Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Līdumnieks

22.01.2019. 07:39

Un neviena vārda, kas tad ir PERSONA? Persona ir (tulkojumā) Maska. Nedzīvs priekšmets ar kodu !!! Tātd Valsts īpašums, kuru var pirkt un pārdot! Vai to neviens nav sapratis? PERSONAI ir pienākumi, bet tiesības ir liegtas. Kā skrējāt vēlēt-atdevāt savas tiesības kam...? Vai kāds lika to jums darīt? Mēs, Tauta tikām jau 1992.gadā pārdoti, valsti mums nozaga, pašus apzaga (turpinās vēl šodien). Un neviena vārda par Cilvēku...!!! Idioti ir idioti, neko teikt (idiots-savādāk domājošais)

Atbildēt

Žulis

22.01.2019. 07:03

Brīnišķīgi, ka kāds pēc vairāk kā ceturtdaļgadsimtu ilgas nodzīvošanas pārkrāsoto komunistu- čekistu jūgā ir pamanījis to, kā šī mafija savās interesēs ir pārveidojusi valsts pamatlikumu. "Labāk vēlāk, nekā nekad." Raksts tiešām ir vērtīgs un satur pietiekami daudz vielas pārdomām tiem, kas uz patstāvīgu domāšanu vēl ir spējīgi. Vienīgi ar to kristietības kritiku gan autors ir nošāvis greizi. Kristīgās vērtības NAV autora aprakstītie kristīgās reliģijas fanātiķu pastrādātie briesmu darbi. Pamatā kristīgās morāles vērtības ir atspoguļotas baušļos, bet šajā rakstā pieminētie briesmu darbi ir kristīgās reliģijas kauna traips, ko radījusi tumsonība un par kristietību maskēts materiālisms. Mēģiniet saprast, ka pastāv divi pretēji pasaules uzskati - materiālisms-ateisms un ideālisms. Ideālisti atzīst Augstākā saprāta pastāvēšanu, bet materiālisti to noliedz. Ideālisti uzskata, ka cilvēks ir kas vairāk, kā tikai matērijas pikucis, kas ar ķīmisko reakciju palīdzību smadzenēs spēj apjēgt pasauli un domāt, bet materiālisti uzskata, ka cilvēks ir tikai un vienīgi tā materiālais ķermenis, kam ejot bojā arī cilvēks ir pakļauts pilnīgai iznīcībai. Materiālismā vispār nav pamatojuma jebkādai morālei.(Kāpēc man savā īsajā dzīvē jābūt labam, godīgam, ja sliktam būt ir izdevīgāk un patīkamāk?) Īstu materiālistu vienīgi bailes no iespējamā soda attur no noziegumu izdarīšanas. Turpretim ideālistiem morāle izriet no viņu pasaules uzskata. Ideālisma dažādie novirzieni ir iemiesojušies reliģijās. Pamatā katra reliģija ir Augstākā saprāta un cilvēka nemateriālās būtības atzīšana. Var teikt arī, ka katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Un nav svarīgs šis logs, bet gan tā Patiesība, ko cilvēks var ieraudzīt savā izvēlētajā logā.Starp reliģijām nevajadzētu būt strīdiem un savstarpējiem kariem. Bezjēdzīgi ir strīdēties par to, kurš logs ir plašāks, gaišāks, greznāks. Visos šajos logos īstenībā ir redzama viena un tā pati Patiesība. Kari un varmācība sākas tad, ja cilvēks savu logu sāk uzskatīt par lielāku vērtību, nekā to logā redzamo Patiesību. Var būt arī tā, ka cilvēks vispār neredz patiesību savā logā, bet kalpo tikai šim logam, vai arī cilvēks savā būtībā ir materiālists, kurš savu izvēlēto logu ir padarījis par sava veida biznesa projektu.
Cik saprotu, tad kristīgās vērtības Satversmē ir minētas tikai tādēļ, ka kristietība kā ideālistiskā pasaules uzskata pārstāve Latvijā ir visplašāk izplatīta.
Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

!

21.01.2019. 21:08

liela banda zog un dara ko grib.neapmierinatie var izbraukt.

Atbildēt

Cilvēks nobēris pērles

21.01.2019. 20:05

cūkām.

Atbildēt

Lauķis

21.01.2019. 19:55

»

jaajaa

...:D...juristu, ekonomistu un vēsturnieku valsts mēs esam, tas vispārzināms fakts...un reizi pa reizei kādam galvā kaut kas bišķi sajūk


Taču sajucis ir pareizajā virzienā. Vai tad Abrene nav atdota par ēzeļa ausīm, tieši tāpat tālāk rakstītais par karoga krāsu un visu citu.
Jābūt taču mazliet apdalītam lai to neredzētu...

Atbildēt

taupiet ūdeni!

21.01.2019. 19:14

Ja pats apmaksājis šo vārdu birumu,tad lai nu būtu ...

Atbildēt

Zinošais

21.01.2019. 16:24

Var strīdēties par formu un detaļām, bet pēc būtības valsts galvenajam likuma drukāšana ar gramatiskajām kļūdām ir dīvaini.
Tikpat dīvaini kā atālut tirgot Valsts karogus kuru krāsa ir tikai attālināti līdzīga tai ko par tādu esam izvēlējušies.
Ir tikai cilvēcīgi kļūdīties, dīvaini ja nevēlamies kļūdas atzīt un labot !

Atbildēt

č jau gramatiku nezin

21.01.2019. 16:14

un tagad nezinās i'tik.............

Atbildēt

jautaajums

21.01.2019. 13:28

»

žēl cilvēka

Cik slimam ir jābūt, lai šitādus palagus sadzejotu


Cik slimam ir jābūt lai savas tiesības deleģētu biedriem partijniekiem?

Atbildēt

jaajaa

21.01.2019. 13:21

...:D...juristu, ekonomistu un vēsturnieku valsts mēs esam, tas vispārzināms fakts...un reizi pa reizei kādam galvā kaut kas bišķi sajūk...:)

Atbildēt

K

21.01.2019. 12:53

Te katrs šizofrēniķis var savus murgus publicēt? Teksti sakopēti, bet tie secinājumi... bez komentāriem.

Atbildēt

žēl cilvēka

21.01.2019. 12:41

Cik slimam ir jābūt, lai šitādus palagus sadzejotu...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: