Menu
Pilnā versija
Foto

Imigranti krievu vietā

Pietiek lasītājs · 04.09.2020. · Komentāri (99)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Отлично!

16.09.2020. 13:10

»

Пре

Будет отправлено в полицию эта статья и автора за разжигание межнациональной розни. Они решат


Срок ему вряд ли дадут, а вот нервы хорошо помотают.

Atbildēt

Пре

16.09.2020. 00:55

Будет отправлено в полицию эта статья и автора за разжигание межнациональной розни. Они решат.
Поддержите меня,кто за

Atbildēt

Пре

16.09.2020. 00:37

разжигание межнациональной розни.
Я против.
А автор этого бреда за.
Кто знает его номер?
В рамках закона его номер найдем

Atbildēt

Пре

16.09.2020. 00:26

»

Читатель

Я эту статью с расистким и националистическим содержанием перешлю в английские масс-медиа, пусть полюбуются , что пишут латыши в современной Европе! Идеально, её переопубликовать на Западе...


Да, пусть Запад прочитает автора этой статьи. В Германии или в Нидерландах он бы вылетел за такие слова по поводу разжигания.
Будем судить мягко, но жестко автора этой статьи. По Европейски. Но факт фактом, что автор этого бреда живет в самой нищей стране в Европе.
Спасибо за поддержку

Atbildēt

lūdzu

15.09.2020. 22:51

»

Paldies par komentāru!

Rakstu iesniegumu :) gaidi zvanu no policijas


Par ko apvainojies, par bandītu, čekistu, mauku vai pederastu?

Atbildēt

Читатель

15.09.2020. 08:46

»

Пре

Я уже на один комментарий из озабоченных внизу пишу заявление. Посадить не посадят но думать заставят :) Можете и на статейку заявить, хуже не будет


Я эту статью с расистким и националистическим содержанием перешлю в английские масс-медиа, пусть полюбуются , что пишут латыши в современной Европе! Идеально, её переопубликовать на Западе!

Atbildēt

Пре

14.09.2020. 20:30

»

Пре

А может автора этого бреда призвать к уголовной ответственности за разжигание межнациональной розни...


Я уже на один комментарий из озабоченных внизу пишу заявление. Посадить не посадят но думать заставят :) Можете и на статейку заявить, хуже не будет.

Atbildēt

Пре

14.09.2020. 18:47

А может автора этого бреда призвать к уголовной ответственности за разжигание межнациональной розни?
На полном серьезе, разве так можно в Европе открыто, как этот утырок, так выражаться ?
Надо будет обратится в полицию

Atbildēt

Ваня Петров

14.09.2020. 16:17

А чего автор не подписал статейку? Имя, фамилия , адресок?)))

Atbildēt

Lapa

09.09.2020. 15:04

Okupanti.

Atbildēt

ko tu pīpēji, kad rakstīji savu murgu?

08.09.2020. 23:58

Hei, tautieti, lielais rakstītāj, izskatās, ka būsi pārpīpējies, savādāk šādu murgu nu ne kādīgi nav iespējams izdomāt.

Atbildēt

Aj

07.09.2020. 21:53

»

volfs

Krievu pasaule...paskatieties tuvāk uz Donbasu.Tur šīs "pasaules"ideja ir uzplaukusi visā savā indīgās nezāles krāšnumā.Kādam gribās to ieraudzīt arī Latvijā


Pietiek ar vienu vietu, lai izdarītu secinājumus par visu valsti? Nu, labi, tad par Latviju var spriest, aplūkojot Zolitūdes Maximas traģēdiju. Ne sliktāk kā Donbass.

Atbildēt

volfs

07.09.2020. 18:14

Krievu pasaule...paskatieties tuvāk uz Donbasu.Tur šīs "pasaules"ideja ir uzplaukusi visā savā indīgās nezāles krāšnumā.Kādam gribās to ieraudzīt arī Latvijā?

Atbildēt

Bez vajadzības

06.09.2020. 21:26

bāž tautību priekšā un pakaļā, bet atsakās ieraudzīt patiesību, kad Latviju joprojām nav atstājuši padomju okupanti un simtiem tūkstošu kolonistu, kas roku rokā ar komunistiem un čekistiem izlaupījuši un nogremdējuši Latvijas vārdu kopā ar atlikušajiem latviešiem.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

06.09.2020. 15:33

»

to staļiniskais izdzimtenis

Ja vācu karaspēks nebūtu atbrīvojis Latviju, pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievu nezvēri būtu visus latviešus noslepkavojuši, bet tā tikai 1/4. Pēc kara PSRS bija tik maz vīriešu palicis, ka Staļins atteicās no sava mērķa iznīcināt veselas tautas


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

nav redzēts stulbs ietiepīgs smirdīgs

06.09.2020. 13:23

imigrants.................

Atbildēt

piem. you tube

06.09.2020. 13:20

Марк Солонин Крим75 рокив тому, par 'varonīgo' Sevastopoli

Atbildēt

tik stulbi

06.09.2020. 13:19

ka paši sevi deklarēja par nacistiem-krievu pasaule, vāciešiem bija āriešu, tagad šitie mēģina melot, ka ārieši...........CIK VIENĀDI!!!!!
kas ir 'krievu kultūra un vēsture", es tādu nezinu, ir katrīnas laiku tatāru autora Karamurzas SACERĒTA vēsture un Puškina ( ? ebrejs vai patiesi mulāts, kas zin) valoda. Tad savu vēsturi sacerēja staļins, tagad putins............nav ne tautības krievi ne sabiedrības.Tikai vergi. 2000g

Atbildēt

to staļiniskais izdzimtenis

06.09.2020. 13:08

»

Derdz

Iz raksta par "slapju vietu no krieviem" bet vai jūs apzināties ka pēc otrā p.k. , kad bijām okupācijā krievi varēja to pašu izdarīt un vēl masveidīgāk un rietumi neko nepateiktu un neizdarītu, savādi padomju laikā latviešu dzimstība auga auga, bet essot eiropā samazinās


Ja vācu karaspēks nebūtu atbrīvojis Latviju, pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievu nezvēri būtu visus latviešus noslepkavojuši, bet tā tikai 1/4. Pēc kara PSRS bija tik maz vīriešu palicis, ka Staļins atteicās no sava mērķa iznīcināt veselas tautas.

Atbildēt

Derdz

06.09.2020. 12:54

Iz raksta par "slapju vietu no krieviem" bet vai jūs apzināties ka pēc otrā p.k. , kad bijām okupācijā krievi varēja to pašu izdarīt un vēl masveidīgāk un rietumi neko nepateiktu un neizdarītu, savādi padomju laikā latviešu dzimstība auga auga, bet essot eiropā samazinās.

Atbildēt

Progresīvie un mans vīrs sievs

05.09.2020. 22:16

»

Hm

partija "Progresīvie" grib dot nepilsoņiem tiesības vēlēt pašvaldības


Mēs, Roberts Putnis no partijas "Progresīvie" pederasti, aizbraucu kopā ar savu vīru dzīvot uz Vāciju, kur esam reģistrējuši laulību. Mēs gan esam vienu dienu es viņa vīrs, citu dienu vinš ir mans vīrs - mēs maināmies no situācija - ja pagiež man pakaļu - viņš ins sievs. bet kad man jāpagriež pakaļa - es esmi viņa sievs.

Atbildēt

Tu aizmisi

05.09.2020. 22:10

»

Škele, Lemergs, Šlesers

bija cionistu stratēģijas realizētāji - novājināt Latvijas ekonomiku, izzagt, prihvatizēt


Galvenais, kurš sagrāva Latviju , bija Maskavas stukačs, kuru drīzāk Maskava iebīdīja par Ministru padomes priekšēdētāju, lai sagrautu Latvijas ekonomiku un lauksaimniecību. Šie komentārā minētie trīs bija gan jau kā stukači arī un darīja to pašu melno darbu - grāva Latviju.

Viņiem tas izdevās.

Atbildēt

Kārlis Šadurskis - izcila valsts personība

05.09.2020. 22:02

»

Danis

"Tieši pēdējo 2-3 gadu laikā mēs esam nolasījuši spriedumu krievu valodai skolās, krievu valodai bērnudārzos, krievu valodai televīzijā, pašai lielākajai krievu partijai un vairākām lielām “krievu” pilsētas domēm ...— ši un visas citas frāzes ir naida kurināšanas psihoterapetiski krimināls raksts. Kas...


To ko TB/LNNK/NA nespēja un negribēja izdarīt 30 gados, to Kārlis Šadurskis izdarīja viena gada laikā - KRIEVU un CITU TAUTĪBU BĒRNUS IZGLĀBA NO PĀRKRIEVOŠANAS un audzināšanas šķeltnieciskā garā, škirot viņus no latviešu valodas, pavēra ceļu uz integrāciju valstī, lai viņi kļūtu pilntiesīgi pilsoņi kā darba tirgā, tā valsts pārvaldē un varētu caur latviešu skolu iekļauties Latvijas kultūrā - tas kas vajadzīgs pilnvērtīgam Latvijas pilsonim. Krievu un citu tautību bērnu vecāki var būt pateicīgi Kārlim Šadurskim, ka viņš ir patiess visu pilsoņu patriots, godavīrs. Nacionāļi vienīgi klaigā par "latvisku Latviju". Visu bērnu pmācība valsts valodā rada vienotu pieeju izglītībai un atvieglo iekļaušanos sabiedrībā bez šķirošanas, bet tas nav organizēts par Latvijas latviskošanau. Latvija izdzīvotu bez NA saukļa, bet Latvija nevar pastāvēt, ja tā tiek izmantota kā PĀRKRIEVOŠANAS FABRIKA, krievu valoda kā okupācijas ierocis.

Atbildēt

Danis

05.09.2020. 21:03

"Tieši pēdējo 2-3 gadu laikā mēs esam nolasījuši spriedumu krievu valodai skolās, krievu valodai bērnudārzos, krievu valodai televīzijā, pašai lielākajai krievu partijai un vairākām lielām “krievu” pilsētas domēm ...— ši un visas citas frāzes ir naida kurināšanas psihoterapetiski krimināls raksts. Kas liedz krieviem mācīties, apgūt savu valodu skolā? Nevienā valstī nav tā, ka viena tautība ieperinājusies kā "dzeguzes ola", nu lai citi nes šo valodas verdzību uz mūžu, šķeļ Latviju uz divvalodības pamata, pie tam turpinot pārkrievot tos, kuri nav apguvuši latviešu valodu, tāpat kā tas notika okupācijas laikā - visi iebraucēji tika sadzīti krievu skolās.

Atbildēt

zose

05.09.2020. 18:55

Makakas te vairosies, bet nestrādās

Atbildēt

Uldis

05.09.2020. 17:40

»

krievam

Vai "civilizētās" būtu blusainās pufaikās un partjankās staigājošās, kas ar lapķjām strēbj skābo kāpostu zupu? Nē, jūs esiet visu nicināms smirdīgs civilizācijas demogrāfiskais piesārņojums


"pufaikas, partjankas un lapķjas" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

pasaules sabiedrība

05.09.2020. 17:16

»

Nozombētajam pastaljancim

Nāks laiks un Tu sapratīsi, ka pasaules sabiedrība ir kaut kas daudz vairāk, nekā tie daži peģiki, kuri tusējas ap Briseles čurājošo puisēnu


Pret jums un jūsu, bezizejā nonākušiem līdzdalībniekiem: abhāzu čurkām un osetīnu mutācijas, visi pārējie ir pasaules sabiedrība.

Atbildēt

Nozombētajam pastaljancim

05.09.2020. 16:57

»

krievam

Tas, ko pasaules sabiedrība pret jums izjūt, nav nekāda fobija bet gan nicinājums un pretīgums


Nāks laiks un Tu sapratīsi, ka pasaules sabiedrība ir kaut kas daudz vairāk, nekā tie daži peģiki, kuri tusējas ap Briseles čurājošo puisēnu!

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

05.09.2020. 14:54

»

Žulis

Tā nav satīra. Šis raksts un rupjie, lamu pilnie troļļu komentāri pie tā ir kā vienots tandēms, kas šeit zem jēdziena „mēs” veido tādu trula, galēji aprobežota, žultaina, histēriska, asinskāra, naida pārņemta latvieša tēlu. Ar kādu mērķi tas tiek darīts...


Lieta tāda, ka 4. maija kliķe pastaljančus ir nozombējusi līdz tādam līmenim, ka vienīgā «ideja», kuru tie spēj uztvert ir prasta rusofobija. Viss pārējais viņiem ir daudz par sarežģītu!

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

05.09.2020. 14:41

»

līdz Urāliem

Bez neviena krieva un tevis, netīrā krievu kazarmā, pālī taisītā, pakaļā drāztā deģenerāta


Šo «komentāru» noteikti parādi savam ģimenes ārstam. Tad pastāsti arī mums, ko vinš Tev teica – varēsim visi kopā riktīgi izsmieties!

Atbildēt

līdz Urāliem

05.09.2020. 14:12

»

Gefüllte Frikadelle

Gribiet teikt, ka 4. maija kliķe ierīkos «bomžjatņiku» līdz pat Urāliem


Bez neviena krieva un tevis, netīrā krievu kazarmā, pālī taisītā, pakaļā drāztā deģenerāta.

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

05.09.2020. 14:08

»

diemžēl jāatzīst

Ka jūsu, netīro dzīvnieku, vēl daudz Rīgā, bet tas tiks labots un ne tikai Latvijā, bet arī visur līdz pat Urāliem


Gribiet teikt, ka 4. maija kliķe ierīkos «bomžjatņiku» līdz pat Urāliem?

Atbildēt

diemžēl jāatzīst

05.09.2020. 13:53

»

Gefüllte Frikadelle

Jā, pilna Rīga ar augšminētajiem tipiem, tāpēc pārņem šausmas un žēlums skatoties līdz kam Jūs – pastaljanči esiet nolaidušies


Ka jūsu, netīro dzīvnieku, vēl daudz Rīgā, bet tas tiks labots un ne tikai Latvijā, bet arī visur līdz pat Urāliem.

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

05.09.2020. 13:48

»

krievam

Vai "civilizētās" būtu blusainās pufaikās un partjankās staigājošās, kas ar lapķjām strēbj skābo kāpostu zupu? Nē, jūs esiet visu nicināms smirdīgs civilizācijas demogrāfiskais piesārņojums


Jā, pilna Rīga ar augšminētajiem tipiem, tāpēc pārņem šausmas un žēlums skatoties līdz kam Jūs – pastaljanči esiet nolaidušies!

Atbildēt

krievam

05.09.2020. 13:22

»

Gefüllte Frikadelle

Jums taisnība – nozombētajiem pastaljančiem vēl tāls ceļš ejams lidz civilizētajām tautām un to dažādajiem informācijas līdzekļiem! Žēl nabadziņu


Vai "civilizētās" būtu blusainās pufaikās un partjankās staigājošās, kas ar lapķjām strēbj skābo kāpostu zupu? Nē, jūs esiet visu nicināms smirdīgs civilizācijas demogrāfiskais piesārņojums.

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

05.09.2020. 13:15

»

TV krievu bidlām

Civilizētām tautām ir dažādi informācijas avoti


Jums taisnība – nozombētajiem pastaljančiem vēl tāls ceļš ejams lidz civilizētajām tautām un to dažādajiem informācijas līdzekļiem! Žēl nabadziņu...

Atbildēt

kādas vēl trubas?

05.09.2020. 11:49

»

Katru gadu Krievija pērk metāla trubas no Rietumiem

par 2 miljardiem USD. Bet Krievijas valdība bremzē trubu “zavoda” celtniecību, jo ministri personīgi saņem piecus procentus starpniecības darījumos


Jau esošās trubas krieviem nāksiet nodot matāllūžņos.
"Sila Sibirji" pusdzīva, vēlākais 2025. būs gatavs Grieķijas - Kipras - Izraēlas gāzes vads, kas gāzi no bagātām Izraēlas atradnēm nogādās uz Eiropu, ap to laiku Turcija jau pati sevi apgādās ar gāzi no Melnās jūras.
Vēl bērna autiņos ir metāna un sērūdeņraža hidrāta ieguve pasaules okeānā un jūrās, kur ir neizsīkstoši to krājumi un jau visdrīzākā laikā laikā, kopā ar enerģiju no saules, vēja, ūdens un ģeotermālo būs vienīgie enerģijas avoti.

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

05.09.2020. 11:47

»

Žulis ir audzis savā sapratnē

Jā, kas gan ir šie mistiskie “mēs”, kuru vārdā runā autors? Vai tiešām ar to domāta “latviešu tauta


Izprast un novērtet šo rakstu spēs tikai tāds «bāleliņš», kuru gadus trīsdesmit ir zombējusi Auseklijas TV!

Atbildēt

gribēt nav kaitīgi

05.09.2020. 11:44

»

Hm

partija "Progresīvie" grib dot nepilsoņiem tiesības vēlēt pašvaldības


Paldies Dievam viņu nav Saeimā.Lai tik turpina gribēt.

Atbildēt

Katru gadu Krievija pērk metāla trubas no Rietumiem

05.09.2020. 11:05

»

Žīds to izplāno,

lai krievs dzīvotu no trubas paikas. Jo žīda rebes ar žīdu naudu tiek realizētas visā pasaulē, kamēr naftas barelus mēra USD


par 2 miljardiem USD. Bet Krievijas valdība bremzē trubu “zavoda” celtniecību, jo ministri personīgi saņem piecus procentus starpniecības darījumos.

Atbildēt

Žīds to izplāno,

05.09.2020. 11:03

»

kas tad valda krievijā?

Tikai krievs spējīgs visu nolaist tādā dirsā, žīds taču nepieļautu, ka vergiem jāiet dirst āra atejā, kur var ielūzt un noslīkt


lai krievs dzīvotu no trubas paikas. Jo žīda rebes ar žīdu naudu tiek realizētas visā pasaulē, kamēr naftas barelus mēra USD.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: