Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Centraltirgus produkcijas kvalitaate NAV LIETOJAMS UZTURĀ

16.09.2022. 21:26

Ne tomati, ne gurķi, kas tiek tirgoti zem ,,vietējie,, vai ,,Latvijas,, nav no Latvijas, pat jūras cūciņa nav muļķe paosta, un apgriežas un dodas prom, tā pat āboli utt varētu turpināt, aplieti ar ,,ķīmiju,, pesticīdiem, pat dzīvnieciņš sajūt, kas ir ,,īsts,, un kas ir tikai ,,izskats,, un nav ēdams.

Par lielveikala dārzeņiem var teikt to pašu, nekas no tā nav ,,veselīgs,,...

Atbildēt

pērku no latviešiem

16.09.2022. 10:19

no krievenēm pārpircējām NĒ!!!!! CENTRĀLTIRGU VAR VAI NEVAR SAKĀRTOT, ŠARIKOVU MIDZENIS, kauns!!!!!

Atbildēt

Mindaugs

16.09.2022. 09:06

Iesaku pievērst uzmanību lauksaimnieku produkcijai ( ļoti lēti ,svaigi ) ,no ss k/o/m/ saita :

Lauksaimniecība/dzīvnieki /lopbarība .

Šeit lauksaimnieki pārdod tādu produkciju ,kura vizuāli neatbilst tirdzniecības standartam lielveikalos,tirgos.
Es parasti teksim pērku pašķībus burkānus, mazos , nošķeltos ,lai spiestu burkānu sulu .
Tapat kāpostus var sēvelēt ,saskābēt ziemai ,ķirbju aliču kompotu sagatavot .
Šo te derētu rīdzinieku vidū ,citu pilsetu saitos popularizēt ,lai cilvēki neciestu badu ,bet lauksaimnieku darba pūles ,raža nepaliktu uz lauka ,vai netiktu iearta zemē ,jo cilvēki nezina ka it ka dzīvniekiem atvēlēta raža lieti noder uzturā mums pasiem ,ja nēesam oarāk sīkumaini ,netēlojam aristokrātus ,un vajag lai burkāna ,kāposta forma atbilst milimetru milimetrā tirdzniecības standartam .
Tur tiešām ļoti laba tā raža.

Atbildēt

Paldies autoram

15.09.2022. 11:36

par vērtīgo rakstu.

Atbildēt

Mindauga dzimta

15.09.2022. 11:06

»

Pirātu partija

It kā labs raksts, bet veselīga pārtika jums nepalīdzēs, ja ēdiesiet produktus kas satur augu taukus. Autors salasījies gudras grāmatas, bet galvenais ienaidnieks visā šajā epopejā ir augu tauki- kokosa, palmu eļlas. Par to kaitīgumu gandrīz nekur neraksta, bet gandrīz katra šokolāde, katra kūciņa, ...


Cūku tauki ( pārmēru lietoti) arī ļoti kaitīgi .
To holesterīna molekula netiek cauri limfkapilāriem ,nosprosto limfas cirkulāciju - nenotiek asins attīrīšana ,un netīras asinis ir vēža risks .
Arābu ,ēģiptiešu ārsti veica šo pētījumu ,lai noskaidrotu ,kāpēc Jēzus Kristus bija pret cūkgaļas lietošanu ebreju tautā ,ne tikai tā iemesla dēļ ,ka cūkgaļa ir lenteņi .
Kurus Jēzus Kristus macija nmācekļiem kā izvadīt no organisma ,elpojot karstu vārītu pena tvaikus ,līdz lentenis pa rīkli iznāk ārā .
Bet šī svarīgā informācija Jaunajā Derībā ir visa iznemta ,tur neka ko dziedznieks no Essejiem mācīja tautai ,nav .
Muļķo cilvēkus ,ka Jēzus ūdeni ( deficītu) pārvērtis vīnā ( indē ),tautu nodzirdīšanai baznīcas interesēs .
To dzidnieks nekad nedarītu ,zinot ka no vīna reibst galva , indikātors ,ka akna nespej attīrīt asinis no indes.
Pac cūkgaļu ,liellopu taukiem ,līdz ko parādās mazas papillomas ,kārpiņas ap kaklu ,acīm,limsistema signalizē ,ka ir nosprostota .
Plus vēl dezodoranti šim nolūkam radīti ,lai paralizētu lielo krūškurvja limfsist.darbību ,un arī caur padusēm neizdalītos sviedri .
Nam brīnums ,ka pāragri aiziet jauni mūziķi ,Mārtiņš Freimanis ,Frīd (?) ,no Putnu balles , noteikti īpaši pirms koncertiem ievēro higiēnu ar visiem dezodorantiem ,kurus reklamē ,ka jāpūš uz krūškurvja Z burta formā !
Atklāta cilvēku slepkavība notiek .

Atbildēt

Mindauga dzimta

15.09.2022. 10:54

»

Izdzīvošana mūsu rokās.

Latvieti parasto tik vienkārši nepiežmiegt.Ir mums šveices līmeņa nodokļi, maksimālais PVN pārtikai...Un tad? Tāds Reirs var sūkāt.Neviens jau nedod savu piķi nodokļos, ko šie pērtiķu izlaupa.Latvija ir dzīva tikai ēnu ekonomikas dēļ.Un jo vairāk mūs žmiegs, jo mazāk nodokļu ieslīdēs Koalīcijas rijīgajā...


viņiem ir citas metodes ,kā žmiegt ,,,,lai jūs nejustu .
Ļoti slēpti ,lēnos tempos ( lēnāk brauksi ,tālak tiksi ,kā saka .
Tā metode ir asins nolaišana .pēc žīdu Bībeles : ''jūs būsiet zemes sāls ''!
" К стати в Донбасе -Артемсоль , и в Мозере ( Беларусь, от куда родом организатор госпереворота Тихановский ) , производят ядовитую соль с - калиоферроцианидом !!!
Цианиди порожают мозг и нервную системы .
А в общем это антидот при отравлении препаратами железа , выводит железо из организма .
С нас латентно , скрыто , постепеннно спускаю кровь , жертвоприношение !
По этому все люди в видеоролике ( как и госслужащие ) столь бледние , надо килограмы штукатурки косметики лицо покрывать .
Это Юнкер ( кошероядний)в 2012 году в Брюсселе принял регулу о специальном измелчении соли и добавлении противослёживающего средства ( с целью поражения мозга следующих поколений , и убийства людей малокровием ,анемией) .
Цитокиновый шторм при ковиде от дефицита железа в организме , а причина тому - калиоферроцианид - противослёживающее средство .
Тем временем представители синагог утверждают , чтто их дело во времья войны в Украине с Россией , не вмешиватся , а читать Тору и питатся кошерной пищей , которую также Беларусь будет постовлять их родне в Израель !
Хоть ещё не давно , руководимий Тель Авивом Тихановский совершал госпереворот в Беларуссии для свержения Лукашенко . обзывая его диктатором ,
У нас в Латвии тоже был такой " диктатор" , который поднял экономику страны на высокий уровень , Карлис Ульманис , но его Сталинские ( Джугашвилли евр.) сионисти убили .

Atbildēt

Mindauga dzimta

15.09.2022. 10:51

»

a

pareizi un sabalansēti ēst ir dārgi. cik daudzi to var at ļauties? latvijas produkti ir nenormāli dārgi


Dārgāk būs zāles pirkt vecumdienās ,kad organisms būs piebāzts ar Porošenko -( Valcman ),Ukrainas cepumos palmu eļļu ,konfektēs bērniem sarkanā krāsviela no naftas (!)ne no bietēm teiksim ,no pārmērīga modificētās cietes ( kartupeļu ciete) patēriņa ar sieru ,dessām ,maizi ,ķīseļiem .
Visu šo indīgo partiku ar Levita ( ēbrejs) gadību tiek izbarota baltiem .
Nakts tirgū ,vai pēc 17.00 vienmēr var dabūt vēl lētak dārzenus ,un vajag tomēr andelēties ,atrast savu tirgotāju un runāt par zemāku cenu ,barteru .
Atrast savu nišu.

Atbildēt

a

14.09.2022. 14:49

pareizi un sabalansēti ēst ir dārgi. cik daudzi to var at ļauties? latvijas produkti ir nenormāli dārgi.

Atbildēt

Mindauga dzimta

14.09.2022. 08:40

Droši vari pieskaitīt sevi un raksta sākumā uzskaitītos pie šīs rakstā minētās kategorijas
''profesionāliem tukšmuldētājiem''.
Ko jūs paši esat izaudzējuši ,jeb nepārtraukti tirsuši ,bīdot savu biznesu ,tā visa ēbnā apzināti indējot to pasu Danilāna reklamēto '' veselīgo rupjmaizīti '' ar kalioferocianīda sāli.kuras pārpārēm čipšos ,tāpēc jaum mirst mazi bērni vairāk ,dēļ anēmijas .
Apinis ,Danilāns košerēdāji ,zin ka biznesu uztaisīt ,uz mirstošas tautas rēķina .
Latenti ( slēpti ) notiek asins nolaišana no ES tautām ,Krievijas ,Baltkrievijas ,Ukrainas slāviem -āriešiem ( izņemot košerēdājus .
Tā visa partika no veikala ir saindēta ar kalioferocianīdu ,kas tiek pievienots cukuram ,saldajiem izstrādajumiem ( paralēli palmu eļļai) ,pagaidam jautājums ,bet tas ka no saldumiem krītas asinspiediens ,rodas miegainība ,liecina ,ka arī tur ko pievieno ,kaitīgu !
Par to ka rudentiņš bagāts vīrs mēs paši zinām ,tikaui tāds viņš nebūtu ,ja ikkatrs kopš pavasara nebūtu lējis sviedrus savos dārzos ,ar Saules Dieva siltuma un gaismas palīdzību .
Gaidu no Apiņa ,( ķimiķiem ) rakstu par kalioferrocianīdu salī ( pretsalipes viela ) ,antidots pie saindēšanās ar dzelzs preparātiem ( vada ārā dzelzi ).
Ar kādu ''laipnu gādību ''par nekošerēdāju tautām ,Junkers pieņēmis 2012 gada regulu par tās pievienošanu sālij!
Un jau 2014 gadā Doņeckā ,kur šo indi ražo ( Artemsoļ) sākās karadarbība .
Dievs nav mazais bērns ,pievērs uzmanību vietai .no kuras nāk ļaunums ,tas pats ar Baltkrievijas Mozerē ražoto sāli ,labi ka Tihanovski iesēdināja ,kurs nak no Mozeres un viņam tur CLUB 55 ,jauniešu nodzirdīšanas bizness .

Atbildēt

Jabadabado

13.09.2022. 15:58

»

pag, pag

Vai tad ruskii mir pie daudz kā nav vainīgs


Apinis būvēja BAM (Байкало-Амурская магистраль).

Atbildēt

pag, pag

13.09.2022. 12:59

»

Vērotājs

Labi, ka ir krievi, vai ne? Ir kam vainu uzvelt. Sūnu ciems


Vai tad ruskii mir pie daudz kā nav vainīgs?

Atbildēt

Vērotājs

13.09.2022. 12:04

»

ražo latvieši

tirgo krievi


Labi, ka ir krievi, vai ne? Ir kam vainu uzvelt. Sūnu ciems

Atbildēt

roselle

13.09.2022. 11:41

diemžēl , daļai naudīgāko ir viesušies nezin no kurienes paradumi- ēdam batātes, avokado, kvinoju, čia no Amerikas kontinenta, bez kokosa piena vairs neprotam pagatavot, steiki utt arī no Amerikas... reti kurš vairs atceras Latvijas super food- dzērvenes, brūklenes, linsēklas, smiltsērķšķus, rutkus, kāļus, topinamburus utt. utt. un reņģītes arī nav sliktas!

Atbildēt

Gaišais

13.09.2022. 10:56

Mācīties būt klaunam un mācīties no klauna dr. Apīņa.

Atbildēt

Izdzīvošana mūsu rokās.

13.09.2022. 06:49

Latvieti parasto tik vienkārši nepiežmiegt.Ir mums šveices līmeņa nodokļi, maksimālais PVN pārtikai...Un tad? Tāds Reirs var sūkāt.Neviens jau nedod savu piķi nodokļos, ko šie pērtiķu izlaupa.Latvija ir dzīva tikai ēnu ekonomikas dēļ.Un jo vairāk mūs žmiegs, jo mazāk nodokļu ieslīdēs Koalīcijas rijīgajā rīklē.

Atbildēt

Pirātu partija

12.09.2022. 23:41

It kā labs raksts, bet veselīga pārtika jums nepalīdzēs, ja ēdiesiet produktus kas satur augu taukus. Autors salasījies gudras grāmatas, bet galvenais ienaidnieks visā šajā epopejā ir augu tauki- kokosa, palmu eļlas. Par to kaitīgumu gandrīz nekur neraksta, bet gandrīz katra šokolāde, katra kūciņa, saldējums vai cepumiņs to satur.
Iesaku visus produktus, kas satur augu taukus, marķēt ar specialu zīmi, piemēram galvaskausu.
Paskatītos uz vecākiem, kas pirku bērnam kinder šokoladi ar galvaskausa bildi stūrī.
Varētu līdzīgas bildes kā uz cigaretēm.
Galvenais vēža izraisītajs organismā ir palmu eļla, un tā Latvijā nav aizliegta!
Kur slēpjas tās bīstamība?
Ļoti vienkarši, augu eļlas kušanas temperetūra ir augstāka par ķermeņa temperetūru, tāpēc tā organisma neuzsūcās bet nosēžās asinsvados un kapilāros, kas savukārt pēc 50.gadiem var izraisīt infarktus un insultus. Stimulē vēža šunu parādīšanos audos. Imunitāte tos neredz.
P.S. Drīz kārtējā pārtikas porcija tiks saindēta ar ķīmiju, viņsaulē aizies daudz cilvēku. Liels skandāls, sāls vietā piejauks kaut ko citu.
Vēl liels skandāls ar colu, tie cukura vietā kaut ko piegāzīs. Izskatās ka pēc gadiem diviem, daudzo civilprasību dēļ, kompānija beigs savu eksistenci.
ASV divu tuvāko gadu laikā ļoti lielas pārmaiņas.

Atbildēt

nubet

12.09.2022. 19:39

...stiprināt valsti kara laikā...,?! tiešām latvijā noris kara darbība un es to nēsmu pamanījis?

Atbildēt

ražo latvieši

12.09.2022. 19:38

tirgo krievi................................

Atbildēt

Reālists

12.09.2022. 16:46

Uzturproduktiem vajadzētu noteikt cenu griestus. Piemēram, lētajai baltmaizei Rimi veikalos,kura maksāja 19. centus, tad 24. centus, 29. centus, 39. centus vēl pagājušonedēļ, bet šodien jau 49. centus. Cik maksās pēc vēlēšanām?

Atbildēt

fakts

12.09.2022. 16:29

Pesticīdi,herbicīdi un minerālmēsli visur ir vienādi bet sīkaudzētāji līdz tirdziņiem netiek,pārāk dārgi.Namu pagalmos un pie lielveikaliem sīkos trenkā šucmaņi,atvainojos,policaji.Atliek tikai meklēt pašam sakarus ar sīkražotājiem lai Reiris un VID nelūrētu caur šķirbu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: