Menu
Pilnā versija
Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Viedais Manels · 13.10.2021. · Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis A.

14.10.2021. 12:22

»

Fricis K.

Jūs viens otru tur vakcinējiet bez vazelīna


Vazelīnu taupām šricmīzējiem , nāc, Frici K,sāpīgi nebūs :):):)

Atbildēt

Uldis A.

14.10.2021. 10:26

»

Una

kāpēc tu domā , ka tevi kā šinderi ir jāakceptē? Pierādījumus tu vari atrast regulāri savā darbavietā. :D


:) Vēl viena glupa zoss atradās ! Manā darba vietā var atrast tikai domājošus un pilnībā vakcinētus darbiniekus. Pēdējo FB"zinātnieci" špricmīzēju Unu/Niku atlaidu pirms nedēļas.

Atbildēt

Una

14.10.2021. 09:29

»

Uldis A.

Nika,Tev glupā zoss,mamma nemācīja,ka melot nav labi? Lūdzu pierādījumus par falsifikācijām . Youtube un FB santehniķus,betonētājus un sētnieces neakceptēju


kāpēc tu domā , ka tevi kā šinderi ir jāakceptē? Pierādījumus tu vari atrast regulāri savā darbavietā. :D

Atbildēt

Uldis A.

14.10.2021. 09:12

»

Nika

Vai nu pučistiem izdosies, vai arī neizdosies. Tas atkarīgs tikai no mums, gan vakcinētajiem gan nevakcinētajiem...


Nika,Tev glupā zoss,mamma nemācīja,ka melot nav labi? Lūdzu pierādījumus par falsifikācijām . Youtube un FB santehniķus,betonētājus un sētnieces neakceptēju !

Atbildēt

Vai tad viņš nav debīls?

13.10.2021. 21:49

Kas no šada frukta, viņš neko nejedz, tāpat kā simt saeimas deputāti. Vini ir kretīni, neprašas, nejēgas, nav viņiem intereses par likumiem un to saturu. Arī sēdēšana beņķī bez darba arī grūjts darbs, tādēl vislielākie parazīti mūsu valstī ir visu līmeņu deputāti un ministri.

Nu neko šis arsenāls nejēdz vai negrib painterešeties, kas ir kas ar likumiem, ko iesūta vald'\iba pēc saskaņošanas ar visiem ministriem.

"Snaudoša galerija" tā var teikt par Saeimas deputātiem.

Atbildēt

Likums

13.10.2021. 20:56

Tas, ka ir noticis valsts apvērsums kariņa huntas izpildījumā, nav noslēpums. Nevienā citā civilizētā valstī nebūtu iespējams iekļaut MK noteikumos normas, kuras pārraksta Saeimas pieņemto likumu normas (Darba likums, Epidemioloģiskās drošības likums), kur melns uz balta rakstīts, ka derīgi ir arī testi, ne tikai potes un ka veselus cilvēkus nedrīkst atlaist no darba par to, ka viņi ir veseli. Pučs ir noticis, tagad atliek tikai atlaist Saeimu, kā to izdarīja Ulmanis 90 gadus atpakaļ, lai būtu pilnīga analoģija.

Atbildēt

visādi gadās

13.10.2021. 20:11

»

Fēlis

Aha, Antivacsers Frei. Ja raustīsimies, tā arī būs. Tagad vajag zobu pret zobu. Gribi atsēdēties un gaidi ka citi tavā vietā paveiks? Čērčils savulaik teica- kara vietā izvēlējāties negodu? Dabūsiet gan negodu, gan karu. Gribi turpināt vaukšķēt no aizkrāsnes


Kad Staļins 1936. gadā iebruka Spānijā, gļēvā "demokrātiskā" Eiropa izvēlējās negodu un rezultātā dabūja drausmīgo karu, kaut arī toreiz kopīgiem spēkiem varēja izbeigt Absolūto ļaunumu un norakt Urālos pēdējo tā nesēju.
Čemberlens atveda britiem mieru, bet resnais alkašs, Čerčils, savā neizmērojamā naidā pret vācu tautu un valsti, nolēma pakarot, ierāva karā ASV, saņēma Londonas bombordēšanu, iegrūda nāvē paša pilsoņus un vairākus desmitus miljonus nevainīgo eiropiešu un kara traģiskā iznākuma rezultātā, vēl pazaudēja impēriju, kur līdz tam nekad nenorietēja saule.

Atbildēt

Fēlis

13.10.2021. 19:28

»

MK

T-sargs laikam vakcinēts, ka nespēj, kad vajag, paklusēt. Nevakcinētajiem laikam drīz izveidos rezervātus, aplikus, geto vai kaut ko tamlīdzīgu. Tad jau arī gāzes kameras tiks ierīkotas un varēs ziņot PVO un Klausam Švābam: Seid bereit, immer bereit


Aha, Antivacsers Frei. Ja raustīsimies, tā arī būs. Tagad vajag zobu pret zobu. Gribi atsēdēties un gaidi ka citi tavā vietā paveiks? Čērčils savulaik teica- kara vietā izvēlējāties negodu? Dabūsiet gan negodu, gan karu. Gribi turpināt vaukšķēt no aizkrāsnes?

Atbildēt

Fēlis

13.10.2021. 19:18

»

fakts

Deputāti varētu viens otru apkaut,kopā ar kariņu un levitu.Iestātos miers


Neapkaus. Nāksies vien mums pašiem rokas sasmērēt. Un jo ātrāk, jo labāk. Kad Hitlers nostiprinājās, tad tas bija uz 12 gadiem, ar graujošām sekām visai nācijai. Diez vai viņi dodot mandātu Adikam domāja, ka pēc 12 gadiem vāciešos ieplūdīs tāds daudzums mongoļu gēnu.

Atbildēt

MK

13.10.2021. 18:58

T-sargs laikam vakcinēts, ka nespēj, kad vajag, paklusēt. Nevakcinētajiem laikam drīz izveidos rezervātus, aplikus, geto vai kaut ko tamlīdzīgu. Tad jau arī gāzes kameras tiks ierīkotas un varēs ziņot PVO un Klausam Švābam: Seid bereit, immer bereit

Atbildēt

Apci

13.10.2021. 18:26

Es vairs TV neskatos...viss viens un tas pats, uzstājās tik padotā komanda. Internetā izlasu tikai virsrakstu..atkal viena valdības propoganda. Kopš viņi dzied vienu solo covid dziesmu...man nevienam vairs ticības nav.😁 Tik varu teikt, ne es, ne man apkārt zināmie vairs nekad nebalsos par tiem mērgļiem😁 cipule un tas tur tiesībsargs jau ilgu laiku spēle valdības vijoli....amatu saglabāt tā gribās, vai pat pakāpties augstāk uz pārējo līķiem 🤢

Atbildēt

Jūsmiņš

13.10.2021. 16:57

Vai gan bija vēl kāds, kurš vismaz cerēja uz savādāku, tā saucamā, tiesībsarga lēmumu.
Viena blice taču - pučisti, arī šitas turpat! No vienas siles taču barojas.

Atbildēt

fakts

13.10.2021. 15:48

Deputāti varētu viens otru apkaut,kopā ar kariņu un levitu.Iestātos miers.

Atbildēt

Nika

13.10.2021. 13:48

Vai nu pučistiem izdosies, vai arī neizdosies. Tas atkarīgs tikai no mums, gan vakcinētajiem gan nevakcinētajiem.
Vai tad netiek falsificēti no kovida mirušo skaitļi maksājot mirušo radiniekiem par to? Apjautājos, bez maz vai visi zin par to.
Vai tad netiek falsificēti pozitīvo testu skaitļi? Piemēram viena pozitīva testa gadījumā pozitīvajos ieskaitot visus klases bērnus?

Atbildēt

:)))

13.10.2021. 13:32

Tas sargs ir pilnīgā infernāļu kontrolē.Laikam kontrakts , jeb skelets kaut kur.

Atbildēt

Mūžīgā mierā vai taisna tiesa.

13.10.2021. 12:58

Nevienam netiks liegta iespēja aiziet, pat palīdzēsim, bet jārok gan būs pašiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: