Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

W

11.11.2021. 10:18

Pirms tīši sagrozīt M.Zālītes teksta jēgu un likt saturam neatbilstošus virsrakstus Pietiekcomam ar visu Lapsas kungu būtu jāiet atpakaļ uz skolu un jāiemācās, kas ir absurdā inversija. Citāts no M.Zālītes teksta: " Ir tāds literārs paņēmiens kā absurdā inversija. "

Atbildēt

Zaļā zālītē gribās čurāt...

10.11.2021. 18:27

»

Nozēlojamā čekiste

Zālīte visu mūžu ir bijusi kolaboracioniste, čekas ziņotāja, liekule, naudas kāra vecene, nevis cīnītāja par latviešu tautas pastāvēšanu. Ja var sarīmēt rīmes, tas vēl nenorāda uz viņas lojalitāti Latvijai. Vilis Lācis rakstīja daudz iespaidīgāk un profesionālāk un pēctam aizsūtīja tūkstošiem latviešu...


Pie mums zālīšu un zālītes ir daudz par daudz, kā viņas vītināt, ja paveiktos, arī izravēt? Šodienas "nacionālie varoņi" lielākā daļa smaržo pēc miskastes! Taču tautā pielūdzēju netrūkst. Varbūt nemaz tik ļauni nav, kā saka, tautas balss- dieva balss???

Atbildēt

ADO

09.11.2021. 13:54

DIEVS, DOD IKVIENAM SAGLABĀT VESELO SAPRĀTU!

Atbildēt

Opis

09.11.2021. 03:02

"Padariet par modes lietu izteikt savu valsti nicinošus un niecinošus spriedumus publiskajā telpā, jo biežāk, jo labāk. Iesmejiet par valsti, ņirgājieties, ierēciet par to, lai visi redz jūsu jaunos keramikas kroņus."
Tad to 8 gadu laikā nekas nav mainījies? Un ko te slavināt un pacilāt? Laikam Levitāna saldos murgu tekstus....

Atbildēt

->notiek tas, ka

08.11.2021. 10:11

Ja jums tik ļoti interesē Krievija, ka to bieži saistiet ar kritiskiem komentāriem, paskatieties youtube "zabroshennaya rossia". Saita veidotājs saka, ka viņam pārmet negatīvismu, necieņu pret savu valsti. Viņš atbild, ka mīl savu zemi, nekad nekāro braukt no tās projām, bet jāparāda patiesība, kāda tā ir, lai mēģinātu ko uzlabot.
Pie mums tā šķira, kas labi iekārtojusies, negrib dzirdēt neko kritisku, viņus neinteresē citu cilvēku trūkums un nelaimes. Pat tādā mērā, ka viņi spēj organizēt patiesības paudēju vajāšanu.

Atbildēt

Es

08.11.2021. 10:05

»

notiek tas, ka

visiem apspļaudītājiem vajag lietot vienu vienotu niku: KRIEVIJA - IZDEVUSIES VALSTS. Un tad puzle saliekas


Ir cilvēki, kas tā vietā, lai apjēgtu uz vietas notiekošo un atzītu, ka ir lielas problēmas, skatās pāri robežai, jo ar ārēju kairinātāju šīs problēmas var it kā mazināt. Un tas, cilvēku dabas dēļ, notiek abpus žogam.

Ne jau par velti pats pieliki smaidiņu sava ieraksta galā. Tu pats smejies par to, cik viegli ir manipulēt ar kādu tautas daļu ar pastāstiem par Krieviju. Piesmelta līdz malai ir laiva pie Daugavas nevis laiva Baikālā.

Atbildēt

Genocīda dok. saskribelējusi Ieva Barvika Rancāna vadītajā komisijā

08.11.2021. 09:34

»

Noziedzīgās Saeimas kliķes 52 zemiskākās no zemiskākajām radībām,

kuras 4.novembrī paveica cilvēktiesību pārkāpumu pret savu tautu ar “Grozījumiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā (1212/Lp13...


tā ir zināmā asiņainā mankurta Barvika laulene.
Barviks ir Safari šāvēju kluba, Inčukalna zāģētavas zaglis

Atbildēt

Izmisums

08.11.2021. 09:33

Iespējams, ka Zālīte beidzot saprot, kas Latvijā notiek un vēlas lai pati netiktu saistīta ar Latvijas iznīcināšanu. Pilnīgi iespējams, ka sāksies arī citu pie "siles" esošo radošo cilvēku izmisuma kliedzieni.

Atbildēt

Nesapratu.....

08.11.2021. 09:27

Nesapratu par kādu valsti runā autore, laikam dzīvojam dažādās valstīs.....

Atbildēt

Ziniet

08.11.2021. 09:17

»

Tālavas taurētājs

Tādiem kuri cīnās par treknāko kumosu, nav principu, nav morāles un kauna, nav piederības zemei un tautai, tiem nav robežu meliem un nav griesti nežēlībai. Krievu okupētajā Latvijā, kur valdīja 50 gadus uzspiesta piederība pareizajai tautībai, pareizajai valodai un domāšanai un pareizajiem cilvēkiem...


ja interesē vēsture,tajā pamatīgi iedziļinoties,izpēta kaut vai tikai 20.gs. notikumus,kas skāruši Latviju,jābrīnās,ka vispār esam,runājam latviešu valodā un kaut niecīga daļa saglabājuši vērtības,kas nozīmē vairāk par pilnu bļodu.Kaut gan tendence ir šai daļai samazināties.Egoisms,egocentrisms prevalē pāri visam.Katram šķiet,ka ir pārāks,gudrāks,viedāks par visiem.Vēl daļai šķiet,ka tās vērtības uz kurām balstījušās tautu attīstība,novecojušas.Un tā pamazām iestājies haoss.

Atbildēt

auditorija

08.11.2021. 09:01

Jāmēģina par šo autori uzrakstīt arī kaut ko pozitīvu, piemēram, viņai varētu būt arī labas grāmatas. Arī attiecībā uz V. Lāci un A. Kirhenšteinu mēs taču nodalām literāros vai zinātniskos darbus no politiskās darbības un kolaborācijas LPSR augstākajos amatos.

Atbildēt

Laikmeta zīmes

08.11.2021. 08:35

"Kas ir tas dzinulis, lai tā - no tīras sirds un vesela saprāta, sēstos pie datora un uzrakstītu cukursaldus tekstiņus par tiem, kuri pār mums valda? Kāds to paģēr? No tādiem tekstiem ir atkarīga Māras Zālītes tālākā dzīve?
(...)

Ja Māra Zālīte nebūtu uzrakstījusi minēto tekstu, viņas dzīvē nekas - visticamāk - nemainītos.

(...)
Neizlēmība, ideju trūkums, nekonsekvence, stulbu priekšlikumu nekritiska, gļēva pieņemšana - tie ir šo valdību raksturojoši parametri, līdz ar to vairāk vai mazāk tie attiecas arī uz valdības vadītāju. Vai Zālītes kundze šos raksturlielumus izslēdz no Kariņa būtības „konta” kā neesošus? Kā mēdz teikt klasiķi - labs cilvēks nav profesija. Bet varbūt tomēr ieslēgt - kā šodien stilīgi teikt - kritisko domāšanu un paanalizēt pagaidām esošās valdības īpatnās aktivitātes?

Diez vai Māras Zālītes siltās atklāsmes par premjera neatsveramajām īpašībām liks sabiedrībai mainīt viedokli par šīs valdības titāniskajām pūlēm sagraut valsti. Diez vai aizmirsīsies tas, kā tiek iznīcināta mazā un vidējā uzņēmējdarbība, cik „tālredzīgi” ar bezjēdzīgiem, nepanesamiem nodokļiem krīzes laikā tiek apkrauti cilvēki, cik bezatbildīgi ir uzpļekāts nevienam nevajadzīgais vakcīnbirojs.

Drīzāk jau otrādi: sabiedrība to visu atcerēsies. Jo kaut ko tādu aizmirst ir grūti."

Atbildēt

Tālavas taurētājs

08.11.2021. 06:48

»

Skumjais Bruņinieks

Gribu te atvēsināt visiem oligarhu Lemberga , Šķēles un Šlesera faniem galvas, kuri brēc par "valdošo kliķi" un, kuri vienlaicīgi aprej Zālīti...


Tādiem kuri cīnās par treknāko kumosu, nav principu, nav morāles un kauna, nav piederības zemei un tautai, tiem nav robežu meliem un nav griesti nežēlībai. Krievu okupētajā Latvijā, kur valdīja 50 gadus uzspiesta piederība pareizajai tautībai, pareizajai valodai un domāšanai un pareizajiem cilvēkiem, daudzi pie tā pierada un pieņēma to kā vienīgo izdzīvošanas modeli, nododot savus principus un savu tautu. Sevišķi tas attiecināms uz slinkiem, stulbiem un zaglīgajiem, kas nepieslējušies šādam bara modelim, būtu nolemti trūkumam (izdzīvošanai no algas). Bruņinieka pazeizi piesauktais uzbrukums m.zālītei ir kā raibu bezsugas kranču uzklupšana kādam no savējiem, kas piederas pie bara tradīcijām un labi sasaucas ar teicienu - "sitam savējo, lai svešie baidās". Bet kopumā viss notiekošais, pār un ap tādām zālītēm vai ādamsoniem, norāda uz ordas nemainīgo kursu, kad sargsuņi parej parej, bet ordas karavāna iet tālāk uz nekurieni. Viss plūst un mainās, nekas nav mūžīgs, arī lauvas reiz nonāk uz asiņainu dzīru galda un lāčus apēd tārpi. Tikai žēl, ka reiz viedā un spītīgā latviešu tauta, tik ilgi nīkuļo un daudzi degradējas līdzi tumsas laikiem.

Atbildēt

cilveks444

08.11.2021. 00:44

»

Skumjais Bruņinieks

Gribu te atvēsināt visiem oligarhu Lemberga , Šķēles un Šlesera faniem galvas, kuri brēc par "valdošo kliķi" un, kuri vienlaicīgi aprej Zālīti...


Paldies, par kritiku. Manuprāt, vairāk emocionālu, nekā konstruktīvu. Ar interesi izlasīju Jūsu zemāk esošo apjomīgo komentāru. Labi rakstāt, domāju, arī patiesi. Ja pareizi atceros, arī pats esmu veltījis Jums kritiskus vārdus. Tas par JKP lobēšanu laikam bija. Jā, tā man šķita un, visticamāk, domas nemainīšu. Lai gan detaļās to rakstu, par kuru veltīju kritiku, vairs neatceros. Ko vēlos teikt! Jā, uzskatu, ka Šķēle būtu bijis Latvijas Orbans. Un, domāju, man ir pamats tā uzskatīt. Arī tāpēc, ka mans tēvs, kurš nu vairs nav starp dzīvajiem, bija ļoti kaismīgs politikas vērotājs un analītiķis. Viņš īpaši sekoja Šķēlem, viņam šis politiķis bija favorīta lomā. Jā, tā nu tas ir. Un viņš pamatīgi pētīja to visu, kas notika. Protams, cik nu cilvēks, kurš pats nav iekšā politikā, to spēj. Viņš bija liels Latvijas patriots, varbūt neticēsiet, bet PSRS laikā vadoties pēc drudžaini ar roku rakstītas stenogrammas, ko bija pierakstījis tiesas procesa laikā, šķiet, kāds G.Astras radinieks, noformēja un atšifrēja to, ko G.Astra sacīja savā pēdējā vārdā tiesā, lai šo tekstu tālāk nosūtītu Rietumu medijiem. Toreiz to nezināju, un tikai tagad saprotu, cik tas bija bīstami. Lai to apliecinātu, man nav nekādi pierādījumi, jo nezinu cik daudzi par to zināja. Pastāstīju šo, jo ticu, ka varam būt vienā frontes pusē. Pret Lembergu esmu kritisks, tāpat, kā nekūstu no Šļesera, taču pasludināt, ka trīs oligarhi ir vainīgi pie Latvijas nelaimēm, samest viņus vienā čupā, tas nu gan ir stulbi. Tas, kas notiek šobrīd, nevienam oligarham pat sapņos nav rādījies, tāda mega zagšana un mega genocīds pret tautu. Esmu atklāts, jo, domāju, ka ar savu atklātību nevienam kaitēt šobrīd nevaru. Bet varbūt, ja tiešām cilvēki vēlas redzēt Latviju kā brīvu, neatkarīgu un labklājīgu valsti, mums vajadzētu vienam otru vairāk cienīt. Protams, arī kritikai un nosodījuma ir vieta, bet ne zemiskām nelietībām. Lai labs vakars!

Atbildēt

Nozēlojamā čekiste

07.11.2021. 23:38

Zālīte visu mūžu ir bijusi kolaboracioniste, čekas ziņotāja, liekule, naudas kāra vecene, nevis cīnītāja par latviešu tautas pastāvēšanu. Ja var sarīmēt rīmes, tas vēl nenorāda uz viņas lojalitāti Latvijai. Vilis Lācis rakstīja daudz iespaidīgāk un profesionālāk un pēctam aizsūtīja tūkstošiem latviešu nāvē uz Sibīriju. Un kurš viņu piemin tagad, lai gan ir apjomīgi kopotie raksti? Tautas bendi neviens nepieminēs. Tāpat arī Zālītes pretīgo lišķību jebkuras varas gaiteņos un bandīta Kaupēna slavināšanu visi aizmirsīs līdz ar viņas
citām rīmēm tiklīdz šī pļeka atstieps pekas.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

07.11.2021. 23:14

Cilvēks ir vājš, jo nav spējīgs nedarīt slikti, lai gan pats to apzinās. Zālīte, tāpat kā daudzi bijušie šodien, vēl joprojām neapjēdz, ka viņu laiks ir pagājis. Neviens viņus nenosoda par bijušo, tikai nevajag šodien uzbāzties ar savu liekulību un dzimtenes mīlestību. Pārticība ir, pensiju(ne jau minimālo saņemiet), labāk paklusējiet, nediedelējiet cilvēku "mīlestību", negaidiet!

Atbildēt

Vēl viens mazulis

07.11.2021. 22:02

»

Fuksis

Māra precīzi parāda Kremļa vēlmi Latvijā atjaunot PSRS (Krieviju) vecās impērijas robežās- Putina sapnis. Latvijā, diemžēl, ir daudz "noderīgo idiotu" ar latviskiem uzvārdiem un lielākā PSRS ekonomisko bēgļu un viņu pēcnācēju masa Baltijas valstīs, t.i. vājākais posms. Jau 1980.gadā Kremļa gani ārdījās...


kas sevi izklaidē ar domu, ka Krievijas Federācija alkst viņa laicīgās mantas un dvēseles. Lielvalstu spēles nav domātas bērnudārza apspriešanai. Ja lielvalsts pa īstam gribēs politisko šahu izspēlēt ar mazo bandinieku nokaušanu, tas notiks - tiesa, tagad var arī netiešā veidā to veicināt.

Atbildēt

Vispār nteresanti

07.11.2021. 21:58

»

kaķa smiekli

Man viņai tikai pāris jautājumi - vai viņa var apstiprināt, ka tagad Levits *apspīd visus mūsu valsts tumšos stūrus * ? Vai viņai tagad ir kaut mazliet kauns par savu slavas dziesmu Levitam...


Laiki mainās ik pa gadam, bet izvilkts ārā, cik saprotu, ir apputējis raskts. Tā ir dziļa atrautība no realitātes? Varbūt nojausma, ka cīnīties pret tautu kopā ar liberālajiem neliešiem vajadzēs līdz galam? Neliela mistika. Visi meistari kādreiz ir sacerējuši pa odai padomju varai (vai jaunlaiku iznireļiem). Māra Zālīte nu jau trīsreiz. Tā vairs nav nejaušība, tā ir pārliecība un atkarība.

Atbildēt

Marta Krustinsone

07.11.2021. 21:43

»

Māra

Arī es daudz apsveikumus un slavas vārdus Oktobra revolūcijai sacerēju un lepojos


Marta Krustinsone ,latviete kura pedeja redzeja dzivu Leninu,piebalso marai zalitei !

Atbildēt

Nejūt situāciju

07.11.2021. 21:39

»

kaķa smiekli

Man viņai tikai pāris jautājumi - vai viņa var apstiprināt, ka tagad Levits *apspīd visus mūsu valsts tumšos stūrus * ? Vai viņai tagad ir kaut mazliet kauns par savu slavas dziesmu Levitam...


Pēdējais publicētais ( atkārtoti) teksts bija lieks. Vajadzēja klusi sēdēt aizkulisēs līdz vētra norimstas . Pensija taču ir ?

Atbildēt

kaķa smiekli

07.11.2021. 21:20

Man viņai tikai pāris jautājumi - vai viņa var apstiprināt, ka tagad Levits *apspīd visus mūsu valsts tumšos stūrus * ? Vai viņai tagad ir kaut mazliet kauns par savu slavas dziesmu Levitam ?
Nožēlojama, naudaskāra konjunktūriste.
Tagad uzdrošinas ar savu veco paskvilu kaut ko pārmest tiem, kuri vairs nespēj samierināties ar too, kas notiek Latvijā.

Atbildēt

Aijo Beness

07.11.2021. 20:26

»

Benjamiņu namā

visas telpas bija lepnas.Kur tad viņai kāsekretārei bija jāsēž?Uz ielas pie nama vai parkā uz soliņa?Neskaud


Dies pasarg, nekādas skaudības pret noderīgajie muļķiem, kam nav savas tautas. Tādiem karātavas draud jebkādā situācijas risinājumā, kā sacīt расходный материал.

Atbildēt

Benjamiņu namā

07.11.2021. 20:02

»

Māra

Uzspļaut plebejiem. Pati zinu, kas biju un ko darīju kā čekas stučītāja Laima! Sēdeju Benjamiņas mājā, lepnā kabinetā un iepūšiet


visas telpas bija lepnas.Kur tad viņai kāsekretārei bija jāsēž?Uz ielas pie nama vai parkā uz soliņa?Neskaud!

Atbildēt

svens

07.11.2021. 19:57

pretiiga čjekiste, ļoti mantkāriiga, Atmodas laikā sagraabās ziedojumus (lieli no ārzemēm). trekni īpashumi sev, berneļjiem. čekjiste dažus rakstniekus apmeloja (līdz ar zemi").Vecā pakalju
laizziitāja, pretiigi

Atbildēt

Māra

07.11.2021. 19:52

»

Sveiciens Svetkos !

Apsveicu visus progresivas cilveces parstavjus ar Lielas Oktobra socialistiskas Revolucijas 104 gadadienu


Arī es daudz apsveikumus un slavas vārdus Oktobra revolūcijai sacerēju un lepojos.

Atbildēt

Māra

07.11.2021. 19:50

»

ļoti cinījamā M.Zālīte

Nenolaižaties līdz diekusijām ar plebejiem! Nav ko cūkām pērles kaisīt


Uzspļaut plebejiem. Pati zinu, kas biju un ko darīju kā čekas stučītāja Laima! Sēdeju Benjamiņas mājā, lepnā kabinetā un iepūšiet!

Atbildēt

ļoti cinījamā M.Zālīte

07.11.2021. 19:45

Nenolaižaties līdz diekusijām ar plebejiem! Nav ko cūkām pērles kaisīt!

Atbildēt

instrukcija neZālītei

07.11.2021. 19:22

aizver žaunas, beidz piecūkot internetu!

Atbildēt

sekls komentārs

07.11.2021. 19:08

»

at bogdanovs123

Kas tas par seklu un neinteliģentu skricelējumu? Ar šādu pieeju vispār nekāda virzība uz kaut ko labāku nav iespējama. Ja jebkuru kritiku sāk kaunināt kā pretvalstisku, tad jau valdošie var darīt da jebko un viss būs kārtībā... Sviests, nevis inteliģents raksts


Ja nevari atšķirt kritiku no naida,apmelošanas un rupjībām.Kritikas komentāros vispār nav.Ir tikai gānīšanās lielajam kaimiņam par prieku.Par to arī rakstīja Zālīte pirms astoņiem gadiem.Nekas nav mainījies.Ir vēl ļaunāk.

Atbildēt

Noziedzīgās Saeimas kliķes 52 zemiskākās no zemiskākajām radībām,

07.11.2021. 18:53

kuras 4.novembrī paveica cilvēktiesību pārkāpumu pret savu tautu ar “Grozījumiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā (1212/Lp13)”

Atbildīgais referents: Juris Rancāns
Dokumentu sagatavojis: Ieva Barvika

52 viszemiskākās un nicināmākas radības, atbildīgās par genocīdu pret savu tautu:

1. Aldis Adamovičs JV
2. Arvils Ašeradens JV
3. Ainars Bašķis JK
4. Krista Baumane AP
5. Dagmāra Beitnere-Le Galla JK
6. Iveta Benhena-Bēkena kliķes atbalsta
brigāde
7. Aigars Bikše AP
8. Mārtiņš Bondars AP
9. Uldis Budriķis JK
10. Jānis Butāns JK
11. Jānis Cielēns JK
12. Anda Čakša
13. Jānis Dombrava NA
14. Raivis Dzintars NA
15. Ilmārs Dūrītis AP
16. Krišjānis Feldmans JK
17. Aivars Geidāns kliķes atbalsta brigāde
18. Jānis Iesalnieks NA
19. Ilze Indriksone NA
20. Ritvars Jansons NA
21. Andrejs Judins JV
22. Juris Jurašs JK
23. Artuss Kaimiņš
24. Rihards Kols NA
25. Rihards Kozlovskis JV
26. Līva Kreituse JK
27. Janīna Kursīte-Pakule NA
28. Janīna Kursīte kliķes atbalsta brigāde
29. Ainars Latkovskis JV
30. Atis Lejiņš JV
31. Viesturs Liepkalns AP
32. Inese Lībiņa-Egnere JV
33. Eva Mārtuža JK
34. Linda Medne JK
35. Māris Mičerevskis
36. Ināra Mūrniece NA
37. Ivars Puga kliķes atbalsta brigāde
38. Juris Pūce AP
39. Juris Rancāns JK
40. Sandis Riekstiņš JK
41. Dace Rukšāne-Ščipčinska AP
42. Andris Skride AP
43. Edvīns Šnore NA
44. Mārtiņš Šteins AP
45. Edmunds Teirumnieks NA
46. Vita Anda Tērauda AP
47. Inese Voika AP
48. Atis Zakatistovs kliķes atbalsta brigāde
49. Gatis Zamurs AP
50. Evita Zālīte-Grosa JK
51. Reinis Znotiņš JK
52. Normunds Žunna JK

Atbildēt

Sveiciens Svetkos !

07.11.2021. 18:37

Apsveicu visus progresivas cilveces parstavjus ar Lielas Oktobra socialistiskas Revolucijas 104 gadadienu !

Atbildēt

sociāli atstumtais

07.11.2021. 18:27

... bet atvainojiet , - valsts apvērsums - ar čekistu Iv.Godmani dalībā jau notika 1991.gada 21.augustā , kad Augst.Padome ,,pieņēma ,, rezolūciju : - par V A L S T I S K U M U ! Latvijā nav Valsts ! Joprojām ir ... lasiet/domājiet līdzi ! ceļš ,ceļojums ;māja , mājīgums ; ģimene , ģimeniskums ... kur jūs te variet salasīt /ieraudzīt Valsti ? Krāpnieciski viltīga ,, konstrukcija ,, radošās inteliģences ,, ,, gara ,, ? darbs ... tas tas ir ,, jauna valsts ,, ...Eiropas sociālistiskā kolhoza Savienība ar administratīvo pārvaldi Brisselē.

Atbildēt

fuj, kā smird

07.11.2021. 18:20

tā, tā saucamā mZālīte, nAV pat zālīte, bet pamatīga kaka

Atbildēt

Ieteikums

07.11.2021. 18:20

Tiem radošajiem, kuriem ir palikušas kaut kādas sirdsapziņas kripatas ignorēt visus svinīgos pasākumus, kuros piedalās tie, kuri Latviju jau patiesībā ir iznīcinājuši.

Atbildēt

mākslinieks

07.11.2021. 18:01

LMS un LDS labu laiku mēģina saglābt Latvijas radošo potenciālu, bet Jūs un LRS maz redzam, tātad lūdzu paklusējiet kad citi iet uz ambrazūrām.

Atbildēt

expolitiķis

07.11.2021. 17:57

Un ko dsrīt ar personāžiem, kas grauj citu iepriekš sapratīgi uzbūvēto un ne uz ko neklausās?
Zālitei ir vecuma marasms citādi paskaidrot nemāku.

Atbildēt

tentiņš

07.11.2021. 17:50

»

vno

Idiots


visu cieņu paškritikai

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

07.11.2021. 17:34

»

Amnesty International

Brivibu latvijas politieslodzitajiem,Aivaram Lembergam,Janim Adamsonam un inzenierim Jurim Aleksejevam


Kā tad! A vēsturniekam Jurijam Dmitrijrvam, žurnālistam Ivanam Safronovam, poltiķim Aleksejan Navaļnijam tātad brīvību nevajag? Ak pareizi, viņi taču ie ieslodzīti "skrepnajos" cietumos!
Starp citu čekista atvase Jurijs (ne Juris!) Aļeksejevs publiski lepojas ar to ka ir čekista atvase, pilnībā atbalsta baltkrievu režīma represijas pret protestētājiem, un šausmīgi sabēdājies par sev piespriestajiem 14 MĒNEŠIEM ķurķī, bet tai paša laikā Babariko kungam (baltkrievu opozicionārs)piespriestos 14 GADUS ieskata par normāliem.
Kā saka 'dvoinije standarti".

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: