Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

14.09.2021. 16:14

Gribu Mašai laizīt klitoru

Atbildēt

Amanda Gray

14.09.2021. 06:19

Ich bin gemacht $ 84, 8254 so weit in diesem Jahr Online arbeiten und ich bin ein Vollzeit-student. Ich benutze eine online-Geschäftsmöglichkeit, von der ich gehört habe und ich bin so viel Geld verdient. Es ist wirklich benutzerfreundlich, und ich bin einfach nur froh, dass ich fand heraus, über es. Hier ist, was ich Tue. für weitere Informationen öffnen Sie einfach diesen link danke....www.smartcash1.com

Atbildēt

Brāļi Ģirģēni no Jēkabpils domā, ka

11.09.2021. 19:48

iekšlietu ministra pienākumus uzsākot pildīt M.Golubevai, paklusām tiek apturēti visi iepriekš uzsāktie projekti, palēninot iekšlietu resora iestāžu darbu un neveicinot attīstību.

Atbildēt

Terorisms

11.09.2021. 08:48

»

Nekā svarīgāka nav?

Nav. Palikuši tikai propagandas murgi ko ražo, zombē un patērē valsts un sabiedrība


Terorisms

Kopš ASV specdienesti Manhetenā, ASV 2001. gada 11. septembrī uzspridzināja Pasaules tirdzniecības centra dvīņutorņus, iebrūkot Afganistānā un Irākā, ar “aizsardzību pret terorismu”, ASV kļuvusi par fašistisku un uz cionistu terora terora balstītu totalitāru varu, kuru finansē Federālā rezervju sistēma, kas pieder ebreju cionistiem ar “naudas drukāšanas mašīnu”, pasaulei uzspiežot usd - ebreju naudu.

ASV ir neskaitāmas valstiskas organizācijas, kas it kā cīnās ar terorismu, lai gan terorisms ir cionistu ebreju galvenā ideoloģijas sastāvdaļa.

Terorisms ar CIP (ASV) un MI 60 (Lielbritānija), un Mossad (Izraēla) tiek izplatīts pasaulē kvidafēras formā pret tautām un valstīm, paradoksāli (stratēģiski ģeniāli) tautas, kas protestē pret kovidafēras teroristiem, cionistu metastāzēs valstu pārvaldībās (Levits, Kariņš, Pavļuts, Viņķele u.c.), kā pūļi tiek uzskatītas par teroristiem. Tautas un nācijas tiek uzskatītas par pūli bez savām cilvēktiesībām. Pūlis, kas protestē pret cionistu teroristu kovidafēru valsts pārvaldības formā, ir teroristu grupējums. Jo protestiem noteikta pat atļautā forma - 15 cilvēki. Īsta teroristu grupa!!! Savukārt, “etniskie teroristi” valsts varas teroristu ieskatā ir tie, kas iestājas par nācijvalsts tiesībām, kad tautas intereses un cilvēktiesības pārstāv un aizstāv pati valsts.

Atbildēt

Iekšlietu ministrijas iekšējie noteikumi

11.09.2021. 06:28

»

mjaa

Izskatās, ka tev sacelas kà runa par Girgenu. Bet vins atskiriba no tevis nav zilais. Atslābsti liberast


paredz masku lietošanas prasības, ...lai no sabiedrības policisti slēptu savas siejas, lai policistus neidentificētu masu protestu laikā un protestētāji vēlāk pret policistiem nevērstos kā pret privātpersonām ārpus viņu darba laika.

Atbildēt

Cionistu TV 24 Preses klubs

11.09.2021. 06:00

»

Viņi jau ir atmaskoti, tagad slēpti zem maskām, nevakcinēti

Atliek viņus vien nosist linču tiesā. Mērs ir pilns. Arī TV 24 studija, ko daļēji finansē io istu vara, šķeļot sabiedrību, jālikvidē! Cik ilgi tos valsts propagandas murgus var ražot un patērēt? Nekā svarīgāka nav


No Izraēlas Zālamana projekta ebreju komunistu- cionistu (jaunā inkluzīvā kapitālisma - komunisma) impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”. Citāti atrodami G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Atbildēt

Viņi jau ir atmaskoti, tagad slēpti zem maskām, nevakcinēti

11.09.2021. 01:40

»

Jurists

Ko par to saka čekas maisos atrastā un kotumpētās un mafiozās Andra Guļāna (tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) un Ivara Bičkoviča (arī minēts čekas maisu sakarā, dīvaini ar sev zināmas tiesas spriedumu ticis pie Latvijas pilsonības, tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) izveidotās tiesas attaisnotā...


Atliek viņus vien nosist linču tiesā. Mērs ir pilns. Arī TV 24 studija, ko daļēji finansē io istu vara, šķeļot sabiedrību, jālikvidē! Cik ilgi tos valsts propagandas murgus var ražot un patērēt? Nekā svarīgāka nav?

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

10.09.2021. 08:52

»

Harijs Poters

Izskatās ka šis raksta autors varētu būt ģirģens vai kāds ģirģenveidīgais. Parazīti kas atstumti no siles. Ministre pareizi dara ka aptur visus šos ģirģena iesāktos projektus jo beidzo ministrei atvērtas acis un izskaidrots kāda velna pēc tik aktīvi tiek virzīti būvniecības projekti. Mīļie draugi ģirģens...


Premjers Einars Repše pareizi dara ka aptur visus šos Tautas partijas iesāktos robežu izbūves projektus, jo beidzot Ministru kabinetam ir atvērušās acis un izskaidrots kāda velna pēc tik aktīvi tiek virzīti valsts robežas būvniecības projekti!

Atbildēt

Balagan

10.09.2021. 08:38

»

Kompots 0,07 rub.

Lietas uzsākšana vēl nenozīmē cilvēku čakarēšanu, pēc faktu (obligātas) pārbaudes, lieta var tikt slēgta, cilvēkam - neapsūdzētajam pat nezinot. Afkal diletantu fantāzijas. Un Ģirģens ministra amatā bija tieši un burtiski - DILETANTS


ja jau visi tik zinoshi, kaalab nesekoja nekaada konkreeta riiciiba... kaukaa nemaniiju uz ielaam mentu puuljus, kuri protesteetu pret sho diletantu, kas vinjsh nenoliedzami bij... gribi patiesiibu?... visi juus tur esat kriminaalnoziedznieki!... fk yo!

Atbildēt

austrija peters

10.09.2021. 08:31

»

Starp citu

Kur "futbolists"palika ? Austrijā kadā palatā vārstsargs vēl joprojām? :D


Futbols ar Meroni uzsmej par kuzi un prokuraturas koruptivo dalju.maksliniek prokuraturas eviju

Atbildēt

10.09.2021. 08:27

»

par tiem profesionāļiem

Vadošajos amatos nevar sēdēt vienā un tajā pašā krēslā gadiem ilgi, ir jārotē


Tas tā, ja kangari pie varas, visādi zagļi, meļi, naciķi, pederasti.
Ja godprātīgs cilvēks, tad viņam arī pieredze jāiekrāj. Ja cilvēks labi pārvalda + gadiem ejot iegūst pieredzi, tad kādēļ viņš ir jāmaina? Kas tās par dumjām idejām?

Atbildēt

piebilde

10.09.2021. 07:22

»

Jurists

Ko par to saka čekas maisos atrastā un kotumpētās un mafiozās Andra Guļāna (tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) un Ivara Bičkoviča (arī minēts čekas maisu sakarā, dīvaini ar sev zināmas tiesas spriedumu ticis pie Latvijas pilsonības, tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) izveidotās tiesas attaisnotā...


Jūsu saraksts ir pārāk īss,to neliešu skaits ir tūkstošos.Ja nemaldos tad čekas maisos bija kāds pusotrs tūkstotis kartīšu,tomēr skaidri zināms ka bija vismaz 20000 aģentu?Kur pazuda,ko tie tagad dara,kam kalpo tagad.Čekā bijušo nav.

Atbildēt

Jurists

10.09.2021. 06:57

Ko par to saka čekas maisos atrastā un kotumpētās un mafiozās Andra Guļāna (tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) un Ivara Bičkoviča (arī minēts čekas maisu sakarā, dīvaini ar sev zināmas tiesas spriedumu ticis pie Latvijas pilsonības, tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) izveidotās tiesas attaisnotā Ivara Godmaņa draugi Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs un Latvijas Juristu apvienības valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka (iespējams, ka vecā čekista Andra Bunkas dēls)? Ja Lato Lapsa atmaskoja Egilu Levitu un Andri Teikmani, tad jaatmasko arī nelieši Andri Guļānu, Ivaru Bičkoviču, Aivaru Borovkovu, Rihardu Bunku, Andri Bunku, Ivaru Godmani.

Atbildēt

Starp citu

10.09.2021. 06:52

Kur "futbolists"palika ? Austrijā kadā palatā vārstsargs vēl joprojām? :D

Atbildēt

paardomas

10.09.2021. 06:28

Ja ierēdnis runā par sabiedrības interesēm tad uzreiz ir jautājums par kuru no sabiedrībām ir runa?
Ir fizisko personu sabiedrība,ir pilsoņu sabiedrība,ir partijnieku sabiedrība,ir SIA un ir cilvēku sabiedrība.

Atbildēt

Fuutboolists

09.09.2021. 21:08

»

mm

labākais ministrs pēdējos 20 gados noteikti. Ja


Kā jums to partiju tagad sauc?

Atbildēt

par tiem profesionāļiem

09.09.2021. 19:40

Vadošajos amatos nevar sēdēt vienā un tajā pašā krēslā gadiem ilgi, ir jārotē.

Atbildēt

Sabiedrība

09.09.2021. 19:09

"Rezultātā cieš sabiedrības intereses – no nodokļu maksātāju līdzekļiem....."
Sabiedrības intereses sen nevienu tur neinteresē.

Atbildēt

Harijs Poters

09.09.2021. 18:34

»

Kompots 0,07 rub.

Variet izteikt viedokli par resno Ruka kungu? Bez ironijas, tiešām interesanti


Ar Ruka kungu ir tā. Armands bija īsts profesionālis savā amatā IAP par policijas priekšnieku kļuva vienkārßi pārpratuma pēc tāpat kà ģirģens par minisyru. Nu lūk ģirģena vairs nav līdzarko arī Rukam domāju tagad nav viegli, šis ir politisks amats.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

09.09.2021. 15:52

»

kompot2

Bezzubova slepkavību atklāja jo servisa īpašniece pati atnāca uz policiju un sāka stāstīt, ka melno džipu kāds pa nakti no servisa nozadzis un nodedzinājis. Atklāt noziegumu ar tādu informāciju ir kā divus pirkstus apčurāt...


Ko tu tur bērns murgo? kas atnāca, kādu "džipu"? Ko atklāja? Kas ir apsūdzēti? menti šķidri apdirsās, kā Bunkus lietā.
!!!!Nekaitiniet mani, jau tā konfiscēto mopēdu varai nevaru piedot.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 15:35

»

kompot

ar šo ierakstu tu apliecināji, ka esi totāls trollis. Ej strādāt. Mazāk knibini mulkīgus komentārus


Es - trollis?? Es atšķirībā no tevis, dārzeņa, rakstu tikai konkrētus (lai man piedod tupā Straujumas kundze;) FAKTUS.

Atbildēt

kompot2

09.09.2021. 15:26

»

kompot

klau kompotgalva. Girgena laika atklata Bezzubova slepkavibu. Izmeta Vienotibas mafiju. Saka palielinat algas. Notika pozitivas reformas. Paprasi jebkuram iekslietu darbiniekam, ko doma par Girgenu, tikai pozitivas atsauksmes


Bezzubova slepkavību atklāja jo servisa īpašniece pati atnāca uz policiju un sāka stāstīt, ka melno džipu kāds pa nakti no servisa nozadzis un nodedzinājis. Atklāt noziegumu ar tādu informāciju ir kā divus pirkstus apčurāt.
Nav būtiski cik ir atklāts, bet gan cik nav atklāts slepkavību Ģirģena laikā.

Atbildēt

kompot

09.09.2021. 15:15

»

Kompots 0,07 rub.

Uauu! Ir notverti un vismaz apsūdzēti vainīgie Bezzubova lielā? Kur varu atrast info, lūdzu


ar šo ierakstu tu apliecināji, ka esi totāls trollis. Ej strādāt. Mazāk knibini mulkīgus komentārus.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 15:10

»

kompot

klau kompotgalva. Girgena laika atklata Bezzubova slepkavibu. Izmeta Vienotibas mafiju. Saka palielinat algas. Notika pozitivas reformas. Paprasi jebkuram iekslietu darbiniekam, ko doma par Girgenu, tikai pozitivas atsauksmes


Uauu! Ir notverti un vismaz apsūdzēti vainīgie Bezzubova lielā? Kur varu atrast info, lūdzu?

Tie divi urlas no foto, ko meklēja VP, nekad mūžā nav bijuši šāvēji..

Atbildēt

kompot

09.09.2021. 14:55

»

Kompots 0.07 rub.

Kaut kur varu piekrist, jo pēc Kozlovska, jebkura taburete būtu labs ministrs, tas nav Ģirģena nopelns. Vai viņa laikā kaut ko atklāja no iesprūdušajām lietām? Ka Rebenoku nokāva glupi "laupītāji", nevis ukraiņu algotņi (Krēķim, krievi tur vispār nipričom)? Pateica ka Platacis ir nobeigts? Viss? Vai...


klau kompotgalva. Girgena laika atklata Bezzubova slepkavibu. Izmeta Vienotibas mafiju. Saka palielinat algas. Notika pozitivas reformas. Paprasi jebkuram iekslietu darbiniekam, ko doma par Girgenu, tikai pozitivas atsauksmes.

Atbildēt

mjaaa

09.09.2021. 14:53

»

Svētais Vazelīns

Kuro reizi tev saku - neraksti dzērumā internetā! atkal iznāks kā tam Kiviča partijas biedram Ģirģenam - apķēzīsies un ies taisīt jaunu partiju pie kaimiņu urlēna Slavika


paklusejis butu. Tavas partijas izlaupijusas so valsti. Girgens un Dombrovskis var so valsti izvest uz attistibas cela. Ar zinasanam. Savadak pilna valsts zaglu un covid idiotu

Atbildēt

balodis

09.09.2021. 14:08

»

Kompots 0,07 rub.

Var, lūdzu, arī statistiku un secinājumus par VDD, SAB, KNAB rosinātjām lietām un sekmīgajām tiesvedībām


Salīdzināt IDB ar KNAB vai VDD nav korekti. Šīs iestādes eksistē desmitiem gadu un lielu daļu lietu noteikti izbeidz sakarā ar iestājušos noilgumu. IDB 2020 rit piektais gad. Kāds tur noilgums? Un ar visu to mājas lapās 2020 gadā KNAB un VDD izbeigts krietni mazāk lietu. Tāpēc 41 ir ļoti, ļoti slikts rādītājs.
VK ar saviem 7 miljoniem ir tikai viens no viedokļiem. Nevar būt viens iestādījums guru jebkurā jautājumā, tāpēc viņu atziņām pieeju rezervēti. Cita lieta IDB krimināllietas. IeM viss apstājās , bet tagad noteikti raustās izmantot, kā viens te trāpīgi raksta, žogu ar slikto reputāciju. Golubeva vēl zaļa, nenobriedusi kā politiķe un viens otrs medijs var sākt vaukšķēt, bet tur vajag biezu ādu un stiprus nervus. Tā visa viņai vēl nav. Tāpēc žogs stāv, bet Mūrnieks ļoti iespējams tagad trīc un dreb - kas nu būs? Lai gan varbūt viss notiek. Kā saki cilvēkam nezinot. Lai gan tā nemēdz būt - agri vai vēlu aiztur,apcietina , krata, pratina un pakļauj citām procesa izdarībām vai kā nu tur to mēdz saukt.

Atbildēt

Kompots 0.07 rub.

09.09.2021. 13:59

»

Ments

Par Plataci viss ir vienkārši norakts mežā aiz Jelgavas, Dobeles pusē, diemžēl jau tad bija problēmas vietu atrast, tagad tur viss ir aizaudzis


Nu negvelz tik stulbu dezinformāciju.. lūdzu.. Kādi Jelgavas bandīti? Jūrmalā, divi gaiļi no Rīgas gejkluba, kuri paši pazuda ar galiem.. no Leonīda Rožeckina nepalika pāri.. nekas vispār.. kāds tev tur sadurts?

Atbildēt

Zāra Mālīte

09.09.2021. 13:51

Aicinu ikvienu Latvijas Iekšlietu sistēmas, drošības dienestu, bruņoto spēku, u.c. dienestu virsniekus kalpot mūsu Valstij! Ja piešķirtās dienesta pakāpes un izsniegtie uzpleči jums nav tikai tukša izrādīšanās un lēta bižutērija – aicinu, un pat lūdzu Jūs runāt, rakstīt - atklāt un atmaskot īstenos Latvijas ienaidniekus.

Publiskot un atklāt jebkādu jūsu rīcībā esošu informāciju, par saņemtām pretlikumīgām pavēlēm, sakārtotiem iepirkumiem un jebkurām citām valsts pārvaldes un drošības jomā novērotajām noziedzīgām aktivitātēm.

Dariet to kaut vai anonīmi (kas arī ir nosacīti), bet lūdzu - DARIET!, RUNĀJIET, ATKLĀJIET, SAKIET!

Kamēr jūs klusējiet, mūsu valsts pēdējo 30 gadu laikā ir iekarojusi pēdējo vietu tur pat vai visās dzīves, labklājības, tiesiskuma un arī drošības jomās starp ES dalībvalstīm. Labojam kaut ko!

Atbildēt

Ments

09.09.2021. 13:30

»

Kompots 0.07 rub.

Kaut kur varu piekrist, jo pēc Kozlovska, jebkura taburete būtu labs ministrs, tas nav Ģirģena nopelns. Vai viņa laikā kaut ko atklāja no iesprūdušajām lietām? Ka Rebenoku nokāva glupi "laupītāji", nevis ukraiņu algotņi (Krēķim, krievi tur vispār nipričom)? Pateica ka Platacis ir nobeigts? Viss? Vai...


Par Plataci viss ir vienkārši norakts mežā aiz Jelgavas, Dobeles pusē, diemžēl jau tad bija problēmas vietu atrast, tagad tur viss ir aizaudzis.
Rožeckinu neveiksmīgi sadūra vietējie bandīti no Jelgavas un aizveda uz mežu, bet bija par slinku aprakt.

Atbildēt

Kompots 0.07 rub.

09.09.2021. 13:20

»

Harijam piteram

Pamekle savus otkatus Pie Pavluta veselibas


Šos jautājumus tu vari pāradresēt iesnieguma veidā VDD priekšniekam Mežvietam. Kādas fake maskas tika sapirktas par reāliem miljoniem no 3 mēnešus iepriekš dibināta latviešu kantora Singapūrā. Un kurš tikmēr kasīja savas, un/vai laizīja Kariņa olas? Ko Maizīša kungs, interesanti lasīt?

Atbildēt

Kompots 0.07 rub.

09.09.2021. 13:08

»

mm

labākais ministrs pēdējos 20 gados noteikti. Ja


Kaut kur varu piekrist, jo pēc Kozlovska, jebkura taburete būtu labs ministrs, tas nav Ģirģena nopelns. Vai viņa laikā kaut ko atklāja no iesprūdušajām lietām? Ka Rebenoku nokāva glupi "laupītāji", nevis ukraiņu algotņi (Krēķim, krievi tur vispār nipričom)? Pateica ka Platacis ir nobeigts? Viss? Vai Vienotības uzlecošā "zvaigzne" nākamajām Saeimas vēlēšanām - "ģenerālis" Ķuzis nezina, kas Plataci, tāpat kā Rožeckinu izpeldināja skābē?

Atbildēt

Golubevas fanam

09.09.2021. 13:00

»

Kompots 0,07 rub.

Pareizi. Un ko Ģirģens ir darījis visu šo laiku? Laizījis Kariņam, ko vēl? Vai tad Golubeva vainīga tagad


Girgens dabuja finansejumu iekslietam. Golubevai nodeva stafeti ar uzsaktiem projektiem un pieejamu nauduz Kaut vai 11
miljoni Rigas iecirknu apvienosanai. Golubeva visu nobremzeja. Ja sos komentarus raksta policisti. Ziniet, Ne velak ka nakama
gada sakuma Jums
vajadzeja Riga stradat jaunas telpas. Tie bija
Girgena darbi. Tagad nauda iztereta, naudas nav un stradasiet tajos vilku midzenos. Atbalstiet Girgenu un bus kartiba. Iekslietu darbinieki mes
to varam.

Atbildēt

Zāra Mālīte

09.09.2021. 12:57

»

Dumidors

Vēl vairāk Staļgevics ir tik pateicīgs par amatu, ka pelēkajam kardinālam Bauskam katru dienu ne tikai rokas laiza, bet arī kaut ko vairāk un dziļāk


Rugājos (Balvu raj.) reiz ballē man bija līdzīgi, paņēmu uz ilkņa vienam, jo čalis dikti patika, tad sagribēja pārējie. Kad zvanīju Balvu mentiem, apsolīja ka tūlīt būšot.. vēl 8 stundas nācās sūkāt.. Balvu menti atbrauca pēc 6 stundām. Tas glupajiem mājas darbam.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

09.09.2021. 11:54

»

Kompots 0,07 rub.

Variet izteikt viedokli par resno Ruka kungu? Bez ironijas, tiešām interesanti


Ko tur izteikt? Bijām ar sīko cirozi Zāru Màlīti Cēsīs lampā. Abi ar Straumi norījušies un sapampuši kā lapseņu sakosti. Joptvaj - kā nekā iekšlietu krējums.

Atvainojos dd faniem par klusēšanu, biju sutkās, atkal pieķēra vafelē ar mopēdu. Labošos!

Atbildēt

Harijs Poters

09.09.2021. 11:34

»

Mariss

Tās visas ir pupu mizas, policijā plānojas vēl lielāks varas sagrābšanas mēģinājums. Vispirms no trases novāca Rīgas kriminālpolicijas priekšnieku Sozinovu un pēc tam mēģināja to iesēdināt ar VDD palīdzību, tagad Ģirģena ieliktenis Ruks plāno aizvāk Rīgas policijas priekšnieku Šulti uz policijas koledzu...


Par to Staļgevicu krieviem ir tāds teiciens - " On ņikto i zvzķ jevo ņikak". Es 27 gadus biju dienestā policijā un nekad nebiju dzirdējis par tādu Staļgevicu, kur nu vel par viņa darba rezultātiem. Kārtējais paklausīgais un izpildīgais mudaka. Kaut kā neredz viņu publiski ar stāstiem par pēdējā laika skaļāko lietu atklāšanu. Identisks mudaks kā Grišins nav nedz personīgā viedokļa ne var pieņemt kādu lēmumu. Profesionalitātes līmenis nulle.

Atbildēt

Mariss

09.09.2021. 11:03

Tās visas ir pupu mizas, policijā plānojas vēl lielāks varas sagrābšanas mēģinājums. Vispirms no trases novāca Rīgas kriminālpolicijas priekšnieku Sozinovu un pēc tam mēģināja to iesēdināt ar VDD palīdzību, tagad Ģirģena ieliktenis Ruks plāno aizvāk Rīgas policijas priekšnieku Šulti uz policijas koledzu, kad Zālāns iznāks no atvaļinājuma. Šultes vietā par Rīgas policijas priekšnieku plāno ielikt Stalgevicu un par kriminalpolicijas Rīgas kriminalpolicijas priekšnieku savu draugu Nagli, par Rīgas ekonomikas policijas priekšnieci ielikta Nagļa cilvēks Meiksane un par Ekonomikas Rīgas policijas nodaļu priekšniekiem ar Ruku sastīti cilvēki.
Rīgā ar Ruka svētību varēs darīt jebko, gan zagt, gan slepkavot, gan tirgot narkotikas. Tagad ar LatRosTrans naftas trubu saistīti no Jelgvas cilvēki ieņem gan Rīgas kriminālpolicijas amatu Stalgevics, visas Latvijas kārtības policijas priekšnieks Zellis, visas Latvijas ekonomikas policijas priekšnieks Bauska. Un visa policija tagad braukās ar Baltic Taxi jo kādam oligarham vajag naudu uz vēlēšanām.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 10:32

»

balodis

Vispirms jāsaka ka es nēesmu Ģirģens, nekad ar viņu nēesmu bijis saistīts...


Lietas uzsākšana vēl nenozīmē cilvēku čakarēšanu, pēc faktu (obligātas) pārbaudes, lieta var tikt slēgta, cilvēkam - neapsūdzētajam pat nezinot. Afkal diletantu fantāzijas. Un Ģirģens ministra amatā bija tieši un burtiski - DILETANTS.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 10:15

Var, lūdzu, arī statistiku un secinājumus par VDD, SAB, KNAB rosinātjām lietām un sekmīgajām tiesvedībām?

Līgumu, pamatoti, apturēja Valsts kontrole. Neizliecieties, baloža kungs, ka nesaprotiet patiesos seku cēloņus. Ne jau Mūrnieks zaga tos 7 miljonus.

Atbildēt

balodis

09.09.2021. 10:04

Vispirms jāsaka ka es nēesmu Ģirģens, nekad ar viņu nēesmu bijis saistīts.
Lietas pret robežsargu priekšnieku un vietnieku izbeidza tikai šogad. Pēdējā gadījumā ministre jau bija Golubova. Tā kā Ģirģens to nekādi nevarēja ietekmēt. Apskatīju Mūrnieka vadītā IDB mājas lapā publicētos darba rezultātus 2020 gadā. Sākuši 58 lietas, uz prokuratūru nosūtījuši 51 lietu, bet izbeiguši 41 lietu. Es vēl saprastu, ja izbeigtu dažas lietas. Tā teikt, nu kam negadās. Bet 41 tā kā par daudz.Tātad 41 gadījumā vismaz 41 CILVĒKS čakarēts nepamatoti. Vienalga, ģenerālis vai kaprālis bet CILVĒKS. Tas parāda IDB neprasmi strādāt un resursu nelietderīgu tērēšanu. Kas notika ar demonstratīvi aizturēto bijušo robežsargu priekšnieku? Klusums, informācijas nav. Taču robežas būve ir apstājusies. Vienalga kur tas "tikai" 30 km žogs guļ, taču viņam bija jāatrodas uz robežas. Un tieši IDB un Mūrnieks to "putru savārīja" un žogs ir tur kur tas ir, bet rezultātu lietās nav, vai tās vispār izbeigtas.
Bet žogu jau nav jāliek pāri dīķim vai purvam, bet vietās kur ir meži, lauki u.c. viegli ejamas vietas. Bet tās purva takas gan jau robežsargi un zemessargi nosargās.
Tā kā Mūrniekam ''pakaļai jāsvilst'', jo viņa vainu robežas izbūves nobremzēšanā vēl būs nopietni jāvērtē.

Atbildēt

ofēlija

09.09.2021. 09:16

»

Aust rīts ...

SIA Latvija ir nolemta


Pilnīgi pareizi... uz ilgu un skaistu dzīvi. Ko arī jums novēlu.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 09:13

»

😠

Visa tā rezultātā žogs nav uzbūvēts, neleģāļi lien bariem, bet noliktavās guļ desmitiem kilometru žoga ar "sliktu reputāciju


Pareizi. Un ko Ģirģens ir darījis visu šo laiku? Laizījis Kariņam, ko vēl? Vai tad Golubeva vainīga tagad?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: