Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gulami Kalnozolam ir 100% Taisniba

23.08.2019. 19:20

»

hi hi

Nav ko gausties,Dinaburgā gadu desmitiem VP vadībā tikai "gudrie" no preiliniešiem un nekas,tāpat arī kāpēc nevar būt "gudrie" un paklausīgie Kurzemē.Latvija maza visi esam drauģeļi,čomiki,radiņi,opi un omammas.Tā viš ir,neskaudīsim un dzīvosim kā vienmēr


Dinaburga piesedz Jelgavas 1 stavieta Kontrabandu jo Mentiem stavieta pa Brivu.Dunduru 11 daugavpili pie Cigana ari.Degviela pa 0.80eur Litra

Atbildēt

Učastoks

23.08.2019. 17:46

»

Patiesi

Kaut Iekšlietu ministram, VP priekšniekam un Iekšejam drošibas birojam butu velešanās un pietiekoš gribaspeks ievest kartibu tai bardakā...


Šefs tieši pateica lai turam mutes jo uzzinās kurš par viņu nostučīs. Viņam visur draugi.

Atbildēt

Idb kur skatas

23.08.2019. 17:27

Ja ir notikusi sada amatu sadalisana strap savejiem un nelikumigas rotacijas, butu jauzsak kriminalproces par kukulosanu, jo nelukumiga savu cilveku iecelsana amata un veiktas rotacijas ir parasta kukulosana.

Atbildēt

hi hi

23.08.2019. 17:11

Nav ko gausties,Dinaburgā gadu desmitiem VP vadībā tikai "gudrie" no preiliniešiem un nekas,tāpat arī kāpēc nevar būt "gudrie" un paklausīgie Kurzemē.Latvija maza visi esam drauģeļi,čomiki,radiņi,opi un omammas.Tā viš ir,neskaudīsim un dzīvosim kā vienmēr.

Atbildēt

Kuldīgā un Liepājā dega auto,

23.08.2019. 16:43

»

fredo

Latvijā jau sen visu izmeklē un soda paši iedzīvotāji. Policija ir 0


nesen. Un kam?

Atbildēt

fredo

23.08.2019. 14:43

Latvijā jau sen visu izmeklē un soda paši iedzīvotāji. Policija ir 0.

Atbildēt

Mednieks

23.08.2019. 14:43

»

Putnis

Avārija Bārtas mežā,kur bija iesaistīts policists (lētālām sekām) arī viss noklusēts


Gan jau kā parasti no medībām braukdams bija drusku iemetis. Žēl ka gāja bojā divi nevainīgi cilvēki.

Atbildēt

Precīzi

23.08.2019. 14:20

»

Latvis

Nezinu par personāžiem, bet ar reketu Liepājas pusē vajadzētu tik galā. Terorizē uzņēmējus vēl no 90-mitajiem. Lielām kadru maiņām sen bija laiks, jo bez krimināla saaugšanas ar policiju, rekets pastāvēt nevar


Vēlu pēc 90. man uzbrauca rekets. Vērsos pie policista pa draugam, jo biju viņam reiz izlīdzējis privāti. Izstāstīju situāciju un viņš ieteica maksāt reketieriem. Es uzsāku pret viņiem cita veida cīņu - pateicu, ja neliks mani mierā, visus nogalināšu pa vienam. Tikai tad viņi atstāja. Es neticu policijai.

Atbildēt

Piekrītu,

23.08.2019. 14:15

»

Ha

Savējie visu zin, un ar to pietiek. Nav ko vergiem līst pie mums elites


jo zinu visaugstāko policijas aprindu rebes, lietas formāli uzsāk un izbeidz, lai gan pilnu nozieguma sastāvu apzināti neizmeklē. Līdzīgi kā tiesā- kādiem faktiem grib piešķirt nozīmību, kādus izliekas neredzam.

Atbildēt

Es nezinu, ko jūs tur nomelnojat,

23.08.2019. 14:02

»

Pensionārs

Vai tik raksta autori nav kaktu juristelis Kalējs un bēdīgi slavenie Kazāks ar Grīnbergu, kuri vairākus gadus atpakaļ Liepājà, vēl būdami policisti, piekāva cilvēkus, bet Ešenvalds neļāva pastrādàto noziegumu noslēpt. Šogad abus notiesàja un izmeta no policijas. Sen to midzeni vajadzēja patīrīt...


bet, ja būtu lasījis trīs bij. P polic. priekšnieka Vaiteika vietnieku paskaidrojumus, viens no tiem Ešenvalds, jūs būtu pārsteigts, cik infantili viņi savos paskaidrojumos taisnojās, apzināti jaucot notikumu secību pat attiecībā pret laiku, kad notikumi risinājās. Nekas no tiem laikiem nav mainījies. To mēs redzam pēc Ešenvalda destruktivitātes un "izaugsmes".

Tas no vienas puses. No otras puses - viņi kā Ešenvalds degradē policijas darbu vispār. Atsakās ierosināt lietas, kur pat nezinošam redzams nozieguma sastāvs. Policijas darbs ir tik zemas kvalitātes, ka izdevīgāk konfliktus risināt caur kriminālām aprindām, kuras ievāc pilnīgu informāciju no tiesībsargājošām iestādēm. Atliek vien pieņemt lēmumus un sodīt vainīgos bez policijas, prokuratūras un tiesas. Izskatās, ka tāds ir policijas mērķis.

Atbildēt

Pensionārs

23.08.2019. 13:36

Vai tik raksta autori nav kaktu juristelis Kalējs un bēdīgi slavenie Kazāks ar Grīnbergu, kuri vairākus gadus atpakaļ Liepājà, vēl būdami policisti, piekāva cilvēkus, bet Ešenvalds neļāva pastrādàto noziegumu noslēpt. Šogad abus notiesàja un izmeta no policijas. Sen to midzeni vajadzēja patīrīt

Atbildēt

mednieks

23.08.2019. 11:44

Tas viss ir ļoti interesanti, jo šī ir visai maznozīmīga, gan pēc naudas līdzekļu apjoma, gan arī pēc atklātības līmeņa sfēra.

Atbildēt

34

23.08.2019. 11:43

Policija ir sapuvusi....Reāli NOPĒRKAMI IZMEKLĒTĀJI

Atbildēt

Kurzemnieks

23.08.2019. 11:17

Kad beidzot tas viss beigsies. Kurzemes reģionā ir tāds bardaks, kā maz neliekas. Pie mums Ventspilī vispār policiju nevar manīt, jo nav kas tur strādā. Izlasot šo rakstu ir skaidrs, kas ir pie vainas, kāpēc neviens šeit negrib strādāt. Izskatās, kā reģiona priekšnieks ir Ešenvalds nevis Blīgzna, kurš izskatās, kā grib novilkt klusumā līdz pensijai.
Saprotams, ka Ešenvalda kungam ir jārotē, jo pēc pēdējās Ģirdena intervijas ir skaidrs, ka rotācijas būs, bet kur lai tādu rotē🤔 Atkal kautko sačakarēs.

Atbildēt

Torpedo.

23.08.2019. 11:10

Pietiek izplatīt baumas un viena tante teica.
Murgojums par tēmu.

Atbildēt

Izskatās

23.08.2019. 11:05

»

Vot

Izrādās arī Kurzemē tāpat kā Rīgā visu nosaka savējo mafija


ka tā ir visur un visās jomās!

Atbildēt

Vot

23.08.2019. 10:33

Izrādās arī Kurzemē tāpat kā Rīgā visu nosaka savējo mafija!

Atbildēt

Arī es aizgaju

23.08.2019. 09:58

Arī es aizgāju, kad sākās kadru rotācijas, tikai tādēļ, ka bija grūtāk savienot ar otru darbu, jo vairs nevarēja tik daudz atpūsties policijā, bet nopelnīt vairāk varu otrā darbā. Un palasot to rakstu mazliet smieklu uzrauj, kurš no tiem aizrotetajiem vispār strādāja. M. V. vispār darba nāca ap pusdienas laiku un mājas jau pēcpusdienā, L. R. laiku pavadīja klacojoties, tāpat ar S. L. un jautājums arī, kā tad Kalote tai amatā tika, vai tikai ar viņai speciāli netika pie gatavots amata apraksts, jo viņa par zin tikai nepilngadīgo jomu un tad arī bija pieteikušies daudz labāki kandidāti.

Atbildēt

Hmm

23.08.2019. 09:14

Patiesībā jau arī ne E.B. ne M.V. absolūti nebija pelnījuši priekšnieku amatus, pilnīgi tukšas vietas, tik pat labi viņus varēja aizstāt ar tumbočkām, rezultāts nebūtu sliktāks, un bija tieši tādi paši ielikteņi, tikai citu interesēs. Tāda VP sistēma, bez konkursiem.

Atbildēt

Putnis

23.08.2019. 09:11

Avārija Bārtas mežā,kur bija iesaistīts policists (lētālām sekām) arī viss noklusēts

Atbildēt

Malējam

23.08.2019. 09:01

»

No malas

Izskatās, ka šo rakstu uzrakstījis viens glums radījums, kuram vairāk neļauj nodarboties ar korupciju un kuram pašam aste jau piespiesta


Izskatās, ka šo rakstu izlasīja vai nu galīgs naivulis, kam acis aizmālētas ar skaistiem, viņam nesaprotamiem vārdiem, vai tāds kas pats iesaistīts šādās afērās.

Atbildēt

Latvis

23.08.2019. 08:55

Nezinu par personāžiem, bet ar reketu Liepājas pusē vajadzētu tik galā. Terorizē uzņēmējus vēl no 90-mitajiem. Lielām kadru maiņām sen bija laiks, jo bez krimināla saaugšanas ar policiju, rekets pastāvēt nevar.

Atbildēt

No malas

23.08.2019. 08:52

Izskatās, ka šo rakstu uzrakstījis viens glums radījums, kuram vairāk neļauj nodarboties ar korupciju un kuram pašam aste jau piespiesta.

Atbildēt

Patiesi

23.08.2019. 08:33

»

Джаз

IDB jau arī ir saaudzis ar visiem. Vai tad tur nestrādā kursabiedri un draugi? Viens zirneklis


Domaju ka tur ir nolasiti diezgan godpratigi pilsoņi...

Atbildēt

Es

23.08.2019. 08:22

Traki. Es tik par to mīļāko domāju, nu,nav gluži tikko no Vācijas tad, lietota un krāsota. Jābūt baigi labai, lai tādu ņemtu.

Atbildēt

Джаз

23.08.2019. 08:20

»

Patiesi

Kaut Iekšlietu ministram, VP priekšniekam un Iekšejam drošibas birojam butu velešanās un pietiekoš gribaspeks ievest kartibu tai bardakā...


IDB jau arī ir saaudzis ar visiem. Vai tad tur nestrādā kursabiedri un draugi? Viens zirneklis.

Atbildēt

Patiesi

23.08.2019. 07:02

Kaut Iekšlietu ministram, VP priekšniekam un Iekšejam drošibas birojam butu velešanās un pietiekoš gribaspeks ievest kartibu tai bardakā...
Ieteikums..varbut IDB darbinieki varetu veikt parrunas ar visiem Valsts policijas Kurzemes regiona pārvaldes Liepājā stradājošiem darbiniekiem.
Domaju, ka viņi vel daudz ko uzzinatu..

Atbildēt

Vel ir dzirdēts

23.08.2019. 02:44

»

Sen, sen atpakaļ Ešenvalds, vēl būdams Liepājas polic pr. vietnieks,

tika disciplināri sodīts. Tolaik I. Godmanis bija iekšl. ministrs. Sods bija formāls. Jau tad, lasot Ešenvalda paskaidrojumus, bija skaidrs, šis cilvēks neder policijas darbam vispār...


ka reiz viņš kādai grūtai priekulniecei palūdza no materiāla izņemt ceļu policista paskaidrojumu, jo tur bija rakstīts ka pārkāpējs bija draudējis ka pazvanīs Ešenvaldam, kā arī ka policists tehnisko apskati vairs neizies. Lieki teikt ka pārkāpējs esot pārsūdzējis protokolu un kļuvis nevainīgs. Pēc līdakas pavēles 😃

Atbildēt

Uz katriem trim darbiniekiem viens priekšnieks

23.08.2019. 02:06

»

Garamgājējs

Liepājā ir Valsts policija, pašvaldības policija, Valsts robežsardze, Valsts ugunsdzēsēju un glābšanas dienests, kur katrs darbojas atsevišķi. Rezultātā uz katriem trīs darbiniekiem pa vienam priekšniekam. Iekšlietu ministrs S.Ģirģens varētu visus šos dienestus apvienot vienā, tas ir lai visus tos komandē...


Tas ir pavisam normāli, jo arī pat tad ir grūti apakšniekus kontrolēt, lai neveic iekšējo noteikumu pārkāpumus, arministratīvos un kriminālpārkāpums. Otrkārt, tas ir izdevīgi, jo katrs priekšnieku priekšnieks utt. var dot pretlikumīgus uzdevumus un apakšniekiem nav iespēju likumīgi tos apstrīdēt un pretoties to neizpildei. Tā mēs to redzam arī Ešenvalda gadījumā. Bieži policija veic arī apzinātu bezdarbību. Uz sodu iekasēšanu CSN pārkāpumu gad. gan nadzīgi.

Kāpēc man kāds saka, ka policija un tiesa, prokuratūra saaugusi ar kriiminālo pasauli un viena otru kontrolē, uzrauga un izmanto?

Atbildēt

Aldis

22.08.2019. 23:24

100% taisnība!

Atbildēt

Sergejs

22.08.2019. 22:46

Bet kā tad beidzas ar Parādnieka brāli? Amatā ticis vai kāds cits tagad ir Rīgas CP priekšnieks. Var būt kāds zinātājs var atbildēt?

Atbildēt

?

22.08.2019. 21:49

Te nav pateikts kam tad tas iesniegums adresēts?

Atbildēt

Garamgājējs

22.08.2019. 21:47

Liepājā ir Valsts policija, pašvaldības policija, Valsts robežsardze, Valsts ugunsdzēsēju un glābšanas dienests, kur katrs darbojas atsevišķi. Rezultātā uz katriem trīs darbiniekiem pa vienam priekšniekam. Iekšlietu ministrs S.Ģirģens varētu visus šos dienestus apvienot vienā, tas ir lai visus tos komandē viens Kurzemes reģiona priekšnieks.
Tad kārtības būs daudz vairāk. Tad ugunsdzēsēji negulēs naktīs, bet būs spiesti arī veikt kaut kādas darbības, lai novērstu pārkāpumus.

Atbildēt

bio

22.08.2019. 21:43

Piedošanu, bet dziļi vienalga, kādus uzvārdus te sauc. Tāpat neviens no viņiem nedara to, par ko visi grib saņemt naudu. Vismaz priekšnieku līmenī noteikti. Un Ķuzis visu to sistēmu uztur. Valsts policija pēc statistikas noklausās 75% no visām sarunām, kuras tiek noklausitas, bet vienlaicīgi neviens Lemberga pakalpiņš nav ielikts aiz restēm (par kukuļdošanu, piemēram). He, he ... ļoti ticami. Melīgie menti.

Atbildēt

😲 Kaut kas šausmīgs!

22.08.2019. 21:39

Konkurs amatam būtu normāla lieta, ne kā meklēt sev tīkamu, paklausīgu darbinieku.
Diemžēl policija ir nesamērīgi noslogota ar visāda veida papīru rakstīšana, no kuras nevar atbrīvoties jau gadus desmit-piecpadsmit. Visi priekšnieki ar zobiem turās pie papīru atskaitēm, visāda veida plāniem un tml.
Jācer, ka VP priekšnieks ar saviem vietniekiem un IKB spēs tikt galā ar iespejamo nekārtību Liepājas reģionā.

Atbildēt

VENTIŠS

22.08.2019. 21:03

Problēma slēpjas tur, ka policijā netiek organizēti konkursi uz vakantajiem priekšnieku amatiem. Informācija par vakantajiem priekšnieku amatiem pat nekur nav oficiāli pieejama. Arī policijas iekšējos resursos šāda informācija nav atrodama. Vienīgi cirkulē runas par to, ka tādi ir.

Atbildēt

Komentārs

22.08.2019. 20:54

Visa jūsu vēstule balstīta uz "Tā kā sabiedrība nav informēta par piešķirtajiem bonusiem, stājoties amatā, tad līdzšinējie novērojumi norāda..."
Ziniet, ir tāda dziesma "Viena tante teica". Un tā arī jūs. Smieklīgi, uzjautrinoši, absolūti lieki.

Atbildēt

🤣

22.08.2019. 20:07

Papildus tam patreiz notiekošā dienesta pārbaude par mazo "mafiju" - Ukstiņu, Ronkauski un Astrauski... Par valsts līdzekļu piesavināšanos, regulāri, vismaz pēdējā gada laikā mākslīgi pierakstot sev virsstundas, bet faktiski guļot mājās...
Cerams, IDB pietiks apņēmības šo lietu novest līdz kriminālprocesam un šo mafiju iznīdēt...

Atbildēt

Sen, sen atpakaļ Ešenvalds, vēl būdams Liepājas polic pr. vietnieks,

22.08.2019. 19:54

tika disciplināri sodīts. Tolaik I. Godmanis bija iekšl. ministrs. Sods bija formāls. Jau tad, lasot Ešenvalda paskaidrojumus, bija skaidrs, šis cilvēks neder policijas darbam vispār.

Ir pagājis labs laika sprīdis. Ešenvalds nav mainījies un labojies. Faktiski atbrīvojams no darba policijā, jo viņa rakstura īpašības nav savienojamas ar darbu policijā.

Atbildēt

putins

22.08.2019. 19:36

tak dezatj latiši,...kusi postarajsja dlja brata paradnieka

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: