Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sods EUR 1.50 elektrībai

22.01.2016. 12:49

,,,lieliem elektrības patērētājiem, piem 300 kW mēnesī pakalpojuma cena samazināsies pat par EUR 4.76, bet visi sīkie elektrības tērētāji līdz 75 kW mēnesī maksās fiksēto cenu EUR 1.50,,,,,.
,,,vai tas 1.50 ir sods par to, ka trūcīgais cilvēks ekonomē elektrību!! Kur skatās valsts un ekonomijas ministērija. Actung!!, bēgļiem tiks visi labumi, bet kad trūcīgie cilvēki ekonomēs eleketrību, tad sods būs neizbēgams – 1.50 (Viens eiro un 50 centi) ....jāsāk būs svilināt 200 kW mēnesī, lai jau aizrijas sadales tīkli.

Atbildēt

Ū-ū_elektrībai abonēšanas maksa

22.01.2016. 11:15

,,,delfi-raksts: 21. janvārī eiro-Sadales tīkli iesniedza SPRK- regulēšanas komisijai jaunu "Mākslas darbu", tas ir visiem maksāt fiksētu summu EUR 1.50 par to, ka ir pieslēgts elektrotīklam un tērē ļoti maz elektrību vai netērē nemaz!!!!!!!
,,,šausmas, lieliem elektrības patērētājiem, piem 300 kW mēnesī pakalpojuma cena samazināsies pat par EUR 4.76, bet visi sīkie elektrības tērētāji līdz 75 kW mēnesī maksās fiksēto cenu EUR 1.50 vai arī ja neko nepatērēs vai "0" kW patērēs, tad ar 01.04.2016. gadu maksās EUR 1.50 mēnesī ne par ko!!! Vai tad šiem nepietiek, ka par nemaksāšanu atslēdz un par lielu naudu pieslēdz pie tīkla. Kur tad tā otreizējā pieslēguma nauda paliek???

Atbildēt

100 bankas un neviena laukos

22.01.2016. 11:04

,,,viss sākās ar eiropas Savienību ! Likvidēja algu izmaksas caur kasēm un ieviesa 100 ne-LVL bankas ar kartēm un lielām, lielām izmaksām par karšu apsaimniekošanu un norēķiniem veikalos.
,,,,a kas ir laukos, a tas, ka nav nekas!!!! Līdz pilsētai ir dārga biļete un līdz pilsētas spec. ārstiem arī ir dārga biļete.
,,,,a kā lai bērni jeb invalīdi no bērnības vai garīgie invalīdi atver kontu pilsētas bankā un samaksā 5 eiriki par kartes izdošanu!!!
,,,vai tad lauku pašvaldības nav spējīgas uzskaitīt savus invalīdus un braucienus sab.transportā un pieņemt atskaites no pagasta invalīdiem!!! Cik tur tā darba, vien nieka spļāviens un pagastam vismaz radīsies kāda interese par invalīdiem, jo tā bija zudusi līdzko cilvēks pazaudēja darbaspējas, značit pagasts tādus norakstīja kā nederīgus izmantošanai.

Atbildēt

Domātājs

19.01.2016. 19:38

Ideja par elektronisku cilvēku ar braukšanas atvieglojumiem uzskaiti ir apsveicama, bet tās realizācija izskatās samērā murgaina. Interesanti, ka ILNP pēkšņi tik aktīvi iestājas par vienas bankas atbalstu. šie noteikumi, neņemot vērā faktu, ka katram cilvēkam ar invaliditāti būs jāatver konts vienā konkrētā bankā, kā arī šobrīd bez maksas ir tikai konta atvēršana, bet ne uzturēšana. Tātad katram būs jādodas uz vienu konkrētu banku personīgi un jāatver konts. Noteikumos nekas nav teikts, ka pazaudēšanas gadījumā karti atjaunos bez maksas. tiem, kam tiek kompensēta tikai daļēja braukšanas maksa, regulāri vajadzēs uz šo karti pārskaitīt naudu un šīs jau ir maksas pakalpojums. vēl viena problēma, kas būs jāpiedzīvo ir daudzās kartes. piemēram, ja cilvēks dodas no Jelgavas uz Rīgu, viņam nepieciešama 3 kartes: 1. SEB Jelgavā, 2. NORVIK starppilsētu un 3. braukšanas karte Rīgas satiksmes. Valdība nepanākot, ka šajā projektā iesaistās visas lielākās bankas, veicina pārstāv bankas intereses, jo par šo karšu apkalpošanu droši vien valsts maksās daudzus tūkstošus, ja ne miljonus. Rezultātā zaudētāji būs cilvēki, jo nez vai tiks palielināts budžets, kas paredzēts sabiedriskā transporta subsidēšanai.

Atbildēt

Ciunikis

18.01.2016. 13:38

»

Ligita Liepiņa

Īsti godīgi jau nu nav.....piem.1. vai 2.grupas invalīds, dzīvojošs lauku teritorijā, kur autobuss iet ( konkrēti Jaunsāti-Tukums 10.05, bet atpakaļ 14.30, vairāk nav), ratiņkrēslā šajā autobusā nemaz nevar iekļūt, tādēļ, piem., pie ārsta vai pēc produktiem jābrauc ar vieglo automobili, pie tam vismaz...


Jo ātrāk ieviesīs šis kartes, jo labāk. Reālajā dzīvē ir tā, ka tās apliecības puse ir viltotas. invalīdi, kuriem paredzēti pavadoņi pelna naudu uz to, vizinās paši un ņem pavadoni par velti, turp viens, atpakaļ cits. daudziem vispār nevar saprast kādēl pavadonis vajadzīgs, spēcīgi jauni un nekaunīgi cilvēki. Agrāk 1 grupu deva tiem kuri vairs nestaigā, lai dabūtu otro, arī tiešām jābūt smagai slimībai. Kas notiek tagad, vispār nav aprakstāms. It sevišķi daudz invalīdu parādījies starp dzērājiem un citām sabiedrības padibenēm. Ja bušā ir 40 vietas, tad vismaz 10 ja ne vairāk ir invalīdi. Līdz ar to uzskatu, ka jāievieš ir tieši invalīdu vidū ši bezmērķīgā braukāsana turpu šurpu. Būsim godīgi

Atbildēt

ansis

18.01.2016. 13:36

Beigsies arī normāla.attieksme pret trešās grupas invalīdiem,kuriem tikai Rīgā ir pieejams bezmaksas sabiedriskais transports.Arī šajā jomā labējie fašisti ir pielikuši savu spalvaino roku.Represijas pret pensionetiem arodinvalīdiem pieaug.Eiropa vēro un smīn!Cik ilgi?

Atbildēt

Cālis

18.01.2016. 11:09

Sen bija laiks sabiedriskajā transportā ieviest tikai elektroniskus norēķinus

Atbildēt

No Jaunsātiem

17.01.2016. 23:46

»

Ligita Liepiņa

Īsti godīgi jau nu nav.....piem.1. vai 2.grupas invalīds, dzīvojošs lauku teritorijā, kur autobuss iet ( konkrēti Jaunsāti-Tukums 10.05, bet atpakaļ 14.30, vairāk nav), ratiņkrēslā šajā autobusā nemaz nevar iekļūt, tādēļ, piem., pie ārsta vai pēc produktiem jābrauc ar vieglo automobili, pie tam vismaz...


No Jaunsātiem uz Tukumu var aizbraukt trīs reizes dienā - 7.10, 10.00, 16.05. Atpakaļ arī trīs reizes - 7.45, 14.25, 17.20. Kursē 40vietīgs autobuss, tā ka var iekļūt arī ar ratiņkrēslu. Nav smuki melot un maldināt sabiedrību.

Atbildēt

w

17.01.2016. 20:29

..tās kartes būs jāizsniedz arī prihvatizēto&pašvaldību autobusu parku īpašniekiem&direktoriem, kaut vai šoferiem lai varētu turpināt apkāst valsti....

Atbildēt

Ligita Liepiņa

17.01.2016. 01:57

Īsti godīgi jau nu nav.....piem.1. vai 2.grupas invalīds, dzīvojošs lauku teritorijā, kur autobuss iet ( konkrēti Jaunsāti-Tukums 10.05, bet atpakaļ 14.30, vairāk nav), ratiņkrēslā šajā autobusā nemaz nevar iekļūt, tādēļ, piem., pie ārsta vai pēc produktiem jābrauc ar vieglo automobili, pie tam vismaz pikapu. Valsts maksā pabalstu apm. 13 eiro mēnesī ( jau gadus 15 nav pārskatīta šī saucamā degvielas nauda), bet degvielas cena ir pieaigusi vismaz 100%. Kādēļ vieni vat braukt par velti katru dienu vairākas reizes dienā, bet citi varbūt tikai reizi vai divas izkustēties no mājas, nerunājot, ka varētu kādu apciemot....kādas invalīdiem vecuma oensijas, es domāju nav vērts pieminēt....

Atbildēt

Lauku pāķis

16.01.2016. 21:16

Bankām peļņa sarūk-kāpēc gan nenoplēst kkādu papildu euriķi no dzīves pabērniem? Nauda jau nesmird...Latvijā it īpaši....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: