Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

olu investīcijas

28.10.2018. 09:05

Volfs kopā ar zaļzemnieku Brigmani Pūrē zemes sagrābušies, pašam Pūrē arī medību klubs pieder, Kandavā arī ielīdis, skaitās kādā tur zivsaimniecības padomē, Eiropas naudas apgūst, Tukumā mežinieku kooperatoru šefs skaitās, arī lai pie naudām tiktu, pašvaldību savienībā vecs kadrs, tie arī šo iebīdījuši priekš naudas sadales savējiem medību fonda padomē. Par miljonāru kļūst pašvaldības darbā

Atbildēt

Mjā

27.10.2018. 11:33

gribēja to izgrūst cauri par katru cenu pirms tiek sastādīta jaunā valdība. Izmaiņas iespējamas dramatiskas, sāksies reģionālā reforma, beigas Latvijas Pašvaldību savienības kliķei, Volfam līdz ar to, u.c.

Atbildēt

nevajag katru noziegumu saukt par naudas atmazgāšanu

27.10.2018. 10:41

»

Pret

Kārtējā naudas atmazgāšana


Šeit ir mērķis par sviestmaizi iegūt vērtīgus zemes gabalus. Ne jau velti Valkas mērs tā centās.

Atbildēt

te sākas ANGAŽĒTO uzbrukums

27.10.2018. 01:20

»

Liepiņam

Kā var sākotnējā IVN publiskā apspriešana "neiziet cauri"? Autoram, kas aploksni saņem Iecavā un Alūksnē, ir sajēga, par ko raksta


Atraduši MILZĪGU caurumu Latvijas likumdošanas lupatdeķī un nu, kā šakāļi, griež visiem zobus pretī !!!

Visi sekojošie "attaisnojošie" komentāri - blefs !!!
.

Atbildēt

atbildību no šiem

27.10.2018. 00:25

Šie ir tie piekukuļotie deputāti: Ēriks Lukmans, Aivars Volfs, Arvīds Driķis, Jānis Eisaks, Sergejs Kovaļovs, Dace Lebeda, Ludmila Reimate, Modris Liepiņš, Normunds Rečs, Artis Jomerts, kuri balsojot PAR šo afēru.

Atbildēt

getliņu deputāta soma

26.10.2018. 23:44

daudzi pavaldiibu vadiitaaji varbuut ir forshi cilveeki, bet tomeer nedaudz naivi prieksh sava amata.... un ja tam vistu koncernam vajag zemi tad lai peerk par tirgus cenu... jeb iedodiet nomaa ar iespeeju izpirkt, kad vistu komplekss buus palaists un 150 darba vietas radiitas... savaadaak izskataataas ka uz tukumu buus peec stulbuma jaabrauc.

Atbildēt

Aldis

26.10.2018. 22:42

Bet nevar nepiekrist, ka izskatās tas viss bišķi dīvaini un uzņēmējs nesteidz kliedēt neskaidrības. Tas arī ļau visu dzimumu rakstniekiem izpaust savus konspirologu talantus.

Atbildēt

Tukumnieks

26.10.2018. 20:23

Šī raksta rakstniekam, sava mūža garumā, laikam, nav izdevies izdot nevienu labu grāmatu. Tagad cenšās sevi realizēt īsākos rakstos, kas balstīti uz viņa reāliem fantāzijas pamatiem.

Atbildēt

Karlis

26.10.2018. 18:12

Ļaudis, kāda čaulas kompānija, lursoft.lv par papildus samaksu var redzēt reālos labuma guvējus un īpašniekus, kas ir Ovostar īpašnieki. Es apbrīnoju cik viegli nonāk publiskajā vidē šādi muļķīgi , tukši raksti, lai mēģinātu sabiedrībai nest šīs pašas industrijas ražotāju (olu ražotāju) bailes no reāla konkurenta, nopietna ražotāja. Šādā veidā šie cilvēki no mums zināmiem citiem olu ražošanas uzņēmumiem domā tikai par savām privātajām interesēm, nevis par sabiedrību, par valsts eksporta veicināšanu, jaunu darba vietu radīšanu un iespēja iznest Latvijas vārdu vēl plašāk pasaulē. Skumji! Skatamies uz reāliem faktiem nevis šiem savārstījumiem!

Atbildēt

c'est exact

26.10.2018. 15:03

»

Kaut kur lasīts

Dikti jau izskatās, ka šis "aizstāvis" ir viens no šī aizdomīgā darījuma labuma guvējiem. Zaurē vai visos medijos


tieši tā, jo Letlandija zemīte maza, cits citam radiņš vai "koriš"Kā kāds uzdrošinās kaut ko iebilst, tā tūlīt korītis ir pretim.....

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

26.10.2018. 10:31

»

Lauķis

Kaut kas neiespējams! Vai tiešām Valsts varai nav nekādu iespēju noskaidrot, kas īsti slēpjas aiz tā investora, un kāpēc visur pašvaldības iet tā pavadā...


Te nevajag ministrijas, bet mazliet smadzenes. Viss info par uzņēmumu ir pieejams lursoftā un mātes uzņēmuma, kas ir publiska akciju sabiedrība, mājas lapā un gada pārskatā. Skribenti vien zina, kā kaukt. Nevienam vēl nekas nav atņemts, bet jau brēc kā nelabi. Jautājums, cik tie lielie bļāvēji paši ir radījuši darba vietas un cik ir piesaistījuši investīcijas savām pašvaldībām. Tas skats, kas pavērsies, visdrīzāk būs ļoti nožēlojams. Vai ne, Roze, Zvaigzneskaln, Reča un citi?

Atbildēt

Lauķis

26.10.2018. 10:14

Kaut kas neiespējams! Vai tiešām Valsts varai nav nekādu iespēju noskaidrot, kas īsti slēpjas aiz tā investora, un kāpēc visur pašvaldības iet tā pavadā?
Lērums ministriju, lērums pašvaldību darboņu, vēl jau DP, un citi, bet jēgas nekādas.
Shēmotāji dara ko grib - neviens neko nevar. Kaut kāds vispārējs debīlisms iestājies, vai?

Atbildēt

Liepiņam

26.10.2018. 09:53

Kā var sākotnējā IVN publiskā apspriešana "neiziet cauri"? Autoram, kas aploksni saņem Iecavā un Alūksnē, ir sajēga, par ko raksta?

Atbildēt

Plāns Bē

26.10.2018. 09:46

Liepiņa kungs varētu arī noskaidrot, ka Gallusman rūpnīcu plāno celt arī Inčukalnā.

Atbildēt

Pret

26.10.2018. 09:45

Kārtējā naudas atmazgāšana !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: