Menu
Pilnā versija
Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Jāzeps Baško, juniors · 30.11.2022. · Komentāri (98)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Teodors

05.12.2022. 21:12

»

ATGĀDINĀJUMS

VAI TU JAU PARAKSTĪJIES WWW.MANABALSS.LV PAR DEOKUPĀCIJAS SĀKŠANU UN OSVOBODITELI REPATRIĀCIJU UZ RODINU


palīdzi cīņā pret rašismu un ruskii mir: Paraksties par CCCP imigrantu repatriāciju no LV uz rodinu. Rodina sauc mājās: Pskovas apgabala gubernators sola palīdzēt iekārtoties. Esi līdzjūtīgs: Palīdzi rašistiem aizbraukt.

Atbildēt

ATGĀDINĀJUMS

04.12.2022. 12:32

VAI TU JAU PARAKSTĪJIES WWW.MANABALSS.LV PAR DEOKUPĀCIJAS SĀKŠANU UN OSVOBODITELI REPATRIĀCIJU UZ RODINU????

Atbildēt

bet

03.12.2022. 18:07

»

HT

Baško ir sliktāks par VDD trolli


labāk Baško un VDD trollis kā Kremlis troļi te..

Atbildēt

HT

03.12.2022. 17:02

»

Kindzulis

Latvijā augstāko aprindu vissmalkākais tonis šķiet prasa atdarināt Rietumeiropas viszemāko slāņu dzīvesveidu un nosaukt to par kultūru un vērtībām. Latvijas padomju un pēcpadomju sabiedrībā arī izplatīta orientēšanās uz zemāko iespējamo kopsaucēju, nosodot kā tautas iendaidnieku katru un visus, kas ...


Visi tic, ka Rietumi mūs pieņem un neplāno iznīcināt, atstājot 10 daļu no mums. Lai gan viss uz to norāda ar atslepenoto Harvardas un Hjūstonas projektiem, bioloģisko ieroci kovid, ko pagaidām neizplata, bet uzsāk karu, plānojot badu un energoresursu dārdzību, izņemot naudu noapgrozības - pēdējos uzkrājumus kopš Bankas baltija un Parex novešanas bankrotā, tagad bankrotē valsts.

Arī politiskās partijas runā tikai par taktikas pret mums sekām, bet stratēģiju - ekonomikas un tautas slepkavošanu negrib redzēt,

Atbildēt

Kindzulis

03.12.2022. 12:39

Latvijā augstāko aprindu vissmalkākais tonis šķiet prasa atdarināt Rietumeiropas viszemāko slāņu dzīvesveidu un nosaukt to par kultūru un vērtībām. Latvijas padomju un pēcpadomju sabiedrībā arī izplatīta orientēšanās uz zemāko iespējamo kopsaucēju, nosodot kā tautas iendaidnieku katru un visus, kas ir virs vidusmēra. Vienīgā novirze, kas parasti tiek pieciesta latviešu vidū, var būt emocionāla oriģinalitāte, bet ar viskašķīgāko naidu publiski visaugstākajos līmeņos tiek apkarota intelektuāla kvalitāte. Morāla konsekvence vispār nedrīkst eksistēt. Piem., neraugoties uz homoseksuālisma biežu it kā nosodījumu vārdos, izskatās, ka tieši homoseksuālas darbības vai vismaz paskats praksē ir atzīts par vispieņemamāko radošas oriģinalitātes izpausmi Latvijā, dažkārt pat par obligātu priekšnoteikumu publicēšanai vai kāpšanai uz estrādes. Ar šīm tendencēm saistīta prāta vērtību ietirgošana pret tādām, ko maitā kodes un rūsa.

Atbildēt

HT

03.12.2022. 10:40

Hunta

Feodāļi ministrijās kāļiem vien! Katrs sēž uz ķebli ar trīs kājām - ministrijas piepildās ministru biedriem, kungiem - visām “modernās valsts” algotām partijām vajag ienesīgas darbvietas ministrijās.


Žīds Levits Rīgas pilī runā par “modernu valsti”.


Kas tad, žīdaprāt, ir šī “modernā valsts”? Tā ir valsts, kurā latvietis ir mongolīds vai ķīnietis, ja vien nokārto “valodas eksāmenu”.


“Moderna valsts” ir tā, kurā valsts algo partokrātiju, medijus un ierēdņus un nosaka savu valsts (huntas) politiku, izveidojot haosu vērtību sistēmā, kāda valstī bija izveidojusies iepriekš.


Mainot masās priekšstatus par vērtībām, mainīgā haosa apstākļos hunta (4. maija valsts finanšu korporācija) aizņemas naudas līdzekļus no Pasaules bankas, ieķīlājot valsts infrastruktūras, pašai huntai kļūstot par finanšu korporāciju sastāvdaļu. Šī “modernās valsts” hunta tādējādi pilnīgi atsvešinās no tautas, tautu novērtē ar finanšu instrumentiem kā “cilvēkkapitālu” līdzīgi mežiem, upēm un derīgiem izrakteņiem.


Hunta, politiski pakļaujoties globālām finanšu, drošības, valstu korporāciju apvienību pārnacionālām struktūrām, atbalsta un piedalās pārnacionālo struktūru kā ANO, ANO PVO, NATO, Davosas forums, Pasaules valdības sammits politikas nostiprināšanā pasaulē.Kāpēc hunta klusi kārto valsts lielo uzņēmumu nonākšanu Ņujorkas biržā? Mums, cilvēkkapitālam, par no nestāsta. Jo līgumi ar Pasaules banku huntai ir “valsts komercnoslēpums”.


Lai tikai runātu un lielos uzņēmumus virzītu uz Ņujorkas biržu, tiem nonākot nekontrolējamu globālo korporāciju kā Shell (go well) rokās, ir jābūt kādai mākslīgi radītajai “nepārvaramai varai”.


Un tā “nepārvaramā vara” ir tāda, kas mākslīgi radītā kovidafēras 13. Saeimas laikā, Levita & Kariņa & Mūrnieces hunti lielos Latvijas tautai piederošis valsts uzņēmumus un infrastruktūras ieķīlājot Pasaules bankā, aizņemoties 4. gados 6 miljardus eiro, kovidafērā tautai “uzmaucot uzpurņus” un aizliedzot pulcēšanos, lai neprotestētu un nesazinātos “bailēs par savu dzīvību”. Tikām vakcīnas ražojošās korporācijas svinēja uzvaru bez maskām, pulcējotues lielos rautos un sadalot milzīgas prēmijas.

Tā nav noticis tikai ar Latviju vien. Bulgārija, Grieķija arī ieķīlājušas savas valsts infrastruktūras arī ar neatmaksājamiem parādiem.

Mosties reiz, svabadais gars! Virzība notiek uz žīdu izveidoto švābistu un Pasaules valdības elektronisko koncentrācijas nometni. Uz turieni mūs virza arī Levita & Kariņa un Smiltēna hunta!

Atbildēt

HT

02.12.2022. 18:12

»

Zigis

J.Baško juniors ir VDD trollis


Baško ir sliktāks par VDD trolli.

Atbildēt

Zigis

02.12.2022. 16:05

J.Baško juniors ir VDD trollis ;)

Atbildēt

dedebilizācija

02.12.2022. 16:05

»

toreiz

dzima vēl vairāk bērnu CCCP imigrantiem. vai tik nejauc imigrantus ar latviešiem


Vai tik tu neesi stulbs? Vai tikai tāds izliecies? Statistiska tak ir pieejama. Papēti, cik bija latviešu skolu un skolnieku, kas mācījās latviešu valodā, un pēc tam raksti savus rusofobiskos murgus.

Atbildēt

dedebilizācija

02.12.2022. 11:30

»

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

Vai tu maz zini, kas ir krievu okupācija, jeb tevi tikai skaitļi interesē ? Dažos vārdos pastāstīšu, tas ir laiks, ko negribas atcerēties, bet nevar arī aizmirst


Es atceros tos laikus. Toreiz latviešiem dzima daudz vairāk bēni. Skolas un bērnu dārzi bija pārpildīti. Būvēja jaunas skolas, bērnu dārzus, dzīvojamo māju rajonus, tiltus un rūpnīcas. Bija bezmaksas izglītība un bezmaksas medicīna visiem. Un nevienam pat prātā neienāca rīkot karaspēka mācības dienas laikā dzīvojamo māju rajonos.

Atbildēt

fakts

02.12.2022. 10:30

»

Paziņojums

https://www.facebook.com/inguna.latvija/videos/438072185006833


Šis paziņojums ir saprotams tikai nelielai cilvēku daļai,pārējie vēl guļ un cer ka "grūtniecība uzsūksies pati".

Atbildēt

trakajam neobolsevikam

02.12.2022. 10:01

»

trakajam neonacistam !

https://countrymeters.info/en/Latvia


https://www.youtube.com/watch?v xhLpbMGJwNY&t 630s

Atbildēt

paskaidrojums

02.12.2022. 09:57

»

Paziņojums

https://www.facebook.com/inguna.latvija/videos/438072185006833


facebook lasa tikai bomži un skolnieki..

Atbildēt

metodiskais kabinets

02.12.2022. 09:43

"Levits: Rīgai jākļūst par vienu no Eiropas konstitucionālās domas centriem"
"Osipova: Ilgtspējīga sabiedrība var pastāvēt, ja pilsoņi apspiestības dēļ nav spiesti braukt uz citām valstīm" [tvnet.lv]

Atbildēt

Paziņojums

02.12.2022. 09:34

https://www.facebook.com/inguna.latvija/videos/438072185006833

Atbildēt

fakts

02.12.2022. 08:32

»

trakajam neonacistam !

https://countrymeters.info/en/Latvia


Par šiem datiem runāt ir politnekorekti.Latvija ir vislabākā valsts un Latvijā dzīvo vislaimīgākie cilvēki.Vēl laimīgāki ir tikai Krievijā un Ukrainā.

Atbildēt

Krievija nenak,atnak legionella !

02.12.2022. 03:09

»

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

700 000 okupantu, krievu orku ir ievesti, lai Latviju padarītu impērijai izdevīgu un manipulētu ar eiropu


Pie pastaldauniem remdena udeni atnak legionella !sogad mirusi ar so slimibu ,tik cik ieprieksejos 3 gados kopa !

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

02.12.2022. 01:38

»

tikai nepārcenties ar deokupāciju

Latvijas iedzīvotāju skaits no 1990.gada ir samazinājies par aptuveni 700.000 cilvēkiem no pāri par 2.6 miljoniem uz starp 1,8 un 1,9 miljoniem. Drīz Latvijā būs mazāk iedzīvotāji kā Igaunijā.Tādos tempos un pēc 50 gadiem Latvijā vairs nebūs neviens iedzīvotājs. Vai tā ir tā deokupācija, par kuru tu...


Vai tu maz zini, kas ir krievu okupācija, jeb tevi tikai skaitļi interesē ? Dažos vārdos pastāstīšu, tas ir laiks, ko negribas atcerēties, bet nevar arī aizmirst.
- Nāvi okupantiem.

Atbildēt

tikai nepārcenties ar deokupāciju

01.12.2022. 21:36

»

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

700 000 okupantu, krievu orku ir ievesti, lai Latviju padarītu impērijai izdevīgu un manipulētu ar eiropu


Latvijas iedzīvotāju skaits no 1990.gada ir samazinājies par aptuveni 700.000 cilvēkiem no pāri par 2.6 miljoniem uz starp 1,8 un 1,9 miljoniem. Drīz Latvijā būs mazāk iedzīvotāji kā Igaunijā.Tādos tempos un pēc 50 gadiem Latvijā vairs nebūs neviens iedzīvotājs. Vai tā ir tā deokupācija, par kuru tu visu laiku raksti?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

01.12.2022. 21:29

»

neraksti muļķības

Absolūtais mazākums? tad tu būtu tas absolūtais lielākums


TU jau raksti marazmu par visām valstīm un visām tautām. Nav ne visas valstis, ne arī visas tautas. Un neviens tevi ne citas valstis, ne citas tautas pārstāvēt nav iecēlis. Tev vajag pie psihiatra, un steidzami.

Atbildēt

HT

01.12.2022. 20:26

»

beztiesisks pūlis

Bet ja uzspiež-kāpec tāds izcils tautas pūļa līderis kā tu neko nedara,bet klusē


Ja tu to konstatē, tas nozīmē, ka neklusēju. Kad sāksies atmaksas brīdis, būšu pirmajās rindās. Jo tiem neliešiem nev šķēršļu neslepkavot ekonomiku un tautu. Un katra nopelni ir zināmi.

Man nav sava enerģija jāsšķiež sarunās ar viņiem un ar medijiem. Jo runas viņiem ir kā pīlei ūdens. Man ar huntas slepkavām nav ko apspriest. Viņi staigā pa plānu ledu.

Šai idiotu zemē visi atklāti visuem izstāsta savas domas neanonīmi. Un ar to viss beidzas. Viņus vieglāk ir apčakarēt.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

01.12.2022. 18:35

»

Atpisies vienreiz! Aizpisies pats uz savu rodinu, kretīn


700 000 okupantu, krievu orku ir ievesti, lai Latviju padarītu impērijai izdevīgu un manipulētu ar eiropu.

Atbildēt

Lasītājs

01.12.2022. 17:16

»

var gan

bet Lasītājs rakstīja ka cilvēkam nevarot būt labi: Redz,ka Lasītājs laikam nokļūdījās...Kam labi-kam nav labi


Idiot! Ja viņš nav kapracis--- tiešā un pārnestā nozīmē! Latviski domāt nevari? Jeb valodu nezini?

Atbildēt

var gan

01.12.2022. 17:04

»

Lasītājs

Viņi tak valsts kaprači


bet Lasītājs rakstīja ka cilvēkam nevarot būt labi: Redz,ka Lasītājs laikam nokļūdījās...Kam labi-kam nav labi.

Atbildēt

Eidis

01.12.2022. 17:02

»

Un visi žīdu cionisti

Neaizmirsti


Nav tādu žīdu: Tie ir Marsa reptiļi.

Atbildēt

var gan

01.12.2022. 17:01

»

Lasītājs

Ja valsts iet uz iznīcību, tad nevar būt labi indivīdam, nu ja viņš nav kapracis--- tiešā un pārnestā nozīmē


būt labi: Vajag piemērus? Lūdzu: Slesers, Skele, Savickis, Jakrins, Liepnieks, Jaunups...ta kaudzēm te tādu, kuriem ir labi..

Atbildēt

Lasītājs

01.12.2022. 16:59

Ja valsts iet uz iznīcību, tad nevar būt labi indivīdam, nu ja viņš nav kapracis--- tiešā un pārnestā nozīmē.

Atbildēt

Eidis>lauķis

01.12.2022. 16:40

»

lauķis

Nav vīriešu


lauķim atkal pilnīga taisnība: Karins ir kopa ar nacikiem, fasistiem, benderovciem, amerikanciem, latišiem izgudrojuši COVID un palaida to lai apindeti mus-latviijcus, un kopa ar viniem ir Dombrovskis, Putin, un Den Sjao Pin....
Patiesība pasauli sen vada reptiļi no Marsa, bet Putin un Baiden ir tikai ielikteņi.

Atbildēt

HT

01.12.2022. 15:49

»

lauķisPie sagrautās ekonomikas kapitālismam noderīgais cilvēkkapitāls ir pametis Latviju


4. maija valsts finanšu korporācija, tā saucamā Latvijas valsts, savis stratēģiskajos dokumentos jau sen lieto terminu “cilvēkkapitāls” - apzīmējot darbaspēku. Huntas viens barvedis Kariņš pat kovidafērā lietoja terminu pūli. Kad ANO PVO emisārs rekomendēja Kariņam ar savu vienpersonisku rezolūciju uzdot Viņķelei “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”. Tā arī medijos klejoja termins “pūlis”. Es tiešām brīnos, kā vēl Kariņš nav brutāli nosists.

Atbildēt

HT

01.12.2022. 15:43

»

Adīna

Vwkar Ltv1 dzirdēju, ka galvenais virziens ir uz ekonomikas liberalizāciju. Varbūt kāds zin, ko tas nozīmē? Ka valsts zaudēs savu lomu, viss tiks privatizēts


Tas nozīmē, ka hunta bez tautas atļaujas (bija referendums, ka Latvenergo nevar privatizēt) privatizēs caur Ņujorkas biržu visus tautas īpašumus - lielos valsts uzņēmumus -Latvenergo, Latvijas valsts meži, ostas un citas infrastruktūras, ko ieķīlāja Pasaules bankā, 4 Kariņa varas gados aizņemoties 6 miljardus €, pārdodot globālām korporācijām.

Kā tas ekonomikas slepkava Kariņš teica? Ka naudas esot tik daudz, kā nekad. Es brīnos, ka viņš nav nošauts.

Atbildēt

HT

01.12.2022. 15:37

»

atbilde

Latvijā un rietumu pasaulē liberalizācija nav nekāda liberalizācija, jo tā nozīmē brīvību...Tā vietā valsts un Brisele ražo vienu normatīvo aktu pēc otra kas ierobežo brīvību..Praksē liberalizācija nozīmē brīvību prihvatizēt, taisīt afēras, zagt


Liberāldemokrātija ES neattiecas uz tautu- pūli, bet attiecas uz Briseles un Eiropas komisijas direktīvām, kuras izdod brīvi no sava viedokļa un interesēm, uzspiežot tautām, beztiesiskajan pūlim.

Atbildēt

jautājums

01.12.2022. 15:35

»

Papildinu

Valstī nav VALSTS "stāvokļa", nemaldini, junior, ar savu gļēvu vai pārprastu domāšanu, ja neteikt,m - ar savu muldēšanu, valstī nav nekā, jo "valsts", kā teicu, ir mistisks apzīmējums zemei, kurai ir robežas, apzīmēta teritorija kartē ar krāsu un uz tās dzīvo tauta un citas dzīvas būtnes vai pat nav...


.....jo "valsts", kā teicu, ir mistisks apzīmējums zemei, kurai ir robežas, apzīmēta teritorija kartē ar krāsu un uz tās dzīvo tauta un citas dzīvas būtnes vai pat nav to, bet ir tikai šīs zemes piederība, "īpašnieks" - gandrīz tā.....


Tu pats saproti ko uzrakstīji?????

Atbildēt

atbilde

01.12.2022. 15:33

»

Adīna

Vwkar Ltv1 dzirdēju, ka galvenais virziens ir uz ekonomikas liberalizāciju. Varbūt kāds zin, ko tas nozīmē? Ka valsts zaudēs savu lomu, viss tiks privatizēts


Latvijā un rietumu pasaulē liberalizācija nav nekāda liberalizācija, jo tā nozīmē brīvību...Tā vietā valsts un Brisele ražo vienu normatīvo aktu pēc otra kas ierobežo brīvību..Praksē liberalizācija nozīmē brīvību prihvatizēt, taisīt afēras, zagt....

Atbildēt

c

01.12.2022. 15:14

»

???

Baško mušmires saēdies


man arī ta liekas

Atbildēt

Adīna

01.12.2022. 15:06

Vwkar Ltv1 dzirdēju, ka galvenais virziens ir uz ekonomikas liberalizāciju. Varbūt kāds zin, ko tas nozīmē? Ka valsts zaudēs savu lomu, viss tiks privatizēts?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

01.12.2022. 14:53

»

nepareizi

Šir a/ir visu valstu un tautu karš pret krievu imperialistiem


Neraksti muļķības. Nav nekādas visas valstis un visas tautas. Ir absolūtais mazākums, kurš ir iedomājies sevi par visu pasauli, tāpat kā daži žurnālisti un daži komentētāji sevi mēdz saukt par tautu. Tu tāds pats lieluma mānijas slimnieks?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: