Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

motōrhead

22.09.2016. 20:08

»

nu, nu

kāds nahren francijas leģions? Pat nezini kur dienēji


Kāds? Viens jau tik ir. To mēdz saukt par FRANČU leģionu,jā, bet to tikai paši francūži arī dara aiz savas uzpūtības.Vispār jau tamdēļ Leģions stipri samazināts, tur bija lērums konfliktu tai valodas sakarā un tamlīdzīgi. Tas gan bija pirms 20 gadiem... Bet Croix de Guerre tomēr dabūju.Tos tāpat vien nedod vis.

Atbildēt

Balts etniskais

17.09.2016. 11:34

Kur jūs visi šeit 4. maija Latvijā dzīvojiet? Kas ir pie varas ar jūsu pašu svētību? PSRS nodevēji, homoseksuāļi un laupītāji! Vēl ekipējumu sagribējāt? Par ko tad maksāsim Deputātiem, 285 000 nomenklatūras darbiniekiem? Projektā ir Pasaules krīze, pašattīrīšanās laiks! Sagribējāt??????

Atbildēt

dirols

17.09.2016. 11:17

»

generalis (ar is)

dirol,tu tak esi viens mesls,okupants krievu no teva puses un mate zidiete,pats izbijis VP darbonis,kas tagad rosas par Aizs.IeM,radot to "pareizo" celu tai dumjajai latvju tautai,tas ir uz Kautuvi. Policistus, prokurorus, tiesnesus, Uldus Magones, Latvenergo noziedzniekus visus jus vajag cietuma likt...


tu neesi generalis, tu esi parasts urka, kurš visu mūžu pie parašas notupējis un tagad, kad uz dažām dienām esi izlaists ārā, tad kaut kur esi nospēris datoru un klabini savus debilos komentārus. Neskumsti, drīz atkal būsi pie vietas, varēsi kamerā utis barot.

Atbildēt

?

17.09.2016. 09:56

dirol=Jani DERKUSOV, tas tu-?

Atbildēt

generalis (ar is)

17.09.2016. 09:23

dirol,tu tak esi viens mesls,okupants krievu no teva puses un mate zidiete,pats izbijis VP darbonis,kas tagad rosas par Aizs.IeM,radot to "pareizo" celu tai dumjajai latvju tautai,tas ir uz Kautuvi. Policistus, prokurorus, tiesnesus, Uldus Magones, Latvenergo noziedzniekus visus jus vajag cietuma likt pie zekiem, jus tacu esat Noziedziga sociala kasta. Gribetu gan es redzet,ja jus policistus cietuma liktu pie zekiem,tad gan LR noziedziba nokristos lidz absolutai nullei.
Bet juridiski,tas saucas Nivelesana=noziedziba, ar cilveku dzivibam (tisas slepkavibas zemessargu) (ar likumiem,tiesibam cilveka, interpretacija), kas ilgst gadu desmitiem! -
Protams,so noziegumu seriju (recidivu) neredz un neredzes neviena amatpersona, nedz "patriots" jeb ,verstu pret zs sis LR=R.Dzintars

LPSR=LR
VDK=DP/SAB

Atbildēt

generals Padirsenis

16.09.2016. 18:50

Raivis Dzintars gan ir viens feins puika. Ists savas zemes sargs. Vinu satrauc ar kada krasa diegiem sut tas sominas un tas nolapitais lapu gajiens 18.nov.
Ta jau ir,labs tas kareivis tas,kurs grib klut par generali!

Atbildēt

generals Keblitis

16.09.2016. 17:12

Sen vajadzeja so nacionalo gvardi=zemessardze tiesat un ielikt cietuma vinus, it ipasi tos neliesus nacistus, fasistus un rusofobus arrindas zemessargus (nu galigi nedross puskriminals sastavs vini bija devindesmitajos gados). Daudz lika vini mums pasvists,vini sagraba ne vienu vien Krievijas (musu sabiedroto) armijas bazi-padzenot no turienes krievu armijas karavirus,ka papezi vien zibeja,atnema krievu armijai automasinas un pasi saka braukt ar tam (ekspluetatet),atbrunoja ienemjot ierocu un municijas noliktavas,saka dalit (apbrunot) visus latviee,ta vini uzaudzeja "muskulus" 15 000 kaujinieku banditu sastavuistu ! Tad mes Vara LR vieniga (komunistu un lidzskrejeju kolaboranuKrievijas (un kur lai vini iet,vai lidz Zilupei?)-likumig) ar meliem un viltibu,iesaistot visu VDK aparatu un agenturu,izdevas uztaisit mums lojalu ierindas z/s stabu (vadibu) un lenam,pakapeniski atbrunot so rengedaju bandu! Un kad sakas Ickerijas/Cecenijas atbrivosana 95,no gen.Dudajeva bandas kaujiniekiem,kas sevi pasludinaja ari par=z/s, tad sie latviesu fasisti z/s,pat paliga karot pret mumsMdraudzigo,miermiligo un braligo Krieviju gribeja braukt! Cukas tadi,riebekli. Un Rucs aresteja (ari fasists un nelietis) Krievu armijas oficierus ar pasu generali! Labi kad Vecais Tirans paglaba sos nelaimigos no z/s nacikiem! Daudz varondarbu (par to liecina ordeni un medalas uz manas un musu krutim) mes pastradajam tanis gados,uuh,jauni tak bijam un KF izlukdienests daudz mums izlidzeja!

Atbildēt

motōrhead

16.09.2016. 16:32

Mans paziņa ir zemessargs. Apstāstīja, kā tur viss notiek.Es dikti smējos. Nu, labi, lai jau ekipējumu aizvieto cīņasspars.Bet radās iespaids, ka viņi nemaz neiedomājas,ka varētu tikt IEVAINOTI.Es trīsarpus gadus biju sanitārs Francijas Leģionā, zinu, ko saku. Šeit ir kaut kāds pirmā pasaules kara līmenis.Lielgabalu gaļa,nekas vairāk.

Atbildēt

gen.Taburete

16.09.2016. 15:15

Zinam jus nac.gvardi , ierocus jums bauriem pastalniekiem neredzet nekad (atbrunoti sen ka esat). Ak cikstat ka cietuma jums slikti,galina nost! Jus z/s esat viss nedrosaka tautas dala! Mes (tad biju pulkvedis) labi atceros tos laikus,kad jus z/s draudejat mums komunistiem ar musu Varas brunotu militaru gasanu/apversumu! Aziet meza un uzbrukt Rigai, lidzigi ka to izdarija Lietuvas z/s=SKAT 1993.gada. учреждений. В 1992 году Демократическая партия труда Литвы, бывшая Коммунистическая партия Литвы, получила большинство в первых демократических выборах в стране и сформировала правительство. В то время вооружённые силы Литвы были очень слабы, и российские войска всё ещё находились в стране, несмотря на окончание советских связей. Добровольцы были замечены в нелояльности по отношению к новому, ранее коммунистическом правительству, таким образом, были планы распустить СКАТ. Финансирование сократилось, существовала нехватка оружия и обмундирования, случилось несколько инцидентов между СКАТом и полицией, группировка изображалась как преступники.

Переворот

В 1993 году СКАТ отказался подчиняться правительству и спрятался в лесах недалеко от Каунаса, где к ним присоединились дополнительные силы. Лидеры LDDP организовали нападение на мятежников. Государство было на грани гражданской войны. Руководители других воинских формирований отказались атаковать повстанцев, а некоторые даже заявили о поддержке повстанцев. Правительству пришлось искать мирное решение, которое в конечном итоге было найдено к концу 1993 года. Мнение о перевороте остаётся спорным. Есть мнение, что это помогло обеспечить независимость Литвы — что если СКАТ был бы распущен в 1993 году, Литва осталась бы без военной защиты. Есть и другое мнение, что переворот не сделал ничего хорошего для Литвы и был просто борьбой за влияние в недавно возродившемся государстве. В перевороте обвиняют также разные силы: Демократическую партию труда, российские спецслужбы, некоторых лидеров добровольцев.https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82_%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%86%D0%B5%D0%B2
Tapec mes nogalinasim jus visus vai caur cietumu zekiem, vai citadi...

Atbildēt

Gnu

16.09.2016. 13:41

Ak dies ko var raudāt. Es dienu regulārā vienībā un mums ar ir tikai vecās zviedrietes. Jaunās ķiveres un uzkabes ar tik pagājušo gad dabūjām. Normāli apgādāti ir tikai ādaži un suv.

Atbildēt

Karlis, 4 bernu (delu) tevs, ieprieks kriminali sodits un ieslodzits

16.09.2016. 12:27

Savus divus vecakos delus, uz jaunsardzes (nakamie zemessargi) nodarbibam, vairs nevedisu un nelaidisu! Z/S visos laikos ir pildijusi policejiskas funkcijas. Biju domajis, ka vinu dzivibas ar Valsti tiek aizsargatas, tapat ka policistiem, ja noklust cietuma. Bet izradas,ka ta nav !
Atminos,ka 1999/2000 gados, pie parastajiem zekiem, iesvieda policistu (cik atminos,tad vins neatzina apsudzibu vinam inkrimineto) ,ta vini praktizeja, un protams, pec stundam trim, sis policists bija piekaujot nosists. Tad, so liki jau, vel tris dienas, valkaja pa kameram katakombam, kamer sis saka smirdet un izsvieda so uz koridori.
Varu iedomaties, kas notiek, ka z/s iemet pie zekiem.
Izskatas, ka projekts ar z/s ir patiesam viens velniskigs Kremlistu operativais projekts. Un tas dirols komentetajs ir Kremla trollis, diversants!

Atbildēt

Miķelis

16.09.2016. 11:16

»

eksperts

Galvi Linda Igaunijā ir ļoti slikta slava, tikusi pieķerta par krāpšanos tenderos, paši lielu daļu izstrādājumu nemaz neražo. tikai piešuj savu birku, līdzīgi kā kādreiz Latvijā bēdīgi slavenā Neja&Co


Par to neņemos spriest, bet kvalitāte mantām ir ok - dienesta biedri lieto un nesūdzas - vīles neplīst, dizains samērā pārdomāts (jāatzīst - tas pamatā nokopēts), materiāli gana izturīgi mētāšanai/sēdēšanai virsū/piekraušanai ar smagumiem.

Atbildēt

Paklusi

16.09.2016. 11:04

Putinoīdi no aizsardzības ministrijas dara visu lai vajunatu kaujasspejas

Atbildēt

eksperts

16.09.2016. 11:01

Galvi Linda Igaunijā ir ļoti slikta slava, tikusi pieķerta par krāpšanos tenderos, paši lielu daļu izstrādājumu nemaz neražo. tikai piešuj savu birku, līdzīgi kā kādreiz Latvijā bēdīgi slavenā Neja&Co

Atbildēt

Karote

16.09.2016. 10:45

ZS tikai vārdos tiek slavēta. Patiesībā taukainie bīstas apmācīt un bruņot savus pilsoņus, ka nepavēršas pret pašiem Tā, ar berdankām paskraidīt orientēšanos mežā- lūdzu, bet vēl labāk uz papīra.

Atbildēt

Maris, bijusais z/s

16.09.2016. 08:24

Zemessardze nav stulbums, bet ir Krievijas spiegu un diversantu, radita organizacija, kas pilda iekslietu funkcijas valsti (policijas un ka papildus vel aizsardzibas militaras nozimes) ar galveno merki-identificet patriotus no latviesu vidus! Un talak, lai cietumos (un tos bistamakos patriotus (patiesiba varosos) nogalinatu ar izsmalcinatu metodi- zeki nosita spidzinot!
Hlevickis esot cietuma sedejis (ka ierednis bijusais) tur, kur sez bijusie Iekslietu un Tieslietu darboni.! Tur (noskirti no parejiem zekiem), Hlevickim sedet nebija ne likumiga, ne tiesiska pamata. Un tur (labakos socialos un kriminogenos apstaklos) 5 korpusa/zona "mentu" sez kadi paris simtu tadu "Hlevecku" (korupcija). Tas ari ir iemesls (iekseji maksligi radits ar VDK) kad z/s tur atrasties nav vietas, vietu Nav!
Zemessargu noslepkavosana cietumos, ir ierasta prakse, likumiga,pamatota,tiesiska un obligata (ka teiktu prokurors Zvejnieks)!
Sito jau Raivis Dzintars "nezin", R.Dzintaram ir jaatrod kur sasut somas un tas lapu gajiens tak 18.nov. tik prata stav!

Atbildēt

Vezhlivo

16.09.2016. 06:48

Latvijas zemessargs dodas karot pretī zaļajiem cilvēciņiem.

https://pbs.twimg.com/media/BzCe3GOCUAE61lM.jpg

Atbildēt

A.Purviņš

15.09.2016. 22:56

“Galvenais ir gars, ekipējums tas ir NIEKI” /eks. ZS komandieris, NBS Apvienotā štāba priekšnieks brigādes ģenerālis L.Kalniņš. Intervija ZS parādes laikā.

No brigādes ģenerāļa L.Kalniņa intervijas “Sargs.lv’
-No šī amata aizeju ar diezgan liela gandarījuma izjūtu. Zemessardze šajos piecos gados ir sasniegusi patiešām daudz, man pat grūti uzskaitīt visas lietas.
=Kā organizācija šajā laikā esam būtiski mainījušies, ieguvuši daudzas jaunas spējas. Piemēram, kiberaizsardzība ir pavisam jauna spēja, ko sākām ieviest, un nu jau esam sasnieguši vērā ņemamu kompetences līmeni.
-Arī kultūras dzīve un iesaiste sociālajos procesos ir augusi — visā Latvijā un arī aiz tās robežām cilvēki pazīst Zemessardzes orķestri un kori, mums ir ļoti populārs saksofonu kvartets, arī bigbends. Tomēr vislielākā uzmanība tiek pievērsta zemessargu apmācībai, ekipēšanai un sagatavošanai, lai sekmīgi pildītu savu uzdevumu — valsts aizsardzības nodrošināšanu.
-Mūsu kompetenci un profesionalitāti apliecina daudzie atzinības vārdi, ko esam saņēmuši gan no Aizsardzības ministrijas un NBS vadības... !!!!!!!!!!!!!
-Mēs pilnveidojamies un ātri pielāgojamies aktuālajai situācijai un izaicinājumiem.
-Jāsaprot, ka valstij nebija pietiekama finansējuma aizsardzībai un tā nespēja nodrošināt adekvātu ekipējumu gan profesionālajai armijai, gan Zemessardzei. Taču pēdējos gados situācija ir radikāli mainījusies — ir skaidri redzams, ka gan Aizsardzības ministrijas, gan Nacionālo bruņoto spēku vadības ieskatā galvenais uzdevums ir nodrošināt, lai regulārajos spēkos visi būtu vienlīdz labi apmācīti, nodrošināti un ekipēti. Mums visiem ir vienādas formas, Zemessardzē notiks pārapbruņošana, vieglie kājnieku ieroči Zemessardzes bataljonos jau daudz lielākā skaitā būs tādi paši kā Sauszemes kājnieku brigādei, un jau tagad ZS apakšvienību apbruņojumā parādās ieroči, ar ko iespējams atvairīt pretinieka smago tehniku — progress ir jūtams un acīmredzams.
-Ļoti progresē Zemessardzes pretgaisa aizsardzības spējas, attīstās arī Kiberaizsardzības vienība.
-Ja mums būs jāuzņem 5000 jaunu zemessargu, mēs viņus uzņemsim. Zemessardzei pietiek gan ieroču, gan munīcijas, gan formastērpu. Varbūt uzreiz nebūs pieejamas kādas specifiskākas lietas, piemēram, guļammaisi, taču pamatekipējumu mēs nodrošināsim.
-Domāju, ka radikāli nekas nemainīsies. Arī nākotnē mūsu prioritārais uzdevums būs rūpes par zemessargu.
-Būtībā visu šo laiku esmu bijis zemessargs 24 stundas diennaktī, jūtos gandrīz organiski saaudzis ar Zemessardzi. Pretējā gadījumā es nevarētu ar pilnu atdevi realizēt idejas, kas radušās, es nebūtu uz viena vadības un ideju viļņa ar saviem zemessargiem.
http://www.sargs.lv/Viedokli/2016/09/13-01.aspx#lastcomment

Kas tas ir? Totāls stulbums, galējs cinisms, apzināta kaitniecība vai tomēr prasts karjerisms? (ja viss ir tik forši, kāpēc vajag iespringt uz ziedojumiem, budžetu utt.)

Atbildēt

Krievijas cels

15.09.2016. 22:44

Hlevickis atradās bijušajā Matīsa cietumā, tajā Centrālcietuma daļā, kur ievieto kukuļņemšanā vai citos noziegumos pieķertus policistus, muitniekus, robežsargus, prokurorus, ierēdņus, — šķirti no īsteniem kriminālās pasaules pārstāvjiem. Šai solīdajai cietumnieku kategorijai gan jāsamierinās ar vēl vienu ieslodzīto klātbūtni, ar tiem, kuri citur var arī neizdzīvot, — ar pedofiliem.

Hlevickim noteikti nebija nekada sakara sedet "mentu" stava un talak mentiem paredzeta korpusa 5.
KNAB te ir darbs!
Un z/s patiesam netiek atseviski tureti ieslodzijuma no zekiem. Un to zin viss z/s stabs ar visiem "gen. Karkliniem" un Krievijas фСБ=КГБ . Idiotam vai mazohistam jabut, lai statos z/s, ja tavas tiesibas uz dzivibu ieslodzijuma/apcietinajuma ir apdraudetas !

Atbildēt

Miķelis

15.09.2016. 22:13

»

dzintar

ārzemju kompānijas (5.11, Blackhawk!, TT, utt) kas izstrādā ekipējumu iegulda simtiem tūkstošus, ja ne miljonus ekipējuma, izmantojamo materiālu izstrādē, tūkstošiem vērtu viņu apmaksāto ekipējumu kareivji testē karstajos punktos, kāds, nahren, vietējais uzņēmējs ko tādu var pavilkt...


Nav jau pilnīgi garām doma - igauņu GalviLinda šuj priekš viņiem principā visu.

Ja materiāls tā pati Cordura 1000, un diegi ok, tad jau varētu mēģināt.

Igauņu GalviLinda pie tam šuj arī Eiropas lielākajam militāro mantu tirgotājam Varusteleka. Tas nav kosmoss - atšķirībā no idejas, ka DDupleks pēkšņi no gludstobra 12 kalibra pāries uz 30mm Rardena munīcijas.

Atbildēt

Janis

15.09.2016. 22:12

R.Dzintars 15.09.2016. 21:40
Un atgādinu, ka Saeimā darbojas partijas NA biedrs rezerves ģenerālis Kārlis Krēsliņš. Partijai NA ir intelektuālā kapacitāte, lai sakārtotu Nacionālos Bruņotos spēkus un to sastāvdaļu Zemessardzi.

Un tad cietumos Latvijas vairs nenogalinas eks-zemessargus? Vai tikai tad grozisiet likumu par apcietinajuma turesanu (5) Ja apcietinātais ir tiesnesis, tiesu sistēmai piederīga persona, izmeklēšanas iestādes, kriminālsodu izpildes iestādes, operatīvo darbību veicošas valsts institūcijas, pašvaldības policijas vai citas ar valsts un sabiedrības drošības nodrošināšanu saistītas valsts institūcijas nodarbinātais, bijušais nodarbinātais, viņa laulātais vai pirmās pakāpes radinieks, viņu izvieto atsevišķi no pārējiem apcietinātajiem. Apcietināto, kurš ir palīdzējis atklāt citas personas izdarītu noziegumu un kuram tiesa Krimināllikumā noteiktajā kārtībā ir samazinājusi spriedumā noteikto sodu, izvieto atsevišķi no pārējiem apcietinātajiem, ja viņš to ir lūdzis.
z/s neatbilst nevienai sai kategorijai ! Un cietumos/zonas sez kopa ar kriminalnoziedzniekiem civilajiem.
Jautajums ? Cik ilgi vajag (1 stunda vai vairak),kamer nogalinas nositot ?
Eksperimentu tad uztaisat,cik ilga laika perioda,zeki zona nogalinas teiksim pasvaldibas mentu/policistu ? Ar ko tad atskiras policists no zemessarga ar zeka acim? Ar ko tad ?

Atbildēt

dzintar

15.09.2016. 21:52

ārzemju kompānijas (5.11, Blackhawk!, TT, utt) kas izstrādā ekipējumu iegulda simtiem tūkstošus, ja ne miljonus ekipējuma, izmantojamo materiālu izstrādē, tūkstošiem vērtu viņu apmaksāto ekipējumu kareivji testē karstajos punktos, kāds, nahren, vietējais uzņēmējs ko tādu var pavilkt?
Max ko spēs - nofizģīt ideju un uztaisīt pakaļdarinājumu...
bļet, poļitruks, "vietējie uzņēmēji", Laumā varēs uzkabes vestes ar mežģīnēm šūt un bļodiņas izmantot, kā podšļemņiku, tfu, pļe

Atbildēt

R.Dzintars

15.09.2016. 20:40

Un atgādinu, ka Saeimā darbojas partijas NA biedrs rezerves ģenerālis Kārlis Krēsliņš. Partijai NA ir intelektuālā kapacitāte, lai sakārtotu Nacionālos Bruņotos spēkus un to sastāvdaļu Zemessardzi.
Nākošajā valdībā NA cilvēki ieņems ne tikai Kultūras ministres amatu, VARAM ministra un Tieslietu ministra amatus, bet NA cilvēks vadīs Aizsardzības ministriju. Domāju, ka Kārlis Krēsliņš būs lielisks ministrs.

Atbildēt

Raivis Dzintars

15.09.2016. 20:20

Paldies par viedokli! NA ņems savā aprūpē ne tikai bērnudārzu un skolu latviskošanu, bet arī Zemessardzi - mēs panāksim, ka Zemessardze tiek atbilstoši ekipēta ar Latvijā ražotām mugursomām un uzkabēm. Ar šo atbalstīsim vietējos uzņēmējus un nevis maksāsim par ārzemēs ražotām precēm.
Uz tikšanos 18.novembra lāpu gājienā!

Atbildēt

hmm

15.09.2016. 19:17

interesanti gan, esmu vienmēr domājis, ka šīs bildē redzamās ir MAZĀS zviedru humpalu mugursomas, vismaz man ir arī lielāka "zviedrene".

Atbildēt

Pēteris

15.09.2016. 18:28

Zemessargi lūdz palīdzību ziedojumu veidā nakts novērošanas aparatūras iegādei. Tajā pašā laikā ZS Latvijā atbalsta veselu lērumu otršķirīgu sportistu un sporta spēļu komandas. Vai tas ir normāli?

Atbildēt

bijusais zemessargs

15.09.2016. 18:13

Latviesu puikas,nestajaties z/s,jo kad noklusiet apcietinajuma (cietuma),tad Jus tures (lidz bridim kad zeki nositis) ar visiem zekiem kopa. Policijas darbu/funkcijas tak pildisiet. Sini LR cietuma noklut kartigam cilvekam ir daudz vienkarsak,neka kriminali noskanotam. Sitas ir "smalks triks" ka identificet patriotus,lai cietuma vinus nonavet,un viss likumigi un tiesiski,nogalinaja citi ieslodzitie. Pajautajiet sakuma saviem komandieriem (kas mana Jus iestaties z/s,kur jus "sedesiet" gadijuma,ja noklusiet cietuma ? Un izlasiet likumu par apcietinajuma turesanu! Un parunajiet ar tiem z/s,kas ir pabijusi cietuma! Daudz z/s tadus neatradisiet,jo visi tur ir nogalinati! Tas ir smalks Krievijas spiegu un diversantu triks,ievilinat z/s. Un tad,kad uzzinasiet so patiesibu,Jums atkritis domas vispar,par mugursomam un...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.09.2016. 17:04

Bet ja kangari uz zemessardzi skatās kā lielgabala gaļu, tad viss ir tā kā tam jābūt. Lielgabala gaļai ekipejums pietiekošs + ekonomija

Atbildēt

patrioti

15.09.2016. 16:06

Galvenais - patrioti ,tad jau pietiek ar muldēšanu....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: