Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Landlady Lata

26.06.2022. 22:55

»

Pareizi norūca Urbis

Pašreizējās Levit/Knariņ zagļu un noziedznieku huntas pamatrumpis, lai vēl noturētos pie varas ir stulba rusofobija


Ko Levit/Kariņa kliķe ir nonāvējusi, saspridzinājusi, izvarojusi? Ja nu vienīgi šīs glupās rindas autorīti...

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Latgale,Baltkrievija)

25.06.2022. 15:14

»

Gu

Jā, bļac, tādi naciki ar tamlīdzīgām vēstulēm vēl ilgi čakarēs Latvijas sabiedrības smadzenes


Arī tev laiks uzzināt ,ka ilgi pirms tā saucamajiem baltiešiem ,Baltijas teritoriju aodzīvoja baltslāvi ,apskati R1a haplogroup.
Pats vari veikt testu (Baltic sea dna project ) ,kā piemērs ,lai nedzīvotu maldos un zinātu kāda tēva dēls esi ,baltu ,slāvu ,vācieša vai ēbreja .

The genetic prehistory of the Baltic Sea region
https://reich.hms.harvard.edu/sites/reich.hms.harvard.edu/files/inline-files/Mittnik_NatureCommun_2018_0.pdf

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Latgale,Baltkrievija)

25.06.2022. 15:05

»

Ana

Atgādināšu, ka komentārs bija par okup[antiem, ne par vēderizeju. Orku pēcteči, viņu līdzskrējēji, Jums līdzīgie tik tiešām sirgst ar mūžigo škidro vēderizeju, proti, caureju un nesaturēšanu. Par to ir publiski pieejamas dokumentālās liecības par krievu okupantu sirojumiem Eiropā 2. pasaules kara laikā...


kā var konstatēt kurš kādā atvilknē atstājis savas fekālijas ,varbūīt tie ir Ābrama pēcteči ,jo piemēram čečeni ,kuriem uz transporta burts V ir viens ģenētiskā cilts ar Levitu ,bet tagad slepkavo ukrainus .
Chechen dna project
Arī Lavrovs -Kalantārovs no tās pašas cilts ,Noasa pēcteči.
Drausmīgāk kā ar sadzīves ķīmiju ,ražošanu nevar piemēslot dzīvo dabu ( Dņeprā zivis mirst ) ,bet tu par kaut kādām piekakātām atviktnēm ...

Atbildēt

JO NAV JAU TAUTĪBAS- KRIEVS

25.06.2022. 12:18

tie ir cilvēki, kas sevi redz kā krievijas impērijas vergus. Katram ir cita īsta tautība............................................

Atbildēt

taisnība tatāru žurnālistam

25.06.2022. 12:16

RUSOBIJAS NEKAD NEVAR BŪT PAR DAUDZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pasaulei jāienīst un jāiznīcina tie sadisti

Atbildēt

kad tad čangalija bijusi normāla

25.06.2022. 11:55

»

AG

NORMĀLĀ VALSTĪ TĀDS HUJBANOVIČS SEN JAU BŪTU IZSPERTS AR KĀJU PĀRI ROBEŽAI UN SŪKĀTU PAŠLAIK PIPELI MASKAVĀ HUTINAM


augonis,,,nu jau 90 % bērnu debili- nevar kārtot eksāmenus...

Atbildēt

Gu

25.06.2022. 00:03

Jā, bļac, tādi naciki ar tamlīdzīgām vēstulēm vēl ilgi čakarēs Latvijas sabiedrības smadzenes.

Atbildēt

AG

24.06.2022. 18:18

NORMĀLĀ VALSTĪ TĀDS HUJBANOVIČS SEN JAU BŪTU IZSPERTS AR KĀJU PĀRI ROBEŽAI UN SŪKĀTU PAŠLAIK PIPELI MASKAVĀ HUTINAM !!!

Atbildēt

Slava Uhaņai

24.06.2022. 17:54

Jukums Līgo naktī piekēzījis 10 bampērus! Un gatavs tā turpināt arī Jāņos!

Atbildēt

Zinta

24.06.2022. 01:31

Rusofobija? Kas Urbanovičaprāt ir rusofobija? Vai tiešām viņš domā ka no krievu fašisitem un krievijasnvēl kāds pasaulē baidās? Varenā 2. psaules armija Ukrainā netiek ne no vietas un dabū pa zobiem, ka maz neliekas.Um kas Ukraina uzvarēs? Tā nav fobija! Krievus dēļ fašistiskiem uzskatiem un komunisma neieredz! Krievus vienkārši nekur pasaulē neieredz un nicina! Par austrumeiropu pat nenākas runāt šajā sakarā. Nvajag liekuļot!

Atbildēt

Urbanovič!

24.06.2022. 00:34

»

Dakters bērziņš

Sen pa purnu neesi dabūjis? :-D


Vai tiešām tev ir jumts nogājis? Kādēļ tu kurini nacionālo naidu ar šādu raksteli? "Un Latvijas krievvalodīgo pilsoņu izjūtās mirgo sarkanās lampiņas…"- urbanovič, pasaki, vispirms, kuram pasē ir rakstīta tautība - KRIEVVALODIGAIS"? Kas tā par čekistu izgudrotu tautību, kam tā domāta? Tu esi krievvalodīgais? Visi tie, kuri atbalsta zvērību karu Ukrainā, ir "krievvalodīgie" vai viņi ir fašisti - okupanti? T arī jāsauc, lai saprastu, neatkarīgi no tā vai tas ir 19 - gadīgais jaunietis vai 79 - gadīgais. Ja -19- gadīgajam ir prāts bandītisku agresiju atzīt par normālu, nav variantu - viņš ir okupants, kaut pats nepiedalās okupācijā. Kādēļ deputāts lai slēpjas un izturas glaimojoši pret okupantu atbalstītāju, vai viņš ir okupanta mazmazdēls. Urbanovič, tev nav pat sajēgas, kas tā tāda integrācija, kura nav izdevusies, kad prasa latvietim intergrēties krievos. Integrācija var pastāvēt bez iejaukšanās, uz paša personas vēlēšanās. Kā tu integrēsi okupantus, kurš pat Facebook raksta komentārus latvietim krievu valodā - izrāda necienu pret latviešu tautu, pret valsti, pret valsts likumiem. Par kādu 19.-gadīgo tu runā? Vai deputāts uzrunāja konkrētu personu un nosauca par okupantu ( tā nedrīkst, ja šis jaunietis nav neko sliktu izteicis par karu Ukrainā, par okupāciju Latvijā vai tml.)?

APTURI, urbanovič, "briesmīgo rusofobijas uzliesmojumu", ko radīja tavs draugs, fašists Putins, slepkavojot tautu Ukrainā. Aizbrauc uz Kremli un pasaki, lai nekavējoties izbeidz grūzt nāvē nevainīgos krievu karavīru, kuru jau ap 35 000 ir miruši karā Ukrianā! Un cik ukraiņu Putins noslepkavoja? Ko viņam vajag suvērēnā valstī Ukrainā - zagt, laupīt, izvarot, slepkavot? To tu nesaproti? Man ir kauns, urbanovič. ka tu saucies par latvieti!

Atbildēt

labākais veids kā apturēt:

23.06.2022. 23:57

Nožmiegt Pūķinu un Ždanoku.

Atbildēt

jopt

23.06.2022. 21:14

»

danu

pareizāk -kārklu krieva


Īstu komjaunieti tikai kaps izārstēs

Atbildēt

danu

23.06.2022. 18:02

»

danu

Nav pamata?...resnā krievu cūka.kārklu latvietis


pareizāk -kārklu krieva

Atbildēt

danu

23.06.2022. 18:01

Nav pamata?...resnā krievu cūka.kārklu latvietis

Atbildēt

Dakters bērziņš

23.06.2022. 16:47

»

Jukums

Mani bampēri ir pilni! Jāizsauc Bolt


Sen pa purnu neesi dabūjis? :-D

Atbildēt

Jukums

23.06.2022. 09:52

Mani bampēri ir pilni! Jāizsauc Bolt!

Atbildēt

vēl viens stulbs latviijec

23.06.2022. 09:12

»

Pareizi norūca Urbis

Pašreizējās Levit/Knariņ zagļu un noziedznieku huntas pamatrumpis, lai vēl noturētos pie varas ir stulba rusofobija


Vai tad Kariņs te raksta komentus? Vai tad Kariņs runā sabiedriskās vietas krieviski? Vai tad Kariņš taksometros uzbrūk pasažieriem?

Atbildēt

tik tiešām

22.06.2022. 19:28

»

Pareizi norūca Urbis

Pašreizējās Levit/Knariņ zagļu un noziedznieku huntas pamatrumpis, lai vēl noturētos pie varas ir stulba rusofobija


Suķis, komuņjaga Ļurbanovičs, saprot, ka tā saucamā rusofobija, patiesībā nicinājums un pretīguma izjūta pret krieviem, šodien ir pasaules trendā. Pilnīgi iespējams, ka visai drīz par krieva aizsūtīšanu pie staļina, augstākais varēs dabūt naudas sodu. Tik ļoti, jūs, nolādētie izdzimteņi, esiet visiem noriebušies!

Atbildēt

Pareizi norūca Urbis

22.06.2022. 19:09

Pašreizējās Levit/Knariņ zagļu un noziedznieku huntas pamatrumpis, lai vēl noturētos pie varas ir stulba rusofobija!

Atbildēt

Truba

22.06.2022. 18:41

Urbanovičs var vienkārši apturēt kremļafobijas uzliesmojumu - viņa kreivvalodīgie vēlētāji no kremļefīļiem kopš 24. februāra masveidā kļūst par sakarīgiem latviešiem. Derētu nopublicēt mūsdienu čekas maisus ar saskaņas partijas politinformātoriem kas iefiltrējušies dažnedažādās krieviskās vidēs, tajā skaitā ir daudzi krievijas specdienestu spiegi.

Atbildēt

nekā jauna

22.06.2022. 13:49

»

Jukums

Vēl viens krievu okupantu briesmu darbu piemērs, kas tikai tagad atklājas...


Vēl Ivana Bargā laikā nākamie krievi jau izcēlās ar savām zvērībām un kad tiem bija laupītas to saknes un varmācīgi uzspiesta mākslīga feņa, tie jau pārvērtās asinskārā homogēnā masā, kas bija gatava nogalināt arī pašu gēnu nēsātājus: baltus, som-ugrus, slāvus, tjurkus un mongoloīdus, bet Otrajā Pasaules karā krievu necilvēciskums saniedza savu apogeju, kas turpinās vēl šobaltdien.
Krievu bidlomasa, kāda tā ir sākot no 8:44
"ИСТЕРИКА У ПАТРИОТКИ: "РОССИЯ И ПУТИН ЛУЧШЕ ВСЕХ!" /youtube/

Atbildēt

Jukums

22.06.2022. 13:27

Vēl viens krievu okupantu briesmu darbu piemērs, kas tikai tagad atklājas:
Levinam un Černišovam nāvessodu, iespējams, izpildīja Krievijas militārpersonas
Ukraiņu fotokorespondents Maksims Levins, visticamāk nošauts no tuva attāluma, kad jau atradies uz zemes.
Savukārt, netālu no vietas, kur atrasts apdedzis Levina līdzgaitnieka Alekseja Černišova ķermenis, atrasta benzīna kanna.
Un cik tādu briesmu darbu ir pavisam kopā? Pati kara sākšana pret Ukrainu, jau ir noziegums, kam nav ne noilguma, ne piedošanas!

Atbildēt

Jukums

22.06.2022. 13:13

Visa tā krievu okupantu nesakarīgā lamāšanās te, ASV, banderas un žīdu piesaukšana utt faktiski liecina par vienu - viņi sāk apzināties ka karš Ukrainā jau tagad ir stratēģiski zaudēts un atbildēt par visiem tiem krievu okupantu pastrādātajiem noziegumiem, tomēr nāksies un izvairīties neizdosies.

Atbildēt

kroplītim

22.06.2022. 13:01

»

sūdam smirdīgajam

Ja Staļins bija krievs, tad tu esi visīstākais papuass ar spalvām apaudzis, nemazgājies un smirdīgs pa gabalu. Patīk tev Staļins vai nepatīk, bet kā valsts vadītājs viņš sasniedza daudz. Staļins ar izcilību pabeidza semināriju, bet Kariņš mācījās palīgskolā garīgi atpalikušajiem. Un tāds tagad vada ...


Ja māte bija osetīnu padauza, tēvs nezināms klaidonis, ja to uzaudzināja patēvs, žīdu kurpnieķelis: alkašs, sadists un pederasts, ja tas domāja, dzīvoja un nosprāga kā krievs, savos mīzalos un vēmekļos, ja tam piemita izteikts krieva sadisms, kas tad Staļins vēl tas cits bija? Varbūt Japānis?
Es nesalīdzinu to viskrieviskāko necilvēku, ar nokaltušo roku un saaugušiem kāju pirkstiem, ar pārējiem, tikai ar Putinu, kas par visu varu cenšas savam elkam līdzināties. Tiesa neveiksmīgi.
Staļinam izdevās savai gribai pakļaut agresīvos izdzimteņus: Čerčilu un Rūzveltu, Ķīņu un Mongoliju, bet mazais smerdelis, Putins, ir zaudējis pat noteikšanu pār Kazahstānu, kas ir pilnībā pārgājusi Ķīnas orbītā.

Atbildēt

Gatis

22.06.2022. 12:49

»

Karaļa Mindauga dzimta(Aglona)

Kur tu redzi krievus...


Pastāstiet vēl mums, ka krievijā vispār nekad nav dzīvojuši krievi un, ka to, ko komunisti sastrādājuši pēdējos 100 gados vispār krievi nemaz nav zinājuši. Plānprātiņš Lavrovs jau kaut ko tamlīdzīgu nesen publiski atgremoja uzveldams visu vainu židiņiem. Pēc kraha ukrainā jau nu noteikti visi krievi bļaus, ka tie noteikti nav bijuši viņi, bet marsieši. Kādā burbulī ir jādzīvo lai atrodoties eiropā demokrātiskā sabiedrībā, saņemot adekvātu informācijas piekļuv i un resursu dažādību varētu kaut ko tādu atgremot. Kas tas ir smadzeņu izžūšana vai ģenētika tomēr?
Pēc krievu iebrukuma Ukrainā mume te ar atradās tādi, kas izvalbītām acīm taisnojās, ka viņi nē, viņi nezin nevienu kas par pļutleru būtu balsojuši, tie nav viņi, krievi nē, vienīgi vēlēšanu rezultāti LV parāda 97% atbalstu kremļa režīmam, kas ir stipri vairāk kā pašā krievija. Par to tika pieminēts pat vienā krievu propogandas raidījumš izceļot LV par milzīgu apspiesto krievvalodīgo atbalstu pļutina režīmam. Varbūt piespiesdieties un iegūstiet kādu informāciju beidzot par to kas apkārt notiek!

Atbildēt

samoļot-london-pasudomika

22.06.2022. 12:34

»

Čemodan vokzal

Pat oponēt ir bezjēdzīgi


Tad neoponē, bet tinies uz Īriju traukus mazgāt.

Atbildēt

Ana

22.06.2022. 12:33

»

Aņačka neplūtī

Ukrainā krievi karo pret krieviem. Latvijas pilsoņi netakarīgi no tautības NAV okupanti


Atgādināšu, ka komentārs bija par okup[antiem, ne par vēderizeju. Orku pēcteči, viņu līdzskrējēji, Jums līdzīgie tik tiešām sirgst ar mūžigo škidro vēderizeju, proti, caureju un nesaturēšanu. Par to ir publiski pieejamas dokumentālās liecības par krievu okupantu sirojumiem Eiropā 2. pasaules kara laikā, kur kā viena no visizplatītākajām lietām, kas konstatēta pēc krievu okupantu paviesošanās eiropiešu dzīves vietās un citur, ir tradicionāli piepļūtītas klavieres, flīgēļi un mēbeļu atvilktes.

Atbildēt

sūdam smirdīgajam

22.06.2022. 12:32

»

kroplītim

Visi karaļi bija radinieki, tikai neviens no tiem nebija smirdīgs krievu dzimtcilvēks. Staļins bija visbaisākais krievs, kādi vien rāpojuši pa cilvēku planētu, tas mēsls bija 1000 reižu krieviskāks, nekā tu, netīrais lops. Ieguglē "Imja Rossija - Wikipedia" un redzēsi, ka paši krievi to necilvēku ir...


Ja Staļins bija krievs, tad tu esi visīstākais papuass ar spalvām apaudzis, nemazgājies un smirdīgs pa gabalu. Patīk tev Staļins vai nepatīk, bet kā valsts vadītājs viņš sasniedza daudz. Staļins ar izcilību pabeidza semināriju, bet Kariņš mācījās palīgskolā garīgi atpalikušajiem. Un tāds tagad vada Latviju. Tāpēc nebrīnies, ka valstij ir miljadrus lieli parādi un katru dienu procentos jāmaksā apaļš ļimonis, cenas elektrībai, gāzei un degvielai kāpušas divas reizes. Vai arī tu neesi pamanījis, jo tev mamma visu nopērkt? Tu tikai piesārņo internetu ir rusofobiju un dumjībām?

Atbildēt

ej nu!

22.06.2022. 12:23

»

Fuņķik

Rusofobija nav kremļa politikas neatbalstīšana. Latvija ir pilna ar visādiem urbanovičiem kuru vienīgais uzdevums ir sanaidot latviešus un krievus, kaut gan pat no tiem pašiem krieviem labi ja viens no tūkstoša ir kremļa kuce


Kremļa kuces ir 87%(99% krievu) krievijas iedzīvotāju, krimnašistu - pobedobesu, kuri nepelna ne kripatiņas žēlastības. Iespējams Urbanoviča un tam līdzīgo mērķis ir panākt, lai sabiedrība pēc iespējas ātrāk atbrīvo planētu no visiem krieviem.
Parādi man piecus krievus, kas nosoda WWII un krievu bezprecedenta zvērības tajā un tad izsaki apgalvojumus! Kur tad ir tie "labie krievi"?

Atbildēt

nu nu

22.06.2022. 12:17

»

Karaļa Mindauga dzimta(Aglona)

''vēl šogad un mums būs normāli kontrakti par gāzes piegādēm ar tās saimniekiem ņenciem


Kāda krievijas feģerasķija? To likvidēs, teritoriju derusificēs un tur dzīvojošās tautas iegūs pašnoteikšanās tiesības.

Atbildēt

kroplītim

22.06.2022. 12:10

»

sūdiņam smirdīgajam

Praktiski visis karaļi bija radinieki. Arī pēdējais Krievijas cars un Lielbritānijas karalis bija radinieki, brālēni. Staļins, turpretī, krievs nebija. Pakļaut Krieviju un krievus nevienam nekad nav izdevies un arī tagad neizdosies. Krievi izdarīs ar Ukrainu to, ko gribēs, un neviens viņiem nevarēs ...


Visi karaļi bija radinieki, tikai neviens no tiem nebija smirdīgs krievu dzimtcilvēks. Staļins bija visbaisākais krievs, kādi vien rāpojuši pa cilvēku planētu, tas mēsls bija 1000 reižu krieviskāks, nekā tu, netīrais lops. Ieguglē "Imja Rossija - Wikipedia" un redzēsi, ka paši krievi to necilvēku ir atzinuši par izcilāko savas sugas īpatni, jūs, pārējā bidlomasa, neesiet viņa puņķa cienīgi.
Pat Putinam, pāris mēnešos, kas tam atlicis smirdēt, neizdosies pat 3% briesmu darbu pastrādāt no tā ko izdarīja Staļins, tas mazais kroplītis, tikai visu Staļina iekaroto būs padirsis.

Atbildēt

cik debilam jābūt

22.06.2022. 12:10

lai bērnu slepkavas, sadistus , bandītus aizstāvētu....makarons jau tik pat glupos šizo bez empātijas...bidons nu narkoša, tur viss skaidrs. Es nezinu, kurš ir krievs, ja runā latviski un nav maita

Atbildēt

nu nu

22.06.2022. 11:55

»

Aņačka neplūtī

Ukrainā krievi karo pret krieviem. Latvijas pilsoņi netakarīgi no tautības NAV okupanti


Tie, kas karo pret viskrieviskāko necilvēku, Putinu, jau vairs par krieviem nav uzskatāmi un to bērni noteikti būs labi ukraiņi, piedevām vēl, ka viņi paši iepriekšējā vai vēl senākā paaudzē bija ukraiņi. Vēl 100 gadus atpakaļ visā Ukrainā un Kubaņā runāja tikai ukrainiski. Nelegāļi, kas pilsonību saņēmuši nelikumīgi, zaudēs to reizē ar galvu un bez barga soda nepaliks arī to aizstāvji.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Aglona)

22.06.2022. 11:29

»

nelietim

Krieviju viennozīmīgi sagaida krahs un visdrīzākais tas notiks vēl šogad un mums būs normāli kontrakti par gāzes piegādēm ar tās saimniekiem ņenciem un dzīve atgriezīsies normālās sliedēs, tikai ne tev. Tu būsi kritis nevienlīdzīgā cīņā ar krievu necilvēku zvērību slavinošo monstru Karātavu laukumā, ...


''vēl šogad un mums būs normāli kontrakti par gāzes piegādēm ar tās saimniekiem ņenciem ''
Kādā veidā tā gāze tiks attransportēta ,un vai tad ņenci nav Krievija Federācijas sastāvdaļa?
Vai ebrejs Abramovičs ko tādu pieļaus?Viņš jau tur saimnieko .

Atbildēt

Fuņķik

22.06.2022. 11:23

Rusofobija nav kremļa politikas neatbalstīšana. Latvija ir pilna ar visādiem urbanovičiem kuru vienīgais uzdevums ir sanaidot latviešus un krievus, kaut gan pat no tiem pašiem krieviem labi ja viens no tūkstoša ir kremļa kuce.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Aglona)

22.06.2022. 11:18

»

Ana

Latvijā okupants ir tikai un vienīgi krievs. Un nekā savādāk. Un Ukraiņus šodien slepkavo un varo arī okupats, kas ir krievs. Krievs ir okupants un šajos platuma grādos tas savādāk nebūs


Kur tu redzi krievus?
Putins ir Šolomovs ,Medvedjevs ir Mendeļs ,Lavrovs ir Kalantārovs īstajos ēbreju uzvārdos .
Nu galvenais kara iniciātors ēbrejs Žirinovskis jau viņsaulē .
Ukrainas valdība "'ukraiņi ''- Avakovs (Avagjan īstajā uzvārdā ,Armēnijas ēbrejs ,Lavrova-Kalantarov ciltsbrāli no Archar cilts ).
Aristovičš dzimis Gruzijā ,Tigran Avgjan - Armēnijas ebrejs ,Porošenko -Valcmans īstajā uzvārdā ,Zalanskis ,un visi pārējie ,kuri skandē :''Russkij korabļj idi na...uj '' ,ir SIONISTI ! ZV ZION VICTORY !
Norunājuši ,ka pabeigs darbu ,ko nepaveica ebreja Džugašvilli sionistu banda ,mērdējot badā 1932-36 gados ukraiņus ( ukrānu slavu cilti ).
Žīds Zalanskis vēl savos komēdij uzvedumos aktīvi lietoja vienīgi nīsto krievu valodu ,lai uzlasītu naivo vēlētāju balsis ,nu apmetis kažoku ( kā jau žīds) ,ietiepīgi runa tikai ukraiņu valodā ,lai vairāk sarīdītu slavu tautu - ukrainus ar krieviem,kuri tomēr traucē zīdiem zagt ,un pat veikusi lustrāciju par sionistu Džugašvilli noziegumiem pret ukraiņu tautu!
Kur ir žīdi tur ir korupcija ,meli ,kari !
Nestāti nevienam ,ka Latviju iekaroja krievi ,Staļina režīms sionisti -ēbreji ,tie izveidoja PSRS ,un tādu pat ( sankciju ,represiju instrumentu ) veido Eiropas Savienību .Anglija to saprata .

Atbildēt

nesaprotu

22.06.2022. 11:14

»

Gatis

Par vēlu ! Par vēlu


Kamēr krievija vēl nav likvidēta, vari viņu "kultūru" baudīt aiz Zilupes.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Aglona)

22.06.2022. 10:59

»

CIK GLUPAM JĀBŪT

LAI NESAPRASTU KĀPEC NEIEREDZ KRIEVUS?????????????????????????????????UN NE JAU VISUS..................ja runā latviski, es taču tautību neredzu................daugavpilī 90 % bērnu debili, nevar kārtot eksāmenu...TAS VIŅU NESATRAUC???????????????? AUG NĀKOŠIE SLEPKAVOTĀJI UN VAROTĀJI PARAZĪTI...tādi...


Redz kādas sekas jūdukristietībai ,kura kopš 12 gs te okupējot senču zemes ,kaldināja tautas galvās debīlās bībeles dogmas ,kā Kains nokāva Ābelu (vai otrādi ) ,un tā katru svētdienu un neskaitāmajos svētkos ,treknie žīdu mācītāji ,līdzīgi kā Bern-āns turpina to darīt mūsdienās ,tāpēc Latgalē cilvēki pat nemācēja rakstīt ,zīdokupācijas dēļ .
Tagad žīdam Markam Rotko atver muzeju viņa pindzelējumiem,kuri acīmr(Маркус Янкеловичь Ротковичь )edzot nav vajadzīgi ne ASV kur radušies ,ne Izraelā . Nu mana dzimtenē šie mēs...li arī nav vajadzīgi ,ar kroplo pieminekli ar 4 deformētiem betona stabiem ,tiem nav nekādas asociācijas ar manu latviešu kultūru ,mākslu ,nebagātina mūsu iztēli ,uztveri ,tāpēc arī 90% bērni debīli .
Slepkavotāji ir tavas cilts žīdu augļotāji ,tikai viņi to dara klusi - maskētā veidā .

Atbildēt

sūdiņam smirdīgajam

22.06.2022. 10:58

»

kroplītim

Krievi neko nenopirka un neko nepārdevam jo tādu krievu caru nekad nav bijis. Bija Krievijas cari un tie visi bija Eiropas karaļnamu pārstāvji. Pirmais valdnieks no jūsu vidus, bija fiziskais un morālais kroplis, osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvase, kura personību izveidoja patēvs Džugašvili...


Praktiski visis karaļi bija radinieki. Arī pēdējais Krievijas cars un Lielbritānijas karalis bija radinieki, brālēni. Staļins, turpretī, krievs nebija. Pakļaut Krieviju un krievus nevienam nekad nav izdevies un arī tagad neizdosies. Krievi izdarīs ar Ukrainu to, ko gribēs, un neviens viņiem nevarēs neko padrīt. Atceries manus vārdus, plānprātiņ!

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Aglona)

22.06.2022. 10:47

»

Jukums

Varu vēl piebilst, ka Krievijai ar putina nāvi jau nekas nebeigsies. Visas nelietības novelt uz viņu neizdosies, nāksies tomēr samaksāt par nodarītajiem zaudējumiem nepieteiktajā karā pret Ukrainu. Krievijas atgriešanās kaut kādā starptautiskajā apritē, ķepurošanās ārā no izolācijas, atbildības uzņemšanās...


Tavs pseidonīms daudz ko par tevi izsaka ,Jukum!
Krievija nav un nebūs izolēta ,viņa pati aizņem visu eirāzijas kontinentu .
Ko gan viņaio no Eiropas Savienības valstīm vajadzētu?
Ja nu vienīgi no Vācijas piedzīt kompensāciju par no 1940 gada izpostītajām PSRS valstīm ,noslepkavotajiem cilvēkiem ( arī Hatiņa,ka piemērs).
Bet nu labās ES valstis līdz pat 50 kara dienai Ukrainā , pārdeva Krievijai ieročus (Vācija,Francija) ,ar ko Krievijas slāviem slaktēt Ukrainas slāvus ,lai Dņeprā uzceltā sinagoga turpinātu iesāktās Hazārijas būvi uz Ukrainas zemes ,zemes kura nevienam nepieder ,kā monarjiju valstīs.
Tāpec ar tādu novēlošanos abi komplektā Šolcs ar Makronu ieradās Kijevā .
Ko graibētu Krievija no ASV ,kura vēl nesen izslepkavoja vjetnamiešus ,mūsu un somu ģenētiskos brāļus?!Drīzāk tāda ''izolācija'' nāks tikai par labu,jo līdz šim vien vērojām kā žīdoligarhi izzog Krieviju (Ukrainu ) un sazagto ved uz to pusi ,no kuras Krievija pašlaik izolēta.Bravo !
Tie ir Rietumeiropas zagļi ,mahinātori ,radījuši ofšorus ,kuros biezie apzog nabadzīgās valstis un ved noslēpt sazagto ofšoros - turīgajās .

Atbildēt

jukušajam trollim no troļļu fermas

22.06.2022. 10:46

»

Jukums

Varu vēl piebilst, ka Krievijai ar putina nāvi jau nekas nebeigsies. Visas nelietības novelt uz viņu neizdosies, nāksies tomēr samaksāt par nodarītajiem zaudējumiem nepieteiktajā karā pret Ukrainu. Krievijas atgriešanās kaut kādā starptautiskajā apritē, ķepurošanās ārā no izolācijas, atbildības uzņemšanās...


Neceri ne uz ko, par ko tu raksti. Vai ASV samaksāja Vjetnamai, Lībijai vai Irākai par tām nodarītajiem zaudējumiem? Tāpat Krievija nevienam neko piespiedu kārtā nesamaksās, ja tikai pati par to negribēs. Starptautiskā aprite nebūt nav ASV un tās kolonijas. ASV sankcijām ir pievienojusies tikai 1/3 no pasaules valstu, bet 2/3, ieskaitot lielākās pasaules valstis kā Ķīna, Indija, Brazīlija, Pakistāna, Malāzija, Āfrikas valstis nav ASV sankcijām pievienojušās. Krievija nav izmesta ne no kādas aprites un draudzēties ar ASV un tās kolonijām, vai stāties organizācijās, kuras ASV kontrolē, Krievija netaisās. Krievija rietumiem nekad nav pakļāvusies un nepakļausies, bet tu, ja uzskati, ka esi cietis, tad turpini vien ciest tālāk.

Atbildēt

CIK GLUPAM JĀBŪT

22.06.2022. 09:17

LAI NESAPRASTU KĀPEC NEIEREDZ KRIEVUS?????????????????????????????????UN NE JAU VISUS..................ja runā latviski, es taču tautību neredzu................daugavpilī 90 % bērnu debili, nevar kārtot eksāmenu...TAS VIŅU NESATRAUC???????????????? AUG NĀKOŠIE SLEPKAVOTĀJI UN VAROTĀJI PARAZĪTI...tādi paši 'ārsti' andelē izziņas un 'juristi' noskatās...čukņu čukņa. Mums par to priecāties??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: