Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

18.05.2021. 11:50

Raimonds Petrovičš kopošanās aktā uzstājas kā "sieviete" vai "vīrietis" , vai kā abi reizē.

Atbildēt

Zeze

18.05.2021. 11:48

Šķiet, ka tas Latvijā tāpat kā Krievijā, paldies Dievam, cauri neies. Lūgties un rakstīt zili-zalie var cik patīk. Mēs tomēr esam Austrumu valsts. Tas dod cerības.

Atbildēt

Puteklis

16.05.2021. 10:58

»

Pensionāre

Beidziet jaukt jēdzienus (pedofīlija, zoofīlija, nekrofīlija, kuras visās valstīs ir krimināli sodāmas, ar labprātīgu 2 pieaugušu personu izvēli dzīvot kopā. Ieraksts pasē "latvietis" patiešam ir domāts kā diagnoze. Lai varētu atšķirt ar homofobiju slimos latviešus no citu tautu pārstāvjiem Ziemeļvalstīs...


Man ir kauns, ka tāda mēslu vabole kā tu, māk rakstīt un runāt latviešu valodā. Kāda tev, vanckaru vācele, pašai ir diagnoze pasē ierakstīta? Kurā valstī tu šobrīd atrodies un cel savu sirdsskaidro latvietību? Somijā, vai Zviedrijā? Gribētu tev acīs ieskatīties un uzdot šo jautājumu. Ko tu, vistas sprauga, man atbildētu? Varēsi vispār savu viepļa caurumu atvērt? Ko tu, plukata, esi izdarījusi, lai latvietību godā celtu??? Skrējusi pakaļ visiem kas skaļāk mauro? Agrāk komunistiem, tagad "progresīvajiem"? Tu un tev līdzīgie esat pirmās nezāles, no kā latviešiem būtu jātiek vaļā. Citu problēmu latviešiem nav bijis un nebūs.

Atbildēt

Novelty

14.05.2021. 00:37

Piesakies aizdevumam vietnē NOVELTY FINANCE noveltyfinances(at)gmail.com ar procentu likmi 3%.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dot stimulu savam dzīvesveidam, vai jums ir negaidīti izdevumi, aizdevums NOVELTY FINANCE ir rentabls veids, kā to panākt.

NOVELTY FINANCE ir elastīga: jūs varat aizņemties līdz pieciem miljoniem eiro (EUR 5 000 000,00), piemēroti atmaksas termiņi svārstās no 6 mēnešiem līdz 30 gadiem. Mēs piedāvājam plašu klāstu personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, mājas aizdevumu un parāda konsolidācijas aizdevumu, kurus var pielāgot jūsu mainīgajām vajadzībām un apstākļiem ar ļoti zemu procentu likmi.

Ko jūs saņemat, piesakoties Novelty Finance:
 tūlītēja piekļuve jūsu līdzekļiem pēc apstiprināšanas
 Konkurētspējīgas procentu likmes
 elastīgi atmaksas termiņi
 Spēja ātrāk nomaksāt aizdevumu
 Viegla apstiprināšana, ja jums nepieciešami papildu līdzekļi
 Jums tiks dots pietiekami daudz laika, lai sāktu nomaksāt aizdevumu.

Kā pieteikties:
Pieteikšanās kredītam ir ātra un vienkārša!
Uzņēmumiem vai personām, kuras vēlas pieteikties aizdevumam Novelty Finance un kurām nepieciešama plašāka informācija par aizdevuma piedāvājumu, SŪTĪT E-PASTU uz adresi (noveltyfinances(at)gmail.com) VAI sazināties ar Emīliju Gibbon vietnē WhatsApp / Telegram pa tālruni +447868796107, lai iegūtu vairāk informācijas un mutiskas instruktāžas Piesakieties .T & C.

Atbildēt

Hm

13.05.2021. 20:02

Un vēl.Gribētu,lai šo homo atbalstītāju pulks vizualizē situāciju. Pārnākot no darba mājās viņa dēls vai meita skaļi nodeklamē: " Ei,mani mīļie vecāki es pievērsos gejismam, vai lezbismam un dibināšu " ģimeni". Vecāki taču vairs nedrīkstēs iebilst,jo paši stāv un krīt par viendzimuma attiecībām! Vai tā nav zemiska dubultmorāle? Pirms skaļi atbalstīt,vajag 7x padomāt un tad izteikties.

Atbildēt

Hm

13.05.2021. 19:52

»

LPSR

LPSR laika praidi bija aizliegti


Nu tad bija aizliegts daudz kas.Aizliegts vispār ko tādu pieminēt,lai sabiedrībai neienāktu prātā tādas lietas pat apdomāt.Ja mūsdienās tāds temats tiek pacelts, tad tam jābūt ārkārtīgi delikāti pasniegtam, ar kauninājuma piegaršu. Jo rakstus lasa arī pusaudži.Un mums taču nepatiktu,ja mūsu bērni ietu " pamēģināt šo """foršo """"nodarbi". 🤮Vai ne,Ruk- ruk????? Visa sabiedrība kopā ir atbildīga par veselu jaunatnes domāšanu!

Atbildēt

Nu ko!

13.05.2021. 19:40

Visi noziegumi ir sodāmi neatkarīgi no rases, ticības,orientācijas un pārliecības. Viena pagale nedeg.Naidu izraisa tie,kuri aicina sabiedrību ar atzīt viņu novirzes. Nu ko,tad taisām pedofīlu, izvarotāju,slepkavu un citu citādo gājienus ar plašiem lozungu saukļiem" Mēs neesam vainīgi,jo esam tādi,jo vienkārši gribējām"! Kāda ir morāle?

Atbildēt

Precizējums

10.05.2021. 08:47

»

Hkmm

Pievērsiet uzmanību - kad šādi te bmw markas cienītāji uzbrūk visai sabiedrībai, vainojot to it kā esošā vispārējā “homofobijā”, tad viņi nekad nespēj nosaukt nevienu konkrētu un ticamu faktu. Vienmēr ir atsauces uz pašu radītiem, nepārbaudāmiem, subjektīviem “pierādījumiem”. Viņi paši veica aptaujas...


Lūk, saraksts ar šiem politizētajiem uzņēmumiem, kuri grib jūsu naudu un tajā pašā laikā grib jūs pārmācīt, lai jūs dzīvotu saskaņā ar lgbt ideoloģisko pasaules skatījumu ( bumerstyle mājaslapa). 1.Bmw - viss koncerns no A līdz Z ( geju iecienīta marka?), 2.Gross auto, 3. auto mazgātuve Erna, Liepājas riepu centrs, 4.Lion power, 5. AB wraping, 6. Es mīlu kafiju ( bēdīgi slavenais Ditrihsones kancelētājs), Arka RJ autoserviss. Un nobeigumā - man ir liels kauns par jums bumerstyle biedri.

Atbildēt

Hkmm

10.05.2021. 08:29

Pievērsiet uzmanību - kad šādi te bmw markas cienītāji uzbrūk visai sabiedrībai, vainojot to it kā esošā vispārējā “homofobijā”, tad viņi nekad nespēj nosaukt nevienu konkrētu un ticamu faktu. Vienmēr ir atsauces uz pašu radītiem, nepārbaudāmiem, subjektīviem “pierādījumiem”. Viņi paši veica aptaujas un paši “konstatēja”, visiem ir jātic viņu versijai uz vārda! Bet tā ir propaganda un nekas cits! Tīra propaganda, nolūkā gūt sev finansiālu labumu. Banāla shēma - uzpūst problēmu ne no kā un skriet prasīt visur un visiem naudu. Protams, daļa ir ideoloģiski zombētie, kuriem nevajag nekādus faktus, viņi vienkārši tic un paraksta tā dēvētās darba ļaužu vēstules augstākajām amatpersonām. Ko šeit, lai saka tiem, kuriem uzbrūk šāda netīrā biznesa cienītāji? Mans ieteikums - ejiet uz to bumerstyle mājaslapu un atrodiet visus viņu sadarbības partnerus. Uztaisiet sev sarakstu ar uzņēmumiem, kuri piedalās šajā pret jums vērstajā kampaņā un neizmantojiet viņu pakalpojumus nekad un nekādos apstākļos. Iedodiet šo sarakstu draugiem un paziņām - izskaidrojiet, ka šie uzņēmumi neciena jūs kā klientus, kā sabiedrību un, ka daļa no naudas, ko jūs pie viņiem tērējat pēc tam tiek izmantota pret jums pašiem - priekš šādas te jūsu nīšanas un propagandas pret jums. Nebarojiet šo naidu ar savām finansēm. Cita uzņēmuma, kurš ir politiski neitrāls un necenšas jūs apkarot, izvēle ir mazs, bet ļoti svarīgs solis, lai nedotu tik vērtīgos resursus tiem, kuri jūs ienīst dēļ tā, ka jūs turaties pie savām vērtībām.

Atbildēt

auditorija

08.05.2021. 23:35

No medijiem savāktie fakti ir tādi ka tie džeki dzīvoklī bijuši 10, tās 2 meitenes atnākušas patusēt pašas labprātīgi, tātad padzerstīšanās, zāle, beigu beigās nonāca līdz varošanai, ar vārdu sakot klasika. Tie varotāji varētu būt bijuši kādi 2 vai 3 no visiem..

Atbildēt

A.L.P.

08.05.2021. 11:48

Pederasti ir CILVĒCES KAPRAČI !!! Vai tiešām tas ir tik grūti saprotams ???

Atbildēt

formula

08.05.2021. 11:03

Kā lai neatceras "Mērnieku laikus: : " vai tas ir tas apspļaudīsi mantas, ko viņš tur blamierē ? ".Šie brēkātāji -autors un tiem līdzīgie pēc aklā fanātisma atgādina Krievijas pūķinistus ,kuri , apgalvojot, ka rīkojas atbilstoši starptautiskām tiesībām ,uzbrūk kaimiņu zemēm ,atņem tās, un tad ārdās ,ka pasaule uzdrošinās iebilst. Tādiem kā pūķinisti un autoram līdzīgiem velti skaidrot,ka viss ir otrādi.
Autors izliekas nesaprotam,ka tieši šī praiderastu jēlā ,riebīgā uzbāzība pasaulei ar to veidu ,kā šīe gūst orgasmu , rada pamatotu pretestību.

Atbildēt

agresīvai večai

08.05.2021. 09:56

»

Pensionāre

Beidziet jaukt jēdzienus (pedofīlija, zoofīlija, nekrofīlija, kuras visās valstīs ir krimināli sodāmas, ar labprātīgu 2 pieaugušu personu izvēli dzīvot kopā. Ieraksts pasē "latvietis" patiešam ir domāts kā diagnoze. Lai varētu atšķirt ar homofobiju slimos latviešus no citu tautu pārstāvjiem Ziemeļvalstīs...


Normāli cilvēki nešķiro, pederasts, zoofīls, vai nekrofīls, jo tas viss ir pretdabiski un pretīgi. Katrs pederasts ir pedofīls un to attur tikai bailes no kriminālatbildības, vai īpaši nežēlīgas izrēķināšanās, tāpēc to preventīva ķīmiska, termiska, ķirurģiska, vai mehāniska kastrācija, būtu visas sabiedrības interesēs. Viss atkarīgs no tā, ko pacients var apmaksāt. Pretīgais LC virspidars Birkavs un viņa līdzdalībnieks Sončiks atļāvās dupsēt pusaudžus tikai pateicoties administratīvam resursam, kas tos arī paglāba no soda.

Atbildēt

ko šis panāks

07.05.2021. 20:42

Šis un viņam līdzīgie ar savām līdzšinējām un līdzīgām aktivitātēm panāks, to, ka viņus izolēs no sabiedrības kā demokrātijas ienaidniekus. 99% ir pret šo noziedznieku naida runām. LGTB beidzot ir jāaizliedz kā teroristiska organizācija, viņi burtiski terorizē ar savām naida runām visu demoktātisko pasauli. Tā vien skaties, normāliem cilvēkiem apniks auklēties un spēlēt tolerantus pret tiem, kas kož rokā un mēģina uzsēsties uz kakla..

Atbildēt

kļimoviča aita

07.05.2021. 20:05

ŠIS RAKSTS IR PEDERASTA NAIDA RUNA!!!

Atbildēt

nezinītis

07.05.2021. 18:44

»

anti soross

bija domata asv un nato okupeta latvija


Kas ir NATO? Vai tikai tie nav tie paši, kuri iet pie Mildas ķēzīties?

Atbildēt

vai papes rolekss šim ir?

07.05.2021. 16:51

»

78

Paldies par rakstu ! Tagad visi zina, kas ir šis lops


izlīda no skapja,un - izgāzās,tātad pošas startēt kaut kādas vēlēsanās provokatora lomā

Atbildēt

anti soross

07.05.2021. 16:27

»

labrītiņš

bija domāta brīvā Latvija,nevis Lpsr


bija domata asv un nato okupeta latvija ?

Atbildēt

cilveki esiet modri !

07.05.2021. 16:20

»

78

Paldies par rakstu ! Tagad visi zina, kas ir šis lops


Uzmanieties no pideriem ar 2 metala gabaliem ausis !

Atbildēt

Pensionāre

07.05.2021. 15:29

»

agresīvai večai

Dzīvo mierīgi un neatļaujies naida runu pret citādiem (domāts normāliem) un neviens tevi neaizkārs! Kas būs, ja visi pederasti, nekrofīli un zoofīli atklāti demonstrēs savas perversijas...


Beidziet jaukt jēdzienus (pedofīlija, zoofīlija, nekrofīlija, kuras visās valstīs ir krimināli sodāmas, ar labprātīgu 2 pieaugušu personu izvēli dzīvot kopā. Ieraksts pasē "latvietis" patiešam ir domāts kā diagnoze. Lai varētu atšķirt ar homofobiju slimos latviešus no citu tautu pārstāvjiem Ziemeļvalstīs un Somijā.

Atbildēt

vovans

07.05.2021. 14:43

»

Kauna nav?!

Apbrīnojami komentāri, kāds naids, apsaukāšanās par kropļiem utt. Kā vispār roka raksta tādus vārdus, ja vēl nav nodzīvots paša mūžs un neviens nezin, kā šie vārdi mēdz atnākt atpakaļ...


ja nu jūsu ģimenē piedzimtu un augtu gejs
…………….
Geji nepiedzimst, bet rodas skolās, kur par skolotājiem strādā «laipni» onkuļi ar riņķiem ausīs!

Atbildēt

78

07.05.2021. 14:27

Paldies par rakstu ! Tagad visi zina, kas ir šis lops.

Atbildēt

Vai

07.05.2021. 14:16

»

peģikam

Visiem pederastiem vajadzēja apvienoties...


tad nu nepietiks ar Pasaules čempionātu hokejā?? Lai cita ``pasaules valsts ``organizē...

Atbildēt

kādu murgu tikai nav

07.05.2021. 13:49

vajāšanas , sasilšanas, čipēšanas, bailes no pretējā dzimuma

Atbildēt

pareizi kopojošajam baram

07.05.2021. 13:46

Izlasiet Ņūtona ,hipnoterapeita , divas grāmatas ,"Dvēseļu ceļojums"un "Dvēseļu liktenis".Otrās grāmatas beigās arī apskatīti iemesli geju izcelsmei.
Un pamostaties , jūsu naids jūs nobeigs.

Atbildēt

Tad arī cilvēkēdājiem vajag tiesības

07.05.2021. 13:36

»

Kauna nav?!

Apbrīnojami komentāri, kāds naids, apsaukāšanās par kropļiem utt. Kā vispār roka raksta tādus vārdus, ja vēl nav nodzīvots paša mūžs un neviens nezin, kā šie vārdi mēdz atnākt atpakaļ...


20+ gadīgajai vecmāmiņai. Tieši par tādiem arī ir runa, kam kauna nav, bāzties virsā pārējai sabiedrībai. Protams ka ir arī gudri un saprātīgi pederasti un lezbietes,kuri neiet ielu gājienos, kas sevi nenostāda par augstāku rasi, nepieprasa sev īpašas tiesības un nemēģina audzināt svešus bērnus par sev līdzīgiem.

Atbildēt

agresīvai večai

07.05.2021. 12:45

»

Kauna nav?!

Apbrīnojami komentāri, kāds naids, apsaukāšanās par kropļiem utt. Kā vispār roka raksta tādus vārdus, ja vēl nav nodzīvots paša mūžs un neviens nezin, kā šie vārdi mēdz atnākt atpakaļ...


Dzīvo mierīgi un neatļaujies naida runu pret citādiem (domāts normāliem) un neviens tevi neaizkārs! Kas būs, ja visi pederasti, nekrofīli un zoofīli atklāti demonstrēs savas perversijas?
Par ārlietu ministru, kurš ir valstij nodarījis neatgriezeniskus reputācijas zaudējumus, radot iespaidu par Latviju, kā pederastu valsti, viņa elektorātam rokām vajadzēja nokalst.

Atbildēt

jautaajums

07.05.2021. 12:39

»

Kauna nav?!

Apbrīnojami komentāri, kāds naids, apsaukāšanās par kropļiem utt. Kā vispār roka raksta tādus vārdus, ja vēl nav nodzīvots paša mūžs un neviens nezin, kā šie vārdi mēdz atnākt atpakaļ...


Bet vai neliekas šausmīgi ka psihiski slimi uz brīvām kājām staigā apkārt,neārstējas un māca veselajiem dzīvot?
Homoseksualus audzina modernā informācijas sistēma,skola un nepilnvertīgas ģimenes.Ja ģimene tēvs ir vīrietis un māte sieviete tad izaug meitenes un puikas.Diemžel vīriesa un sievietes jēdzieni ir degradēti.

Atbildēt

maukas bērnam

07.05.2021. 12:33

»

Nekā

Jāsàk ar raivi dzintaru, iesalnieku, dombravu un rinkiju


Pederastu partijas ir jūsējās: JV, A/Par un Saskaņa.

Atbildēt

nu nu

07.05.2021. 12:31

»

Protobalts

Izskatās ,ka Latvijā ,kopš iestāšanās ES ,nav aktuālāku jautājumu par pederastiem ,un visiem tiem ,kuri pozējās Privātās Dzīves lappusēs un citu dzeltenās prese slejās ,bet par tādām jau gandri visi prese izdevumi pārvērtušies ,vai ar tādu nolūku tiek izdoti ,lai sabiedrību padarītu par lopiem ar zemu...


Osetīnu padauzas un nezināma klaidoņa atvase, kura personību veidoja patēvs: alkašs, sadists un pederasts, kurpnieķelis Dzugašvili, Staļins, bija visīstākais krievs. Viņš dzīvoja kā krievs, domāja kā krievs, viņam piemita krieva sadisms un tas nosprāga kā krievs, savos mīzalos un vēmekļos un krievi to ir atzinuši par pašu izcilāko savas sugas īpatni.
Krievu elks Putins, kura māte bija žīdene Šelomova, arī ir 100% krievs

Atbildēt

liepajnieks

07.05.2021. 12:30

šitais tak liepājas galvenais pidars , šitam fruktam jau caurvējš švilpo šokolādes fabrikā !!

Atbildēt

Kauna nav?!

07.05.2021. 12:19

Apbrīnojami komentāri, kāds naids, apsaukāšanās par kropļiem utt. Kā vispār roka raksta tādus vārdus, ja vēl nav nodzīvots paša mūžs un neviens nezin, kā šie vārdi mēdz atnākt atpakaļ.
Un, ja nu jūsu ģimenē piedzimtu un augtu gejs? Izskatās, ka te daži gatavi viņu sist nost.Svešam piedraud ar kabaci un kastrāciju.Vai to var uzrakstīt normāls cilvēks? Man bail!
Palasiet komentārus,- vai neesiet daudzreiz pretīgāki par tiem, par kuriem gānāties? Mums ir brīnišķīgi, gudri un inteliģenti cilvēki ar netradicionālo seksuālo orientāciju. Es viņus cienu. Mums, starp citu, nekad nav bijis tik labs ārlietu ministrs. Tā, lūk!
Es esmu vecmāmiņa. Bieži lasu šo portālu un cienu Lato Lapsu. Te var izpausties ikviens. Kā nu kurš prot.

Atbildēt

pareizi

07.05.2021. 11:51

»

Niknais

Lai novērstu pret citādi orientētiem vērstos, nejauši vai nezināšanas dēļ izdarītus naida noziegumus, ieteiktu pederastiem pie drēbēm redzamā vietā piešūt un nēsāt varavīksnes karodziņu


un attiecīgiem māksliniekiem arī, lai parasti cilvēki zin, kurus nedrīkst kritizēt, lai neizpelnītos vajāšanu no šo izredzēto puses.

Atbildēt

Niknais

07.05.2021. 11:24

Lai novērstu pret citādi orientētiem vērstos, nejauši vai nezināšanas dēļ izdarītus naida noziegumus, ieteiktu pederastiem pie drēbēm redzamā vietā piešūt un nēsāt varavīksnes karodziņu

Atbildēt

Protobalts

07.05.2021. 11:14

Izskatās ,ka Latvijā ,kopš iestāšanās ES ,nav aktuālāku jautājumu par pederastiem ,un visiem tiem ,kuri pozējās Privātās Dzīves lappusēs un citu dzeltenās prese slejās ,bet par tādām jau gandri visi prese izdevumi pārvērtušies ,vai ar tādu nolūku tiek izdoti ,lai sabiedrību padarītu par lopiem ar zemu kultūru ,kura tālāk par anālo atveri neskatās .
Kaut gan ,vajag vairāk domāt un runāt par tiem ēbrejiem ,tirāniem ,kā Džuga"švilli",Trockis ,Kogans ?Gološcokins - visi ēbreji ,kuri veica golodomoru Kazahstanā ,Ukrainā ,Ļeningradas blokādi un golodomoru ,baltiešu izvešanu no mūsu majām un apzagšanu !Kogana meita 1991 gadā aizlaidās uz Izraēlu ,zināja ko viņas papucītis zaglis sastrādājis .
Šitās visas"aktuālas " tēmas par pederastiem ,mākslinieku "zvaigžņu"'slimību sirgstošajiem ,tiek aktualizētas ,lai noverstu domajošu cilvēku uzmanību ,ka Latvija pašlaik ir tie paši zagļi pie stūres ,kuri veica daudzu tautu genocīdu.

Atbildēt

kautkādsfobs

07.05.2021. 11:08

Raimondiņš dabiski izpaužas,kā,jūs nejaukie,to nesaprotat!Mūļķība rauj stāvus gaisā!

Atbildēt

dabīgi instinkti

07.05.2021. 10:48

Nav iespējams nesaraukt riebumā degunu, ieraugot tādus organismus, kā Streips, Rinkēvičs, Ušakovs vai raksta autors.

Atbildēt

labrītiņš

07.05.2021. 10:09

»

LPSR

LPSR laika praidi bija aizliegti


bija domāta brīvā Latvija,nevis Lpsr.

Atbildēt

07.05.2021. 09:31

Nevajadzēja lgbt reklamēties!!!! Atklāti parādīties cilvēkos!!! Nebūtu cietuši no sabiedrības nicinošās attieksmes.. Paši vien vainīgi!
Un, vispār, ja jau šie ir slimības (pēc dr.Zālīša) apsēsti, kāpēc neārstējas? Vai negrib būt normāli???

Atbildēt

Kaža

07.05.2021. 08:40

Šis raksts ir uztverams kā naida runa uz Dieva un
Dabas radīto vērtību atzinējiem un sekotājiem.Mūsu valstī pastiprināti notiek cilvēku dabisko vērtību apriešana.Tāda vērtība ir arī cilvēku dabiskā nepatika pret dažāda veida kažoku mainītājiem,kangariem,kuri ir ieguvuši varu un tagad pastiprināti uzspiež dažādas perversijas izmantojot šo varu.

Atbildēt

Bedigi

07.05.2021. 08:17

»

ārprāts

šito bezkaunību!Neatceros,ka Latvijā ir bijis aizliegts praids.Ir gluži otrādi.Tas notiek gan uz Brīvības ielas,gan Vērmanes dārzā pašā pilsētas centrā.Kā zeme nes šos nekaunīgos meļus


Bēdīgi, bet šo cilvēku mērķis nekad nav bijis praids. Lasīju viņu proklemāciju - viņu mērķis ir mūsu dēli un bērni... Viņi tikia sāka ar praidu. Šobrīd jau viņu mērķi ir acīmredzami - viņi sapņo par mūsu bērniem. Ticu, ka Latvija spēs aizstāvēt savus bērnus!

Atbildēt

07.05.2021. 08:15

Jā pēdējie laiki, kad cilvēki ar novirzēm sāk diktēt noteikumus un uzspiest savas novirzes citiem! Eu zagļi, laupītāji, jums arī laiks celties un bīdīt savas tiesības. Lai zagšanu atzīst par legālu.... Kaut gan laikam tas jau arī ir noticis.......

Atbildēt

pele

07.05.2021. 07:59

jūtos aizskarta, kad tramvajos, uz ielas un citur redzu maigojamies divus čaļus. No jums prasa tikai vienu : nedemonstrējiet savu novirzi!

Atbildēt

Vistu pisējs

07.05.2021. 07:35

Kas aizsargās manas tiesības?

Atbildēt

negribas būt vienādiem

07.05.2021. 05:54

..............

Atbildēt

lauķis

07.05.2021. 05:23

Kāzas jeb vedības ir ceremonija, kuras laikā tiek noslēgta laulība. Dažādām tautām un etniskām grupām kāzu tradīcijas un rituāli ir atšķirīgi. Pirms kāzām vīrieti sauc par līgavaini, sievieti — līgavu, pēc kāzām viņi attiecīgi pārtop par vīru un sievu. Vikipēdija.
Tātad,homoseksuālajiem nevar būt ne kāzas ne laulības,pēc definīcijas.
Homofobija un neiecietība pret perversijām,netikumību un anomalijām nav viens un tas pats.
Attēlā ir lielisks apliecinājums Darvina teorijai,starpposms.

Atbildēt

to koprofāgs

07.05.2021. 00:29

»

zila ustrica

kapec tu visu laiku aizmirsti savus trategiskos piderastu partnerus asv ?Krievijas diplomati atskiriba no asv diplomatiem citu zemju praidos nelien


Amerikāņus neredz, bet krievu pi-dari pilna Rīga. Tik daudz, cik salasās 9. maijā, nevienā citā Eiropas galvaspilsētâ nav. Samaukt jūs visus, smirdīgos izdzimteņus, uz mietiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: