Menu
Pilnā versija
Foto

Hunta cīnās ar dabu

Viedais Manels · 06.01.2022. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā īlens no maisa. Ļaudis saprot, ka potes pret kroņa vīrusu ir pilnīgi bezjēdzīgas un bīstamas. Lai izspruktu no kaitīgās injekcijas, latvji pat sludinājumos meklēja iespēju aplipināties ar “baiso” sērgu, kad šī “plosījās” tā, ka ij saslimt nevarēja.

Pašreizējais štamms omikrons vispār ir viegli pārslimojams un ar letalitāti nedraud. Lai attaisnotu valdības pagarināto ārkārtējo situāciju un nodrošinātu mirstību, dakteriem vajadzēs gluži vai pašrocīgi slaktēt pacientus. Turklāt, ja agrāk pandēmiju izdevās uzturēt vismaz mediju telpā, tad tagad klaji melot informatīvajā laukā kļūst arvien grūtāk.

Lūk, jau savu viedokli publiski pauž plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis: “Omikrons ir Dieva dāvana!” Viņš izsaka līdzjūtību vakcīnu ražotājiem un iesaka ar dabu necīnīties.

Pēc loģikas ārkārtējā situācija jāatceļ, obligātā potēšana jāizbeidz, veseliem cilvēkiem atkal jāļauj strādāt, bet Ministru kabinetam jādemisionē. Diemžēl esošās tirānijas apstākļos tā nenotiks, lai cik lielus cilvēku upurus valdīšana neprasītu. Viss paliks pa vecam, proti, jaunajā normālumā.

Par Zaržecka joku, ka “omikrons ir arī efektīvs antivakseriem, jo imunitāte pēc tam izstrādājas, bet vakcīna nav jāsaņem”, vakcīndīleri pie varas ruļļiem tiešām ieņirgs. Vairums iedzīvotāju omikronu pārslimos bez simptomiem. Tā ka antivielas organismā nav pamats izvairīties no potēšanas: marš, uz vakcinācijas centru!

Tāpēc domāju, ka vakcīnu ražotājiem Zaržecka izteiktā līdzjūtība ir lieka. Maķenīt līdzcietības nepieciešams tiem, kurus hunta turpinās potēt (IMHO – mušīt), bet sadurstītie pašapmānam vairs nevarēs tēlot zinātnei ticīgos.

https://www.la.lv/omikrons-ir-dieva-davana-zarzeckis-izsaka-lidzjutibu-vakcinu-razotajiem-un-iesaka-ar-dabu-necinities

Novērtē šo rakstu:

148
13