, mākslīgi izstrādāts laboratorijās un ka, mākslīgi izplatot šo ieroci vienlaikus ar vakcināciju, tas ir hibrīda uzbrukums cilvēcei.

Līdz ar to varam sagaidīt jaunus un līdzīgus šāda veida uzbrukumus. Hibrīduzrukumā ar Covid, vakcināciju tika sasniegti noteikti mērķi.

Daļu no tiem redzam, daļa ir slēpta.Mēs varam apcerēt daudz dažādu teoriju, bet redzamais ir nenoliedzams.

Būtiska nozīme vīrusa izplatīšanā bija masu stresa un baiļu atmosfērai, ko uzkurināja tautas slepkavas Levits un Kariņš, akli ejot PVO pavadā. To visu veicināja ANO PVO Latvijas biroja vadītājs Mitenbergs, kas vispār nesniedz intervijas. Un dažāda kalibra “eksperti virusologi”. Šīs panikas situācijā tika izpostīta tiesiskā paļāvība uz valsti un tika izpostītas daudz ģimenes stresa apstākļos. “Vakseri- antivakseri” - ideoloģija, ar ko hunta sašķēla tautas pretošanās garu.

Ar piespiedu vakcināciju morāli tika sagrauts tautas pretošanās gars kovid ieroča uzbrukuma laikā, pūli kā aitas dzenot caur “veselības sakropļošanas mūsdienu koncentrācijas nometnes Osvencimas krāsnīm” - katram iedurot “nāves adatiņu”.

Sakropļotā tauta joprojām nevar saprast, kas ar to noticis.

Atbildēt

Māris Kučinskis (TP-"Par Labu Latviju" -ZZ$)

28.01.2023. 06:54

»

jautājums

Vai Latvijā vispār pastāv kaut kāds bruņoto spēku ārstniecības iestāžu tīkls kas apkalpo militārpersonas un kara gadījumā var sniegt palīdzību ievainotajiem


Slimnīca "Linezers" tika atklāta 1972. gadā kā privileģētās PSRS nomenklatūras "specslimnīca" Latvijas PSR Veselības aizsardzības ministrijas 4. pārvaldes pakļautībā, tās pārziņā atradās arī "specpoliklīnika" Skolas ielā 5 (tagad privātais medicīnas uzņēmums "ARS"), kā arī vairākas sanatorijas un atpūtas nami Jūrmalā.

Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas 1992. gadā slimnīcu pārveidoja par Latvijas Medicīnas akadēmijas Linezera klīniku. 1994. gadā uz Linezeru tika pārcelts Valsts Hematoloģijas centrs. 1998. - 1999. gadā slimnīcu "Linezers" pārveidoja par valsts akciju sabiedrību. Tajā izveidoja cilmes šūnu transplantācijas nodaļu.

2005. gadā to apvienoja ar slimnīcu "Biķernieki" un Latvijas Onkoloģijas centru, bet 2007. gadā iekļāva Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas sastāvā kā šīs slimnīcas stacionāru.

2009. gadā slimnīcas uroloģijas nodaļu pārcēla uz "Gaiļezera" slimnīcu, bet 2016. gadā hematoloģijas nodaļu pārcēla uz Latvijas Onkoloģijas centru un stacionāru "Linezers" slēdza[1].

Šobrīd šis īpašums nodots Aizsardzības ministrijai Rīgā izvietoto Zemessardzes vienību, kā arī citu AM padotības iestāžu vajadzībām.

Atbildēt

nemelo fasist !

28.01.2023. 02:22

»

Skolnieciņš

Kaspars Dimiters arī tā domā līdzīgi Tev. Bet... Kaspara Dimitera dziesmas ir tīrs lielkrievu šovinisms un krievu imperiālisms kopā ar pareizticīgo baznīcas dogmātu. Viņam ir divdesmit līdz trīsdesmit troļļu liels bariņš, kas viņa YouTube profilā raksta viņam pozitīvus komentārus...


vai nu tu melo ,jeb tavi saimnieki no melu centra Kalnciema iela liek tev melot.youtube Kasparam Dimiteram pedeja albuma paraksts no 19700 cilvekiem ! Latvju dievi,kapec jusu varda piesaucejs fasists skolniecins melo ?

Atbildēt

Pirātu partija

28.01.2023. 00:11

Man gan dažreiz patīk palasīt Apinīša īpaši gudros tekstus.
It kā gudrs cilvēks, bet neizprot kā uzbūvēta pasaule, un kas to sagaida nākotnē.
Apinis vēl nezin, ka tādas globālistu organizācijas, kā PVO, Pasaules banka un citas parazītu organizācijas, nākotnes pasaulē nebūs, bet nākotnes pasaule sāksies jau pēc 2027.gada!
Patreizējā banku sistēma arī sabruks, būs savādāk.
Tā kā strādāju ar cilvēkiem, ļoti labi redzu cik ļoti lielu postu Latvijā nodarīja knariņa covidafēra, kad apmuļķoja letticīgos cilvēkus, un piespieda tos sadurties. Daudzi jau ir aizgājuši, daudziem smagas blaknes. Pie kam, katram dzimumam un katrai vecuma grupai, savas blaknes.
Pasaule izmainīsies pilnīgi, līdz vasarai sekojam notikumiem Ukrainā. Vēlāk redzēsim līdzīgus procesus citās valstīs, īpaši raškā un ASV, tur sāksies rudenī. Ir vatņiki, tas ir cilvēki, kas nepieņem jauno pasaules uzbūvi, tāpēc notiek to utilizācija. Tā kā vatņiki sastāda ļoti lielu daļu bijušās cccp teritorijas, tad praktiski visās šajās valstīs būs kariņi vai revolūcijas ar režīma maiņu. īpaši smuki Baltkrievijā!
Lai karš nenotiktu pie mums, mums maksimāli jāpalīdz Ukrainai ar visu nepieciešamo.
Ukrainā tiks būvēts jauns, nākotnes uzbūves modelis.
Nākošais utilizācijas posms būs tehnogenās un dabas katastrofas un protams revolūcijas.
Covididiota knariņa režīms kritīs vasarā, iespējams būs vajadzīgas jaunas vēlēšanas.
P.S. Jau pavisam drīz sērija ar dzelzceļa un metro katastrofām. Dažās avārijās iesaistīts arī ūdens, būs video ar pazemes noplūšanu. Garām nepalaidīsiet, būs visās ziņās.
Pēc šīm katastrofām pārskatīs dzelzceļa satiksmes noteikumus, sfetaforu darbības shēmas.
Vēlāk lidmašīnas un gaisa baloni, cepelīni, kritīs arā cilvēki, būs video.
Būs arī kuģi un prāmji. Arī sērija, laikos varu kļūdīties, bet par burbuli, 23.februārī raškas pobedobesija svetkos, aizies kārtējais analogofņet kuģis "flagmanis".
Redzēsim arī lielāko pasaules vesturē kuģu saskriešanos.

Atbildēt

Leleja Mū

27.01.2023. 22:44

Tiem, kam vselības iestāžu nav, tie vienmēr būs gatavi. Butaforiskās veselības iestādes neskaitās, ilūzija noder tikai politikā un biznesā, nevis praktiskajā dzīvē.
Mēs vispā visam esam gatavi, mūs vinkārši "sagatavoja", lai vai kas te notiktu, ar mums nekas labs vispār nevar notikt. īstenībā tā laba ziņa, jo labāk ātras beigas kā ilgas mokas.
Respektīvi - viss bumbās!

Atbildēt

Mogo

27.01.2023. 21:29

Sarkanais krusts slimnīcas krievijā pie ukrainas robežas astoņus gadus būvēja...

Atbildēt

TH

27.01.2023. 18:58

»

bet

šis te tipiņs-Latvijas ceļa Veselības ministrs var driķēt te savus bezjēgas rakstus tikai pateicoties tam, ka vairums viņa ''varoņdarbu'' ministra amatā cilvēki aizmirsuši


Paldies Apinim par sakarīgiem tekstiem, ko pigmejiem grūtības izprast.

Apinis arī gatavs no debesīm nenokrita, bet pilnveidojas un netic vairs huntai, kā mēs visi!

Atbildēt

bet

27.01.2023. 13:30

šis te tipiņs-Latvijas ceļa Veselības ministrs var driķēt te savus bezjēgas rakstus tikai pateicoties tam, ka vairums viņa ''varoņdarbu'' ministra amatā cilvēki aizmirsuši ....

Atbildēt

Hibrīd kara

27.01.2023. 13:04

Sašpricēs piekto būsteri un būsim visam nogatavoti!

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2023. 11:26

»

Atbilde fasistam

Bandru fasistu atbalstitaji pazemina visu Latvijas iedzivotaju dzives limeni


Kaspars Dimiters arī tā domā līdzīgi Tev. Bet... Kaspara Dimitera dziesmas ir tīrs lielkrievu šovinisms un krievu imperiālisms kopā ar pareizticīgo baznīcas dogmātu. Viņam ir divdesmit līdz trīsdesmit troļļu liels bariņš, kas viņa YouTube profilā raksta viņam pozitīvus komentārus.
Ar cieņu, Tavs Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2023. 11:24

»

Atbilde fasistam

Bandru fasistu atbalstitaji pazemina visu Latvijas iedzivotaju dzives limeni


Krievu fašist, ukraiņi ir ļoti mākslinieciska un talantīga tauta. Viņi taisa dziesmas, filmē filmas un seriālus. Ukrainas kino industrija ir diez gan labā līmenī. Labāka nekā krieviem. Mākslai ir jābūt mūsdienīgai. Man nepatīk sovjetizēta māksla.
Iesaku Tev noskatīties YouTube lietotāja Eagle Eye Lens video Ukrainian Actress Appears in Video where her character slits the throat of a Russian soldier. Video var redzēt, kā Dieviete Māra veic savu pļauju. Dieviete Māra ir nikna uz Krievijas karavīriem, kuri bradā un posta Ukrainas zemi. Un Dieviete atriebjas.
Man labāk patiek šāda ukraiņu mākslinieku mākslinieciskā pašdarbība. Tas ir estētiski. Moderni. Un saturiski. Ukraiņu aktrise, nebūdama slāvu pagāne, spēj iejusties Dievietes Māras ādā un demonstrēt patiesas, dzīvas un šim laikam atbilstošas emocijas. Tādu drosmīgu mākslu es cienu.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

A.L.P.

27.01.2023. 11:24

»

Ritums

Patiesībā Pēteris Apinis, būdams Latvijas ceļa veselības ministrs, jau 90-o gadu vidū bija tas kurš iesāka veselības sistēmas prihvatizāciju par sviestmaizi...


Bet par to,ka nabadzīgākie pensionāri mēnešiem netiek pie ārstiem speciālistiem ,jo tie ir aizņemti ar naudas (un ne mazas) pelnīšanu .Un tā ir AMORĀLA ,pretīga rīcība no humāno (?) ārstu puses !!! Nenormālas cenas (50--70 eiro ) par 10 -- 15 minūšu konsultāciju ,kurā ārsts nobiedē pacientu ,lai tikai tas maksā,maksā...

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2023. 11:23

»

asv kultura

asv daudzzivoklu majas ir aizliegts lietot velas mazgajamas masinas,asv ir aizliegts pirkt un pardot svaigu pienu,pindosi staiga pa saviem dzivokliem un majam ielas apavos,bet tagad sakara ar hiperinflaciju un nepieredzeti straujo cenu celsanos piedava vistu prostituciju,par naudu izire dejejvistas ...


Ukraiņi ir ļoti talantīgi ļaudis. Patiesi talantīgi. Iesaku noskatīties YouTube lietotāja Eagle Eye Lens video ”Ukrainian Actress Appears in Video where her character slits the throat of a Russian soldier”. Video var redzēt, kā Dieviete Māra veic savu pļauju. Dieviete Māra ir nikna uz Krievijas karavīriem, kuri bradā un posta Ukrainas zemi. Un Dieviete atriebjas. https://youtu.be/TbBJgHQ1IVU https://www.youtube.com/watch?v TbBJgHQ1IVU ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
P.S. Dieviete Māra ir pazīstama ne tikai baltiem, bet arī slāviem. Slāvu pagāniskajā ticībā Dieviete Māra ir Veļu valstības Dieva Černoboga civilsieva. Priekš slāviem Dieviete Māra ir nāves un ziemas Dieviete, kas saglabā dabā līdzsvaru starp dzīvību un nāvi.

Atbildēt

27.01.2023. 09:20

Ja ir aizdomas par Petera Apiņa klātbūtni, jādodas pie ārsta, kurš izsniegs nosūtījumu uz fēču vai asins analīzēm, un, ja analīzes būs pozitīvas, tās noteikti būs pozitīvas, varēs uzsākt pretparazītu terapiju ar recepšu medikamentiem.

Atbildēt

asv kultura

27.01.2023. 08:00

»

Skolnieciņš

Krievi un baltkrievi ir gājuši totalitārisma ceļu. Šo tautu kultūras viņu senlaicīgajā, sovjetizētajā manierē latviešiem nav vajadzīgas. Man no tiem viņu tautas tērpiem nelabi paliek. Latvija nav Krievija. Ar Krieviju viss ir cauri, tā ir norakstāma valsts, kura pašu izraisītajā karā ir zaudējusi. Krievijai...


asv daudzzivoklu majas ir aizliegts lietot velas mazgajamas masinas,asv ir aizliegts pirkt un pardot svaigu pienu,pindosi staiga pa saviem dzivokliem un majam ielas apavos,bet tagad sakara ar hiperinflaciju un nepieredzeti straujo cenu celsanos piedava vistu prostituciju,par naudu izire dejejvistas visiem gribetajiem.asv privatmaju zemesgabalos ir aizliegts stadit auglu kokus un ogu krumus,ir aizliegts audzet darzenus un zalumus.Par nozelosanu pindosu mode ienak ari Latvija ar maksligajiem zalas zales paklajiem ap privatmajam.

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2023. 07:20

“Labi” okupanti ir, kad ir pa vienam, kad ir vārgi vai citādi atkarīgi, bet kā tie salien bariņā, tā pārveršas par pretīgu, ļaunu un agresīvu šovinistu—bandītu bariņu! Tāda ir patiesība par krievu pasauli. Nesmuka un skaudra…
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

Ritums

26.01.2023. 23:14

»

vice

Tikai mainot PILNĪGI VISU VM vadību un virkni klerku saistītajos satelītos IR iespējamas izmaiņas


Patiesībā Pēteris Apinis, būdams Latvijas ceļa veselības ministrs, jau 90-o gadu vidū bija tas kurš iesāka veselības sistēmas prihvatizāciju par sviestmaizi.
Tieši Apinis bija tas kas likumiski dabūja cauri valdībai atļauju valsts med.iestādēs strādājošiem ārstiem strādāt daļu darba laika (bieži vien lielāko darba laika daļu) ar valstij piederošo medicīnas iekārtu savā labā par maksu, par iekārtas izmantošanu iedzīvošanās nolūkā valstij bekā nemaksājot..
Tieši P.Apinis ir viens no tiem, kurš jāsauc pie atbildības par valstij kaitīgu lēmumu pieņemšanu.

Atbildēt

jautājums

26.01.2023. 22:54

Vai Latvijā vispār pastāv kaut kāds bruņoto spēku ārstniecības iestāžu tīkls kas apkalpo militārpersonas un kara gadījumā var sniegt palīdzību ievainotajiem?

Atbildēt

vice

26.01.2023. 21:31

Tikai mainot PILNĪGI VISU VM vadību un virkni klerku saistītajos satelītos IR iespējamas izmaiņas.

Visos citos gadījumos - lokāls "kosmētiskais remonts" ar milzīgu līdzekļu izpļekarēšanu.

P.A. asistē tikai un vienīgi kā menedžeris.

Atbildēt

Ivars

26.01.2023. 21:00

vēl viens kara propagandons ar savu murgojumu.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.01.2023. 20:13

Krievi un baltkrievi ir gājuši totalitārisma ceļu. Šo tautu kultūras viņu senlaicīgajā, sovjetizētajā manierē latviešiem nav vajadzīgas. Man no tiem viņu tautas tērpiem nelabi paliek. Latvija nav Krievija. Ar Krieviju viss ir cauri, tā ir norakstāma valsts, kura pašu izraisītajā karā ir zaudējusi. Krievijai nav izdevies iekarot Eiropu, tā ir sabrukuma priekšā. Pēc pilnīgas Krievijas kapitulācijas Ukrainā, Krievijā sekos juku laiki. Visticamāk Ķīna no Krievijas atkaros Sibīriju un citus austrumu apgalus. Pasaule mainīsies. Dievi vien zina, kas un kā būs patiesībā.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

Skolnieciņš

26.01.2023. 20:12

Padomijas gadi ir nolikvidējuši krievu un baltkrievu kultūru. Šīs tautas ir aizmirsušas savus senos Dievus un senās Dievietes. Slāvu Dievi īsteno krievu vidū ir nicināti kā pasaku tēli. Un arī Krievijas pagāni (rodnovjeri) zināmā mērā ir rašisti, jo ir auguši sociāli toksiskā vidē. Lai slāvu pagānisms būtu kaut cik normāls un adekvāts, to ir jātīra no lielkrievu šovinisma un no krievu imperiālisma sārņiem. Latvijai krievu kultūra nav vajadzīga.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

divkarodzība un 4.maija kurss

26.01.2023. 19:20

»

Kijevas žīdi, kuri “uzvārās” uz šitā kara rēķina

Эксклюзив: США открыли второй фронт за Украину - против ее клептократии // № 412- Юрий Швец


Bet ko jūs gribējāt. Tātad - kam pārsteidzoši, kam ne visai, atklājumi ka "Rietumu atbalsts Ukrainā nereti nonāk svešās kabatās"; "Ukrainas pretkorupcijas aktīvisti un cilvēktiesību aizstāvji turpina ziņot par nozīmīgiem starptautisku standartu pārkāpumiem Ukrainas iekšienē". Vēl vairāk - "Valstī joprojām dominē kleptokrātiskas ekonomiskās intereses. Sabiedrība ir smagi traumēta un dažkārt nonākusi Krievijas propagandas iespaidā". [tvnet.lv]

Atbildēt

Kijevas žīdi, kuri “uzvārās” uz šitā kara rēķina

26.01.2023. 18:40

»

Nu moins!

Vai tiešām Ukrainā ir atradušies tādi blēži,kuri “uzvārās” uz šitā kara rēķina


Эксклюзив: США открыли второй фронт за Украину - против ее клептократии // № 412- Юрий Швец

Atbildēt

1940 - 2022

26.01.2023. 18:40

»

Nu moins!

Vai tiešām Ukrainā ir atradušies tādi blēži,kuri “uzvārās” uz šitā kara rēķina


Pilnīgi visas postpadomju republikas ir totāli korumpētas, ja jau pat Vācijai un Francijai bija mute aizbāzta ar naftas un gāzes dolāriem. Ko tad runāt par 50 gadus okupācijā badinātiem komunistiem. Tie tikuši brīvībā rija tautas kopmantu uz velna paraušanu. Pasktiet uz izlaupītajiem mežiem un purviem, gribas raudāt un samalt miltos tos kropļus.

Atbildēt

ne ne

26.01.2023. 17:51

»

nekas jauns

Tā darot zeļenskis, iedvesmojoties pirms dodas brīvā dabā


Da nē nedodas brīvā dabā,tur nav ne bulciņas ar magonēm ne šņaucampulverīša.

Atbildēt

nekas jauns

26.01.2023. 17:45

»

izsludināta patriotiska ierosme

Visiem tualetē pie sienas Putina bildes un saucot Putin hulo, labpatikā sist kulakā


Tā darot zeļenskis, iedvesmojoties pirms dodas brīvā dabā!

Atbildēt

humors un satīra tikai nav kas satīra

26.01.2023. 17:42

»

Nu moins!

Vai tiešām Ukrainā ir atradušies tādi blēži,kuri “uzvārās” uz šitā kara rēķina


Ukrainā viss ir godīgi un caurspīdīgi,visgodīgākais ir pats Zeļonka.

Atbildēt

Nu moins!

26.01.2023. 17:40

Vai tiešām Ukrainā ir atradušies tādi blēži,kuri “uzvārās” uz šitā kara rēķina?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: