Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pareizais jautājums

06.04.2021. 17:10

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Indullis Durka Debillatvānuss

05.04.2021. 22:17

»

pareizais jautājums

Kāpēc trakumsērgas pārkropļotā lapsa vēl netup būrī


“ Debillatvānuss

Es pac personiski esmu bērnībā no incesta cietušais (tāc piecimis) rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāju ieņemts, izpildos ar ģenētisko atmiņu traumēts aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un .. tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debillatvānuss!”

Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.6. )

Atbildēt

pareizais jautājums

05.04.2021. 19:56

Kāpēc trakumsērgas pārkropļotā lapsa vēl netup būrī?

Atbildēt

Mika

05.04.2021. 11:44

Nevarētu teikt, ka man nepatīk dziesma. Tīna dzied labi. Tie pārējie gan ietērpti kaut kādos kankaros, bet varbūt Eirovīzijā tā vajaga. Es neesmu sajūsmā par šo dziesmas izpildījumu, bet kaut kādu ģimenes apdraudējumu gan nesaskatu.
Man ļoti nepatīk daži komentāri - rupji un bezjēdzīgi.

Atbildēt

Ārprāta bloķēc (in vājprāta cenzēts)

05.04.2021. 04:39

»

Oki

Tu jampampiņ vari lūdzu aizvērt pāksti ? Aptiekas ielas adrese ir citur , tu kaut ko esi sajaucis , ej ķēzī tur


Nemīz botē, jampampiņ!

“ Ad-psih-hujhominem


Visbūtiskākais – "ad-psih- hujhominem" patiesībā - agresīvi/ pasīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida parunas" izšpļaušana nozīmē šīs destruktīvās riebeklības inicātora Induļa Durkas Debillatvānusa pašsakāves atzīšana ar cilvēku apkaunojošu sexnespēju (visbiežāk) izpildot pienācīgā kretīnismā pie*irst.com bedres izdzimumu pirmsākumos.. Gan dažādus ar svētakmens pirkstu taisītos krieveļus ieskaitot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zoonaa!!!!.

Indullis Durka Debillatvānuss “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla, kritika “augspapēžu kurpēs””, 13. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2021. Nr.66. )”

Atbildēt

Oki

04.04.2021. 21:31

»

Atkal pieķēzījis visas malas ar savu murgu palagu

...


Tu jampampiņ vari lūdzu aizvērt pāksti ? Aptiekas ielas adrese ir citur , tu kaut ko esi sajaucis , ej ķēzī tur .

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas malas ar savu murgu palagu

04.04.2021. 19:39

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...“Žopņiki”" ir no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi”

Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.6. )

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

04.04.2021. 19:30

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------

"MUĻĶU Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos pašCENZŪRA izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai MU.ĻĶU Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

(...)

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Pūtējs

04.04.2021. 16:00

»

Vigoškins

Rumbas kvartetu uz Eirovīziju


Ar atbilstošu dziesmu, Rumbaas kvartets, gūtu labus panākumus, un labi prezentētu Latviju! Bet tad jau mūsu "šovmeņu" bars paliktu bez maizes.

Atbildēt

Kaspars malacis

04.04.2021. 12:23

»

zed

Dziesma!??? Bezgaumīga vāvuļošana ,provinciālas viduvējības izpildījumā


Dod novertejumu degradacijai mulku zeme.

Atbildēt

Cenzūras bloķēts (un politiski represēts)

04.04.2021. 11:58

»

Skolnieciņš no likteņupes

Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir seni, pagāniski svētki, kurus dažādas Eiropas tautas svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Lieldienas ir pavasara saulgriežu svētki, tie ir gadskārtu svētki. Šajā laikā daba mostas no ziemas miera. Visapkārt zeme plaukst un zeļ. Dzīvība rosās it visur...


Es, Pusspŗāgušaizs Indullis Durka Debillatvānuss, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, jobanaijsz deblojidīc, cezeczs un politiski izdrateczs, pidrass ergļa pakaļa.

Tikai tādc zemcilvēks kai es šodien, savus uzskatus, kas nav suņa sūda vērti, savas pašapziņas celšanai un noturēšanai izmet kā kakas publiskā telpā ar noteiktu atvieglošanās vajadzības regularitāti. Pat tādc kā Muļķītis idioc no Svētpirzs...

Indullis Durka Debillatvānuss “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.1115)

“Es vēl biju Indulis Durks, kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.”

Indullis Durka Debillatvānuss“ (O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.3515)

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

04.04.2021. 11:12

Šodien ir 4. aprīlis. Ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir Dievietes Ostaras svētki! Kopš senseniem laikiem senie ģermāņi pielūdza Dievieti Ostaru. Arī mūsdienās daudzviet pasaulē turpina pielūgt Dievieti Ostaru. Ticība senajai un spēcīgai Dievietei Ostarai nekur nav zudusi. Vajag tikai atcerēties pagānisko tradīciju īsto jēgu. Dieviete Ostara ir mīļa un jauka. Viņa ir pavasara un rītausmas Dieviete. Viņa ir dzīvības dāvātāja. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Šī leģenda ir atklāj Dievietes Ostaras labsirdīgo dabu. Šodien, kad diena ir līdzsvarā ar nakti, Dievietes Ostaras spēks ir savā pilnībā. Lieldienās ticīgie dzīro par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai! Par to Dieviete Ostara atalgo ticīgos ar labklājību, bagātību un veiksmi. Kopš senatnes trusis (zaķis) ir bijis uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Lieldienu trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības simbols, bet Lieldienu ola ir jaunas dzīvības simbols. Diemžēl SARS-CoV-2 vīruss nekur nav izgaisis, kovid-19 (covid-19) pandēmija vel joprojām turpinās. Būsim piesardzīgi! Pasargāsim sevi un savus tuvākos! Nedosimies uz baznīcu dievkalpojumiem, bet gan paliksim savās mājās, lai svinētu Lieldienas par godu Dievietei Ostarai! Lai Dieviete Ostara atnes mums saulainu pavasari! Lai Dieviete Ostara sniedz mums priecīgu rītdienu! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Sēriju oriģinālvalodā var noskatīties šeit: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/episode-8/3232 Bet tulkojumu krievu valodā var noskatīties šeit: https://hd1080.thelostserialtvhd.ru/54-amerikanskie-bogi/season/1/episode/8.html
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #svētdiena #likteņupe #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

04.04.2021. 11:10

Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir seni, pagāniski svētki, kurus dažādas Eiropas tautas svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Lieldienas ir pavasara saulgriežu svētki, tie ir gadskārtu svētki. Šajā laikā daba mostas no ziemas miera. Visapkārt zeme plaukst un zeļ. Dzīvība rosās it visur. Daudzas Lieldienu tradīcijas mūsdienu Latvijā ir nākušas no ģermāņu Dievietes Ostaras kulta. Piemēram, Lieldienu zaķa (Lieldienu truša) noslēpto olu meklēšana, vai arī olu krāsošana dažādās krāsās. Lieldienas ir pavasara un rītausmas Dievietes Ostaras svētki. Lieldienās senās un varenās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Šajā laikā Dieviete Ostara ir īpaši labvēlīga pret jebkuru ticīgo, kas viņai tic un viņu godā. Šajā laikā Dieviete Ostara uzklausa mūsu lūgšanas un piepilda mūsu vēlmes. Ticība Dievietei Ostarai ir brīvprātīga, jo Dieviete Ostara ir bezgala labestīga un iecietīga pret cilvēkiem. Viņa mūs mīl. Vajag tikai pieņemt Dievieti Ostaru savā sirdī, un viņa kliedēs tumsu mūsu sirdīs! Lai aust jauns rīts! Lai godāta Dieviete Ostara kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava dzīvības dāvātājai un dzīvības nesējai Ostarai! Priecīgas Lieldienas!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Sēriju oriģinālvalodā var noskatīties šeit: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/episode-8/3232 Bet tulkojumu krievu valodā var noskatīties šeit: https://hd1080.thelostserialtvhd.ru/54-amerikanskie-bogi/season/1/episode/8.html
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021. #svētdiena #likteņupe #Skolnieciņš

Atbildēt

Vigoškins

04.04.2021. 11:02

Rumbas kvartetu uz Eirovīziju !
BALSOSIM !!!

Atbildēt

jeb

04.04.2021. 09:20

neadekvāti likumiem, sabiedrībai, loģikai...

Atbildēt

biete

04.04.2021. 09:19

Kuru vēl te interesē kautkāda eirovīzija? Ā, kautkādu Kasparu Pudniku interesē, vai vēl kādu?

Atbildēt

trakie jau tādēļ pie trakajiem

04.04.2021. 09:19

ka antisabiedriski

Atbildēt

zed

04.04.2021. 07:03

Dziesma!??? Bezgaumīga vāvuļošana ,provinciālas viduvējības izpildījumā.

Atbildēt

Cenzūras bloķēts (un politiski represēts)

04.04.2021. 05:30

Es, Pusspŗāgušaizs Indullis Durka Debillatvānuss, izdrātēc apķēzījies pieqirs-komas debiloidsz, jobanaijsz deblojidīc, cezeczs un politiski izdrateczs, pidrass ergļa pakaļa.

Tikai tādc zemcilvēks kai es šodien, savus uzskatus, kas nav suņa sūda vērti, savas pašapziņas celšanai un noturēšanai izmet kā kakas publiskā telpā ar noteiktu atvieglošanās vajadzības regularitāti. Pat tādc kā Muļķītis idioc no Svētpirzs...

Indullis Durka Debillatvānuss “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.1115)

Atbildēt

paardomas

04.04.2021. 05:02

»

Induls

Kas ir kaspars pudniks


Vai tam ir kāda nozīme kas ir Kaspars Pudniks?Es personīgi viņu nepazīstu un netaisos apspriest kas viņš ir,es pilnībā atbalstu viņa teikto.

Atbildēt

Induls

03.04.2021. 22:46

Kas ir kaspars pudniks?

Atbildēt

Eirovīzija

03.04.2021. 22:20

Eirovīzija ir DZIESMU konkurss, nevis izpildītāju - tātad jābalso par dziesmām, nevis kādām samantīnām vai citiem bļauriem. Par šo psihisku noviržu pārņemto LGBT agresoru reklāmas klipu, aiz pārpratuma nosauktu par dziesmu, neviens nav balsojis, līdz ar to nav nekāda pamata šķiest nodokļu maksātāju naudu šim balagānam!

Atbildēt

pietiek lasītājs

03.04.2021. 21:16

»

Sen zināms, ka Eirovīzijā manipulē ar balsojumu

Nu jau Latvijā manipulē ar dziesmu izvēli uz Eirovīziju. Uzspļaujiet tam lesbiešu un pida rasu Eirovīzijas kantorim. Latviešiem tur nav ko meklēt


Ja Pudnika k-gs nezin kādēļ te nesprēgatu un neaizņemtu vietu,es par to nemaz nezinātu.Merci,cherie,kā savulaik dziedāja Udo Jurgens par īslaicīgu gadījuma sakaru.

Atbildēt

pareizi

03.04.2021. 21:13

Mēs,mākslas,mūzikas un ekonomikas,finanšu un politikas zinātāji ievēlam Saeimu.Tad lai Saeima arī nodrošinā augstā mākslinieciskā un patriotiskā līmenī nešaubīgi esošā priekšnesuma atlasi šim balagānam.Simts gudrajie būs aizņemeti,un nemudžinās šurpu turp likumus.

Atbildēt

pareizais jautājums

03.04.2021. 20:52

»

Ir

Jautājums. Vai Tīna dosies ar visu to personu


Kāpēc lapsa vēl netup būrī?

Atbildēt

Sen zināms, ka Eirovīzijā manipulē ar balsojumu

03.04.2021. 17:15

Nu jau Latvijā manipulē ar dziesmu izvēli uz Eirovīziju. Uzspļaujiet tam lesbiešu un pida rasu Eirovīzijas kantorim. Latviešiem tur nav ko meklēt!

Atbildēt

2+2 cik vajag?

03.04.2021. 16:34

»

Ir

Jautājums. Vai Tīna dosies ar visu to personu


Jautājums paliek, par kādiem līdzekļiem, klausītāju neizvēlētā Tīna, brauks uztāties itkā Latvijas vārdā? Kā sauc tās amata personas, kuras pieņēma šo lēmumu un sildās šajā burbulī?

Atbildēt

Ir

03.04.2021. 16:23

Jautājums. Vai Tīna dosies ar visu to personu
kopu, kas redzama klipā? Biju sapratusi no garum garā seriāla, ka viņai būs tas zaļais tērps ar zelta bļembukiem, un brauks viena ar to murgaino dziesmu... Kā tad ir?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: