Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

10.09.2020. 10:32

Latvieši ir pagalam apjukuši-viņus pārvalda 90.gadu bandīti-komunisti ar komsorgiem,vienīgais propogandas kanāls tv24 pilda viņu pasūtījumu,ieņēmumu dienests organizē valsts izlaupīšanu mazāk ieņēmumus,pēdējais preses izdevums bija zviedru finansētā Diena,galvenais latviešu informācijas avots ir varas lobētie Kremļa propogandas kanāli,kuru aizstāvību organizē žurnālistu brālībā.Komentēt aizliegts pat Briča septembra atvasaru,kas organizē smirdošos komentārus nav vērts pat minėt.

Atbildēt

debilais idiot no trakuča!

09.09.2020. 20:59

»

Neinteresē pilnīgi!

Paturi savus murgus pie sevis, debilais idiot no trakuča


Neinteresē pilnīgi debilais muļķi! Paturi savus murgus pie sevis!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

08.09.2020. 23:04

»

Linda, es tev ticu!

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Neintresē pilnīgi, idiot!

08.09.2020. 23:02

»

Pohuj!

Debilais muļķi


Izēd savu naktspodu atkal, debilais muļķi!

Atbildēt

Debilais muļķi!

08.09.2020. 23:01

»

Pohuj!

Neintresē pilnīgi, idiot


Iekāp podā un norauj ūdeni!

Atbildēt

mietpilsonis

08.09.2020. 21:43

Kas gan tic tiem mēdijiem un arī politiķiem?Kas par troksni?Kas pasūtinājis?Ko atkal tādu lielu zog?

Atbildēt

Pohuj!

08.09.2020. 21:17

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Debilais muļķi!

Atbildēt

Elmars

08.09.2020. 18:01

Nu kāpēc alaist, var takš nošaut... Lindiņ, nevajag nodarboties ar sīkumiem, pasaule uz Tevi skatās, un Aleksandra augstumi gaida... Nepievil līdzgaitniekus.

Atbildēt

Pohuj!

08.09.2020. 06:48

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Neintresē pilnīgi, idiot!

Atbildēt

Pentaklizma

07.09.2020. 20:03

»

Nu nu

Kas tad nu, alkoholiķ-deputātelei publicitātes pietrūkst?! Viņa esot gatava intervijai, wtf... Un kāpēc viņa ir iedomājusies, ka kādam Latvijā viņas intervija interesē un būtu jāskatās


Un pareizi ir iedomājusies! Latvijā daudziem interesē Lindas intervija un būtu visiem jāskatās. Lai maukas kas salīduši augstos amatos nebūdami ievēlēti pat Saeimā, kā Viņķele un Gerhards - tiktu atmaskoti! Saprati, stulbā vista?

Atbildēt

Piepe

07.09.2020. 19:08

Hm, kad tad nāks sajēga, ka sistēma kapitāli jānomaina pirms iet tv kastē parunāties?

Atbildēt

futbolists

07.09.2020. 17:46

Visupirms atlaidīsim Saeimu ar šo Liepiņu un to Kaimiņu.Lai tad privāti sprēgā.

Atbildēt

Nu nu

07.09.2020. 14:56

Kas tad nu, alkoholiķ-deputātelei publicitātes pietrūkst?! Viņa esot gatava intervijai, wtf... Un kāpēc viņa ir iedomājusies, ka kādam Latvijā viņas intervija interesē un būtu jāskatās?!

Atbildēt

kāds vēl skatās tos

07.09.2020. 14:40

rejņikus?????????????

Atbildēt

plebejs

07.09.2020. 14:22

Visu cieņu Linda,bet , NEPL ir tikai izkārne un arī Domburs ir šīs sistēmas resurs un nekas vairāk.Protams to var darīt,bet slēptā diktatūra sākās jau krietni agrāk,un ne mūsu valstī.

Atbildēt

Atis

07.09.2020. 14:12

Ir rudens ....dažas slimības saasinās !

Atbildēt

Precīzi!

07.09.2020. 13:07

»

P

jāatlaiž ir Iavars Āboliņš. Obligāti


Vārds vietā. Sen bija laiks.

Atbildēt

P

07.09.2020. 12:47

jāatlaiž ir Iavars Āboliņš. Obligāti.

Atbildēt

P.

07.09.2020. 12:42

Visus nav jāatlaiž. Dažus ir jāaiztur.

Atbildēt

Linda, es tev ticu!

07.09.2020. 12:15

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.” “


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”


“ Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības. Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.
“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: