Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xx

02.05.2019. 11:51

»

Ripa

Ir, ir jēga! Ne jau tikai Ikšķilē notiks šādas aptaujas. Beigu beigās arī Eiropas institūcijās var pasūdzēties par iedzīvotāju viedokļa neņemšanu vērā - EU uz šito ir dikti jutīgi


Pūce vēl to nav apjautis . Viņš domā - ja jau nesen čaļiem izdevās , kāpēc lai man nesanāktu ? Piesolīs pašvaldībām kādu piķīti un aizies tā lieta - pašvaldības nodos savas autonomās tiesības Pūcem . Tiešām ???

Atbildēt

xx

02.05.2019. 11:44

Ļoti labi, ka kādam interesē iedzīvotāju viedoklis . Varbūt Pūci var nomainīt uz kādu no Ikšķiles pašvaldības ? Budžetā ietaupīsies miljoni un atradīsies algas skolotājiem un tiltiem. Pūce ir tas, kura paraksti ir uz OIK atļaujām, kas valstij jau ir izmaksājušas miljardus ?

Atbildēt

Ojārs

02.05.2019. 10:26

Vēlos redzēt šīs aptaujas nolikumu! Noteikumus, kārtību... vienalga kā to sauc.
Citādi sanāk, ka dome pati noformulē jautājumu, pati reklamē pasākumu, pati izvēlas, kurus iedzīvotājus un kā uzaicināt ierasties un nobalsot, pati aģitē par pareizo atbildi un pasaka to priekšā, pati izveido aptaujas komisiju, pati saskaita balsis, pati sevi izkontrolē, pati paziņo rezultātu... Taču to apmaksā no visu novadu iedzīvotāju kabatām izņemtās naudas.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

30.04.2019. 16:55

»

Induli Durka no LRTT!

Nu jau pietiek, ka sūdēdāji ir Grantiš un ko! Sūdi tev pietiks, Durkas kunks


Izrādaas, ka Rīgas lapsām garršo kaki!
jauns.lv, nra.lv, 08.2018.

Arvien biežāk Rīgā var sastapt lapsas. Kā pareizi rīkoties, tiekoties ar šiem četrkājaiņiem? Lapsām klāt labāk neiet un vienkārši iet garām, bet, ja dzīvnieks traucē, to var aizdzīt – lēni tuvoties tai un radīt troksni.

Lapsas pilsētā neienāk no meža – tās šeit dzīvo, jo pilsētās mēdz būt šiem zvēriem piemēroti apstākļi, lai veidotu alu, radītu un audzinātu pēcnācējus. Izsalkuma apmierināšanai lapsa var noķert kādu grauzēju vai citu sīkāku dzīvnieku, turklāt arī atkritumu tvertnēs var atrast ēdamo.

Lapsas mīt tur, kur tām ir piemēroti dzīves apstākļi, šiem dzīvniekiem nepastāv stingri noteiktas robežas, kur ir viņu apdzīvotā vide, bet kur – cilvēku teritorija. Pilsētas kapi, parki, atkritumu tvertnes un dažādas pažobeles lapsas pilnībā apmierina. Tāpat ir zināmi gadījumi, kad lapsas ierīkojušas midzeņus zem siltumtrasēm, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmos vai pat iekštelpās, pagrabos.

Visbiežāk, dzimušas kā "rīdzinieces", lapsas tādas arī paliek līdz dzīves beigām – ēdiena pietiek, ir diezgan kokiem un krūmiem apaugušu teritoriju. Kopumā lapsu populācija Rīgā nekļūst ne lielāka, ne mazāka. Jau sen ir zināms termins "urbanizētas lapsas", attiecībā uz pilsētām tas nav nekas neparasts.

Tikai pasakās lapsas pārtiek vienīgi no zaķiem. Patiesībā tās ir visēdājas, kaut arī šo plēsoņu uzturā priekšroka ir gaļai, lapsas ir arī maitēdājas. Brīvā dabā lapsas medī putnus, grauzējus, mēdz izpostīt ligzdas, bet lapsas "pilsētnieces" labprāt izēdīs kaķiem nolikto barību un ne tikai – tām garšo arī paši kaķi. Veselīgu runci lapsa nespēj pieveikt, taču ar slimu, vecu kaķi vai mazu kaķēnu šai plēsoņai nav problēmu izrēķināties.

Ja lapsa droši tuvojas cilvēkam, rodas pamatotas bažas, ka kaut kas nav kārtībā – jārēķinās, ka šis dzīvnieks nereti slimo ar trakumsērgu. Tāpat arī, ja lapsa sakodusi kaķi vai citu mājdzīvnieku, būtu jāpārbauda, vai tas pēc lapsas uzbrukumiem nav saslimis ar trakumsērgu. Tāpēc nevajag mēģināt noķert vai piejaucēt lapsu, jo šis dzīvnieks var sāpīgi iekost, kā arī mēdz slimot ar trakumsērgu, ar ko var inficēt arī cilvēkus.

Atbildēt

gaga

30.04.2019. 10:43

Novadu centri, kas tikuši pie siles, jau nu cīnīsies līdz pēdējam, bet apkārtējie pagastiņi gan domā citādāk.

Atbildēt

Laimis

30.04.2019. 10:40

Par palikšanu savos amatos cīnās tikai novadu CENTRA spice, bet mazajos pagastos, kas ir pakļauti šiem novadiem, domā pavisam citādāk.Neviens negrib atiet no siles. Ogres novadam ir jābūt kā vecos laikos,kad tas bija rajona centrs.

Atbildēt

Hm...

29.04.2019. 22:42

»

Anonimitāte

Ikškiles aptauja ir joks ar anonīmu un neanonīmu balsošanas iespēju. Kurš gribēs balsot PRET vietvaras varzu neanonīmi? Jau saknē ir ieprogrammēta tikai PAR balsošana.Tam tiek radīts attiecīgs fons un mehānismi. Tā nav nekāda demokrātija, bet cīņa par savu amata vietu. Ogre, vai Ikšķile - ierdzīvotājiem...


Tad jau ir iespēja balsot anonīmi. Un tās nav pašvaldību vēlēšanas, kur balso par vai pret kādu kandidātu. Un ja kādam no pašvaldību vadītājiem, kas tagad skaļi izsaka savu neapmieinātību, "rūpētu tikai siltā vietiņa", tad viņi sēdētu klusu un censtos tos divus gadus kaut vai novilkt. Šitā bļaustīšanās drīzāk viņiem draud ar atstādīnāšanu no amata, jo neesam jau Šveice, kur likumus bez iedzīvotāju viedokļa nepieņem, esam tikai daļēja demokratija, un nepakļaušanos dažu cilvēku noteiktajai kārtībai neviens nepieļaus. Varbūt labāk vajag parēķināt cik kopumā šī reforma izmaksās (nevis minētie 800 tūkstoši) + izmaksas, ko radīs uz ātro un bez nopietnas analīzes sareformētā sistēma. Un vēl viens "+" - pēc gadiem desmit vai vēl ātrāk, kad vairs nebūs aktuāli šā brīža reformas pamatiemesli, uzzināsim, kas šajā reformā ir aizgājis greizi un atkal taisīs jaunu, ar jaunām izmaksām. Visu laiku kādam būs darbs un alga - strādāt pie reformām.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.04.2019. 00:08

Vismaz 80 % sociuma ir maza sajēga par ekonomiku un valsts pārvaldības principiem. No tāda viedokļa iedzīvotāju aptaujas ir bezjēdzīga padarīšana un tādas būtu aizliedzamas

Atbildēt

derdz

28.04.2019. 14:00

»

Ripa

Kādas domes intereses?! Es kā iedzīvotājs nevēlos tikt pievienots Ogres novadam!Ikšķile maksā pašvaldību izlīdzināšanas fondā ļimonu katru gadu


tad jums jātaisa sava valsts, lai atdalīto no šīs valsts, i būs sava valodiņa, ekonomika, nodokļu politika, armija, utt. bet pagaidām esat latvieši un latviešiem ir valsts ar savu teritoriju

Atbildēt

Valsts ir izputināta ar parādiem

28.04.2019. 13:38

»

Ziniet, iedzīvotāju vairumam pifig

visas pašvaldību rebes. Ja pašvaldībā bibliotekāre saņem pāri 1000 € uz rokas, utt. neko nedodot kopproduktā ... formālie pašvaldību pienākumi.. iedzīvotāju daļa tikai atbalsts parazītiskās pašvaldības, tā daļa, kas saaugusi ar koruptīviem - draugu- klasesbiedru, skolasbiedru darījumiem pašvaldībās... ...


Stabili nodokļi ir tikai pašvaldībās, NĪ nodokļi, kurus cels ar 2020. gadu. Bankas plāno pašvaldības izputināt ar parādiem. Kad pašvaldības būs parādā, aizdevēji diktēs noteikumus par labu globālām korporācijām ... piem ar nodokļu politiku izputinot un pārņemot tūrisma nozari laukos... Jau norvēģu s
"sponsori" izpētījuši visu Baltijas jūras piekrasti ar plāniem veikt apbūvi tūrisma nozarē... LV vispār globālā kontekstā paredzēta kā zaļā tūrisma valsts Rietumu apkalpošanai. Vietējos atbrīvos no īpašumiem un tajos holandieši, norvēģi, vācieši attīstīs savu tūrismu ar vietējo kalpu darbspēku...

Atbildēt

Ziniet, iedzīvotāju vairumam pifig

28.04.2019. 13:27

»

Ripa

Kādas domes intereses?! Es kā iedzīvotājs nevēlos tikt pievienots Ogres novadam!Ikšķile maksā pašvaldību izlīdzināšanas fondā ļimonu katru gadu


visas pašvaldību rebes. Ja pašvaldībā bibliotekāre saņem pāri 1000 € uz rokas, utt. neko nedodot kopproduktā ... formālie pašvaldību pienākumi.. iedzīvotāju daļa tikai atbalsts parazītiskās pašvaldības, tā daļa, kas saaugusi ar koruptīviem - draugu- klasesbiedru, skolasbiedru darījumiem pašvaldībās... Kopumā likumdošana paredz uzklausīt iedzīvotāju priekšlikumus formāli, bet neņemt vērā. Pašvaldības pārrauga VARAM. Pārrauga.

Kāpēc pašvaldību skaitu jāsamazina, ir citi iemesli arī. Un tas, ka tiek plānotas jaunas diversijas pret ekonomiku. Pārnacionālās korporokrātijas ar banku starpniecību plāno pārņemt pašvaldību varu ar to parādiem, iekārdinot ar lielām algām (uzpērkot) pašvaldību vadību. Plānotā likumdošana paredz izputināt pašvaldību kases ar parādiem, plānotai likumdošanai ļaujot pašvaldībām aizņemties banās. Izlīdzināšanas fonds nestrādās. Lembergs to zin un plāno neko nepārskaitīt izlīdzin. fondā. Pārsvarā haoss ar reformām ir no ērst uzmanību no plānotās pašvaldību izputināšanas.

Atbildēt

Ripa

28.04.2019. 12:52

»

EU formāli piekrita Parex glābšanai

Bet reģ. reforma ir vēsturisku ekonomkas diversiju pret LV sekas. Neizbēgama pašvaldību konsolidācijas nepieciešamība. Savulaik pašvaldības neņēma vērā iedzīvotāju intereses, tagad netiks ņemtas vērā domju parazītiskās intereses


Kādas domes intereses?! Es kā iedzīvotājs nevēlos tikt pievienots Ogres novadam!Ikšķile maksā pašvaldību izlīdzināšanas fondā ļimonu katru gadu.
Ogre un citi Mazpisāni no tā fonda saņem! Protams, Helmanis ir atrullējis lūpu to kāpostu apsaimniekot.

Atbildēt

Čekistu un komunstu

28.04.2019. 08:53

»

SIG


revolucionārie saukļi beigsies ar piespiedu reformu.

Atbildēt

EU formāli piekrita Parex glābšanai

28.04.2019. 08:52

»

Ripa

Ir, ir jēga! Ne jau tikai Ikšķilē notiks šādas aptaujas. Beigu beigās arī Eiropas institūcijās var pasūdzēties par iedzīvotāju viedokļa neņemšanu vērā - EU uz šito ir dikti jutīgi


Bet reģ. reforma ir vēsturisku ekonomkas diversiju pret LV sekas. Neizbēgama pašvaldību konsolidācijas nepieciešamība. Savulaik pašvaldības neņēma vērā iedzīvotāju intereses, tagad netiks ņemtas vērā domju parazītiskās intereses.

Atbildēt

Anonimitāte

28.04.2019. 08:42

Ikškiles aptauja ir joks ar anonīmu un neanonīmu balsošanas iespēju. Kurš gribēs balsot PRET vietvaras varzu neanonīmi? Jau saknē ir ieprogrammēta tikai PAR balsošana.Tam tiek radīts attiecīgs fons un mehānismi. Tā nav nekāda demokrātija, bet cīņa par savu amata vietu. Ogre, vai Ikšķile - ierdzīvotājiem no tā nekas nemainīsies.

Atbildēt

precizēsim

28.04.2019. 08:00

,,Demokrātiskajā,, režīmā var runāt cik gribi un par ko gribi,lēmumus tik un tā pieņems politbirojs,atvainojos, Saeimas koalīcija.

Atbildēt

SIG

28.04.2019. 07:44


NO DZIRKSTELES IEDEGSIES LIESMA.
RESNAM TUŅĶIM PUCEM NĀKSIES IEMĀCĪTIES MUKT
AR VISU LIELO KUNĢI

Atbildēt

Ripa

28.04.2019. 07:24

»

Vo

Te nu ir tā mūsu izslavētā demokrātija darbībā. Aptaujas jau jūs varat rīkot, bet notiks tā, kā grib tie kungi tur augstajā namā! Tad kāda jēga tām aptaujām? Tāda pati, kā partiju priekšvēlēšanu šoviem televīzijā. Nekāda


Ir, ir jēga! Ne jau tikai Ikšķilē notiks šādas aptaujas. Beigu beigās arī Eiropas institūcijās var pasūdzēties par iedzīvotāju viedokļa neņemšanu vērā - EU uz šito ir dikti jutīgi.

Atbildēt

Vo

28.04.2019. 07:01

Te nu ir tā mūsu izslavētā demokrātija darbībā. Aptaujas jau jūs varat rīkot, bet notiks tā, kā grib tie kungi tur augstajā namā! Tad kāda jēga tām aptaujām? Tāda pati, kā partiju priekšvēlēšanu šoviem televīzijā. Nekāda!

Atbildēt

Nukasiko

28.04.2019. 06:50

Sagrautajā Latvijā atlikušas vien pašvaldību domes - komunistu un čekistu vecās barotavas. Tās pretosies pašu radītās parazītu bezdarbības neizbēgamajām sekām - reformām naudas šķērdēšanas lauciņā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: