Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

D.D.

01.09.2018. 01:51

»

janis

KPVLV cīnās par iekļūšanu ,lai uzlabotu dzīves apstakļus pensionāriem un bada cietējiem,nevis sagrabt varu Latvijā.Viņiem nav lielo ziedotaju,viņu ziedotaji pensionāri ar 5.eiro,viņi apbrauc laukus,un novadus,satiekas ar vēlētajiem,veic savas programas izskaidrošanu.Vakardienas raidījumā Attīstība par...


godmens,slesers,skele,kalvīc i visi pārējie teica tieši to pašu, bet nekad neviens partijnieks nekad nav solījis sabāzt cietumā lielzagļus un valsts nodevējus.
Sistēma uzbūvēta tā, lai ārēji izskatītos pēc valsts, bet patiesībā tā ir noziedznieku inkubātors, kas vēsturiski veidots kopš 40.gada okupācijas un pēdējās desmitgadēs tikai nostiprnāts vēl cītīgāk.

Atbildēt

78 gadi čekas ēnā

01.09.2018. 01:40

Cilvēkus kas tiešām ir par latviešu tautas labklājību, tiesiskumu un Latvijas valsts patrioti,jūs TV ekrānos tikpat kā neredzēsiet, radio nedzirdēsiet un masu mēdijos tos nepublicēs. Kur nu vēl tādu greznību kā ļaut partiju dibināt, jāglābj taču okupantu sovoki un kompartijas gods.

Atbildēt

stalins

30.08.2018. 12:22

»

Radistka Katja stalinam

Par to, ka Roņa atrastie arhīva dokumenti taču ar meningītu nesaslima, pareizi pateici


Kas ir pozitiivais varonis politikaa -tas ,kas ir pie varas stuures un pie naudas kontroles.Kad vienam musu bijushajam premjeram runaaja(bija visaadas tur privatizaacijas un taa):ir tachju jums politikjiem kaut kaada atbildiiba!? Atbilde ,bija-jaa ir politiskaa atbildiiba,ja politiki neieveelees,taada veidaa vinshs nesiis politisko atbildiibu.
Ja Kaiminju ieveelees-taatad vinshs ir labais deputaats,kas ruupeejas par musu zemi.Un uzvareetaajus netiesaa-atcerieties.
Ja neieveelees -jaa tad atcereesimies visu ko,tai skaitaa kautkaadu intelekta truukumu,Par to lai daamas spriezh-vinjas mums ir dikti gudras veerteetajas.

Atbildēt

fakts

30.08.2018. 09:28

»

janis

KPVLV cīnās par iekļūšanu ,lai uzlabotu dzīves apstakļus pensionāriem un bada cietējiem,nevis sagrabt varu Latvijā.Viņiem nav lielo ziedotaju,viņu ziedotaji pensionāri ar 5.eiro,viņi apbrauc laukus,un novadus,satiekas ar vēlētajiem,veic savas programas izskaidrošanu.Vakardienas raidījumā Attīstība par...


Kārtējie kaimiņa otrās atnākšanas sektas locekļa meli.
1) Viņķele nekad nav izteikusi tevis apgalvoto, bet tikai konstatēja neapgāžamu faktu, ka no okupācijas laika nav nekādu pensiju uzkrājumu.
2) No PSRS rubļiem Latvijas banka atbrīvojās ļoti veiksmīgi tos pārdodot, nevis sagriežot makulatūrā vai uzdāvinot Krievijai.

Atbildēt

janis

30.08.2018. 08:43

KPVLV cīnās par iekļūšanu ,lai uzlabotu dzīves apstakļus pensionāriem un bada cietējiem,nevis sagrabt varu Latvijā.Viņiem nav lielo ziedotaju,viņu ziedotaji pensionāri ar 5.eiro,viņi apbrauc laukus,un novadus,satiekas ar vēlētajiem,veic savas programas izskaidrošanu.Vakardienas raidījumā Attīstība par,Viņķele bija ta labklājības ministre,kura to stāžu,ko strādajām padomju laikā neņēma vērā-Jūs strādājat citas valsts režimam.Tad uzrodas jautājums,tā laika režīma nauda rubli,attiecībā pret dolaru bija 1,pret3,kura bija ejoša,kuru Jūs izvedat uz krieviju,preti saņemot dolārus,kura sakrita vedēju kabatās,naudas vagons nostāvēja pāris dienas Rēzeknes stacijā.Un tāpec balsošu par jauniem un patiesiem politiķiem,KPVLV. Tauta ir ar labu atmiņu,un saprot kas ir kas.

Atbildēt

kāds

30.08.2018. 07:38

Eu, a par ko cepiens? Tas tak romāns, kur daži vārdi mazliet līdzīgi politiķu vārdiem. Nu un? :D

Atbildēt

biedrs jau šobrīd ir valdībā

29.08.2018. 21:19

ja kāds ir LATVIJAS REPUBLIKAS ZEMKOPĪBAS MINISTRIJAS EZF Uzraudzības komitejas loceklis.

Atbildēt

jibiorio

29.08.2018. 20:52

»

Skumjais Bruņinieks

Par KPV lv var teikt tā - "..vecie vēži vecā, palietotā Kaimiņa kulītē...


Ņemot vērā to, ka arī Lembergs ir pensionārs, solījumu domāt par pensionāriem izpildīt būs visvieglāk.

Atbildēt

Radistka Katja stalinam

29.08.2018. 20:06

»

stalins

Tiesham tieshaam gruuti reizeem saprast kas shaados romaanos ir maaksla,bet dokumentaals.Par tiem Ronja dokumentiem-Nu ir tachu tie iisti,tikai cita lieta,ka taalajaa 1993.g. Latvijas valdiibai bija citas intereses(metaali,privatizaacija) nevis kautkaadi arhiivu papiiru blaaki. Bet interesanti ,nudien...


Par to, ka Roņa atrastie arhīva dokumenti taču ar meningītu nesaslima, pareizi pateici.
Bet tajā, ka Kaimiņš ir pozitīvais varonis, tu kļūdies, jo intelekta trūkumu par pozitīvu uzskatīt ir vismaz jocīgi.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

29.08.2018. 19:58

Par KPV lv var teikt tā - "..vecie vēži vecā, palietotā Kaimiņa kulītē.."
Kaimiņš, ja tiks ievēlēts Saeimā, piedāvās skatītājiem savas ierastās opcijas ar kurām spīdēja iepriekšējā sasaukumā...filmēs visur un visus, mēdīsies, rādīs pliku dibenu un vienreiz nedēļā iebļaus Lembergam ausī - "Aivar, kad Tu beidzot sedēsi.."? Uz ko Puzes švauksts atbildēs.." nopērc vispirms pamperus.."
Un visiem būs jautri.
Galvenais, lai Kaimiņš "domātu" par pensionāriem, viņi to ir pelnījuši. Šeit pat runa nemaz vairs neiet par darīšanu lietas labā..pietiek jau ar to, ka Artuss ir domās ar mūsu pensionāriem. Tas tā nomierina.
un vēl labi..KPV lv aizslaucīs vecās, zaglīgās partijas..Un es jau domāju, ka netiksim no Lemberga nekad vaļā. Būs jauna kultūra, jaunas tradīcijas...
Nekāda staigāšana pa Saeimu ar 10 tūkstošiem portfelī
Nekādi kukuļi atejā pie poda!
Visi godīgi rindā pie bankomāta, lai saņemtu savus ikmēneša otkatus.
Ja kāds grib par ministru kļūt, nekādas slepenās sarunas netiks pieļautas. Ir visiem pieejams publisks cenrādis..divas štukas un ministra portfelis ir tavs.
Viss godīgi, caurspīdīgi..

Atbildēt

kas ir, un ko sola saraksta krabis Šmits

29.08.2018. 18:54

Skandalozajās vakariņās ar šeihiem AAE, kas iegāza Vējoni, pie viena galda atradās Šlesers un arī ĀM valsts sekretārs Pildegovičs. Pildegoviča brāļa bizness ir sniega krabji, kuru valdībā lobē caur daudzām partijām izgājušais avantūrists Didzis Šmits. Lielākā politiskā izgāšanās bija viņa partijas “Jaunlatvija” dibināšana 2009.gadā ar pirmā kongresa izrādi Nacionālajā teātrī, un tūlītējs kolaps!

Politiskās partijas „KPV LV” saraksts
Nr. 3
Rīga

Didzis Šmits
Izglītības līmenis: Augstākā izglītība
Pilsonības valsts: Latvija
Tautība: Latvietis/latviete
Dzīvesvieta: Rīga
Darba vieta:

Darba vieta Amats Nodarbošanās Status
Biedrība "EUROPEAN CRABBING ASSOCIATION" prezidents
Latvijas Zivrūpnieku savienība prezidents
SIA EKONOMISKĀS INFORMĀCIJAS BIROJS valdes loceklis
Latvijas Pārtikas eksportētāju apvienība valdes loceklis
Latvijas lobētāju asociācija valdes loceklis
Biedrība "Tautas laiks" valdes loceklis
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Šmits, Jēkabsons un Partneri" valdes loceklis
'LATVIJAS REPUBLIKAS ZEMKOPĪBAS MINISTRIJA' EZF Uzraudzības komitejas loceklis !!!!!!!!!

Transportlīdzekļa veids Marka Ražošanas gads Reģistrācijas gads
Vieglais plašlietojuma TOYOTA RAV4 2017 2017 valdījumā
Vieglais plašlietojuma TOYOTA COROLLA 2006 2013 īpašumā
Vieglais plašlietojuma MAZDA 626 1988 2003 īpašumā

Kapitāla daļas
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Šmits, Jēkabsons un Partneri"
Reģistrācijas numurs 40103480510
Juridiskā adrese Rīga, Krišjāņa Barona 25 - 10, Latvija Skaits - 4 Vērtība - 4,00 EUR


Skaidrās naudas uzkrājums Valūta
18 000,00 EUR

Parādsaistību summa Valūta
170 000,00 EUR

16 702,71 EUR

Kopējā parādsaistību summa
186 702,71 EUR
Ko sola pensionāriem pats Didzis Šmits?
Tautas panorāma
1 Kādēļ esmu šajā politiskajā spēkā?
Pievienojos KPV LV, jo tās biedriem ir drosme saukt lietas tās īstajos vārdos, iet pret pastāvošo kārtību un nebaidīties tikt represētiem savu uzskatu dēļ. KPV LV komandai ir skaidrs redzējums par būtiskākajām lietām, kas jāmaina valsts pārvaldē.
2 Kādēļ es būšu labs/-a Saeimas deputāts/-e?
Mana pieredze strādājot diplomātiskajā dienestā, kā arī pārstāvot Latvijas uzņēmumu intereses Latvijā un starptautiski, devusi man zināšanas un pieredzes bāzi, lai strādājot Saeimā turpinātu veiksmīgi aizstāvēt Latvijas nacionālās intereses.
3 Kādai jomai Saeimā es pievērsīšos īpaši un ko konkrētu gribu paveikt?
Tautsaimniecības jautājumi. Saprātīgi nodokļi. Dabas resursu racionāla pārvaldība. Investīciju piesaiste. Valsts pārvaldes reforma. Maza un profesionāla valsts pārvalde. Viens no pirmajiem darbiem būs likvidēt OIK nelikumīgos maksājumus.

Atbildēt

izsmiekls

29.08.2018. 18:15

Nonākot pie varas vajadzētu:
1.Dzert krogos, konfliktēt ar apsargiem kliedzot: "Tu zini, kas es esmu?"
2.Sarunāt uz darbu operatoru (vai vienalga kuru citu vajadzīgu cilvēku) un prasīt no viņa smiekla 700 eiro algas atpakaļnaudu 200 eiro skaidrucī ejot kopā ar šo darbinieku uz bankomātu.
3.Vajag uzskatīt 80% cilvēkus par dzīvniekiem.
4.Lai darbūtu kreiso piķi vajag solīt uzņēmējiem ministru amatus. To visu vajag filmēt.
5.Ja tiec pie budžeta - tad otkata procents ir aptuveni 30% ( sk. piemēru ar operatora algu). Ja jādala miljoni sanāks neslikta peļņa.

p.s. veiksmi visiem tiem, kuri patiešām tic kpl.lv nesavtīgumam:)))

Atbildēt

leopards

29.08.2018. 16:39

Balsosim par drošu,gudru un uzņēmīgiem politiķiem,kā pemeram ir Kaimiņs,Šmits,Zakatisovs Liepiņa un daudzi citi esošā partijā,kuri domā par pensionāru dzives līmena celšanu,par veciem kažokiem nebalsosim,jo tānīs ir savairojušās padomju laika utis,labāk par svaigiem politiķiem-un tā ir KPVLv,šorez būsim pensionāri,vienoti,solidāri nobalsojot par partiju KPVLV!

Atbildēt

stalins

29.08.2018. 15:09

Tiesham tieshaam gruuti reizeem saprast kas shaados romaanos ir maaksla,bet dokumentaals.Par tiem Ronja dokumentiem-Nu ir tachu tie iisti,tikai cita lieta,ka taalajaa 1993.g. Latvijas valdiibai bija citas intereses(metaali,privatizaacija) nevis kautkaadi arhiivu papiiru blaaki. Bet interesanti ,nudien interesanti buutu uzzinaat ko I.Ronis uzzinaaja no ASV prezidentu padomnieka,kaadus dokumentus vinsh no ASV atveda.Ja nu gadijaas cilvekam slimiiba, specifiska meningiita gaita vai kas cits ,bet dokumenti tak slimi nepalika.
Bet par Arturu Laiminju gan var pateikt -autorapraat tam nu gan jaabuut negatiivajam literaarajam varonim un sadomaaja par vinju nezko. Nu kaut vai taa telefonsaruna ar Eliinu,tiira literatuura ,bet tomeer talantiigi.Ja kaads iedomaajas ,ka shim literarajam varonim ir prototips politikis Kaiminshs -varbuut.Bet manupraat Kaiminshs ir pozitiivais varonis politikaa,tauta par vinu balsos,

Atbildēt

29.08.2018. 14:58

BAILES ir visu varenas, pat Idriķis Latvietis ir, es pat teiktu, dikti nobaidījies

Atbildēt

pandora

29.08.2018. 14:27

Ārkārtīgi grūti koncentrēties uz raksta tekstu, jo Artusnīša zilā titulbilde liek domāt par filmu Avatar. Gara acīm redzu, kā taisnības cīnītājs uz toruka aka kpv lido virs Latvijas un tautai atnes neakarību, laimi un visus pārējos pribambasus...
Ticamāks gan būtu sižets par to, kā puisis nopircis zilu made in china segu, ietinies no rīta pamodies šāds.

Atbildēt

Pēc vēsturnieka Roņa slepkavības

29.08.2018. 13:31

debilai LRTT autors L. Grantiņš vēl labu laiku rakstīja, ka Ronis izglābies!

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

29.08.2018. 13:19

Nu jau gan ...
Kaut kāda taisnošanās panesās.

Atbildēt

varētu padomāt,

29.08.2018. 12:55

vai tajā lumpenhītā nebija apņirgts arī personāžs ar nosaukumu Antiņš Pauts Pālītis?

Atbildēt

atkal

29.08.2018. 12:36

kārtējaizs pilnmēneszs?.......

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: