Menu
Pilnā versija
Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Viedais Manels · 05.01.2022. · Komentāri (133)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja nesanāks, tad, kā prognozē pseidonacionāliste ar poti azotē Ieva Siliņa: “Pēc zināmiem gadiem būs cilvēki, kas “izstāsies” no valsts.” Precīzāk, tiks izstumti. Turklāt pieļauju, ka viss notiks ātrāk.

Arī pret potēto ganāmpulku “pasaules ļaunīšu” dienderi izturas nievājoši. Es nerunāju par nelaimīgajiem, kurus kangarāts nolika izvēles priekšā: vai nu sačakarēt veselību ar poti, kad nezini, vai mirsi nākamajā dienā vai tuvāko gadu laikā, kā prognozē daudzi respektabli mediķi, vai arī palikt bez darba, nolemjot sevi un tuviniekus trūkumam vai bada nāvei tūlīt un nenovēršami. Esmu dzirdējis, ka dažās ģimenēs potējas tikai viens pieaugušais, lai izglābtu laulāto draugu no kaitīgās injekcijas un, kad potētā organisms neizturēs, lai bērniem paliktu kaut viens vecāks. Šie ļaudis netika apkrāpti. Ar varu apveltītie varmākas viņus brutāli salauza.

Toties ļautiņus, kas noticēja premjera solījumiem, ka sašpricētie varēs atgriezties normālā dzīvē, hunta prasti apjāja. Veikalos laiž, taču tikai noteiktā skaitā un maskās. Tas pats arī pārējās vietās “TIKAI POTĒTAJIEM”. Gribi ceļot, testējies! Līdztekus valdība funktierē, kā ieviest pastāvīgu testēšanos darbavietās. Varai nepietuvinātie biznesi tiek vienkārši norakti.

Par meliem, ka potes glābs no kroņa vīrusa, jau galīgi aizmirsts. Injicētie pārnēsā vīrusu, slimo un mirst tāpat un biežāk nekā dabisko imunitāti saglabājušie. Pieejamas un efektīvas zāles nedod nevienam. Falšās brīvības pavadiņa saīsināta līdz regulāriem 6+3 mēnešu potēšanas intervāliem. Piedevām, lai kļūtu pavisam lojāls cilvēces izdeldētājiem, jānoziedo arī bērni.

Tomēr joprojām atrodas varnešu piesmietie, kas izliekas, ka nemaz nav “uzmesti”, bet ir zinātnei ticoši, jauno normālumu un globālo pasaules kārtību atbalstoši PATRIOTI! Noslēgumā gribu likt aiz auss pie siles esošajiem, kam pagaidām izdevies izsprukt ar fiktīvu “zvēra zīmi”, – tas nav uz ilgu!

Novērtē šo rakstu:

267
34