Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vecpilsone

11.07.2024. 13:28

No vienas puses mēs esam par dabas aizsardzību un saglabāšanu, bet no otrās puses atbalstām cilvēka dabas iznīcināšanu vai bojāšanu, apmierinot slimo prātu fantāzijas, t.i. atbalstot LGBT indivīdus. Jā, mūsū valsts var lepoties par savu dabu, bet drīz nebūs kas to apbrīno, tautieši mūsu slimo mafiozo politiķu dēļ brauc projām, ka arī negrib vairoties.

Atbildēt

dīvaina ir

09.07.2024. 16:28

no šķeles atlases konkursa vai kā? Reizām liekas, Latvija nojukusi, izeju ielās satieku cilvēkus, nē, viss notiek...tikai tur smird un smird

Atbildēt

ho ho

09.07.2024. 10:46

»

hehe

ko te pļutkinē


aizstāvi lauķu ministrijas zābaklaižas? jeb pats no turienes?

Atbildēt

viņa nav grabaža

08.07.2024. 17:58

»

demokrāts

Kādas var būt pretenzijas ja elektorāts labprātīgi atdeva savas tiesības vēlēšanu uzvarētājiem


viņa ir veca, savu laiku nokalpojusi , nolietota nelaime, kurai sen laiks doties uz citiem med;ibu laukiem

Atbildēt

Bērziņa, klau, beidzot izformē to savu Dabas aizsardzības departamentu! Tur taču jābūt pilnīgam muļķim, lai nesaprastu, kas pie šīs nolaidības ir vainīgs.VARAM tev zem deguna!

08.07.2024. 07:50

Mendziņa, VARAM bezdarbības un nevarības izkārtne, nebeidz fleitēt! Smiekli nāk : "Ja mēs nebūtu pievienojušies Natura 2000 teritoriju tīklam, iespējams, būtu daudz vairāk tās izpostījuši, jo patlaban mēs ar dažādiem mehānismiem cenšamies tās nosargāt,” atzīst VARAM Sugu un biotopu nodaļas vadītāja Ilona Mendziņa."

Izstāsti publikai tā pavisam tieši un konkrēti, ar kādiem mehānismiem atbildīgā VARAM cenšas (brīnišķīgs apzīmējums!) tos vērtīgos biotopus un sugu koncentrēšanās vietas nosargāt? Ar kādiem?!

VARAMs sāk kustēties starptautisko līgumu, par kuriem parakstījusies, pienākumu pildīšanas virzienā tikai un vienīgi tad, kad Eiropas Komisija jau klauvē pie durvīm un uzsāk pārkāpumu procedūras pret Latviju; sāk ķert un grābt līdz kliņķim nolaistās lietas tikai tad, kad EK jau draud ar tiesvedību pret “nabaga aizsardzības mehānismus ieviest centību izrādīt gribošo”, bet nevarīgo ES dalībvalstiņu.

VARAM Dabas aizsardzības departamenta ierēdne neatklāj, ka Latvija šīs viņas atbildīgās institūcijas (viņas departamenta un nodaļas) vadībā 20 gadu laikā pat nav spējusi savā nacionālajā normatīvajā regulējumā pareizi transponēt dabas direktīvas! Konkrēti Direktīvu 92/43 par dabisko dzīvotņu, savvaļas faunas un floras aizsardzību. Par kādiem vēl aizsardzības mahānismiem šī VARAM ierēdne te trallina? Par teritoriju nosaukumiem uz papīra?

Izlasi vēlreiz, Mendziņa, iekal, un aizgādā savai jumta institūcijai Zemkopības ministrijai - Direktīvas 92/43 par dabisko dzīvotņu, savvaļas faunas un floras aizsardzību 12.–14. pants un 15. panta a) un b) punkts veido saskanīgu normu kopumu, kas liek dalībvalstīm izveidot stingru attiecīgo dzīvnieku un augu sugu aizsardzības sistēmu. Stingru aizsardzības sistēmu!

Atbildēt

Verdikts

08.07.2024. 07:22

Kas ir šī neglītā vecene bildē? Tiešām kāda publiska persona? Man būtu kauns tādā miskastnieces paskatā iet uz darbu.

Atbildēt

Latvija Dabas direktīvu pārkāpēja lielvalsts!

07.07.2024. 23:07

Šobrīd joprojām izskatīšanā ir 10 EK Vides pārkāpuma lietas pret Latviju! Divas jau ilgstoši Latvijai neko nedarot, jau ir Argumentēta atzinuma statusā!!! Šī ir vistiešākā VARAM atbildība un nolaidība!

Atbildēt

kas ir viņas zic..

07.07.2024. 22:22

»

Smieklīgi!

Ielīdīs atpakaļ,pagaidām kolēģi ir laimīgi bez viņas,beidzot var uzelpot


Ilze Dambīte - Damberga - tā absolūtā nulle, kas no kolhoza paņemta līdzi?

Atbildēt

Pilsonis

07.07.2024. 12:10

Nez vai šitai dāmītei pašai savi bērni arī ir? Kā šitādi labāk dzīvotāji tiek ministru amatos valstī, kur pārējiem dzīvot paliek arvien sliktāk?

Atbildēt

fhffgh

06.07.2024. 20:20

Sen laiks tautas referendumam par to, ka tam būs augstāks spēks par jebkādām regulām un direktīvām! Nu tagad sāksim ēst vilkvālītes un dancot pēc Briseles stabules. Kā vispār var šādi kretīni izveidoties?

Atbildēt

dzeltenais

06.07.2024. 19:51

šitā Bērziņa ņem kukuļus no slavēnā kukuļdevēja Ramoliņa

Atbildēt

šausmu Latvija

06.07.2024. 15:53

Tik labi kā tagad 4.maija kolaboranti t.i.LPSR nomeklatūra un viņu atbalstītaji nav dzīvojuši nekad.Ir iztriekti no Latvijas simtiem tūkstošiem latviešu,kolaborantu seniori saņem teiksmainas pensijas,algas,sociālo,medicīnas specaprūpi.Pārējiem senioriem sistemātiski tiek pazemināts dzīves līmenis,nepieejama ir padarīta valsts apmaksātā elementārā medicīniskā aprūpe,brutāli tiek atņemta pat sociālā aizsardzība,arodslimie seniori burtiski tiek spīdzināti, liedzot tiem kvalitatīvu ārstēšanu un aprūpi.

Atbildēt

agrais bez streipa

06.07.2024. 09:01

»

antidemokrats

Vai demokrāts varētu minēt kaut vienu piemēru, kad pēdējo 34g. laikā pēc vēlēšanām valstī kaut kas būtu mainijies? Jeb varbūt viņš varētu minēt,kas man kā parastam pilsonim mainās no tā -vai mani apzog kariņš, vai mani apzog šlesers? Un pēdējais jautājums-vai demokrāts, gadijumā ja nu kādreiz šai varai...


Globālajos rietumos vairākās karogvalstīs neseno vēlēšanu rezultātu sekas bijušas satricinošas - valdību krišana, premjerministru atkāpšanās, parlamentu atlaišana. Tas notiek tur, pie viņiem, toties nemainīga paliek mūsu mantra: rāma rāma Panorāma, rāma rāma Panorāma.

Atbildēt

pretruna

06.07.2024. 08:37

»

Pretrunīgas politikas

8 miljardu divkājaino, ar demokrātiskām patērētāju vai totalitārām sabiedrībām neiet kopā ar vēsturisko dabas līdzsvaru un zaļiem darījumiem. Vajag runāt atklāti, samazināt dzimstību, ierobežot patērētāju sabiedrības kas degradējas neko neražojot, pērkot pa lēto no Ķīnas, Krievijas. Mums vajag runāt...


Degradēti demokrāti paši izmirst. Tur nekādu optimizāciju nevajag.
Bet - vides aktīvisti centīgi sargā retas, izmirstošas augu un dzīvnieku sugas. Ko tad neuztraucas par baltās rases cilvēku iznīkšanu? Vai domā, ka melnie un dzeltenie godīgāki, cilvēcīgāki? Kas tad tur Āfrikā notiek, LL jau rakstīja savā ceļojumu grāmatā.

Atbildēt

Pretrunīgas politikas

06.07.2024. 08:03

8 miljardu divkājaino, ar demokrātiskām patērētāju vai totalitārām sabiedrībām neiet kopā ar vēsturisko dabas līdzsvaru un zaļiem darījumiem. Vajag runāt atklāti, samazināt dzimstību, ierobežot patērētāju sabiedrības kas degradējas neko neražojot, pērkot pa lēto no Ķīnas, Krievijas. Mums vajag runāt par optimizācijas modeļiem, nevis populistiskiem. Degradēti demokrāti nedrīkst mācīt dzīvot strādājošus totalitāristus.

Atbildēt

Smieklīgi!

06.07.2024. 08:01

»

Bērziņa!

Kā skatīsies acīs kuldīdzniekiem, kad būs jāatgriežas atpakaļ


Ielīdīs atpakaļ,pagaidām kolēģi ir laimīgi bez viņas,beidzot var uzelpot.

Atbildēt

Piekrītu

06.07.2024. 07:57

»

tipiska

surogàttante


Tante sagrābusies dzimtajā pilsētā daudz dzīvokļus-no kurienes nauda?

Atbildēt

Kad beidzot

06.07.2024. 05:24

tiks sodīti un no VARAM izmesti noziedznieki Daiga Vilkaste, Ilona Mendziņa, Vilnis Bernards, Valdimarts Šļaukstiņš?! Viena noziedzniece no šīs buntes Rudīte Vesere nupat tikusi pārvietota citā krēslā Klimata ministrijā. Turpināt strādāt noziegumus.

Atbildēt

fakts

06.07.2024. 04:46

»

Sarkanie iznireļi pārkrāsojās

90tajos nekādi pārvaldnieki netika nomainīti, palika tie paši ar to pašu okupantu saudzēšanas programmu un iefiltrēšanos iekš Nato


NATO saimnieki un PSRS saimnieki ir vieni un tie paši,tikai tagad visu to "civilizēto" pasauli pārtaisa par gigantisku PSRS.90tajos pārvaldniekus nomainīja gan,pareizāk sakot,parvaldnieku kuratorus,KGB tika nomainīts ar CIP.

Atbildēt

Sarkanie iznireļi pārkrāsojās

05.07.2024. 21:18

»

Kāda nu tur okupācija?

Kolonijas LV saimnieki vienus pārvaldniekus nomainīja pret citiem,tautu sajaukšana ir globāls pasākums tāpat kā vara ir globāla


90tajos nekādi pārvaldnieki netika nomainīti, palika tie paši ar to pašu okupantu saudzēšanas programmu un iefiltrēšanos iekš Nato.

Atbildēt

antidemokrats

05.07.2024. 17:56

»

demokrāts

Kādas var būt pretenzijas ja elektorāts labprātīgi atdeva savas tiesības vēlēšanu uzvarētājiem


Vai demokrāts varētu minēt kaut vienu piemēru, kad pēdējo 34g. laikā pēc vēlēšanām valstī kaut kas būtu mainijies? Jeb varbūt viņš varētu minēt,kas man kā parastam pilsonim mainās no tā -vai mani apzog kariņš, vai mani apzog šlesers? Un pēdējais jautājums-vai demokrāts, gadijumā ja nu kādreiz šai varai nāktos sēsties uz apsūdzēto sola un atbildēt par saviem noziegumiem pret valsti un tautu, būtu tikpat nasks uz skrietu sesties blakus kā līdzdalībnieks-atbalstītājs, vēlētājs( ko apliecinājis ar savu balsi un parakstu) cik viņš nasks skrējējs uz to vēlēsanu iecirkni-lai tik sistēma nesāktu grūt?

Atbildēt

Nesaprotu

05.07.2024. 17:25

»

aa

dzīvē ir otrādi, ja regula ir pretrunā LV LIKUMAM, tad maina likumu. 20 gadu strādaju par valsts ierēdni un zinu šo lietu


Mēs vai tad paši neesam saimnieki savā zemē, bet kaut kādi ES pakalpiņi, ka mums pat savi likumi jāmaina, lai izdabātu ES ierēdņiem ? Es nesen lasīju, ka poļi un ungāri esot tā kā mazliet pasūtījuši Briseli.

Atbildēt

bebe

05.07.2024. 15:57

vilkvālītes gan ir svarīga kultūra . nu, liels prieks ka tās aug. izsmiekls, ja nopietni.

Atbildēt

aa

05.07.2024. 15:55

»

Kas tā par stulbu kazu, kas Bērziņai uzrakstījusi šo tekstu ?

Tekstā...


dzīvē ir otrādi, ja regula ir pretrunā LV LIKUMAM, tad maina likumu. 20 gadu strādaju par valsts ierēdni un zinu šo lietu.

Atbildēt

Kāda nu tur okupācija?

05.07.2024. 15:47

»

Pretenzija

Kāds te var būt vēlētāju elektorāts, ja nav novērstas okupācijas sekas un okupācijas režīms ar okupantu represīvajiem orgāniem nav lustrēts


Kolonijas LV saimnieki vienus pārvaldniekus nomainīja pret citiem,tautu sajaukšana ir globāls pasākums tāpat kā vara ir globāla.

Atbildēt

Bļodlaiža

05.07.2024. 15:35

Labklājība neierobežoti,neapturami aug mūsu valsts pārvaldei,pārējiem piga!

Atbildēt

Pretenzija

05.07.2024. 14:49

»

demokrāts

Kādas var būt pretenzijas ja elektorāts labprātīgi atdeva savas tiesības vēlēšanu uzvarētājiem


Kāds te var būt vēlētāju elektorāts, ja nav novērstas okupācijas sekas un okupācijas režīms ar okupantu represīvajiem orgāniem nav lustrēts.

Atbildēt

Kika

05.07.2024. 14:42

Kadas ierednes uzrakstits raksts. Pati uz to nav spējīge

Atbildēt

sēņotājs

05.07.2024. 14:40

Inga Bērziņa, VARAM ministre - pretīga, melīga veca grabaža!

Atbildēt

demokrāts

05.07.2024. 14:18

»

antdidemokrats

Pret šīs valsts iztirgošanu un izzagšanu tai maukai gan nekādu pretnziju nav


Kādas var būt pretenzijas ja elektorāts labprātīgi atdeva savas tiesības vēlēšanu uzvarētājiem?

Atbildēt

antdidemokrats

05.07.2024. 13:32

Pret šīs valsts iztirgošanu un izzagšanu tai maukai gan nekādu pretnziju nav.

Atbildēt

Pirātu partija

05.07.2024. 12:01

NewVemjotības ieliktene, nevajadzīgas ministrijas ministre atskaņo pasaciņas, kā no globālistu mācību rokasgrāmatas.
Ja nenometīsim NewVemjotību, tad drīz, lai ieietu Nacionalā parkā vai rezervātā vajadzēs speciālu atļauju, pārējā teritorija būs piesārņota vai izcirsta.
Tomēr transformācijas sāksies arī Latvijā. NewVemjotība tiks padzīta ,tā pat kā analoģiska zagļu partija - Jedinstvo Krievijā.

P.S. Brīdinājums LR ārlietu ministrijai. Slēdziet vēstniecību Maskavā, tur drīz smuta, tā degs. Pārvietošanās brīvība būs ierobežota. Aiciniet visus LR pilsoņus pamest Maskavu un Soču piekrasti.
Skatieties, ka būs Maskavā, un sapratīsiet, ko mēs izdarīsim ar zagļiem un Newjenotiem pie mums.

Atbildēt

Kas tā par stulbu kazu, kas Bērziņai uzrakstījusi šo tekstu ?

05.07.2024. 11:53

Tekstā:
,,... Vēlos uzsvērt, ka Dabas atjaunošanas regulai ir likuma spēks ...''
,,...Jaunpieņemtais likums ieliek ,,laikā'' un ,,telpā''...''
Pēc fakta:
Regula nav likums, bet ES tiesību akts.
Likums ir valsts augstākais tiesību akts.
Likumam ir lielāks juridiskais spēks kā regulai.
Ja ES regula nonāk pretrunā ar kādu Latvijas likumu, tad šī ES regula nav jāpilda.

Atbildēt

Kuldīgas velns Berziņa

05.07.2024. 11:35

no Jenotības bandas sāk pļāpāt publiski.

Atbildēt

Tiesiskums

05.07.2024. 11:24

»

Anti colorados

Nav melīgāku, viltīgāku un nekaunīgāku radījumu par...


nelien pie Colorado pavalsts,latvan!

Atbildēt

tarba

05.07.2024. 10:59

»

Zaķis

Meži nocirsti, nu liks izcirtumiem Natura 2000. Tiek atstāti mežistrādes produkti, kur savairoties kaitēkļiem. Meži un upītes pilni ar vecām riepām, jo par riepu nodošanu jāmaksā. Būtu otrādi, bomži paši iztīrītu mežus no riepām. JA mēs gribam tīrāku vidi, valstij jāiegulda nauda atkritumu savākšanā...


Joki mazi ar tik viedu ministri... tikai viedums ļāva rēzeknes pašvaldības nihilismu un patvaļu vilkt gadu visai valstij uzskatāmi demonsrējot sprindzuka federālaš valsts modeli- vietējo caristu visatļautību, nsodamību apsaimniekojot savā prātiņā nodokļu maksātāju līdzekļus un dotācijas. Labais piemērs tiražēšanā, gluži kā pašvaldību īpašās pieejas eiropas fondu līdzekļu apgūšanā Jo dumjāk, jo labaķ- par to cik daudz brīnišķu darba vietu radīts katrā pašvaldībā, attālinājumā , savā prātiņā. Nav ta';cu nevienas lietas, kas nav tikusi nobumbulēta līdz nemaņai. Viedā iluzorā administrēšana Kāds izliekas, ka administrē, kādi, ka kaut ko ņem galvā no visa tā

Atbildēt

Zaķis

05.07.2024. 10:46

Meži nocirsti, nu liks izcirtumiem Natura 2000. Tiek atstāti mežistrādes produkti, kur savairoties kaitēkļiem. Meži un upītes pilni ar vecām riepām, jo par riepu nodošanu jāmaksā. Būtu otrādi, bomži paši iztīrītu mežus no riepām. JA mēs gribam tīrāku vidi, valstij jāiegulda nauda atkritumu savākšanā, nevis visi izdevumi jāpārliek uz iedzīvotājiem.

Atbildēt

Bērziņa!

05.07.2024. 10:28

Kā skatīsies acīs kuldīdzniekiem, kad būs jāatgriežas atpakaļ?

Atbildēt

Anti colorados

05.07.2024. 10:06

Nav melīgāku, viltīgāku un nekaunīgāku radījumu par
sarkanvaravīkšņoto internacionāli. Kad tiesās mežu izlaupītājus, kad tiesās sarkanos kolaboracionistus, kuri krievu okupantiem iedeva LV pilsonību. Kad tiesās korumpētos un korupcijas piesedzējus, kas izzaguši un izpārdevuši Latviju, lai izdzītu uz ārvalstīm čaklākos un gudrākos?

Atbildēt

Blondīne

05.07.2024. 09:56

Jā, sikspārņa teritorija ir ļoooti svarīga. Katastrofāli zemā bērnu dzimstība ? Nu ko tur uztraukties! Vai ne!

Atbildēt

aha

05.07.2024. 09:46

un tagad par mežu, brikšņu un zālāju platībām NĪN maksās dzīvokļu un māju īpašnieki, tā teikt solidāri un patriotiski kā katra pašvaldība būs iedomājusies....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: