Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

meh

28.05.2020. 16:24

»

ha ha ha

Pats saprati ko uzrakstiji


jā, bet tu pats saprati ko tu uzrakstīji?

Atbildēt

meh

27.05.2020. 13:41

»

ha ha ha

Paēdušais izsalkušo nesapratīs. Ne jau aiz labas dzīves tauta brauc uz LT, neviens pa veikaliem tāpat nevazājas. Brauc, lai pirktu pārtiku, jo tā ir lētāka, arī apğērbi un pārējais. Pensionēta medmāsa laikam ir tālu no biznesa pamatiem- valdība taču nepavēlēs privātiem samazināt cenas LV veikalos. Tukša...


Latvijā arī ir atvērti privātie veikali. Uz Lietuvu nabagie nemaz nevar aizbraukt - tam ir vajadzīgs auto un degvielas nauda... un kopš kura laika tiem, kas dzīvo leišmalē ropbežas esamība ir bijis šķērslis lai dotos uz tuvāko veikalu?
Galvenais pa ceļam ieskrien mežā nokārtoties un izvairies lietot publiskās tualetes un viss būs gerai!

Atbildēt

meh

27.05.2020. 13:35

UK ir lielāks skaits ar iedzīvotājiem un attiecīgi arī lielāks upuru skaits un pie reizes mirst arī liels skaits ar tiem, kas ārstē no covid, jo tiešā saskarsmē ar vīrusa pacientiem notiek nepārtraukta organisma bombardēšana no ārpuses, kur organisms nespēj pielāgoties nemaz un kur vīrusam ķermenī visu laiku āk papildinājums no ārpuses.

Daži nepatīkami fakti:
UK ar Latviju ir nehigiēniskāka attieksme pret tīrību - pilnas ielas ar atkritumiem, tieši tāda pati attieksme pret personīgo higiēnu - mutautiņus neviens nelieto. Tie kas lieto personīgo transportu ir vairāk pasargāti, bet tie kas brauc ar sabiedrisko transportu - cilvēki ne tikai kā lopi atļaujas uzlikt apautas kājas uz pretējiem sēdekļiem, bet arī ēd un atstāj pārtikas atliekas. Ir cilvēki, kas savus puņķus noslauka un atstāj uz virsmām, kur citi var pieskārties - arī rokturiem.
Pēc nesenajiem pētījumiem, Covid var ļoti viegli varēja dabūt publiskajās tualetēs - visticamāk, ka tieši šo iemeslu dēļ pārapdzīvotā salā šis vīruss strauji izplatījās publiskās izklaides vietās, kur ir publiskās tualetes.
Ar covid UK % lielāka iespēja smagā formā saslimt un nomirt ir migrantiem no tām valstīm, kas atrodas uz tādas pašas paralēles kā Ķīna.

Otrais vilnis ir kā bubulis ar kuru baida, jo tas ir nezināms un nezināmais biedē. Vispirms, nav skaidrs cik liels skaits no visiem iedzīvotājiem % ir saķēruši šo zarazu - tikai tad ir jēga runāt par otrā viļņa iespējām, no kura ir jāatskaita esošo inficēto skaitu. Ja apslimuši lielākā daļa - otrais vilnis diez vai būs un pat esošajā situācijā otrais vilnis nenesīs lielāku saslimušo skaitu, jo tie kas izslimojuši ar šo sērgu vairs neapslims. Ir daudzi diskutabli jautājumi par karantīnas efektivitāti, jo tā tika ieviesta stipri vēlu un pilnīgi iespējams, ka dabiskā veidā tā jau ir izgājusi cauri lielākai daļai cilvēku. Kaut kāda jēga no šīs karantīnas ir lai pasargātu medicīnas personālu.

Medicīnas māsas pieredze nav automātiski pandēmijas ārstēšanas pieredze un no māsas arī nekāds vīrusologs nesanāks. Klausoties kādas muļķības līdz šim runājuši ārsti un medicīnas profesionāļi, palikšu pie tās domas, ka lielākā daļa no medicīnas personāla, kuriem ir šaura ar tēmu nesaistīta specializācija nav spējīgi dot nekādus padomus, kur ir nepieciešams plašāks skatījums, kas piemīt ar tēmu saistītiem ārstiem ar ilgu gadu pieredzi un kas vēl joprojām aktīvi darbojas savā jomā.

Var vēl saprast, ka Baltijas valstis savā starpā ļauj iedzīvotājiem pārvietoties, jo kopā būs 10 miljoni, kamēr UK ir 60 miljoni, kuriem vēl domā atļaut doties(un ierasties) uz citām tikpat lielām valstīm - tas ir pavisam cits nekontrolējamības līmenis.

Atbildēt

ha ha ha

27.05.2020. 11:39

Paēdušais izsalkušo nesapratīs. Ne jau aiz labas dzīves tauta brauc uz LT, neviens pa veikaliem tāpat nevazājas. Brauc, lai pirktu pārtiku, jo tā ir lētāka, arī apğērbi un pārējais. Pensionēta medmāsa laikam ir tālu no biznesa pamatiem- valdība taču nepavēlēs privātiem samazināt cenas LV veikalos. Tukša muldēšana, labāk lieku reizi nomazgātu rokas!

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.05.2020. 01:10

Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji un citi tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

Ej tirst, jobanais!

26.05.2020. 19:41

»

AG

VECEN, SĒDI SAVĀ ANGLIJĀ UN NEMĀCI MŪS, KĀ DZĪVOT LATVIJĀ !!! FERŠTEIN


NElietīgie skraidītājii pa bodēm izved naudu no Latvijas un izņem to Latvijas ieguvuma. Medmāsa pareizi saka - neesiet kurli un akli! Gaidu itu rakstu no Anglijas. Par C19, Latvijā neko nezinām, kas tur notiek! Ko dzird par “mājāsbraukšanu” no angļiem? Kad būs nākošais reimigrācijas vilnis no Anglijas?

Atbildēt

!!!

26.05.2020. 19:14

http://klab.lv/users/aivars_666/126878.html

Atbildēt

AG

26.05.2020. 19:07

VECEN, SĒDI SAVĀ ANGLIJĀ UN NEMĀCI MŪS, KĀ DZĪVOT LATVIJĀ !!! FERŠTEIN ???

Atbildēt

Jā, bet

26.05.2020. 17:29

Ja pieņemam, ka tas kroņa vīruss tiešām ir bīstama infekcija, nevis tikai izpūsta pīle ar mērķi graut valstu ekonomikas, tad robežu atvēršana starp Baltijas valstīm ir, maigi izsakoties, stulbums. Bet atklāti runājot noziegums, kam trūkst loģiska pamatojuma. Ja bija vēlme starptautiski atjaunot pārtrauktos ekonomiskos sakaraus, tad vispirms bija jāatceļ visi ierobežojumu valstu iekšienē. Un tikai tad, ja tam nesekotu jauns vīrusa izplatības uzliesmojums, pēc kādām trim nedēļām atvērt valstu robežas. Tagad atliek tikai vienā valstī sākties un tas aizies visās trijās. Rezultātā liela iespējamība ir ka laikā kad citas Eiropas valstis vērs vaļā savas robežas, Baltijas valstis sēdēs karantīnā. Kaut nu es kļūdītos!

Atbildēt

vīruss nepazudīs, vakcīnas ar 100% efektu nebūs

26.05.2020. 17:12

nu un???????????? klausieties Leonu Weinsteinu you tube, cilvēks runā par lietu.
seksoties kā lopiem nevajag, špļaut otram ģīmī,uz ietves... klepot otram virsū nevajag NEKAD!!!
un masveida saslimšana ir nevēlama
TAS ARĪ VISS

Atbildēt

fakts

26.05.2020. 16:57

Lohatrons II.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: