Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Talsi

02.10.2018. 15:05

JKP valdes locekle Inga Gluzda,kandidēs Kurzemē,arī ļoti bieži redzēta ar šo tipiņu papīrus rakstam! Abi kbūs izcili deputāti,jo Gluzda jau Talsos labumus saņēmusies!

Atbildēt

Anti-komunists

02.10.2018. 12:13

»

Par apmeloto JKP - 2.saraksts

Vai tu skatījies šodien LNT diskusiju. Jānis Bordāns skaidri pateica, ka būs tiesas process par šādu apvainojumu, jo tas ir apmelojuims, ka JKP uzņēmumu pieķer iepirkumu blēdībās. Ko viņi var iepirkt, ja strādājošo zemnieku saimn iecībā ir tikai 8 cilvēki un nav nekāda firma, kas var kaut ko tādu sadarīt...


Kas grib jaunos komunistus, lai balso par JKP, kas grib šeit redzēt pie varas - prātā sajukušus cilvēkus, kas pat neslēpj savas saknes ar Maskavu, uz priekšu par JKP,bet tie, kam rūp latviskā Latvija, paši izdarīs izvēli un tas noteikti nebūs kremlistu JKP.

Atbildēt

Zinaīda

02.10.2018. 12:02

Juris Jurašs ar Jūru Strīķi personīgi piesedza naudas atmazgātāju Vladimiru Vinku 2009/2010, uztaisot viņu par savu aģentu, pēc tam sarunāja ar VID, lai skandalozo krimināllietu noliek plauktā. Valsts cieta zaudējumus miljonos, bet kremlisti JKP ex knabisti, guva personiskos labumus.
Laiks visu parāda, arī rūpīgi slēptus noslēpumus.

Atbildēt

beidzot

02.10.2018. 09:22

»

Valdis

Nu tad beidzot!!!! Kā vēl līdz šim brīdim neviens nebij par mūsdienu Ostapu Benderu- Sandi Riekstiņu un viņa kļūšanu par deputātu cēlis trauksmi. Vispārzināms krāpnieks un naudas atmazgātājs pēkšņi kažoku uz otru pusi pagriezis. Vai tiešām Sandim nav bail, ka izpeldot kaut niecīgai daļai viņa blēdību...


JKP IR ARĪ VĒL KĀDS"VECAIS VĒZIS"kas ilgus gadus nespēja savest kārtību pašvaldībā un nespēja neko izkontrolēt tur kur tas bija nepieciešams un tagad redz spēšot Valsti savest it kā kārtībā.Kādas blēņas!!!!!

Atbildēt

Dīvaini,

02.10.2018. 08:09

»

cilveks444

Jurašs un Potapova ir politiskās prostitūtas, kas jau KNAB laikos pildīja "Vienotības" politisko pasūtījumu. Piesedzot vajadzīgos, uz izspiegojot citus, brīžiem pilnīgi bez pamata. Nav pieļaujams, ka Latvijas drošības dienesti darbotos nevis Latvijas valsts interesēs, bet politiķu labā. Ne velti JKP...


vai tik Latvijā nav komunisti no atjaunotās PSRS? PSRS ir atjaunota nesen, pilns you tube ar šiem jaunās- atjaunotās PSRS materiāliem. Vai tik cionisti nav nolēmuši atjaunot PSRS, ASV un NATO atsakoties no 5. panta par aizsardzību? Tramps kā prezidents ir apaļa nulle, jo ASV budžetam naudu un mērķus piešķir citi. Cionisti un žīdi no B' nai B' rith, kuru politika ir cilvēces un ekoloģijas labā labā jāiznīcina cik iespējams vairāk tautu un cilvēku. 3. PK ir pie durvīm.

Atbildēt

cilveks444

02.10.2018. 02:49

Jurašs un Potapova ir politiskās prostitūtas, kas jau KNAB laikos pildīja "Vienotības" politisko pasūtījumu. Piesedzot vajadzīgos, uz izspiegojot citus, brīžiem pilnīgi bez pamata. Nav pieļaujams, ka Latvijas drošības dienesti darbotos nevis Latvijas valsts interesēs, bet politiķu labā. Ne velti JKP vēlas apvienot tos visus vienuviet, lai kontrole būtu pilnīga, lai varētu caur Latvijas drošības dienestiem ietekmēt Latvijas politiku.
...
Pēc ziņām Latvijas medijos, ir tapis zināms, ka korupcijas "apkarotājs" Jurašs, visticamāk, ignorēja uzņēmēju sūdzības, ka Latvijā uzdarbojas maksātnespējas administratoru mafija, kas aptīra valsti un tiek piesegta no NA un "Vienotības". Jo, redz, jādomā, šim bija jāpiesedz "Vienotības" mafija. Tāpat ir informācija, ka tā pati Potapova, kuras identitāte joprojām ir miglā tīta, savulaik negribēja, lai KNAB dibina reģionālo nodaļu Latgalē. Zinātāji spriež, ka tad šī nevarētu piesegt savējos.
...
Tāpat šie abi "oligarhu" lietā daudzus steidzamības kārtā izņemtos pierādījumus nolika malā. Pat uz daudziem mēnešiem. Kas liecina, jādomā, ka Jurašs un Potapova zināja, ka tur nekā nav, jo tā bija politiska lieta. Varbūt ekonomiskās spiegošanas lieta. Savukārt lietu par Rimšēviču šie nolika malā, jo šis ir savējais. Rimšēviču, pēc Bankas Baltija kraha, jau "Latvijas ceļa" laikā piesedza zināmi spēki. Kuri, liekas, nebūt nav lojāli Latvijai. Un Bordāns ir "Latvijas ceļa" darbonis un dibinātājs.
...
"Jaunais laiks" (vēlāk "Vienotība") un Repše jau reiz nāca ar auriem, ka ir pret korupciju, bet ātri vien paši sasmērējās tā, kā maz neliekas. Kampara tumboča ir slavena pa visu Latviju, tāpat Rēzeknes gaļas kombināta burtnīciņas. Tas pats Repše Potapovu iefektēja KNAB. Repše, būdams LB prezidents, kopā ar Rimšēviču, pievēra acis uz Bankas Baltija rebēm. Savukārt Rimšēviču toreiz no atlaišanas glāba "Latvijas ceļam" pietuvinātas personas.
...
Kā jau tika minēts, tad "Latvijas ceļa" biedru un dibinātāju rindās ir bijis Bordāns. Tāpat disidents Rožkalns minēja, ka "Latvijas ceļu" konsultēja čekists Straumanis. Kurš tāpat bija arī DP augstā amatā. Potapova arī bija DP rindās. Kur dzenāja cilvēku, kas bija nolēmis apmeklēt leģionāru piemiņas pasākumu. Tagad Rimšēvičs, jādomā, ir iekritis. Un tagad izrādās, ka Jurašs un Potapova viņa lietu bija nolikuši malā. Tātad Rimšēvičs bija savējais, no tiem, kurus piesedz "Vienotības" darboņi.
...
Potapova, kuras identitāte, kā jau minēts, tiek slēpta, ir sirdsdraudzene Viņķelei, kas daudz ko izsaka. Viņķeļu klans darbojas liberastu apvienībā "Par". Kopā ar "Attīstībai". Atkal Repše uzpeld. Turklāt par Viņķeļiem klīst runas, ka šiem čeka nav sveša. Viss sabīdās kopā. Ne velti JKP dēvē par jaunajiem komunistiem. "Latvijas ceļā" jau arī bija reformkomunisti, kas kopā ar PBLA uzsāka Latvijas prihvatizācijas kampaņu. Ja kāds vēlas, lai Latviju turpinātu bendēt, kā tas notika "LC" un "Vienotības" laikā, tad JKP sekta ir īstā izvēle - Latvijas ienaidniekiem.

Atbildēt

Mēs noteikti neiesim uz vēlēšanām

02.10.2018. 02:32

»

Par apmeloto JKP - 2.saraksts

Vai tu skatījies šodien LNT diskusiju. Jānis Bordāns skaidri pateica, ka būs tiesas process par šādu apvainojumu, jo tas ir apmelojuims, ka JKP uzņēmumu pieķer iepirkumu blēdībās. Ko viņi var iepirkt, ja strādājošo zemnieku saimn iecībā ir tikai 8 cilvēki un nav nekāda firma, kas var kaut ko tādu sadarīt...


You tube Kaimiņš ierakstos redzams no Saeimas tribīnes uzbrūkam visām partijām, āksts, apvaino partijas cilvēku aizbraukšanā, pats baidās aizbraukt un bļauj, lai viņu atkal ievēl.. jo tāpat nav ideju, kā apturēt aizbraukšanu.

Tāpat nav ideju nevienam. Pilnīgi nevienam. Visas partijas ir parazīti, kuri taisa rebes un zog, mēģina iekļūt Saeimā.

Saeimas, Saeimas prezidija uzdevums ir vadīties pēc cionistu izdalītas tiem rokasgrāmatas Gudro stratēģija un taktika, pašiem Saeimas deputātiem un prezidijam dzenot tautu izmisumā un nabadzībā. Pasaules oligarhu sistēma, pie kuras kopā ar Rokfelleriem, Rotšildiem, B' nai B' rith, Sorosa pieder arī 3A - Lembergs utt., noteic valsts attīstību, tostarp eiroparlamentāriešiem saņemot neadekvātas algas, lai EK birojs ar židieti Innu Šteinbuku atzītu Parex un oik radītos zaudējumus par likumīgiem. Būs jauni oik un parexi. JKP Bordāns ir cionists kopš Kluba 21 un Latvijas ceļa laikiem. Tagad DP ar saviem operatīvajiem darbiniekiem Jurašu un Strīķi veido jaunu partiju, kam jāved vilšanās visa tauta, jo nevienai partijai nav plāna, kā dzēst valsts parādu, kā reāli apturēt cilvēku aizbraukšanu. Viss ir meli.

Neatbalsti un nepiedalies šajos vēlēšanu melu murgos. Sāc domāt pats ar savu galvu!

Atbildēt

Būšot arī tiesa pret KP

02.10.2018. 01:19

»

Pēteris

Izcils koments


TV raidījumā JKP - Jānis Bordāns, Saraksts Nr.2, visai Latvijai paziņoja, ka būs tiresa kā pret apmelotāju, tā pret Konkurences Padomi (KP).

Tas jau nopietrni - bīstams konkurents JKP, jāmauc viršu no visām pus\ēm, jo pasludina taisnīgu va;dību, proti, visiem, visur, naudas kārsējiem būs ghrūti laiki, jāpasludina par ienaidnieku Nr 1.

Atbildēt

Nu, lūk draugi ar Artusu Kaimiņu

02.10.2018. 01:14

»

Skumjais Bruņinieks

Man tagad būtu jākliedz.."..cik Tev, Lapsa, samaksāja, ka Tu tādas samazgas lej uz JKP...


Viņi var izveidot valdību - ne velti brīdina par bīstamību.

Būs tad jums lembergs, būs divvalodība, būs krievu segergācijas skolas, būs NaATO un ES!?

Lasi:

Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu.

Un šajā citātā adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.Vēstule no ārzemju latviešu biedrības.

Atbildēt

Par apmeloto JKP - 2.saraksts

02.10.2018. 01:07

»

Pēteris

Aizej, pakaries KPV LV taksi


Vai tu skatījies šodien LNT diskusiju. Jānis Bordāns skaidri pateica, ka būs tiesas process par šādu apvainojumu, jo tas ir apmelojuims, ka JKP uzņēmumu pieķer iepirkumu blēdībās. Ko viņi var iepirkt, ja strādājošo zemnieku saimn iecībā ir tikai 8 cilvēki un nav nekāda firma, kas var kaut ko tādu sadarīt, maksāt milzīgas summas korupcijai vai tml. (atstāsts)

VISTICAMĀK, ka raksts ir melu kampaņa, jo JKP ikr "bīstams" konkurents TB/LNNK.NA, ZZS un citām partijām. Kur esmu runājis, kā viens visi atsaucās, ka balsos pat JKP.

Es vēl neesmu izlēmusi, par ko balsošu, bet mēs noteikti iesim uz VĒLĒŠANĀM.

Atbildēt

FB

02.10.2018. 00:05

Viņa atbilde iekš FaceBook: https://www.facebook.com/100002116433064/posts/1908927462521116/

Atbildēt

Ha

01.10.2018. 21:44

Kur var būt tik neprātīgi, lai sūtītu nopietnus e-pastus no inbox adresēm?

Atbildēt

Valdis

01.10.2018. 21:21

Nu tad beidzot!!!! Kā vēl līdz šim brīdim neviens nebij par mūsdienu Ostapu Benderu- Sandi Riekstiņu un viņa kļūšanu par deputātu cēlis trauksmi. Vispārzināms krāpnieks un naudas atmazgātājs pēkšņi kažoku uz otru pusi pagriezis. Vai tiešām Sandim nav bail, ka izpeldot kaut niecīgai daļai viņa blēdību, ziepes varētu būt pamatīgas?

Atbildēt

Pēteris

01.10.2018. 20:01

»

Kad, tu idiot, izgaisīsi,

tu, sūda Bordāndiršlaizi


Aizej, pakaries KPV LV taksi!

Atbildēt

Da beidziet

01.10.2018. 19:56

ar šo tiek pierādīts, ka ir kvalificējies deputāta amatam. Savējais!
Saeimā būs kā zivs ūdenī!
Balsojiet!

Atbildēt

mitjka

01.10.2018. 19:09

kāpēc visi ir aizmirsuši :) burtnikeu zirgaudzētvas attīstibu :) nu kaut viens mēdiju pārstāvis parakatos tālajos notikumus :) nu ne viens :) tie pat nav bļauri tie pat nav tie mazie sunīši kuri nespje uzlekt augstāk par :)
mācaties vēsturi ! jauni mediju censoņi :)

Atbildēt

tik tiešām

01.10.2018. 19:05

»

Vigo

Strīķes partija izrādās valsts un struktūrfondu izzadzēji


Ko var dirst mēslu vabole !?

Atbildēt

Ny gan

01.10.2018. 18:59

Anonīmu kļauzu mēslu bedre, kur interesentiem iestrēbt kādu stiprinošu malku pašapziņas celšanai un lapsas peļņas vieta.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

01.10.2018. 18:50

Man tagad būtu jākliedz.."..cik Tev, Lapsa, samaksāja, ka Tu tādas samazgas lej uz JKP!
Bet es tā nedaru..jo tas viss pieder pie lietas. Ar to Pietiek.com ir arī labs, ka tas bliež pa visiem.
Ieej IRā, tur bliež pa visiem, izņemot par savējo Vienotību(oij, piedodiet..Jauno Vienotību) . Tur tagad(JV) visi vecie vēži ir "baltas lapas"..Visus sū...us, vienvārdsakot, sataisīja tā rižā maita...a mēs, pārējie, esam nevainīgi.
Paprasiet kādam "neatkarīgā" IR žurnālistam..kāpēc Dombrovskim bija jāgāž bezoligarhu valdība un jāsauc tautas padzītais Lembergs valdībā..? Visi izliksies, ka nav mājās..
Vai atkal pavaicājiet kādam IR pētnieciskās žurnālistikas pārstāvim, kā tur ir ar to kredītportfelīti Nr3, kurā "valsts vīrs" Dombrovskis noslēpa savus parādus valsts bankai. Vai nodokļu maksātājiem ir tiesības zināt, kas vēl atrodās tajā portfelītī..uz kādiem noteikumiem ..utt?
Tas esot komercnoslēpums..atbild promaskaviskā Rietum Banka..un godīgos IRiešus tas apmierina. IRa žurnālists Ozoliņš, kas pretendē uz analītiķa statusu, var stundām ilgi lamāt Šķēli un pierādīt, kā oligarhs nozadzis valsti..bet, kad viņam pavaicā, kāpēc Šķēles sulainis Liepnieks regulāri gāja uz Dienas redakciju un ," uzlicis kājas uz galda", diktēja, ko Ēlertei un Ozoliņam rakstīt, tad iestājas klusums.
Tāda paša aina ir NRA..tur par visiem var runāt visu..tikai lūdzu - par ļoti smagos kriminālnoziegumos apsūdzēto ne viena slikta vārda. Nē..ZZS var kritizēt, bet arī saprāta robežās.
Pavaicājiet kādam no Lemberga NRA kraņčiem - žurnalistiem..kā var būt tāda sagadīšanās, ka viņu saimnieka krimināllietā visi galvenie liecinieki, kas liecina (atvainojiet..nu jau jāsaka - liecināja) pret Lembergu, pēkšņi nomira ar sirds nepietiekamību..? Vai ...kā tas varēja notikt, ka Lemberga labākais draugs arī pēkšņi nomira(sirds laikam) un atstāja..KĀDA VEIKSME..miljonu, kā novēlējumu..???
Ko tur par NRA..pat visā Latvijā par neoficālo valsts krusttēvu nav pieņemts runāt sliktu. Nu draudzīgi var pavilkt uz zoba, jo mēs zinām, ka smagos noziegumos apsūdzētajam patīk humors. Ceplis arī teica saviem nopirktajiem deputātiem - "..kritizējiet mani, kungi, bet ar mēru..".
Pateikt Lembergam.."Aivar, kad Tu sēdēsi..?" - var tikai Kaimiņš, jo viņš ir nepieskaitāms un, kā zinām no vēstures, senos laikos karaļgalmos āksts varēja atļauties karalim teikt viskautko.
Liekulība ir viena pretīga lieta un ar to man arī Pietiek.com pievelk, ka šeit liekulības nav gandrīz nemaz..
Katrs te ganās pa portālu un meklē kaut ko graujošu par saviem konkurentiem, bet, kad redz ko nepatīkamu par savējiem, tad aizspiež degunu un piežmiedz acis.
Arī Jūsu padevīgais kalps Skumjais Bruņinieks.
ps
Tikai vienu gan es gribu pateikt apmātajiem KPVlv atbalstītājiem ..
Viena lieta, kad redzi kaut ko tādu par savu partiju, kā šaja rakstā(kaut te arī viss vēl nav skaidrs un jāuzklausa otra puse), bet pavisam cita lieta, kad video skaidri vari sadzirdēt, kā KPVLV līderi dala melno piķi, tirgo amatus..
kad redzi, ko dara tavas partijas līderis uzņemtajos video..kā pļēguro ar devīzi..."vai Tu zini, kas es esmu..?"
Es skaidri pateikšu..ja es kaut ko tādu dokumentālu redzētu par JKP līderiem, tad momentāli atsacītos no tādas partijas.
Redzēt visus Kaimiņa sū..us, redzēt pierādījumus video un vēl joprojām atbalstīt KPVlv...
NOZĪMĒ NECIENĪT SEVI.
Dzirdēt par sevi sakām.."dzīvnieks"..kam tikai ´šņabis un kotlete" galvenais un tomēr balsot par viņiem, nozīmē, ka
NEKO LABĀKU NEESIET PELNĪJUŠI!


Atbildēt

Maija

01.10.2018. 18:34

Ir gan sevišķi čakla un uzcītīga tā KP, tieši tagad, nedēļā pirms Saeimas vēlēšanām pieņemot savu lēmumu pret mazo uzņēmēju par strīdīgu 2017.g notikumu. Visi masu mēdiji to moteikti pieminēs.

Atbildēt

fotmula

01.10.2018. 18:18

Tie konzervu blēdīgie āksti jau sāk smīdināt elektorātu ! Dūrašam atbilstoši sava blēža intelektam ir jauks arguments savas poģēlņicas aizstāvībai- " Nu,cik var malt vienu un to pašu! Nu,kas tad nezin,ka Aņka ir Krievijas iesūtīta spiedze !!! Nu, un tad,ka es ar Sviķeni piesedzām valdošās mafijas noziegumus ? Jums žēl,ka mums arī tiek savs labums no tā ? " .

Atbildēt

Delfi

01.10.2018. 17:37

»

Antra

Varam derēt, ka Panorāma, TV3, Delfi un paši JKPisti to ignorēs, jo viņi drīkst zagt


Skaidrs, visi atrādīs Rīgas satiksmi, bet šitos zagļus nē.

Atbildēt

Vigo

01.10.2018. 17:36

Strīķes partija izrādās valsts un struktūrfondu izzadzēji

Atbildēt

Jautrais

01.10.2018. 17:34

...kker zagli, kviec passi zaglli...balsojie par ssamjiem...un paliksiet ar pliku pakllu...

Atbildēt

Dace

01.10.2018. 17:24

»

Janka

Jums nav apnicis murgus stumt. Uzņēmums meğināja izdzivot un ta notiek visur. Šinī gadijuma jau visu nosaka pasutītājs ja gribi noturties nìšā pielagojies. Esiet reāli pirms kauko komentējat


Janka, slims esi? Paskat ko tā partija deklamē un ko Tu raksti! Tas ir tas pats kas - politikā visi zog, ja gribi noturēties, arī jāņem. Ja viņu partija ir ar dubultmorāli, tad nav tādi JKP kretīni vajadzīgi, balsosim par Gobzemu un KPV.LV.

Atbildēt

Janka

01.10.2018. 17:16

Jums nav apnicis murgus stumt. Uzņēmums meğināja izdzivot un ta notiek visur. Šinī gadijuma jau visu nosaka pasutītājs ja gribi noturties nìšā pielagojies. Esiet reāli pirms kauko komentējat.

Atbildēt

kaimiņonka

01.10.2018. 16:54

JKP ieguva vairākumu Ķekavas novadā un nosacīti nokļuva tur pie varas. Lai pārliecinātos, kā viņi varētu vadīt valsti, var paskatīties uz šo pašvaldību, jo tie ir reāli, praktiski darbi un rīcība, nevis tukša bļaustīšanā. Iesaku painteresēties, kāpēc JKP vietējais saraksta līderis un domes priekšsēdētāja vairs nav partijā. Vai valsts mērogā nevarētu būt kas līdzīgs?

Atbildēt

SAB

01.10.2018. 16:45

»

Gopems

Strīķe teiks, ka tas ir politisks pasūtījums, oligarhu izrēķināšanās un nekompetence valstiskā līmenī


Strīķe neko neteiks, jo viņai neviens neprasīs. Mediji ir korumpēti un zombēti par labu zagļiem no JKP

Atbildēt

Gopems

01.10.2018. 16:22

»

Law

Diez vai Strīķei ar to kāda saistība. Interesanti būs tas, vai tagad Strīķe teiks, ka tas ir OK, ka viens no JKP spices ir izgaismots kā blēdis


Strīķe teiks, ka tas ir politisks pasūtījums, oligarhu izrēķināšanās un nekompetence valstiskā līmenī ::))

Atbildēt

Knab

01.10.2018. 16:09

Visus Strīķes un Juraša komandas zagļus atmaskos? Domāju, ka nē, jo Strautmane piesedz medijus un tie klausa.

Atbildēt

Ivo

01.10.2018. 15:57

Gribu dzirdēt publisku izstāšanos no partijas vai arī Bordāns un Strīķe ir tādi paši zaglēni. Visi Limbaži šodien jau runā.

Atbildēt

Tv

01.10.2018. 15:15

»

Drons

Lūdzu vakarā tv ziņās, cik tas Strīķes/Bordāna draugs ir nozadzis


Nebūs nebūs TV, viss tiks piesegts

Atbildēt

Godīgas personas tāpat nenokļūs

01.10.2018. 14:53

Saeimā, jo nespētu realizēt jau 6. Saeimai izdalītās cionistu rokasgrāmatas Saeimas deputātiem Gudro stratēģija un taktika. Vēlēšanu žīdu naktī Cimdaram grūts uzdevums - falsificēt saskaņā ar valsts noslēpumu vēlēšanu rezultātus, lai Darimā nonāktu jau iepriekš konkretizētas 100 personas - Saeimas deputāti. Saeimā nedrīkst iekļūt nevadāmas un neprognozējamas personas. Tādas personas, kuras nevarētu savaldīt pašas partijas un koalīcija.

Atbildēt

Drons

01.10.2018. 14:37

Lūdzu vakarā tv ziņās, cik tas Strīķes/Bordāna draugs ir nozadzis?

Atbildēt

!

01.10.2018. 14:32

Ābols no zirga tālu nekrīt, Vienotības blēžu klons JKP arī!

Atbildēt

Dolārs

01.10.2018. 14:23

»

Riekstiņš

Ir goda vīrs! Ašeradens viņu ienīst, tāpēc arī rosina lietas


Varēs zagt kopā ar Annu Potapovu un krietni vairāk.

Atbildēt

Law

01.10.2018. 14:14

»

Tautas kontrole

Strīķe piesegusi afēru un valsts/ES naudas izzagšanu


Diez vai Strīķei ar to kāda saistība. Interesanti būs tas, vai tagad Strīķe teiks, ka tas ir OK, ka viens no JKP spices ir izgaismots kā blēdis.

Atbildēt

Riekstiņš

01.10.2018. 14:11

Ir goda vīrs! Ašeradens viņu ienīst, tāpēc arī rosina lietas!

Atbildēt

Tautas kontrole

01.10.2018. 14:10

Strīķe piesegusi afēru un valsts/ES naudas izzagšanu?

Atbildēt

Antra

01.10.2018. 14:09

Varam derēt, ka Panorāma, TV3, Delfi un paši JKPisti to ignorēs, jo viņi drīkst zagt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: