Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

12.09.2018. 18:42

Sociologi-Vēstuli ""Par 3-trīs svētajiem PEDERASTIEM"" UN 1-vienu VISSVĒTĀKO-... parakstījuši vairāki Latvijā un Latgalē atpazīstami cilvēki, tostarp Saeimas deputāts Jānis Urbanovičs (Saskanīgais kontrabandā), kurš ar to arī dalījies savā sociālā tīkla "Facebook" lapā, piebilstot, ka "ja starp baznīckungiem ir svētie, tad šis ir tas gadījums".Ziņa MSL 12.09.2018.G. p.s. biedrs Urbanovičs skaitoties galvenais ""Batjka"'-atbildīgais par Kontrabandu uz Latgales -Krievijas robežas(bat)

Atbildēt

Par autoru un rakstu

01.09.2018. 16:15

Vaivars ar savām diskusijām nekad nav izpratis topiku, par kuru diskutē, jo tāds nekad nav bijis ne viņa, ne citu uzdevums - saprast. Uzvedies kā tāds žonglieris cirkū - muld pa divi deviņi, bet nezin, kāpēc un priekš kam, tikai naudu iekasē kursos un citur. Sārtvaidzis ābolītis no iekopta ābeļu dārziņa.

Atbildēt

vaivars

31.08.2018. 16:26

kož rokā no kuras ēdis.....

Atbildēt

izsmiekls

31.08.2018. 14:18

Vaivaram jāsāk ar sevi.

Atbildēt

Jumis

31.08.2018. 12:15

Baltiem diegiem sašūts. Ko tik visu neizdomā, lai kaut kā kavētu KPV.LV uzvaras gājienu. Raksta autors šauj garām. Mēs katrs zinām, kas notiek valsti. Un katrs varam sociālajos tīklos izteikt savu patiku vai nepatiku. Ja domas sakrīt kādu no partijās, tad ir labi, bet vai tāpēc es reklamēju kādu no partijām? Absurds...

Atbildēt

Potapovs

31.08.2018. 11:57

»

Ieva

Paldies autoram par vērību. Ja mūsu sabiedrībā būtu tik daudz kritiski un analītiski domājošu cilvēku, dzīve būtu citāda. Bet nu ir tā kā ir


Nē. Ja mūsu sabiedrība būtu kaut nedaudz gudrāka, zinošaka. Cilvēki ir reāli dumji. Arī lielākā daļa politiķu ir reāli dumji, ar daudziem esmu runājis, no dažādām kangaru bandām.
Ja kautkas tiek visu laiku reklamēts, tad es zinu, ka labāk to ptoduktu nelietot. Kaut vai cik daudz no produkta cenas paņem reklāmas izmaksas.
Viņi var reklamēties cik grib, ne jau dēļ tā izmainīsies mans viedoklis.
Tipiskie bauri, uz tiem gan tās reklāmas labi darbojas

Atbildēt

BET

31.08.2018. 11:53

biedrs Vaivars (autots) aizmirsis norādīt savu partijas piederību...

Atbildēt

GT

31.08.2018. 11:28

Te ir vairāk par #MainamPasauli
http://www.memorywater.com/lv/mainampasauli

Atbildēt

Aigars

31.08.2018. 09:36

»

ZENTAI

Tas tā nav. Tas tā būtu normālā valstī, kurai atrastos pret valdošo partiju opozīcijas partija. Te nav runa par partijām un par opozīciju. Te ir runa par tautas neattīstību, Rīgas daunu ievēlot jau pagājušajā reizē un tagad gatavojoties ievēlēt daunu kolekciju. Te ir runa par neattīstītiem latviešiem...


Es tam pieslienos, jo latvji ir sadzemdējuši pediņu un idiotu lielu porciju, kura ir salīdusi Rīgā. Dauni un pediņi ir jaunā paaudze, bet nav mana tēva un vectēva paaudze, kura smejas par pediņiem un tagadējo neprātu Rīgā valdībā. Kāpēc latvjiem ir sadzimuši tik liela porcija daunu un pederastu es nezinu. To nesaprot arī mans tēvs. Labi tas nebeigsies, ja pediņi un idioti sāks valdīt. Būs vēl lielāks bardaks nekā līdz šim un es nekad neatgriezīšos Madonā.

Atbildēt

ZENTAI

31.08.2018. 09:23

»

zenta

KATRS KRITISKAIS RAKSTS PAR KPV VAIRO ŠĪS PARTIJAS POPULARITĀTI


Tas tā nav. Tas tā būtu normālā valstī, kurai atrastos pret valdošo partiju opozīcijas partija. Te nav runa par partijām un par opozīciju. Te ir runa par tautas neattīstību, Rīgas daunu ievēlot jau pagājušajā reizē un tagad gatavojoties ievēlēt daunu kolekciju. Te ir runa par neattīstītiem latviešiem, kuri grozās ap galveno daunu ar tpiska dauna purnu, ko var neredzēt un neatšifrēt tikai tādi paši dauni - latviešu galvas kropļi, jaunie dullie, kas izauguši dullajā Latvijā, kuru vairs neregulē ar galvu Maskava.

Atbildēt

zenta

31.08.2018. 08:46

KATRS KRITISKAIS RAKSTS PAR KPV VAIRO ŠĪS PARTIJAS POPULARITĀTI.
KURŠ TO DARA...lūk jautājums

Atbildēt

Daina

31.08.2018. 08:12

....baidos par savu darbu VK....ilgi aizsēdējos

Atbildēt

Atkal

31.08.2018. 07:59

»

Pfff

"Kā var izskaidrot to, ka puisis vēl nav sapratis, kas ir LR un kādā nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā valstiskumā viņš dzīvo...


tas muļķis pie stūres kā īsts latviešu mēsls, kas nesaprot atšķirību starp valsts apzīmējumu un valsts nosaukuma abreviatūras. Idioti ir tie latvieši kā parasti iekš komentāriem. Bet te jau komentē tikai viens latviešu vājprātīgais nekauņa. Latvieši ir parasti ne tikai stulbi, bet arī nekaunīgi.

Atbildēt

Pfff

31.08.2018. 07:55

»

Arturs Nagliņš

Internetā lasāms: "Mārtiņš Vaivars ir absolvējis Oksfordas universitāti, kurā viņš mācījās politiku, ekonomiku un filozofiju. Pēc Oksfordas Mārtiņš pavadīja divus gadus Londonā, kur viņš strādāja biznesa konsultāciju uzņēmumā LEK consulting. Kad 2014. gadā Mārtiņš atgriezās Latvijā, viņš kļuva par Infogr...


"Kā var izskaidrot to, ka puisis vēl nav sapratis, kas ir LR un kādā nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā valstiskumā viņš dzīvo?"

Tu, savukārt, neesi sapratis, ka Latvijas Republiku apzīmē ar LV, nevis LR. Sorry, bet tas uzreiz parāda, ka neesi labāks. Loģiski, vai ne?

Starpcitu, cik iesniegumus pats esi uzrakstījis valsts iestādēm?

Atbildēt

Tikai

31.08.2018. 07:40

»

Viedoklis

Žēl, ka mums starptautiski zināmus uzņēmumus vēl nav radījis kultorologs A.P


muļķis var teikt, ka kulturulogi dibina firmas un taisa biznesu. Bet tagad jau tikai muļķi Rīgā vien ir visur.

Atbildēt

manta

31.08.2018. 07:13

Cik labi ka ir tādas vēlēšanas. Var izrakstīties uz nebēdu. Būs pilns vēders uz vairākiem gadiem.

Atbildēt

Litrs

30.08.2018. 22:27

Es laikam pārāk maz laika veltu KPV murgiem un reklāmas stendu apskatei, vai arī esmu pastulbāks - neko no tā visa pamanijuse neesmu!!! :o

Atbildēt

joks?

30.08.2018. 17:33

Kāda večuka pa labi stāv?

Atbildēt

lauķis

30.08.2018. 17:06

»

apk

Laikam vecie siles turētāji sapratuši, ka uzbraucieni KPV LV ceļ tikai reitingu, tagad meklē pārkāpumus


Droši vien tev taisnība , bet , ar ko KPV atšķiras no pārējiem siles brāļiem.Un oligarhiem ir vienalga kam maksāt stipendijas , Briseles un ASV norādījumus pildīs pat SC , kur nu vēl bāleliņpartijas.

Atbildēt

apk

30.08.2018. 16:50

Laikam vecie siles turētāji sapratuši, ka uzbraucieni KPV LV ceļ tikai reitingu, tagad meklē pārkāpumus.

Atbildēt

jokste

30.08.2018. 16:17

Kā kārtīgus cilvēkus,visādā veidā nomelnot,un mēs zinām kuri ir šie nelieši,parasti zaglis nomelno ķērāju,kurš ķer zagli.Blēžu partijas pielīdēji-ir zagļēni,NA,ZZS,Jaunā vienotības,Attīstības par,SAkaņa,melnojiet cik vēlāties viena alga balsosim par KPVLV-gudri vadoņi.

Atbildēt

Pīkols

30.08.2018. 16:09

Smiekli. Sakļi nav patentēti un KPV LV nav nekādu iespēju aizliegt tos izmantot :) Katrs dara kā uzskata par vajadzīgu, arī dīvainais dzenis Vaivars

Atbildēt

Arturs Nagliņš

30.08.2018. 15:58

Internetā lasāms: "Mārtiņš Vaivars ir absolvējis Oksfordas universitāti, kurā viņš mācījās politiku, ekonomiku un filozofiju. Pēc Oksfordas Mārtiņš pavadīja divus gadus Londonā, kur viņš strādāja biznesa konsultāciju uzņēmumā LEK consulting. Kad 2014. gadā Mārtiņš atgriezās Latvijā, viņš kļuva par Infogr.am finanšu direktoru.Tagad Mārtiņš ir līdzdibinājis un vada uzņēmumu Toneboard, kas izmanto balss analīzes tehnoloģiju, lai finanšu instrumentus padarītu pieejamākus cilvēkiem, kuriem vēl nav bijusi iespēja izveidot uzticamu kredītvēsturi.
Šogad Toneboard bija viens no 14 uzņēmumiem, 700 pieteikumu konkurencē, kura dalību apstiprinājā Startup saunas biznesa akseleratoram.Paralēli tam, Mārtiņš ir atzīts debatētājs. Savas aktīvās debatēšanas laikā Mārtiņš ir bijis starp top trīs labākajiem runātājiem Eiropas universitāšu debašu turnīrā un Oksfordas debašu turnīrā un ir uzvarējis Kembridžas debašu turnīrā.
Mārtiņš ir līdzdibinājis Latvijas Debašu asociāciju un darbojas tās projektā QUO tu domā?, kura vīzija sevī ietver šo: Latvija, kurā visi iedzīvotāji spēj skaidri, argumentēti un pārliecinoši aizstāvēt savu viedokli un nekautrējas to darīt, kad tas ir svarīgi." Ja tā ir patiesība, tad latviešu puikam arī Oksforda neko nelīdz un viņš var sarunāt idiotiju par demokrātiju. Interesanta (oriģināla) ir identitāte "debatētājs". Vai tai tagad postmodernisma laikmetā ir kāda saistība ar oratora mākslu, tās vēsturisko pieredzi, kas ir labi pazīstama Eiropas kultūrās? Kā var izskaidrot to, ka puisis vēl nav sapratis, kas ir LR un kādā nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā valstiskumā viņš dzīvo? Kā var puisis neaptvert, kāda loma nostiprinās Rīgā dauniem, pederastiem? Vai tāda izcila "debatētāja" smadzenes apkalpo vienīgi verbālo aparātu jeb smadzenes veic arī kognitīvas funkcijas?

Atbildēt

Poltergejs

30.08.2018. 15:23

»

Gunča

Toties pie mums ir pasaules līmeņa zagšana un tas nav idiotisks sakāmais


Jebalo zakroi daun, sto tebe i kto ukral?

Atbildēt

forcemajeure

30.08.2018. 15:11

vaivars it kā ar oksfordas diplomu. tur arī tās smadzenītes s..istas. ja reiz aktīvists, būtu labāk uzbraucis divmonopolam pārtikas mazumtirdzniecībā, ceļu stāvoklim, tehn apskates nodošanai sazinkādām privātām firmām etc. bet šis izskatās pēc oligarhu pasūtināta jeb iedvesmota uzvēmiena

Atbildēt

!

30.08.2018. 15:07

KPLV rullē, koalīcijas siles biedri uztraukumā maina pamperus!

Atbildēt

A.P.

30.08.2018. 14:58

Labu gribot, autors ir iebraucis grāvi. Turklāt to izdarījis unikālā veidā, tāpēc "Latviešu idiotismu kolekciju" nākas papildināt ar šādu eksponātu: "2018.gada 30.augustā portālā „Pietiek” Mārtiņš Vaivars unikāli idiotiski raksturo demokrātiju: „Šī priekšvēlēšanu kampaņa mani uztrauc. Vēl nav pat septembris, bet jau esam redzējuši daudz ļoti neētiska un zemiska satura. Kā ierasts, priekšvēlēšanu kampaņa tikai izgaismo šķēršļus, kas Latviju joprojām šķir no pasaules līmeņa demokrātijas”. Tāds izteikums par demokrātiju vēl nebija sastapts.

Atbildēt

Atbrivotajs

30.08.2018. 14:56

Ir divas partijas ,kuras neapmaksa oligarhi -Latviesu Nacionalisti un JKP. KPV ir Saskanas -kremla satelitpartija. Pagajusajas velesanas tada bija Sudrabas partija .

Atbildēt

Ieva

30.08.2018. 14:54

Paldies autoram par vērību. Ja mūsu sabiedrībā būtu tik daudz kritiski un analītiski domājošu cilvēku, dzīve būtu citāda. Bet nu ir tā kā ir.

Atbildēt

ES

30.08.2018. 14:32

Pēc šī iesnieguma rakstītāja interpretācijas, es savu kaimiņu publiski nevarēšu saukt par kaimiņu, jo tā būs politiska reklāma... Smieklīgi, ja nebūtu skumji...
Atrodiet tak tiesiskus veidus kā KPV likvidēt, nevis ķeraties katram salmiņam klāt!

P.S. neesmu nekādā saistībā ne ar vienu no politiskajiem spēkiem

Atbildēt

nju

30.08.2018. 14:19

Gaidām KNAB kārtējo "atrakstīšanos"?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: