Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 09:10

Analfabētiem! Noliktavā guļ tikai 30km žoga ar sliktu reputāciju. Bet BLR robeža ir gandrīz 173km, no kuriem 16,6km pa Daugavu un apmēram tikpat pa ezeriem un dīķiem. Iztirgot tos 30km žoga vajag tikai Igatei, kas ir ieberzusies. Drošībai un nelegālajiem robežšķērsotājiem tie 30km pilnīgi neko, vispār, necik neietekmē. Un pie vienas vietas piesauktie purvi, baltkrievu robežsargi lieliski zina visas takas kur var dabūt pāri savus pasažierus.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 08:59

»

balodis

Visus šeit minēto krimināllietu pasūtījumus realizē IDB un Mūrnieks. Lietas pret robežsargiem viena pēc otras izgāžās. Interesanti, vai kāds papētīs ar Baltkrieviju neuzbūvēto robežu šodienas ģeopolitiskās situācijas kontekstā? Kā labā raujās Mūrnieks? Vai tā bija vienkārši vēlme nokļūt kādā ģenerāļa...


Vai tad Mūrnieks apturēja Igates un Robežsardzes līgumu par Baltkrievijas robežu? Vai tad Mūrnieks konstatēja vismaz 7 miljonu pretlikumīgi izlietojumu iepriekšējā konkursā par Krievijas robežas izbūvi, kur koka dēļu laipu vietā visur ir sabērta zālē šķelda? Mūrnieks nopizģija visu nozāgēto koksni? Ko, vari Ģirģen atbildēt, kurš to darīja un kāpēc neviens tavā laikā par to netika saukts pie atbildības? Jo Kariņš un gnīda Zakatistovs lūdza nešūpot laivu? Bija tā?

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 08:48

Raksta autors - Ģirģens, pats 1.5 gadu pēc Valsts kontroles revīzijas neko nedarīja. Bet brauca virsū IDB Muižniekam un visādi pesedza Garbaru un Pujātu. Jo tie, tā saucamie "ģenerāļi" ir tikai pildījuši pretlikumīgas Kozlovska pavēles, un ir snieguši liecības par to. Bet lietu virzīt tālāk nevar, jo tad atklātos Jaunās Vienotības loma šajā un daudzās citās (formastērpi, radari, visi transporta iepirkumi..) shēmās, kas noraktu pagalam gan pašu JV, gan Kariņa valdību.

Par Ģirģena sapirktajām kamerām un to vadības sistēmas pirkumu, bez neviena atklāta konkursa, no firmas (blīves), kas nekad iepriekš nav piedalījusies nevienā konkursā, nav veikusi jebkādu saimniecisko darbību, jo 2020.g. samaksāts nodokļos precīzi 00, jau tuvākajās dienās būs atsevišķa publikācija, ar visiem dokumentiem un reālo piegādātāju un darbu veicēju nosaukumiem.

Atbildēt

balodis

09.09.2021. 08:43

Visus šeit minēto krimināllietu pasūtījumus realizē IDB un Mūrnieks. Lietas pret robežsargiem viena pēc otras izgāžās. Interesanti, vai kāds papētīs ar Baltkrieviju neuzbūvēto robežu šodienas ģeopolitiskās situācijas kontekstā? Kā labā raujās Mūrnieks? Vai tā bija vienkārši vēlme nokļūt kādā ģenerāļa amatā un dabūt uz pleciem "bulciņas" , vai arī tur ir kalpošana nezināmiem, naidīgiem
spēkiem? To derētu noskaidrot. Ka tikai nav tāds sava veida "Ādamsons 2".
Ne jau velti Ģirģens gibēja IDB likvidēt un pievienot KNAB. Nepaspēja. Kamēr zilzeķīte visā tajā "iebrauks", ja protams vispār "iebrauks" , vēl var daudz ziepes savārīt. Bet pēc gada jaunas vēlēšanas, jauns ministrs un atkal viss no sākuma.

Atbildēt

Aust rīts ...

09.09.2021. 08:24

SIA Latvija ir nolemta!

Atbildēt

XXL

09.09.2021. 07:37

Par Dullo Paulīni...piedodiet Lapiņu runājot...viss IC kolektīvs, izņemot viņas savilktos čomus un čomenes, ir atviegloti uzelpojis...bet diemžēl šī Ģirģena ieliktene jau ir tādus sūdus savārijusi ka mati ceļas stāvus..ar savām darbībām Lapiņa ir novājinājusi iestādi gandrīz līdz klinķim...jo tikai un vienīgi viņas dēļ darbu pametuši liels skaits pieredzējušu darbinieku. Toties projektu nodaļa auga kā rauga mīkla kur viens pēc otra nāca Lapiņas draudziņi...projektus tā sagrābās bet realizēt tos tagad nespēj..

Atbildēt

jojo

09.09.2021. 07:01

Daudz neprecizitāšu tekstā- Garbars jau vairāk kā pus gadu bija izdienas pensijā, kad viņam sāka šūt koku nelikumīgu izciršanu, par ko tikko uzrādīja apsūdzību kaut kādai Latgoļas firmai. Un pa lielam visās tajās neizdarībās galīgi nav nekāda sakara IeM ierēdņiem- jau sen ir tā, ka mainās ministri, saliek savējos iestāžu vadībā (kā Lapiņu IC), sagrābj sev pietuvinātajiem miljonus (kā Bole), bet nāk nākamais ministrs un sāk "tīrīšanu", vajadzīgajās vietās saliekot atkal savējos. UN tā pa riņķi, pa riņķi. Un viss ir kā ūdenī, kad iemet akmeni- katrs nākamais riņķis ir lielāks par iepriekšējo. Ministrijās un tādās kā nodrošinājuma aģentūrā nav to ierēdņu, kam normāli strādāt, jo visi tikai savējie čomaki, bet šādiem čomakiem ir vienreiz lietojamo trauku īpašības- viņi noder tikai vienu reizi. Primitīvi nolobē vienu iepirkumu un brīnās, ka viņus pieķer. Nu kā Lapiņa tagad.

Atbildēt

Viss sākas ar maskām un beidzas ar maskēšanos

09.09.2021. 06:55

»

jumts

no visas ēkas VP vajadzībām derēja tikai jumts


Viss sākas ar maskām. Masku piespiedu lietošana ir psiholoģijas paņēmiens pūļa- tautas ietekmēšanai, panākot, ka masku lietotāji tieši un sakramentāli paši atzīst kovidafēru un ir tās dalībnieki.

Sodi, kurus paredz un piemēro tirgotājiem, ja apkalpos cilvēkus bez maskas, ir neadekvāti lieli, pat 5000 € par vienu gadījumu. Tādus ir noteicis MK ar K. Kariņu bez Saeimas piekrišanas.

Starp pircēju un pārdevēju ir ieviests terors. Pārdevējam jāterorizē pircējs uzvilkt masku. Pircējs un pārdevējs dzīvo bailēs, ja nelietos maskas, baidoties no policistu terora. Policistam jāklausa priekšniecība, jo tā terorizē policistus un var atbrīvot no darba, ja policisti neterorizēs pircēju un pārdevēju.

Uz skolām attiecas tas pats - var ierasties policists terorists un uzlikt sodus.

Valsts kļuvusi totalitāri teroristiska. Terorisms attiecas pat uz bērniem. Terorisms ir arī vakcinācija.

Kovidafēristi plāno ieviest zaļos sertifikātus simtprocentīgi.

Ja nebūs zaļā sertifikāta, ko konstatēs bankomāts, no bankomāta nevarēs ne tikai izņemt skaidru naudu, bet centrālā banka neieskaitīs bezdarbnieka kontā elektronisko pabalsta naudu, ar ko norēķināties lielveikalā.

ECB jau, ieviešot elektronisko eiro, pārstājusi drukāt reālu inflācijas naudu.

Ar 2022. gadu stājas spēkā jaunais Bāzeles līgums - par banku aktīviem kļūst reāls fiziskais zelts.

Dziļo finansu krīzi plāno ap 2022. gada marta mēnesi, kad atkal būs lokdaunu pīķis, bet helikopteru naudu vairs nemaksās, toties bankas sāks atprasīt aizdotos kredītus, efektīvi ar ebreju tiesu saimnieciskos strīdos - ELT konfiscējot ieķīlātos īpašumus.

Ar lokdauniem un helikopteru naudu 2020. gadā podā norāva 6000 Latvijas uzņēmumus.

Gatavojieties plānotajiem sociāliem “pūļa nemieriem”. Kopš 13/03/2020 atņemtas cilvēktiesības, tauta pārvērsta par protestējošu pūli.

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Maskām jāslēpj teroristu - VDD darbinieku sejas darba pienākumu pildīšanas laikā, kas noteikts VDD iekšējos dienesta noteikumos, jo sociālos tīklos jau izplata šo teroristu, sākot ar ministriem, privāto tālruņu numurus, uz kuriem bez pārtraukuma, izsakot savu neapmierinātību, zvana terorizētā tauta- pūlis.

Atbildēt

Harijs Poters

09.09.2021. 06:52

Izskatās ka šis raksta autors varētu būt ģirģens vai kāds ģirģenveidīgais. Parazīti kas atstumti no siles. Ministre pareizi dara ka aptur visus šos ģirģena iesāktos projektus jo beidzo ministrei atvērtas acis un izskaidrots kāda velna pēc tik aktīvi tiek virzīti būvniecības projekti. Mīļie draugi ģirģens ir būvnieku advokāts un tikai dēļ sava " atkata" viņš tā raujas. Zem lozunga es sakārtošu valsti. Arī Pērnavas ielas objekts ko paredzēts iekārtot priekš policijas tika izvēlēta tieši šī ēka,jo tā pieder KPV LV pietuvinātai petsonai.

Atbildēt

Krūklis

09.09.2021. 06:51

»

jumts

no visas ēkas VP vajadzībām derēja tikai jumts


Žetons! Ģirģens paspēja tikai uzsaukt Bolei videonovērošanu, bet šo nevienam nevajadzīgo ēku nepaspēja nopirkt.

Atbildēt

jumts

09.09.2021. 06:37

»

fakts

Autora īstā sāpe divos teikumos


no visas ēkas VP vajadzībām derēja tikai jumts

Atbildēt

fakts

09.09.2021. 05:01

Autora īstā sāpe divos teikumos -
"apstādina visus iekšlietu resoram svarīgos projektus un aktivitātes. Spilgts piemērs ir projekts par biroja ēkas Pērnavas ielā iegādi"

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: