Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patreiz vļ visu deviātos

30.06.2022. 11:37

»

He

Precīzi un šie Latvijas praidisti faktiski ir rietumu globālistu piektā kolona Latvijā, kura kopā ar krievu piekto kolonu cenšas iznīcināt gan Latviju kā nacionālu valsti, gan latviešu tautu


un noziedzniekus finansē puķins un pasaules komunisti,,,vērojiet komunista zagļa bidona darbības..........................kam ASV izdevīgi deviēto un nozierdznieku radītie garautiņi??????????????????????????????? kas palīdzēja uzvarēt ļeņinam???pabiras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ritrumivai austrumi komunisti/zagļi visur vienādi...pie mums 3A pudencijas

Atbildēt

gena

21.06.2022. 14:37

Latviski raksta piedalās nevis ņem dalību. Latviešu valoda Aināram laikam otrajā vietā.

Atbildēt

bridejs

21.06.2022. 09:27

»

A.L.P.

Interesanti,vai šie pederasti paši saprot to ,ka viņi nes iznīcību visai cilvēcei??? Nebrīnīšos ,kad pērkamā varas kliķe sāks atklāti atbalstīt nekrofilus un zoofilus ,lai tikai tiktu ievēlēti !!!Tas ir drausmīgi ,ka mūsu starpā dzīvo tik daudz nenormālo vai vienkārši neliešu...


Kas kontrolē informāciju, tas kontrolē prātus. Sen zināma patiesība un vizi galvenie informācijas avoti gan Latvijā, gan pasaulē pieder globālistu liberāļiem. Sekas labi redzamas.

Atbildēt

A.L.P.

21.06.2022. 09:19

Interesanti,vai šie pederasti paši saprot to ,ka viņi nes iznīcību visai cilvēcei??? Nebrīnīšos ,kad pērkamā varas kliķe sāks atklāti atbalstīt nekrofilus un zoofilus ,lai tikai tiktu ievēlēti !!!Tas ir drausmīgi ,ka mūsu starpā dzīvo tik daudz nenormālo vai vienkārši neliešu !

Atbildēt

kļimoviča aita

21.06.2022. 09:12

»

Kreisais liberālisms

Nu to zoofīliju jau neakceptēs, jo Dzīvnieku aizsardzības biedrība iebildīs, bet pret nekrofīliju iebildīs"Skaistās atvadas" vai "Gaišā piemiņā


Kas nu šiem tur daudz ko prasīs... izdrāzīs, izbāzīs... vai varbūt otrādi...

Lūk jums piemērs no dzīves, ko pederasti izdarīja ar kaķīti:

https://youtu.be/lW0hyg4kfaw

Atbildēt

Jukums

21.06.2022. 09:08

Kad bildēs ieraudzīju, ka Progresīvie izgājuši tajā balagānā ar visiem saviem uzrakstiem, es jutos pārsteigts. Nu, nedomāju ka viņi ir tik dziļi iestiguši tajā zaņķī. Vēlētājus tas gan drīzāk atstums nekā piesaistīs.
Pieņemsim, ka osipovām un līdzīgām personām, izdosies kādā viltīgā veidā, bez referenduma ievazāt te tās viendzimuma "ģimenes". Rezultātā būsim līdzīgā situācijā, kā kādreiz ar komunistiskās partijas lēmumiem - tauta par to stāstīs anekdotes, ieņirgs, bet sabiedrība, nekad to neatzīs, kā reālu situāciju. Tas vien turpinās šķelt cilvēkus un vairos naidu.
Nevajag mēģināt uztiept tautai to, ko tauta nemūžam neatzīs un neņems par pilnu!

Atbildēt

He

21.06.2022. 08:59

»

Praida terors

Praidam un homoseksuālisma terorismam pret veselīgo sabiedrību līdz terorismam Satversmes tiesas līmenī kājas aug Romas klubā 70. gados, šodien realizētajos Vatikāna bankas, kura neatskaitās nevienai starptautiskajai institūcijai, un jau izveidotās Pasaules valdības plānos...


Precīzi un šie Latvijas praidisti faktiski ir rietumu globālistu piektā kolona Latvijā, kura kopā ar krievu piekto kolonu cenšas iznīcināt gan Latviju kā nacionālu valsti, gan latviešu tautu.

Atbildēt

Praida terors

21.06.2022. 08:10

Praidam un homoseksuālisma terorismam pret veselīgo sabiedrību līdz terorismam Satversmes tiesas līmenī kājas aug Romas klubā 70. gados, šodien realizētajos Vatikāna bankas, kura neatskaitās nevienai starptautiskajai institūcijai, un jau izveidotās Pasaules valdības plānos:
1. Deindustrializācija (Krimas okupācija, sankcijas, karš Ukrainā, zaļā pardigma ar “zaļo, atjaunojamo enerģiju”.2. Valstu suverenitātes zaudēšana (globāls uzbrukums ar bioloģisko ieroci kovid un piespiedu eksperimentālo vakcināciju, QR digitālā koda sociālā globālā personas reitinga ieviešana ar ANO PVO un Davosas ek. foruma līderu skolas valstu vadītāju, kā ASV pilsonis Kariņš un globālistu aģents D. Pavļuts)3. Demokrātijas falsifikācija, vietā ieviešot ultraliberālismu (likumdošanas lobēšana ar korupciju Pasaules valdības un Vatikāna bankas globālo korporāciju interesēs).4. Pasaules iedzīvotāju skaita samazināšana (globāls uzbrukums ar bioloģiso ieroci kovid un piespiedu obligāto vakcināciju, vidējā turīgo slāņa likvidēšana, homoseksuālisma izplatīšana, jo šādos sakaros bērni nedzimst, pornogrāfijas aktīva un amorāla izplatīšana internetā).5. Pasaules valdības izveide (Pasaules valdības pirmais samits jau noticis šogad zem Expo-22 izkārtnes, ieviests termins “nederīgo klase” globālā nabadzīgo patērētāju slāņa raksturošanai).

Atbildēt

Kreisais liberālisms

21.06.2022. 06:40

»

kļimoviča aita

Ja līdz šim mani vēl māca kaut mazākās šaubas, tad pēc šīs varenās reklāmas es turpmāk balsošu tikai un vienīgi par pederastiem...


Nu to zoofīliju jau neakceptēs, jo Dzīvnieku aizsardzības biedrība iebildīs, bet pret nekrofīliju iebildīs"Skaistās atvadas" vai "Gaišā piemiņā."

Atbildēt

Homoseksuālisms

21.06.2022. 06:16

ir feminisma sekas.

Atbildēt

Homoseksuālisms

21.06.2022. 06:15

ir sieviešu orgasma imitācijas sekas, kopojoties ar vīrieti.

Atbildēt

nesaprotams neonacista koments

21.06.2022. 05:19

»

Uldis

Idišā loceklis ir POC, kam atbilst Šlesera pederastu banda


tu esi par lgbt ,jeb pret to?

Atbildēt

Я Не окупант

20.06.2022. 23:02

»

kauns

peģiki izbojāja pilsētas dzīves vienu dienu un aprija simtiem tūkstošu eiro.Esmu kategoriski pret.Kad šī Sodoma beigsies? 5% minoritāšu regulē 95%? Tā ir demokrātija


Да это демократия либеральные ценности ЕС к которым Латвия под управленем соросят стремилась ....наслаждайтесь и Гордитесь мы в элитном Клубе .

Atbildēt

Kur pazuda Ivara Zariņs vārds?

20.06.2022. 22:53

Tas jau arī ir viens Pūķina piekritējs.

Atbildēt

matemātiķis

20.06.2022. 22:13

Interesanti, vai šim rakstam 5 mīnusus ir ielikuši 5 pederasti katrs pa 1 mīnusam, vai arī 1 pederasts ir ielicis 5 mīnusus?

Atbildēt

kļimoviča aita

20.06.2022. 22:07

»

Liekulības tirgus

Ak tad šitiem Latvija ir pirmajā vietā! Interesanti kuram? Savas intereses jau pietiekoši parādījuši savā iepriekšējā politiskajā darbībā


Ja līdz šim mani vēl māca kaut mazākās šaubas, tad pēc šīs varenās reklāmas es turpmāk balsošu tikai un vienīgi par pederastiem!

Vienīgi es uzskatu, ka nav īsti godīgi nepiesaistīt citus potenciālos vēlētājus.

Tam pasākumam turpmāk jāsaucas LGBTQZN, kur "Z" ir ZOOFĪLI un "N" ir NEKROFĪLI.

Atbildēt

Arvids

20.06.2022. 21:45

dr.Vatsons:Berimor, kas tur uz ielas par tik briesmīgu troksni? Berimors: nu piderasi, ser, piderasi.

Atbildēt

tam ha ha

20.06.2022. 20:43

»

Ha Ha

Nu jau paši sev arī paldies saka


Muļķis.

Atbildēt

Ehehehehe!

20.06.2022. 20:42

Un čakša arī?????????Lai kā viņa nekad nav patikusi,nu bet iznākusi no skapja! Bravo!Kāpēc Riņķis nebija? Bija varbūt?

Atbildēt

kauns

20.06.2022. 20:42

peģiki izbojāja pilsētas dzīves vienu dienu un aprija simtiem tūkstošu eiro.Esmu kategoriski pret.Kad šī Sodoma beigsies? 5% minoritāšu regulē 95%? Tā ir demokrātija?

Atbildēt

nekā tamlīdzīga

20.06.2022. 20:42

»

par šo

LPV sirsnīgs paldies!Progresīvo un paristu nekaunībai nav vispār nekādu robežu.Ir jāsaņem sods un par nekaunību jārunā bez mitēšanās līdz pašām vēlēšanām


Man ar viņiem nav nekāda sakara.Es par viņiem nebalsoju un nebalsošu.Nevajag spriest pēc sevis!Progresīvie un paristi ir nekaunīgākie Latvijas kaprači.Jābūt pilnīgi trakam,lai par viņiem balsotu.Ja esat traks,balsojiet,bet tas nenozīmē,ka jābalso par LPV.

Atbildēt

par šo

20.06.2022. 20:25

LPV sirsnīgs paldies!Progresīvo un paristu nekaunībai nav vispār nekādu robežu.Ir jāsaņem sods un par nekaunību jārunā bez mitēšanās līdz pašām vēlēšanām.

Atbildēt

Basketboliste

20.06.2022. 20:12

Labāk lai Latvija 1 vietā ķeras klāt IZM sporta departamentam pajautājiet Šēnhofa kungam, kas ir Iveta Agleniece un ko viņš domā par viņas atrašanos IZM sporta departamenta vecākās ekspertes amatā.

Atbildēt

Liekulības tirgus

20.06.2022. 19:53

Ak tad šitiem Latvija ir pirmajā vietā! Interesanti kuram? Savas intereses jau pietiekoši parādījuši savā iepriekšējā politiskajā darbībā.

Atbildēt

Roberts Raimo

20.06.2022. 19:40

Šis gājiens tikai nofilmēts tiešraidē FB Boikota partijas lapā, taču uzreiz pēc pārraides šis sižets no FB tika padarīst nepieejams, proti, tam uzlikts bloks. Savukārts pirms tam veiktā tiešaraide no Brīvības laukuma, kur notika pretpraida pasākums, kuru organizēja Romeks Sorokins, tika izdzēsta bez paskaidrojumiem. Kāpēc? Tāpēc, ka šīs tiešaraides skatās dadzi cilvēki, kas neatbalsta LGTBI, bet simpatizē Progresīvajiem un Attīstībai Par. Šis pamatīgi varēja sagandēt šo partiju retingus. BP tāpat parūpēsies lai šie abi politbiznesa grupējumi aizietu pa skuju ceļu no politiskās skatuves.

Atbildēt

Uldis

20.06.2022. 19:15

Idišā loceklis ir POC, kam atbilst Šlesera pederastu banda.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: