Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais

10.09.2019. 10:45

Zog bez bailēm un sāta, jo lielzagļi Kampējs un Šlosers ir parādījuši labu piemēru. Savus ierakstus pirtīs un dzertuvēs variet iesālīt. Vai par Šloseru trūka ieraksti? Nē! Bet viss ir legalizēts, ostā visu komandē bijušais Satiksmes ministrs, vēja parki pieder bij. premjeram, OIK arī sev saķīlēts. Vai viņi ko pirka? Tagad vajag monopolu uz atkritumiem par 700milj. Kampēja bandai! Vai tā nav otra digitālgeita? Ja pēc ES norādēm liks parakties, tad būs. Ja ne, tad viss noies, jo visiem ir kukuļi apsolīti, un vispirms Rīgas domes špicei. Pūcem nav pat kauns jau sākt locīties, jo, acīmredzot, ir piesolīts uz ķepas. Melo kā automāti, un tauta ir slaucamo aunu lomā.

Atbildēt

bd

09.09.2019. 10:14

Viss ir vienkārši - katram tiek savs kumoss. It kā ok. Izskatās, ka sak nepietikt visiem, tapēc tagad pēkšņi tāds tracis.

Atbildēt

ince

09.09.2019. 09:14

Kasīkli!
Ķeries lēnām klāt kompānijai AirBaltic. Redzēsi kādas āža kājas iepirkumos tur izlīdīs!

Atbildēt

Dārgais

09.09.2019. 09:03

Pasaki,nevis kā no tā purva izkļūt,BET KĀ TAJĀ IEKĻŪT!

Atbildēt

Zinošais

09.09.2019. 08:25

Diez vai ar kādām administratīvām metodēm ir iespējams ko mainīt ! Zivs pūstot no galvas - kamēr politiķi nespēs ar personīgo piemēru lauzt ierastās shēmas, nekas nemainīsies !
Varbūt nebūs tas labākais piemērs, jo nepārzinu aizkulises, bet manā atmiņā iespiedusies prezidenta Bērziņa rīcība atsakoties no Jūrmalas apartamentiem - ierēdņi teiktu nu kā tā var protokols, telpas stāvēs tukšas izdevumi uzturēšanai tāpat u.t.l., bet Bārziņš palika pie sava un izrādās ka var !
Ir tāda slavena dziesma "Imagine" - iedomāsimies, ka Bērziņam būtu sekotāji - kancelejas budžetu ierosinātu samazināt, par konsultantiem un padomdevējiem aicinātu personas, kas to būtu gatavi darīt bez atlīdzības, apsardzi samazinātu, ikdienā pārvietotos bez eskorta u.t.l.
Un es gribētu redzēt to politiķi, kas uzdrošinātos publiski iebilst !

Atbildēt

Feiss

09.09.2019. 06:20

Labi!! Autors "piemirsa" matemātiku- piedalās ne mazāk kā (3-4), izsolāmā tēma maksā ne vairāk kā ..., tiek atmests "augstākais" un "zemākais" piedāvājums un ar iespējamo pretendentu tad notiek sarunas. Tā lūk!

Atbildēt

lauķis

09.09.2019. 05:51

»

Teds

Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās...


Jau teicu,kominterne nekur nav pazudusi,tagad tā saucas ES,demokrātija,liberasti.Būtība nav mainījusies,mainījušās ietekmēšanas metodes.
Augļotāji un partijnieki krievus un latviešus slauc vienādi.

Atbildēt

nemuldi

08.09.2019. 22:30

»

Teds

Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās...


Tediņ,ar savu nezināšanu jālielās apdomīgi.Vai tolaik nebija "pietuvināto krustdēlu"?

Atbildēt

biologs

08.09.2019. 22:28

Cilvēks pērk no cilvēka.Nevis no likumu samudžinājuma.

Atbildēt

Teds

08.09.2019. 21:06

»

P.

Varbūt varētu mazāk iepirkt


Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās.
K.Ulmanis dažos gados izveidoja pārticību un pamanījās vēl izveidot valsts zelta rezerves. Tātad cilvēki bija paēduši, apmierināti būvēja savas saimniecības un pāri vēl palika, vienīgie neapmierināti urkšķēja sarkanie siseņi jau tolaik.
Latviju kopš 40.gada ir apsēdis šis sarkano siseņu bars un kamēr tos nepatrieks, tikmēr labklājība regulāri zudīs kā rīta rasa, lai cik tajā kasē bērtu naudas, tā vienmēr būs tukša.

Atbildēt

Vo

08.09.2019. 19:01

Informatīvs raksts ar konstruktīviem priekšlikumiem, kurus sen jau vajadzēja pieņemt. Kāpēc tas līdz šim nav darīts? Naivs jautājums. Kādam (kādiem) tas ir izdevīgi. Parasti jau iepirkuma organizētāju vidū nav to cilvēku, kas ir patiesi ieinteresēti šajā konkrētajā iepirkumā (ceļamā objekta vai iepirktā pakalpojuma kvalitātē). Tie paliek ārpus šī procesa un viņiem jāsamierinās ar to galarezultātu, kāds nu tur ir sanācis.

Atbildēt

lauķis

08.09.2019. 18:58

»

P.

Varbūt varētu mazāk iepirkt


Nauda jau sen iztērēta,ieķīlāta ir visa Latvija ar bērniem un mazbērniem.

Atbildēt

P.

08.09.2019. 18:50

Varbūt varētu mazāk iepirkt.

Pašreizējā sistēma iztērē visu naudu, kam tiek klāt, un vēl nedaudz.

Atbildēt

voila

08.09.2019. 18:40

kaut kas ir un kaut kas nav. Lomu jau nespēlē iepirkuma organizētāji, bet gan to plānotāji, finansējuma nodrošinātāji budžetā, kas nu tie kuru reizi ir. Respektīvi, sēdini komisijās kaut vai diži apmācītu godīgu "ezīti". Viņam vienalga būs jālemj tā, kā vajag, citādi tas godīgais "ezītis" jau rītu dabūs maisu! Tāda ir realitātes piramīda un to neglābs ne uzlabots likums, ne eksperti komisijās, ne pārbaudes finanšu jomā. Visu nosaka cilvēku attieksme, kurā, diemžēl, šodien dominē patoloģiska alkatība. Valda naudas vara

Atbildēt

IM

08.09.2019. 17:57

»

Un mērķis ir zemākā cena

un sliktākā darba kvelitāte. Nākas sarunāties, lai vilks vesels un kaza dzīva, lai ir cepeši visiem un darbi pagaidīs. Tieši pie tāda rezultāta ar likumu ir jānonāk un tur jau no ākam, jo valstij nav saimnieka un saimnieku, nav attīstības kocepcijas. Atjauno skolas un nākošajā gadā slēdz. Utt. Nerada...


Ja firma kvalificējas, vinnē izlozē un uzrāda kvalitāti tad baltais saraksts. Ja kvalitāti neuzrāda tad melnais saraksts uz gadiem pieciem. Ātrāka tikšana āra tikai caur tiesu. Galvenie ieguvumi jau tas ka tiesu darbi pārvietojas uz kvalifikācijas procesu. Piekukuļot izlozi ar - nu kā? Cena ar nemaz ne mazākā bet tāda kas rada pietiekami lielu interesi.

Atbildēt

...

08.09.2019. 17:11

Kāda ir IUB loma šai procesā? Vai nevajadzētu paanalizē tuvāk šīs iestādes atdevi/vadāmību?

Atbildēt

Un mērķis ir zemākā cena

08.09.2019. 16:19

»

IM

Vispirms nosauc cenu. Tad piesakās pretendenti. Tad pretendentu kvalifikācija. Tad izloze. Ja izlozei kvalificējas pārāk daudz pretendentu, teiksim >10, samazina uzdoto cenu, ja kvalificējas maz pretendentu, teiksim


un sliktākā darba kvelitāte. Nākas sarunāties, lai vilks vesels un kaza dzīva, lai ir cepeši visiem un darbi pagaidīs. Tieši pie tāda rezultāta ar likumu ir jānonāk un tur jau no ākam, jo valstij nav saimnieka un saimnieku, nav attīstības kocepcijas. Atjauno skolas un nākošajā gadā slēdz. Utt. Nerada darbvietas, bet koncertzāles.. Idiotisms.

Atbildēt

IM

08.09.2019. 15:59

Vispirms nosauc cenu. Tad piesakās pretendenti. Tad pretendentu kvalifikācija. Tad izloze. Ja izlozei kvalificējas pārāk daudz pretendentu, teiksim >10, samazina uzdoto cenu, ja kvalificējas maz pretendentu, teiksim

Atbildēt

Naivs un bērnišķīgs raksts

08.09.2019. 15:13

Viens ir likumi, pavisam kas cits - "vadāmā un kontrolējamā korupcija". Kam un kādiem mērķiem kalpo "vadāmā un kontrolējamā korupcija"? Izvirzi hipotēzi maģistra darbam ar nosaukumu "Vadāmās un kotrolējamās korupcijas mērķi valsts iekārtas stiprināšanā". Ar darbu pierādi, kāpēc tieši tikai tagad KNAB un kā interesēs ierosina lietas iepirkumu jomā būvniecības nozarē. Iespējams, ka tad nonāksi tuvāk patiesībai. Un diez vai tev dos piekļuvi izmeklēšanas noslēpumiem. Lietu safabricēšanas noslēpumiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: