Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautrais...

21.06.2022. 16:24

Karš viennozīmīgi ir slikti. Jebkurš karš ir slikts. Jebkāds atbalsts karam ir ļaunums un nav atbalstāms.
Sankcijas ir pēdējās desmitgadēs arvien plašāk izmantots ārējās un drošības politikas instruments, kas ļauj reaģēt uz starptautisko tiesību normu pārkāpumiem un drošības izaicinājumiem, nepielietojot militāru spēku. Tie ir ierobežojoši pasākumi pret valsti, fiziskām vai juridiskām personām vai citiem identificējamiem nevalstiskiem subjektiem, piemēram, teroristiskām organizācijām. Sankcijas galvenokārt tiek noteiktas, lai piespiestu mainīt sankcionētās puses, kas pārkāpj starptautisko tiesību normas, uzvedību. Sankciju mērķis nav sodīt, bet novērst, pēc iespējas izvairoties no militāra spēka pielietošanas, situācijas pasliktināšanos.
Teorijā viss izklausās pareizi, varmākas tiešām vajag ierobežot, bet kā sankcijas tiek ieviestas praksē tagad, kad ļaundaris ir identificēts un tas ir Krievijas prezidents Putins? Kāpēc ar sankcijām tiek sodīti Latvijas iedzīvotāji, liekot viņiem maksāt ievērojami dārgāk par ikdienā nepieciešamajām precēm, liekot atteikties no apkures, no karstā ūdens? Kāds ir šādu sankciju mērķis? Vai tiešām sankciju ieviesēji cer šādā veidā, mokot Latvijas iedzīvotājus, ietekmēt ļaundari Krievijas prezidentu? Vai varētu būt, ka Latvijas diplomātiskais dienests ir ieguvis sevišķi slepenu informāciju, ka Putins savā būtībā ir ar ļoti maigu sirdi un, redzot Latvijas iedzīvotāju ciešanas, dzīvojot badā un aukstumā, viņa maigā sirds neizturēs un viņš aiz bēdām nomirs? Latvijas viesstrādnieka Kariņa līdzšinējā darbība vedina domāt, ka viņš ir diezgan naivs un varētu noticēt šādām padomnieku pasakām. Citu ticamu izskaidrojumu šādai Latvijas valdības neadekvātai rīcībai ir grūti izdomāt.
Vai tiešām Kariņa kuplajā padomnieku pulkā nav neviena, kurš būtu saglabājis veselo saprātu, kurš varētu pateikt no varas apreibušajam Kariņam, ka lielais vairums Latvijas iedzīvotāju knapi iztiek no algas līdz algai, vai no pensijas līdz pensijai, šie cilvēki nevarēja atļauties tās cenas, kas bija līdz šim, cenu palielināšanu šie cilvēki neizturēs, un valdības sniegtais atbalsts nenosedz straujo cenu kāpumu? Var jau būt, ka ASV, no kurienes Kariņš ir ieradies, mājokļa apkure un karstais ūdens skaitās lieka greznība, bez kuras var iztikt, bet Latvijā tā ir ikdienas nepieciešamība. Izrādās, ka 21.gadsimtā, dzīvojot bagātajā un attīstītajā Eiropas Savienībā, bez Krievijas mums pat siltā ūdens krānā nebūs, lai varam nodrošināt ikdienas higiēnu. Un nevis tāpēc, ka sliktais Putins mums atsakās pārdot lēto Krievijas gāzi, bet tāpēc, ka ASV patrioti, Kariņš un Bordāns, ir atteikušies no Krievijas gāzes par labu krietni dārgākai ASV gāzei. Līdz ar to ar ES piemērotajām sankcijām, atsakoties no Krievijas gāzes, sodīti tiek Latvijas iedzīvotāji, kuru ienākumi nav pietiekami lieli, lai maksātu par apkuri vairāk. ASV pilsonis Kariņš nav sapratis, ka Latvijas iedzīvotāju interesēs nav, lai pret Krieviju vērstu tādas sankcijas, kas padara Latvijas iedzīvotāju dzīvi grūtāku. Latvijas iedzīvotājiem jau tāpat ir grūta dzīve.
Būtu labi, ja Latvijas amatpersonas, kuras lemj par sankciju piemērošanu Krievijai, vispirms pašas saprastu, kas ir sankcijas, kāda mērķa tās piemēro, un vai izvēlētās sankcijas sasniegs tām izvirzīto mērķi, kā arī to, vai izvēlētās sankcijas neradīs kaitējumu Latvijas iedzīvotājiem.

Atbildēt

Jukums

21.06.2022. 10:15

»

Ostaps

Neko nepareizu jau Gobzems šajā rakstā nepasaka. Tikai kaut ko apiet, piemēram, izglītību valsts valodā visiem šeit dzīvojošajiem. Par riņķi pilnīga taisnība, tikai daudz par maz analīzes. Karš Ukrainā kā Eiropas daļā ir riņķa un pārējo ES ārlietu resoru slikta darba rezultāts. Nepietiekami asa politiskā...


Gobzems nepasaka līdz galam būtisku lietu. Konkurences cīņā uzvar impērijas ar pareizu ideoloģiju.Lai izdzīvotu konkurences tirgū un ražotu visu sev vajadzīgo, ir jābūt ne mazāk kā 300 miljonu iedzīvotāju. ES nerullē, jo nepareizi būvēts, miljoniem migrantu parazītu, kropla ideoloģija un bāzēta uz neoliberālo dogmu 100 procentīgu dominanci.Latvijas vieta ir Eirāzijas impērijā.Tas ir 2 gadu jautājums. Varbūt pat ātrāk.

Atbildēt

Vispār jau! jā, protams

20.06.2022. 11:29

»

Vispār jau!

Rinkevičs, ir viens no ministriem, kurš daudz ir darījis, Latvijas labā, šī brīža ģeopolitiskajā situācijā


galvenais kaku stumdītājs Rinka- ļoti strādājis Latvijas labā!

Atbildēt

nu, govzems beidzot pateica

19.06.2022. 21:11

»

Labi norūca Gobzems

Patiešām, 'pediņš Rinkevics vislielākais parazīts un kretins valdībā


ka laimā stulbi, nezin valodas. Pakatiet tā vadītāja kretīna smaidu.....................čekas saimnieki tādus piemeklē. lai pašiem nav jāzog

Atbildēt

Labi norūca Gobzems

19.06.2022. 16:14

Patiešām, 'pediņš Rinkevics vislielākais parazīts un kretins valdībā!

Atbildēt

Zeis

18.06.2022. 23:55

Kad pasaki eiropietim savu tautību, vins parasti tēlo nezinīti. Un rodas jautājums vai mēs latviesi esam Eiropai vajadzīgi. Principā dominē viedoklis, ka Latvijas vieta ir Krievijā. Lūk tāda ir realitāte pēc 31 gadu it kā neatkarības.

Atbildēt

Lato

18.06.2022. 23:02

manipulē ar saturu. Attēlā redzamajam knariņam ieliku mīnusu. Bet bija domāts pluss rakstam.

Vienotības laiks ir beidzies - daļu uz mēslaini, daļu uz cietumu, daļu uz atskurbtuvi (tur dzērāju un haļavščiku netrūkst).

Atbildēt

Zelta vārdi no Alda

18.06.2022. 14:20

Rinkēvičs, kurš ne dienu savā dzīvē nav nopelnījis ne santīma vai centa, tikai saņēmis nodokļu naudu un uzdzīvojis salonos, kurš visu mūžu dzīvojis pie mammas, līdz kļuva par Zatlera reformu partijas pederastu Nr.1.

Atbildēt

Oki

18.06.2022. 11:50

»

LU TĀDIEM SALA DIPLOMUS

broku avenu 'augstskola'...un nav, kas diplomus anulē


Par LU viss skaidrs , Judinam un Bordānam arī esot diploms jurista . Bet virs LU Izglītības ministrijā ir tāds kadrs uzvārdā Riekstiņš , izcils eksemplārs .

Atbildēt

ko tad laimā nemācās tās valodas

18.06.2022. 10:17

??????????????????????debili? nespēj? citus mācīt kā vajag, to glupie prot

Atbildēt

tāpēc viņš pieteicās zilajos

18.06.2022. 10:15

»

ммм

Galvenais, ko nepasaka Gobzems - kā čekistu apsēstā valstī pederasts var kļūt par ministru


tā teikt, pēdējā cerība čekas zilie

Atbildēt

mc

18.06.2022. 09:04

»

nu,un kas tad ir?

Vai tad šeit nav Latvija?Visur pasaulē cilvēki mājās runā,kā viņiem ērtāk,bet publiskajā telpā valsts valodā.Arī Krievijā


Konkrētais pilsonis latviski saprot,bet rakstīt nemāk.Lūk,tas arī ir izglītības ministrijas darba rezultāts.Izglītībai jābūt tikai latviešu valodā!

Atbildēt

yes, yes

18.06.2022. 06:20

»

yes

kopa ar znotinu postijis Latvijas tautsaimniecibu un parazitejis uz Latvijas nodoklmaksataju rekina sis pederasts ir


Un ko tu pats Latvijas labā esi izdarījis? Krievijas stabulē gan visu laiku esi stabulējis!

Atbildēt

yes

18.06.2022. 04:42

»

Vispār jau!

Rinkevičs, ir viens no ministriem, kurš daudz ir darījis, Latvijas labā, šī brīža ģeopolitiskajā situācijā


kopa ar znotinu postijis Latvijas tautsaimniecibu un parazitejis uz Latvijas nodoklmaksataju rekina sis pederasts ir.

Atbildēt

Vispār jau!

18.06.2022. 04:09

Rinkevičs, ir viens no ministriem, kurš daudz ir darījis, Latvijas labā, šī brīža ģeopolitiskajā situācijā!

Atbildēt

Nepalaid garām

17.06.2022. 23:56

»

Skumjais Bruņinieks

Nekas nav tik nežēlīgs un smieklīgs, kā divu homoseksuālu vīriešu kautiņš...


rīgas negodu ,pēc inkubācijas perioda letiņzemē mankānpokšu gripas izplatība .

Atbildēt

nevar saprast

17.06.2022. 22:50

Nevar saprast, kā Govjzems ieguvis jurista kvalifikāciju (kur gan tā arī zaudēja...). Viņš taču ir pilnīgs āpsis, kuram loģiskā domāšana ir sveša lieta un intelekts ir bomža līmenī. Kā tāds idiots vispār ir ticis Saeimā- viņam īstā vieta ir govju kūtī par sūdu izmēzēju un ar lāpstu, jo pie tehnikas šito bez skrūvītēm arī nevar laist. Kā viņš paver muti vai kaut ko saskricelē- tā mati stāvus ceļas no viņa pilnīgas nekompetences un stulbuma.

Atbildēt

WWW

17.06.2022. 19:39

Gobzem beidzot pieleca...

jo pie varas brīvā Latvijā nonāca tie paši komunisti un čekisti...

Gobzem, painteresējies, kur čekas smerdelis ar palamu "Pugulis" lika vagonu ar Latvijas Bankas naudu?! Kādi Latvijas tautai piederoši uzņēmumi par to naudu tika privatizēti?

Atbildēt

jaajaa

17.06.2022. 17:59

...nav jau Aldim arī ideju...Rinkēvičam šamos paslavēt vajadzēja ?...

Atbildēt

jā,āksti

17.06.2022. 17:47

»

Shallow grave

Wow, beidzot piekriitu Gobzemam. Gadaas. Starp citu, Edgars vicina tikai 6 kraasu varaviiksnes karodzinju, citus rauj nost. Kas nu attiecas uz Laimu un paartikas ruupnieciibu vispaar... Hmm, kam pieder Latvijas Balzams, Cido u. tml.? Vai tik ne Jurijam Shefleram? Regjistreets laikam Luksemburgaa, tamdeelj...


govzemju mums vesela massssssssa, paši profesionāli nulles, arī govzems, ,BET menedžē uz apzog gudros. TAS SAUCAS KOMUNISMS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SDALI PĀRDALI APZODZ, JO ,JA ESI PRĀTA INVALĪDS, sevišķi, ja piesakies zilajos..., TEV PIENĀKAS KĀ RADĪJUMAM AR ĪPAŠĀM VAJADZĪBĀM.........un tad ir jākliedz, ka mēs VISI VIENĀDI.............Kad klausies šamo murgus, teikuma sākums pretrunā ar teikuma beigām...bet glupo daudz...visam tic

Atbildēt

real

17.06.2022. 17:45

»

nopietni

Baidens: Ja ASV ignorētu karu Ukrainā, Eiropā būtu haoss...


asv koloniala sistema sabruks ,tautas atgus brivibu,nato tiks likvidets.asv un nato bus spiesti partraukt Latvijas okupaciju.

Atbildēt

muļķības

17.06.2022. 16:50

»

Lembergs

kaimins jaja pateicoties meroni naudai


Kaimiņš pirmo reiz no pēdējās vietas sarakstā nokļuva pirmajā vietā.Tāds gadījums ir vienīgais Latvijas vēsturē pēc 1991.gada.Arī bez naudas būtu iejājis,kaut pats nemaz necerēja uz tādiem brīnumiem.Otrajā reizē tik Gobzems parādījās virs apvāršņa,redzot Kaimiņa panākumus.Tajā sarakstā Gobzems laikam bija otrais vai trešais.

Atbildēt

nu,un kas tad ir?

17.06.2022. 16:38

»

Хм

О, да я просто провидец! Всё даже еще ближе. Президент сегодня...


Vai tad šeit nav Latvija?Visur pasaulē cilvēki mājās runā,kā viņiem ērtāk,bet publiskajā telpā valsts valodā.Arī Krievijā.

Atbildēt

Shallow grave

17.06.2022. 16:21

Wow, beidzot piekriitu Gobzemam. Gadaas. Starp citu, Edgars vicina tikai 6 kraasu varaviiksnes karodzinju, citus rauj nost. Kas nu attiecas uz Laimu un paartikas ruupnieciibu vispaar... Hmm, kam pieder Latvijas Balzams, Cido u. tml.? Vai tik ne Jurijam Shefleram? Regjistreets laikam Luksemburgaa, tamdeelj laikam klaat nekjeras. Bet tas Sheflers atrodas sankciju sarakstos. KO NU, aaksti?

Atbildēt

kā jau komunists

17.06.2022. 16:10

»

nopietni

Baidens: Ja ASV ignorētu karu Ukrainā, Eiropā būtu haoss...


runā vienu, dara citu...cenas VINŠ pacēla 2021.g. 21. jav. otrĀ dienā pĒc inaugurācijas...KĀDS KARŠ?????????????????????????????? KARU VINŠ NODROŠINĀJA, TAS GAN.

Atbildēt

glupais totalitārists komunists bidons

17.06.2022. 16:08

»

nopietni

Baidens: Ja ASV ignorētu karu Ukrainā, Eiropā būtu haoss...


taisnojas kā var

Atbildēt

eskimosi būtu labi

17.06.2022. 16:06

bet deviētie čekisti gan pierādījuši, ka nav labi. Ko tad laima nerunā valodās? latviski un nezin valodas???????????????????????????DEBILI???????ZINĀM, KA KRIEVU ČEKA DEBILA, vēl viens pierādījums

Atbildēt

Хм

17.06.2022. 15:41

»

Russkaja suka!

Pasķ porvu padla


я уж волновался, что пропала моя собачка. Ан нет, бегает сзади) виляя хвостиком "по-русски"))
Ну если громко гавкать будешь, то может и порвешь себе пасть, аккуратнее с этим. Как потом гавкать будешь)

Atbildēt

Хм

17.06.2022. 15:33

О, да я просто провидец! Всё даже еще ближе. Президент сегодня
https://www.delfi.lv/video/raidijumi/kapec/valsts-prezidents-par-krievvalodigajiem-latvija-jus-esat-musejie-tad-kad-esat-integrejusies.d?id 54466122

Es zinu ļoti daudzus krievus, kuriem nav nekādu problēmu būt Latvijas pilsonim, publiski runāt latviešu valodā, mājās - runāt krievu valodā
То есть уже заброшен крючок "в публичном пространстве нормально говорить только на латышском". Даже если это русские между собой. Конечно, сейчас при желании начнутся виляния "президент так именно не говорил, опять вы придумали", но он совершенно четко дал пример своими мифическими знакомыми русскими, как это должны быть правильно-русский только дома.

Atbildēt

nopietni

17.06.2022. 15:15

Baidens: Ja ASV ignorētu karu Ukrainā, Eiropā būtu haoss.
Ja ASV saglabātu atturīgu nostāju Krievijas un Ukrainas karā un nesniegtu palīdzību Kijivai, Eiropā būtu haoss, bet Krievijas prezidents Vladimirs Putins iebruktu arī citās valstīs, intervijā ziņu aģentūrai "Associated Press" (AP) sacīja ASV prezidents Džo Baidens.

"Es esmu ASV prezidents. Runa nav par manu politisko izdzīvošanu. Runa ir par to, kas ir vislabākais šai valstij. Bez jokiem. Kas notiks, ja lielākais spēks, NATO, pievērs acis uz Krievijas agresiju un to, ka vairāk nekā 100 000 karavīru pāriet pāri robežai, (..) lai okupētu un iznīcinātu veselas tautas kultūru. Kas notiktu tad? Ko mēs darītu tad?" vaicāja prezidents.

"Baildos, ka pēc tam mēs Eiropā redzētu haosu. Mēs redzētu iespēju, ka viņi (Krievijas karaspēks) turpina virzīties tālāk. Mēs jau redzējām, ko viņi dara Baltkrievijā. Kas notiktu apkārtējās valstīs? Skatītos, kas notiktu Polijā un Čehijā, un visās NATO dalībvalstīs? (..) Ko padomātu Ķīna par Taivānu, ko Ziemeļkoreja padomātu par kodolieročiem," skaidroja prezidents.

Baidens atgādināja, ka, pieņemot lēmumu par atbalstu Ukrainai un sankciju noteikšanu, viņš brīdinājis, ka par to būs jāmaksā.

"Tas nav bez maksas, bet bezdarbības sekas būtu briesmīgākas," sacīja Baidens, atbildot uz jautājumu par cenu kāpumu ASV.

"Jūs man vaicājat, ko es teiktu amerikāņu tautai. Es teiktu, ka nodarbojos ar ārpolitiku visu savu dzīvi. Esmu pārliecināts - ja mēs ļausim Putinam iet tālāk, viņš neapstāsies," rezumēja Baidens.
(https://www.db.lv/zinas/baidens-ja-asv-ignoretu-karu-ukraina-eiropa-butu-haoss-508154)

Atbildēt

Хм

17.06.2022. 14:39

»

Aldermanes pilsoņi

"Iebraucējiem" ir tūrisma vai darba vīzas, bet 95% krievu ir PSRS okupanti, kas Latvijā atrodas prettiesiski un komunistu iedotā pilsonība tiks anulēta


Да, есть такая вероятность, что будут аннулировать. Или по крайней мере, активно предложат. Но это будет не ранее 2025 года. Потому что выборы 2022 хорошо пройдут, грамотные латыши подняли затухающие рейтингы Согласия и СРС закрытием русских школ, цветами, сносом памятника и риторикой "все русские путинисты, потому что они русские". Значит, к выборам 2026 надо будет уже другие темы придумывать. В этом смысле как раз хорошо будет выглядить переоценка присуждения гражданства.
Еще, думаю, с вероятностью около 80% будут предлагать запретить общение на русском в публичной сфере. С тем же объяснением, что сейчас про школы: русские дети ущемлены, плохо знают латышский, мы просто им хотим помочь, реформа 60/40 не дала результат. Кто потом запретит утверждать, что и полный переход на латышский не дал результат? Тем более никому не нужны цифры доказательства. ХОтя даже сейчас по результатам экзаменов в 12 классах, которые ВСЕ ученики сдают на латышском, видно, что разницы между латышскими и русскими школами НЕТ. Что полностью опровергает "заботу" политиков о плохом знании русскими латышского. Тем более ни вузы, ни работодатели тоже ничего не говорят о плохом знании латышского. Но кого это интересует, когда выборы на носу?

Atbildēt

Zinošais

17.06.2022. 14:38

»

Labi rūkts

Apmēram kaut kā tā arī bija. Uz barikādēm nebija tautību. Kosteņecka bija pat sakarīgāka un konsekventāka par Īvānu. PSRS bija uz idejas bāzes veidota impērija. Tā nebija Krievijas impērija un pie komunistiskās impērijas elites piederēja tai skaitā latviešu komunisti. Bez latviešu strēlniekiem komunistu...


Ir vispārzināms, ka politikā nav draugu, bet ir intereses. Barikādes bija par sistēmas maiņu un t.s "pārbūve" un dzelzs priekškara pacelšana jau iezīmēja sistēmas sabrukumu. Taču bez ekonomikas latviešiem bija vajadzīga arī nacionālā brīvība, bet tas nozīmēja iepriekšējo privilēģiju - runāt tikai vienā valodā atcelšanu un no tās labprātīgi atteikties negribēja neviens kurš latviski nerunāja !

Atbildēt

Хм

17.06.2022. 14:32

»

Diemžēl

Kamēr neiemācīsies domāt ar savu galvu, tikmēr vergos citiem. Ja tauta nevairojas un mūk no savu Tēvu zemes, tad tas nozīmē, ka tauta jūtas slikti. Nē nevis cilvēki latvieši, bet latviešu tautas egregors. Ja skatās uz politiķiem, tad ir skumji skatīties to muļķošanu, kas notiek. Teiksim jaunais censonis...


Ах вот оно что! Не знал такую забавную деталь про Иесалниека!
Но это еще одно подтверждение теории, что вот такие ярые патриоты текущей власти-это просто приспособленцы, которые просто прагматично понимают, как угодить нынешнему состоянию. Так что не удивлюсь, если вдруг исторически каким-то раком тут будет Лифляндска губерния, и мои внуки прочитают в газете, как внук Иесалниека клянет и осжудает "2022, который прошел в националистическом угаре. И только его дедушка своими умелыми действиями изнутри приостанавливал националистов, а то они бы уже в 2014 снесли бы все памятники! А дедушка Янис старался их изнутри подрывать, придумывал всякие националистические штуки типа печенек свастик, чтобы показать абсурдность национализма!"

Atbildēt

Manuprāt

17.06.2022. 14:28

»

gobzijs

Gobzem, fiksi vēstures grāmatu vaļā...


Pašam jāmācās Latvija kopš Pētera 1 bija Krievijas impērijas sastāvā un tikai brūkot pašai impērijai izveidojās Latvija !

Atbildēt

Хм

17.06.2022. 14:24

»

gobzijs

Gobzem, fiksi vēstures grāmatu vaļā...


Хм, позвольте не согласиться. Сейчас считается быть героем, если воевал на стороне немецких оккупантов. Даже если они успели несколько десятков тысяч твоих сограждан расстрелять, а не выслать.
Так что скоро врагами страны уже станут те латыши, кто отказался идти в легион и был сослан в те же лагеря. Которые уже вовсе и не лагеря, а просто "перевоспитательные учреждения".
Поэтому немцы уж никак не враги

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: