Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rurikids

28.11.2023. 13:46

Jārēķinās ka te ir ziemeļi,buvjavu pielietojums citāds,lai nav kā ar namiem Turcijā,kurus ātri cēla un ātri dabūja uzspridzināt,to kas pēc zemestrīces nebija pats sagruvis.Ari Abu Meri rīcība jāpārbauda ,cik pamatota.

Atbildēt

Rurikids

28.11.2023. 13:40

Ceru ,ka viñš ir musulmanis ,gribētu par to ko uzzināt,un uzsāktu radikālas pārmaiņas pret alkohola sindikātu,pret tautas nodzirdītājiem,tai sk.tabaku,jo jūdeokristietiba jau 700gadus ,plus vēl 32g.veic baltu un citu Eiropas kristianizēto valstu nodzirdīšanu.
Tad tiks dotas par sievám viña dēliem vai meitām dēli par vīriem,no tām Baltijas daiļākajām,veselīgākajām ar labu ğenētiku ,un dzīvos tie laimīgi,mūźīgi Baltijas jūras krastā!

Atbildēt

Laimons

14.11.2023. 21:07

»

internets

Hosamas ir Kremļa aģents


Lai Hosams arī ar to sūdaino mietu noslāna visus tos ārstus ,kas ar jaundzimušajiem un grūtniecēm veic eksperimentus un aizliedz adrenahroma biznesu!https://www.facebook.com/reel/1311556273067623

Atbildēt

Ivo

10.11.2023. 10:18

»

"Atmodas notiek ar dzīvajiem. Cilvēks var pamosties, ieraudzīt cietumu, ko viņš ir uztaisījis, un izlemt izvēlēties brīvību. Viņš var izbeigt apetīti pēc meliem un atklāt patiesības saldo garšu. Viņš var neatlaidīgi, mainot savu skatu punktu no prāta uz matēriju uz sapni par gaismu un pēc tam uz izsmalcinātu...


Te iet runa par patvaļu ,kas valda slimnīcu padomēs, valdēs, nodaļu vadītāju kabinetos alkatībā un arī melos, ārsta pienākumu nepildīšanu , jo kapitālismā medicīna ir bizness.To pamazām atklājpašu farmācijas kompāniju vadītāji , piemēram grāmata ,,Blakusparādība nāve". Dr. Džons Virapens 36 gadus strādājis dažādos starptautiskos farmācijas uzņēmumos. Viņa pārziņā bijusi gan šo uzņēmumu darbības uzsākšana un paplašināšana, gan personāla vadība, tirgvedība un pārrunas ar zāļu pārraudzības institūcijām. Līdz ar to Dr. Virapens lieliski pārzina zāļu ražotāju izmantotās negodīgās tirgvedības metodes un zāļu reģistrācijas procesa netīro pusi. Grāmatas pamatā ir patiesi notikumi un fakti, kas ļauj lasītājam pašam izdarīt secinājumus.
Daži Dr. Džona Virapena grāmatā atklātie fakti: lielās farmācijas korporācijas ik gadu tērē milzu naudu, lai pārliecinātu ārstus parakstīt konkrētā uzņēmuma ražojumus; ar daudzām zālēm ir veikti tikai īstermiņa klīniskie pētījumi; farmācijas industrija pati izgudro slimības un reklamē tās īpašās kampaņās, lai palielinātu medikamentu noietu; farmācijas industrija par saviem upuriem arvien biežāk izvēlas bērnus.

Atbildēt

Kremlim šis nav vajadzīgs

17.10.2023. 13:27

»

internets

Hosamas ir Kremļa aģents


Hosmas ir klasisks dzieļa galva - Hamas aģents!

Atbildēt

Tieši tā - "āksts"

17.10.2023. 00:28

»

šis te āksts

aicināja uz LV arābus te dzīvot


Kā drīkst padzīt no darba korumpantus, liekēžus, lasi: sabiedrībā cienījamis cilvēkus, kuri paši ņem un dod citiem, kabatā. "Āksts", ko viņš dara? Ha, ha.
Galvenais teikums: "Šīs izmaksas nav vērts saukt, jo tad lasītājs paģībtu, bet – tā vispār mēdz darīt, ja paši negrib ķēpāties ar rekrutēšanu un tamlīdzīgi." Ne tādēļ, citētā teikuma OTRĀ DAĻA ir APLAMA, ka "paši negrib izraudzīt", bet kā lai kādam samaksā, un atgūtu 20, 30, 50 % atpakaļ? Vajag tādus, kuri izrauga sev un tev - savai un tavai KABATAI. Ja "paši" lems, neviens papildus neko nemaksās, no valsts kases tik viegli nepaņemsi, ieraudzīs KNABs! n paliks tukša kabata.

Cerams, ka dakters Abu MERI, kurš sapratis, kas notiek šajā korumpetajā Latvijā, kad pats pirms laika nevarēja dabūt palīdzību, kādu vajag, aizbrauca uz savu Libānu, izārstējās un atgriezās. Un sakiet par ko gadā 140 000 saņēma valdes locekle Anda Šakša, strādājo savā amatā par citas slimnīcas vadītāju? Nedalījās, ja nauda krita kā no gaisa - PAR NEKĀ NEDARĪŠANU!

Tā gribēja strādāt arī Jānis BORDāNS - liekēžus padzīt, bet vinam neļāva, viņu bija gatavi dzīvu apēst no partijas NA un citām, no viņa baidījās kā VELNS NO KRUSTA. Pat satelīti, Kaimiņš ar savām 16 balsīm neatbalstīja viņam veidot valdību. Un par to dabūja pats Kaimiņš vajāšanu.

Libānietis nebaidās. gan jau nostrādās kā godavīrs, nepadosies. Viņam cits tvēriens, cits atbalsts.

Atbildēt

šis te āksts

16.10.2023. 15:45

aicināja uz LV arābus te dzīvot....

Atbildēt

ak 7299:

16.10.2023. 13:07

Tas labi: tad var būt pārliecināts ka VID vaditājs par tādu algu darīs kā teiks priekšnieki...lai kas ar tas būtu..

Atbildēt

bvc

16.10.2023. 12:31

par so kadru var pateikties gajputnu verotajai un tetovetai resnaij govij ,

Atbildēt

khg

16.10.2023. 12:11

latvija tacu zeme patik eksperimentet bij neatkarigi tad sadomaja socialismu tad kapitalusmu bet vienmer kadam ielist pakalaa un galvenai stucit, tad izdomaja pudelgalvu nenosakamas izcelsmes , tad puekarinu kur atslegas vispar aiz treijdevinsm zemem, tagad dvielugalvu , ir ari porno no krievijas pie sprices, kas vel te mums ir aaaa puscilveki itkaa pimpis ir bet mercee ne skaistajaa baltiesu meicu juura , bet kaut kadaa plastmasas netira pilnajaa okeanaa , aa un veel tacs katru dienu pa lilsetas varyiem megina iesolot ap 100 visu pasaules netiribu un stulbuma gaisakie prati, — skaista gulamistaba te , un veel taa izcilaa pakalas laizisana tur nu passulei japamacas no latvju ieredniecibas

Atbildēt

JKL

16.10.2023. 09:06

»

Skolnieciņš

Es nedzīvoju krievijā, man krieva karma iet garām. Krieviem pašiem ir jāmāk uzvarēt totalitārisms sevī. Bet es izpaužos kā brīvdomīgs pagāns


Ar labi: Ja Tev trūkst vietas pašizpausmei-tad uz priekšu, bet citiem no tā laikam labums būs mazs.

Atbildēt

bet

16.10.2023. 09:05

»

internets

Hosamas ir Kremļa aģents


internets ir osvoboditelu agents..

Atbildēt

internets

16.10.2023. 07:46

Hosamas ir Kremļa aģents!

Atbildēt

Haralds Kalns

16.10.2023. 07:22

Ja mērgļa (kardiol.) strazdiņus pārkrāsos zilus, es, par spīti Pavļutam, nedošu asinis Gulbja (ļebjodkas) laboratorijām!

Atbildēt

Lata

16.10.2023. 06:06

»

Skolnieciņš

Tagad acīmredzami lielais arābu musulmaņu izdzimteņu prieks un pacilātība, kuri līksmoja un priecājās par simtiem jauniešu-mūzikas festivāla apmeklētāju un veselu Izraēlas ciemu iedzīvotāju aukstasinīgu noslepkavošanu,ir manāmi noplacis. Musulmaņu mežoņi sāk sajust savas rīcības sekas...


Esmu vairākkārt bijusi Izraēlā, Esmu daudzkārt bijusi arābu zemēs. Šo Valstu łaužu attieksme pret tūristiem ir kā nakts pret dienu: ja pirmajā valda neticama alkatība - gadījies, ka pat par ceła parādīšanu Izraēłi pieprasa samaksāt - tad arābu zemēs laipnība, viesmīlība, izpalīdzība ir likums. Omana, emirāti, Jordānija, Ēgipte. Es neesmu krievlops, kas rupji nogāna zemes, kurās ciemojies.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 20:28

»

...

Nevis skolnieciņš bet bērnudārznieks,labākajā gadījumā


Bet tu esi anonīms. Varbūt pat kremlins, kurš dienām sēž internetā.

Atbildēt

...

15.10.2023. 17:56

»

Skolnieciņš

Tu tizlojies. Mani tava tizlošanās neinteresē. Es lasu angliski, latviski un krieviski


Nevis skolnieciņš bet bērnudārznieks,labākajā gadījumā.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 17:20

»

...

Tad sāc ar rusu valodu,ar bukvicu


Tu tizlojies. Mani tava tizlošanās neinteresē. Es lasu angliski, latviski un krieviski.

Atbildēt

Veterinārs

15.10.2023. 16:04

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Saproti jel vienreiz,ka tu esi konfliktā pats ar sevi,nevis ar pārējiem un nomierinies!

Atbildēt

elementāri

15.10.2023. 15:50

savējiem taču, ka vajag padirseņus.......

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

15.10.2023. 15:38

»

Miķelis

Redz-ari Armans Puče reiz apjēdzis, ka visi tie konkursi LV pa lielam ir tikai piesegts savējo bīdīšanai amatos


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS."

Un, arī: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."

Savukārt, kā zināms: "Politikai un šajā "LUMPENbiznesā" iesaistītajiem "politiķiem" (kā arī šo SILES "vienlīdzīgĀKo" cūk.lopu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem u.c. taml. "pie SILES pietuvinātajiem" sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT "traumējošāks" un arī reāli bīstamāks par "godam" nopelnītu izsmieklu". ;)

-----------

Mediju ziņa: Politekonomisko interešu grupējums "apvienība "tēvzemei un brīvībai"/lnnk ( TB/LNNK ) līderis un eiroparlamenta deputāts R. Zīle ( TB/LNNK ) publiski "paudis viedokli", ka "politpartijām tomēr mazliet ir jāparūpējas par cilvēkiem, kas ir ieguldījuši tajās daudz darba". Zīle šādi izpaudies, mēģinot "argumentēt" sava partijas biedra, "Jūrmalgeitas" skandāla "Baķkas" un tautas uzticību zaudējušā bijušā "tautas kalpa" J. Straumes ( TB/LNNK ) atrašanos vairākos no valsts budžeta - nodokļu maksātāju naudas - ļoti dāsni apmaksātos amatos dažādu valsts uzņēmumu padomēs...
-------------------

"Par to, ka 'biedrs' "upurējies"…"
(O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 24.01.2009., Nr.1.)

"Tie biedri, kuri 'polit-blicei',
Šai "valstī" palīdz tikt līdz 'spicei',
Ir pelnījuši "mazliet rūpes" ~
Pie SILES trekni 'māgā slūpēt':

Ja netiek "augstā mājā" 'rīties' ~
Iekš "padomēm" var 'izpildīties',
Tāds 'biedrs': lai pa "politiku",
Šim 'jāmaisās' nav... (rumpi) pliku!

Kaut desmit amatos šo liksim.
Bet - "parādniekos" nepaliksi,
Par to, ka 'biedrs' "upurējies",
Bet - "urnu farsā" 'izšimpējies'!..."

~ 24.01.2009.

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Марфа

15.10.2023. 14:48

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Набаг Дуркис помирает!

Мы придумываем, как должны вести себя другие люди
Муж обижается на жену, потому что он думал, что она догадается, что ему завтра понадобится белая сорочка.
Жена дуется на мужа, потому что она думала, что он догадается купить ей цветов.
Ребенок обижается на родителей, потому что они должны были догадаться, что ему нужен новый конструктор, и т.д.
То есть сначала мы придумываем, как должны вести себя другие люди. Потом убеждаемся, что они себя так не ведут. И обижаемся на них за это. Это нормально, ведь в сумасшедшем доме еще и не то бывает.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 14:20

»

...

Karloss Sezars Salvadors Arana Kastanjeda bija peruāņu izcelsmes amerikāņu rakstnieks un antropologs. Popularitāti ieguva ar pirmajā personā sarakstītu grāmatu ciklu, kurā aprakstījis Meksikas indiāņu šamanisma praksi un ar to saistīto pasaules uzskatu. Antropologi Kastanjedas darbus uzskata par daiļliteratūru...


Tāpat no kristianizācijas viņš savu dzimteni nenosargāja. Man neinteresē svešzemju tradīcijas, jo citu tautu valodas es nesaprotu. Man vienkārši ir problēmas tad uzvērt informāciju. Es tev nelieku, piemēram, studēt sintoismu vai daoismu.
Es kā balts interesējos par ziemeļu pagānisko tradīciju. Asatru. Dievturība/Romuva. Rodnovjerije (ukraiņu valodā: рідновірство).

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 14:12

»

hi hi

kāda būtība melim un feikmetējam,ko murgo nerātni


Un? Tu man iedevi hipersaiti, kurā runā krievuška. Man krievuškas sakāmais neinteresē. Viņai pat tikt galā ar pareizticīgo baznīcas egregoriālo ietekmi ir nereāli.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

15.10.2023. 14:06

»

va vellos

Tālāk tikai viens..."Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuridiza to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa: Kopš 2009.gada beigām, kad šajā valstī beidzot tika ieviesta kriminālatbildība ārstiem par pacientu "pateicību" pieņemšanu, esot “ierosināta tikai viena krimināllieta - pret Jelgavas pilsētas slimnīcas ārstu Vladimiru Kravecu tur aizdomās par 50 latu kukuļa prasīšanu par pacientes ārstēšanu”. Savukārt. “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atbildīgās amatpersonas un speciālisti” esot “pauduši uzskatu, ka būtu jāizstrādā skaidri definēta kārtība, kādā pacients savu “pateicību” oficiāli var ar slimnīcas starpniecību nodot ārstniecības personām”, un ”šīs valsts veselības aizsardzības nozares vadības attiecīgie atbildīgie speciālisti pie tā arī tagad strādājot”...
------
Mediju ziņa: Tiek uzskatīts, ka šīs valsts veselības aizsardzības sistēmā īstenojot un ieviešot praksē politekonomisko interešu grupējuma "tautas partija" (TP jeb "kurmjutēta taukmūļi") "rīcības cilvēku" ilgstoši kontrolētās, sekojoši J. Bārzdiņa (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un I. Circenes (JL / "V-"jenotība"), G. Belēviča (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”), A. Čakšas (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un pašreiz I. Viņķeles ( eks-"V-jenotība", A/PAR! jeb "atsaldētie ska.p.isti" ) “politiski atbildīgi” vadītās "veselības ministrijas" (VM) funkcionāru iecerēto un aizsākto ģimenes ārstu finansējuma modeļa maiņu, kas paredz, ka ģimenes ārstiem tiks maksāts nevis par pacientu skaitu viņu "praksēs", bet gan par apmeklējumu skaitu mēnesī, cietīšot šo mediķu pakalpojumu kvalitāte – "ārsti šajā valstī būs ieinteresēti, lai viņu pacienti būtu pēc iespējas slimāki", esot publiski apgalvojuši "latvijas ģimenes ārstu asociācijas" vadības "locekļi" un "atbildīgie" funkcionāri...
-----

“Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!...”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 13.01.2008., Nr.6. )

Tiek šajā "valstī" 'taustāms' "paldies" gaidīts:
Gan lūdzoši (pat - iztapīgi) smaidīts,
Gan - PIEPRASĪTS, kā obligāta "takse" ~
Ja diedelniekiem ‘skaitās’ "privātprakse":

"Ne 'ļečīs' "dakteris", bet varēs 'šlangot',
Ja "klients" neprotas šim 'ķepā fangot':
Jums 'atkarājas' viss no maksātspējas ~
Bez krietna žūkšņa slimot 'nerentējas'!

Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!
Ja kādam kaite paliks "neatrasta" ~
Pats vainīgs ("lumpe.nis"), ka medicīnai,
Šo Likten’s "uzgrūdis", kā tanku mīnai..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

...

15.10.2023. 13:48

»

Āprāc

:D,nu, skunkss riktīgs!Kastaneda ir krievu ezoteriķe


Karloss Sezars Salvadors Arana Kastanjeda bija peruāņu izcelsmes amerikāņu rakstnieks un antropologs. Popularitāti ieguva ar pirmajā personā sarakstītu grāmatu ciklu, kurā aprakstījis Meksikas indiāņu šamanisma praksi un ar to saistīto pasaules uzskatu. Antropologi Kastanjedas darbus uzskata par daiļliteratūru. Vikipēdija

Atbildēt

15.10.2023. 13:40

"Atmodas notiek ar dzīvajiem. Cilvēks var pamosties, ieraudzīt cietumu, ko viņš ir uztaisījis, un izlemt izvēlēties brīvību. Viņš var izbeigt apetīti pēc meliem un atklāt patiesības saldo garšu. Viņš var neatlaidīgi, mainot savu skatu punktu no prāta uz matēriju uz sapni par gaismu un pēc tam uz izsmalcinātu sevis kā dzīves realizēšanu. Atstarojums var tikt izpirkts; spoguļattēls var nonākt tā veidotāja sirdspukstos, ieraudzīt sevi un pēc tam sagrauts tikt pilnīgā apziņā. "
― Migels Ruiss

Atbildēt

Āprāc

15.10.2023. 13:21

»

Skolnieciņš

Un? Man sejā bāž krievu ezotēriķes viedokli [12:17]. Tāpēc es atbildu pēc būtības


:D,nu, skunkss riktīgs!Kastaneda ir krievu ezoteriķe!

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 13:07

»

hi hi

bet pie ameriem diktatūra spēcīgāka,aptver planētu zeme----bet vadzis sāk luzt.ĀMEN


Un? Man sejā bāž krievu ezotēriķes viedokli [12:17]. Tāpēc es atbildu pēc būtības.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 13:06

www.failiem.lv/u/zsgdf94n4
Latvju Dievi mūžam viedi. Dievturība vienmēr dzīva.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 12:57

»

:))))

Aijā žū žū ,čuči saldi tālāk


Es internetā redzu, ka daudzas krievu ezotēriķes ir rašistes. Tātad viņām čuriņa raustās iet pret krievijā valdošo totalitāro varu. Bet tā ir viņu problēma: uzvarēt totalitārismu sevī un savā miteklī. Grūts uzdevums, kurā var paiet veselas dzīves.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 12:54

»

JKL

Tad varbūt tev vajadzētu stāties partijā un kopā ar citiem ko darīt


Es nedzīvoju krievijā, man krieva karma iet garām. Krieviem pašiem ir jāmāk uzvarēt totalitārisms sevī. Bet es izpaužos kā brīvdomīgs pagāns.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 12:52

»

Tu

dzīvo vēl neolītā.Es nefanoju ne par ko.Es zinu, ka esmu Viens


Dievu ir daudz. Dieviešu ir daudz. Un ebreju cilts Dievs Jahve jeb Jehova (Korānā saukts par Allāhu) man ir svešs).
Izlasi Islandiešu sāgas, Vecāko Eddu, Jaunāko Eddu. Palasi asatru rokasgrāmatas. Iepazīsti rūnu maģiju.

Atbildēt

JKL

15.10.2023. 12:50

»

Skolnieciņš

Man krievu ezotēriķes, kuras pat vovas putlera vladimiroviča totalitāro diktatūru nav spējīgas gāzt, neinteresē...


Tad varbūt tev vajadzētu stāties partijā un kopā ar citiem ko darīt...

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 12:48

»

Vienkāršs eksperiments

,pamēģini saprast kādu citu pasaules aprakstu


Man krievu ezotēriķes, kuras pat vovas putlera vladimiroviča totalitāro diktatūru nav spējīgas gāzt, neinteresē.
Es vismaz e-pastiski no sava studējošā e-pasta (ar manu studenta numuru un universitātes domēnu) uz krieviju sūtu pretkara aģitācijas vēstules. Es vismaz kaut ko
daru. Bet liela daļa krievu ir gļēvi vergi.
Politeisms man patīk labāk, jo es neesmu vergs, bet gan brīvs cilvēks. Vājš cilvēks, bet brīvs.

Atbildēt

lauķis

15.10.2023. 12:41

»

KKK

Viss un visi, kas ir saistīti vai pietuvināti vemjotībai, smird pa lielu gabalu. Aksioma, bļin


Visi poli/tiķi ir līķu tārpi kas sagrauž visu cilvēcisko un cilvēci kopumā.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 12:05

Jūdaisms, kristietība, sātanisms un islāms ir viena vienota ābramiskā sistēma. Ja tu būtu gudrāks, tad tu nefanotu ne par vienu no konflikta pusēm. Mums baltiem ir savi Dievi un savas Dievietes. Šis karš baltiem ir svešs.

Atbildēt

Tu

15.10.2023. 11:52

»

Skolnieciņš

Islāms ir “neticīgo” fiziskas iznīcināšanas ideoloģija un korans ir terorisma un slepkavošanas rokasgrāmata.Ikviens,kurš ir šī austrumu kanibālu kulta sekotājs,ir jāuzskata par bīstamu noziedznieku un attiecīgi pret to jāizturas


no viena grāvja otrā!Tu zini,ka ar nazi var maizi nogriezt,bet var arī pie Pētera ,vai Pērkona aizlaist,kam nu katrs dod priekšroku savā pasaules aprakstā.:)))

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 11:46

Tagad acīmredzami lielais arābu musulmaņu izdzimteņu prieks un pacilātība, kuri līksmoja un priecājās par simtiem jauniešu-mūzikas festivāla apmeklētāju un veselu Izraēlas ciemu iedzīvotāju aukstasinīgu noslepkavošanu,ir manāmi noplacis. Musulmaņu mežoņi sāk sajust savas rīcības sekas…

Atbildēt

Skolnieciņš

15.10.2023. 11:45

Islāms ir “neticīgo” fiziskas iznīcināšanas ideoloģija un korans ir terorisma un slepkavošanas rokasgrāmata.Ikviens,kurš ir šī austrumu kanibālu kulta sekotājs,ir jāuzskata par bīstamu noziedznieku un attiecīgi pret to jāizturas…

Atbildēt

Tiesa, dīvaini, ka valsts pārvalde mums tik nespējīga?

15.10.2023. 11:20

Valsts pārvalde ir komunistu kolaboracionistu, cionistu finanšu korporācija “ Latvijas valsts pārvalde”, kas ir globālo finanšu korporāciju filiāle ar parādiem šīm globālajām korporācijām SVF, PB, ECB u.c.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: