Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kopš Indriķa Latvieša jaunā romāna „Nāve” („Bailes 4”) pirmās daļas nākšanas klajā pagājis jau gandrīz mēnesis, un grāmata joprojām ir vispieprasītākā Latvijas lielākajos grāmatveikalu tīklos – „Jāņa Rozes” un „Valtera un Rapas” grāmatnīcās. Taču jau tuvākajās nedēļās varētu būt gaidāms jauns pārsteigums, kas romānam „Nāve” atņems Latvijā vispieprasītākās grāmatas godu.

Izdevēji pagaidām nevar apstiprināt, ka šim pārsteigumam varētu būt kāds sakars ar Lato Lapsas sociālajā tīklā Twitter publicēto, iespējams, jaunas grāmatas vāku, uz kura līdz ar norādi „pietiek.com” lasāms nosaukums „Kolaborants 2: Vonsoviča faili”.

Kā zināms, pēc padomju okupācijas varas kolaborantam un komunistam, tagadējam advokātam un miljonāram Romualdam Vonsovičam un viņam okupantu varas vārdā taisītajiem spriedumiem veltītās grāmatas „Kolaborants” iznākšanas LR Prokuratūra sāka kriminālprocesu pret Lato Lapsu, apsūdzot par Romualda Vonsoviča nomelnošanu un bijušā padomju tiesneša un viņa dzīvesbiedres Baibas Strautmanes vajāšanu. Lieta pašlaik tiek izskatīta tiesā.

Vai tiešām jau tuvākajās nedēļās klajā varētu tikt laista Indriķa Latvieša grāmata, kas būtu veltīta tieši jauniem faktiem par padomju kolaboranta Romualda Vonsoviča darbību, kā liek domāt publiskotais iespējamais grāmatas vāks, - par to pašlaik vēl ir pāragri sniegt informāciju. Taču ilgi vairs nebūs jāgaida. Izdevēji pagaidām var atklāt tikai to, ka, mūsdienu latviešu valodā izsakoties, tā būs „bomba”.

Novērtē šo rakstu:

132
9