Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

K.

25.09.2018. 13:04

Tagad daudziem ir tikai viena seja - stubeņa ņuņņa.

Atbildēt

A.P.

24.09.2018. 14:07

»

Sandra Briķe

Pāvesta runa bija pamācoša un saturīga mūsu valdošajiem, bet, vai viņiem kļuva kauns par savu darbību, maz ticams?! Tieslietu ministrs Dz.Rasnačs bija nostājies tik tuvu, lai ar savu zilo uzvalciņu paspīdētu bet viņam ar savu negodīgumu, netaisnīgumu un melīgumu būtu jāielien zemē no kauna!!! Pāvests...


Vatikāns atbalstīja nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko pseidovalstu izveidošanos PSRS vietā. Tāpēc divkosība: no vienas puses atbalsts noziegumiem, no otras puses skaistas runas par cilvēciskas dzīvošanas nepieciešamību. Zinoši cilvēki saka, ka Vatikāna izlūkdienests ir viens no labākajiem pasaulē. Skaidrs, ka Vatikāns ir lietas kursā par LR valdošās kliķes seju - deģenerātu seju. Iespējams, pāvestā ir kaut kas no īsta cilvēka, tāpēc reti drūms izskats, kad augstais krēsls liek sniegt roku izdzimteņiem, kurus pat Velns nelaidīs ellē.

Atbildēt

Sandra Briķe

24.09.2018. 13:17

Pāvesta runa bija pamācoša un saturīga mūsu valdošajiem, bet, vai viņiem kļuva kauns par savu darbību, maz ticams?! Tieslietu ministrs Dz.Rasnačs bija nostājies tik tuvu, lai ar savu zilo uzvalciņu paspīdētu bet viņam ar savu negodīgumu, netaisnīgumu un melīgumu būtu jāielien zemē no kauna!!! Pāvests man likās noskumis it kā saprastu, ka Latvijā pie varas esošie melo un izliekas, man bija kauns par tiem, kas tur spīguļoja blakus pāvestam!

Atbildēt

Tereza Mendoza

24.09.2018. 07:18

Neattīstītai tautai ir neattīstīta valoda.

Atbildēt

Sabiedrību debilizē

23.09.2018. 21:32

»

hm

Domāju, ka vārdi doti tāpēc, lai ar to palīdzību cilvēks spētu skaidri un saprotami formulēt savu domu...


Palsiet likumdevēju terminoloģiju, pavērtējiet un manīsiet, ka viscaur notiek satura debilizācija, lai jauktu prātus, lai slēptos aiz divdomīgiem terminiem un tml.

Tāpat - Latvijā ir joprojām "republikas pilsētas" un tādas pilsētas, ka Latvijas Republikai nepieder? Kam tā pieder, ja mums ir daudz pilsētu, bet republikai pieder tikai sešas laikam. Viena gan, ja lieto Ivara Godmaņa termino;loģiju, ka Vissavienības rūpnīas, fabrikas, uzņēmumi Latvijai nepiederēja, tad Rīga ir vissavienōibas pilsēta, tā taču nav "republikas pilsēta". Un pareizi, ka tā pieder Saskaņai, ka autonoma republika tandēmā ar Putinu?! Godmanis tam piekristu laikam.

VISMAZ. Zemestrīcē gājuši bojā VISMAZ ...? cilvēki. Vajadzēja vairāk?

Ilgstspējība pieder ZZS un Saskaņai - tās pie varas, Saeimā jau 30 gadus, arī TB/LNNK/NA un tās nepar ko neatbild, no jauna plāno ilstspējību, kā debilizēt vēlētājus. TV un radio ļoti palīdz. Te pat OTTO Ozols iestājies ar citu partiju debilizācijas ilgspējības rakstiem.

Atbildēt

Sekretārs

23.09.2018. 12:51

Iespējams, plkst.18.00 sāksies valdības ārkārtas sēde. To sasauc kučinska kungs. Darba kārtībā esot tikai viens jautājums: Kur noslēpt līdz pirmdienas vakaram Stankeviču?

Atbildēt

Izskats

23.09.2018. 12:41

Stankēvičs varētu tēlot sātanu kādā filmē

Atbildēt

morāle????????????

23.09.2018. 08:23

baznīcas piedod grēkus dieva vietā, par naudu, tā arī 'morāle'

Atbildēt

Nu ja

22.09.2018. 21:48

»

hm

Domāju, ka vārdi doti tāpēc, lai ar to palīdzību cilvēks spētu skaidri un saprotami formulēt savu domu...


vada ar tekstiem no nekurienes uz nekurieni- no vienas vilšanās citā. Ko darīt? Kur likties?

Atbildēt

hm

22.09.2018. 20:14

Domāju, ka vārdi doti tāpēc, lai ar to palīdzību cilvēks spētu skaidri un saprotami formulēt savu domu.
Kā uzskatāms ilustrācija varētu būt Latvijas Radio ārzemju ziņu raidījumi. Teksti tiek lasīti tā, ka nepārzinot jautājumu, saprast neko no teiktā nav iespējams.
Vai tas tiek darīts mērķtiecīgi, vai tajā tomēr vainojama žurnālistu, redaktoru un diktoru pasniegtās tēmas pilnīga npārzināšana, man nav skaidrs. Rezultāts gan no šādi pasniegtām ziņām ir skaidrs - sabiedrības debilizācija.

Atbildēt

Indulis Durka

22.09.2018. 15:03

»

nu re

aizcietējums arī ir klāt


Manīm nikad nau aizcietejumu, bļeģ! Visa noziedzīgā Solncevas grupējuma putinovščina, jobans rots, saaugusi ar visu LV apsardzes un iekšlietu sistēmu līdz ministram. Visi iet mazā bandītēna putina pavadā. Tirsīsi dauc, pašam bus aiz ietējums uz mūžu. Solncevas grupējuma " jauno laiku " reketc, ir klāt ar info noplūdēm un meliem. Bijušo VP apsargs kozjols tev pim.pi parādīs!

Atbildēt

Sergejs Gr.

22.09.2018. 11:28

Kā vienmēr šim kungam precīza pilde pie raksta - mežoņi sapņo par nākotni...kaķim jāsmejas

Atbildēt

Okšķeris

22.09.2018. 08:42

No Mozaikas: Hierarhija var būt jebkurai ontoloģiskajai realitātei – attiecīgajā realitātes jomā eksistējošajām lietām un parādībām. Hierarhijai var būt kolektīvistiski akceptēts statuss un var būt individuālistiski akceptēts statuss, kad lietu un parādību pakārtotību izveido nevis kāds kolektīvs, bet tikai viens cilvēks atbilstoši savai gribai, kuru savukārt nosaka šī cilvēka zināšanas, priekšstati, vērtības, intereses, attieksme, dzīves pieredze un dzīves perspektīvās prasības. Hierarhija var būt ne tikai racionāli loģiskām lietām un parādībām, bet arī absurdām lietām un parādībām. Tātad bezjēdzīgām, aplamām lietām un parādībām. Tas tā ir tāpēc, ka ne visas bezjēdzīgās, aplamās lietas un parādības ir vienādā mērā bezjēdzīgas, aplamas. Manuprāt, šodienas (2018.gada vasaras) latviešu varas inteliģences sastrādātais absurds pakārtojams šādā secībā. Pirmajā vietā, hierarhijas topā, protams, ir latviešu varas inteliģences atsacīšanās atzīt LR nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā valstiskuma absurdu. Otrajā vietā ir politiskās „elites” vēlēšanās palīdzēt „diasporai”; proti, vēlēšanās palīdzēt latviešu tautas vērtīgākajai daļai, kuru šī politiskā „elite” ar savu nacionāli noziedzīgo rīcību ir izstūmusi no Latvijas. Faktiski tiekamies ar absurdu kvadrātā. Pirmkārt, absurds ir pati vēlēšanās palīdzēt „diasporai”. Otrkārt, absurda ir politiskās „elites” nesapratne, ka „diaspora” dzīvo cilvēciski siltās zemēs un tāpēc loģiski bezjēdzīga, aplama ir necilvēciskos apstākļos smirdošas „elites” vēlēšanās palīdzēt. Absurda hierarhijā trešajā vietā ir jebkuri solījumi LR panākt ekonomisko un cita veida izaugsmi. Tādi solījumi ir absurds. LR nekad netiks panākta jebkura veida izaugsme. Izaugsme būs, bet tā būs regresīva izaugsme. Izaugsme, kura ir jāliek pēdiņās – „izaugsme”. LR pēc PSRS sabrukuma tika radīts kapitālisma vissliktākais variants – kriminālais kapitālisms. Tādā kapitālismā ir vienīgi negatīvā dinamika.

Atbildēt

Ņehuja sebe

22.09.2018. 08:36

»

c'est exact

atzīstos godīgi, ka man ir plnīgi vienalga, kas notiek ar pāvestu, bet gribas ar kādu saderēt, ka vēl desmit gadu "Mērnieku laiku" muldēšanas manierē un latviešiem būs jāapmklē dzimtās valodas kursi, lai savstarpēji saprastos..... sabiedrībai piemīt apbrīnojama tieksme kā "mačalkai" uzsūkt visu aplamo...


vispār pizdec kā isakies ir sacīc ar I. Durkas tekstu : kis cita ocī baļķi un savas tirsas aci ķipa Debesu klāru. Tak lasiji! Zaneis ir viens - sūdi iesalnieki, rasnači, durkas bļeģ, bet pāvests, ezotērikas maitasputnis, jopcik ar savu vizīti LV izrauj no nodokļu maksātāju kabatām, jobans rots, veselus, ibiomat, 25 € SEKUNDĒ!

Atbildēt

c'est exact

22.09.2018. 06:52

atzīstos godīgi, ka man ir plnīgi vienalga, kas notiek ar pāvestu, bet gribas ar kādu saderēt, ka vēl desmit gadu "Mērnieku laiku" muldēšanas manierē un latviešiem būs jāapmklē dzimtās valodas kursi, lai savstarpēji saprastos..... sabiedrībai piemīt apbrīnojama tieksme kā "mačalkai" uzsūkt visu aplamo, nevajadzīgo un arī draņķīgo

Atbildēt

lauķis

22.09.2018. 05:37

»

Blondīne

Vai pāvests ir tik izcili izglītots


Jā , tikpat stulbs kā pārējie sektanti.

Atbildēt

Blondīne

21.09.2018. 23:09

Vai pāvests ir tik izcili izglītots?

Atbildēt

tak tā

21.09.2018. 22:14

ilgtspējība visiem iet pie sirds :)
Spēja - spējīgs - ilgi spējīgs - ilgtspējīgs - ilgtspējība!

Atbildēt

Diemžēl,

21.09.2018. 19:15

»

Zinātne ir

neizdevusies valodas izstrādājuma vibrācija līdz orgasmam - publiskai viennozīmīgai atzīšanai. Bet Praidīša visi mēģinājumi ar saviem tekstiem būt atzītam un nozīmīgam ir tas pats, kas komunismu- cionismu novērtētu līdzīgi praidismam. Tip klitora īpašnieces klitora atzīšanu par pimpi...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Zinātne ir

21.09.2018. 16:09

neizdevusies valodas izstrādājuma vibrācija līdz orgasmam - publiskai viennozīmīgai atzīšanai. Bet Praidīša visi mēģinājumi ar saviem tekstiem būt atzītam un nozīmīgam ir tas pats, kas komunismu- cionismu novērtētu līdzīgi praidismam. Tip klitora īpašnieces klitora atzīšanu par pimpi.

Atbildēt

seskādas pastalšūzu kreatīvi inovatīvā radošuma performance

21.09.2018. 15:57

muļķuzemes eurolatvānijas neviennozīmīgi ilgtnespējīgās konceptualitātes kontinuitāte.

Atbildēt

!

21.09.2018. 15:54

Galvā izjātie nacionālie plānprātiņi domā , ka lietojot pašu izdomātus jaunvārdus, tautas priekšā ,izliekas gudrāki, kaut arī palīgskolas līmenis visās runās spīd cauri!

Atbildēt

A.P.

21.09.2018. 14:18

Jautājums par melnsvārču inteliģenci un izglītotību ir vēsturisks jautājums un transnacionāls jautājums. Tāds jautājums ir pastāvējis kopš kristiānisma sākuma visos gadsimtos. Tāpat tas ir pastāvējis visās nacionālajās baznīcās. Par melnsvārču neinteliģenci un neizglītotību, alkātību un divkosību (sievas vietā „saimniece”) ir stāstīts romānos, novelēs, politiskajā analītikā, publicistikā, žurnālistikā. Tā tas ir bijis arī latviešu kultūrā un nebūt negatīvo attieksmi nākas izskaidrot ar ateistiskām kaislībām. Melnsvārču neinteliģence un neizglītotība, alkātība un divkosība ir kritizēta, tā teikt, no humānām pozīcijām un antropoloģiski vērtējošām pozīcijām, kad primārais ir atklāt patiesību par cilvēku, bet nevis tendenciozi atklāt patiesību tikai tāpēc, lai vērstos pret kādu sociālo slāni. Naivi būtu gaidīt normālu stāvokli Rietumu civilizācijas vispārējā pagrimuma laikmetā. Tagad degradācija un deģenerācija skar visus sociālos slāņus, un melnsvārči nevar būt izņēmums. Viņu aprindās izņēmumi var būt, taču kopējā aina un tendence nevar atšķirties no inteliģences pārējām profesionālajām grupām. Romas pāvests tagad ir pagrimuma reliģiskais simbols. Viņa nepieņemamie izteikumi par homoseksuālismu, migrāciju, ģimeni, cilvēka vietu pasaulē ir apbēdinājuši ne tikai kristiānisma apoloģētus. Pirms Melnās Pirmdienas viņu Rīgā reklamēja tādos pašos formātos kā pirms 6.oktobra reklamē Latvijas tautas jaunos izredzētos daunus, pederastus un vienkārši idiotus dirnēšanai Bruņinieku namā. Uz kāda autobusa aizmugurējā stikla bija redzama pāvesta milzīga fotogrāfija un lasāms citāts no viņa šausmīgā izteikuma par ģimeni. Latvijas katoļu priekšnieka ārprātīgā neinteliģence un neizglītotība negādā gadījumā nevar būt pārsteigums. Pārsteigums būtu, ja tas tā nebūtu. Latviešu populācijā nav iespējams kļūt arhibīskapam inteliģentam un izglītotam cilvēkam. Tas nav praktiski iespējams, jo latvieši nekad un nevienā sfērā nevirzīs īstu cilvēku, bet virzīs tikai kaut kādu pelēcību, mietpilsoni, šarlatānu. Savādāk nenotiek arī melnsvārču karjerā. Baznīca atbalsta nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko valstiskumu. Šajā ziņā baznīca ir kopā ar tautu, kuras miljons arī atbalsta tik tikko minēto valstiskumu, tautas vairākumam kļūstot par kolektīvo noziedznieku un noziedzības mecenātu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: