Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alfs

26.11.2010. 11:14

Nu valdību taču var pilnīgi saprast. Viņa cīnās par valsts "prestižu", cenšoties iekļūt Ginnesa rekordu grāmata ar vislielāko ministriju skaitu Eiropā, rēķinot uz valsts iedzīvotāju skaitu.

Atbildēt

Vai Stepanovs ar Berķi nesponsorēja valdības Vienotību un PS?

25.11.2010. 20:01

LatRosTrans sāk tehniskās naftas izspiešanu

LatRosTrans šodien ap plkst. 17. no naftas cauruļvada sācis tehniskās jeb bufernaftas izspiešanu Ventspils virzienā.

Par to Db.lv informēja LatRosTrans valdes loceklis Igors Stepanovs. Viņš lēsa, ka naftas izspiešana kopumā varētu ilgt divas līdz trīs nedēļas.

Tiek izsūknēta nafta no naftas cauruļvada Latvija - Polocka Latvijas teritorijā - no tā saucamā 285. kilometra, kas ir Latvijas - Lietuvas robežas.

Db jau rakstīja, ka pagaidām nav precīzi zināms, bet pēc LatRosTrans aplēsēm, kopumā varētu tikt izspiestas ap 80 tūkstoši tonnu tehniskās naftas, kuru plānots iesūknēt vienā noVentspils naftas rezervuāriem.
Paredzēts, ka izsūknētā nafta, kuras vērtību LatRosTrans aplēsis vismaz 50 miljonu USD vērtībā, tiks pārdota tenderī.

Tiesa, kam pieder nafta, šobrīd skaidrības sabiedrībai kopumā nav, bet LatRosTrans ir pārliecināts, ka cauruļvadā nu jau septiņus gadus esošā tehniskā nafta ir kompānijas īpašums, bet naftas pārdošana ļaus uzlabot LatRosTrans šobrīd slikto finanšu situāciju.

Atbildēt

Vilors

[R] 25.11.2010. 15:28

Vakar izlasot portālā "Ir" rakstu par to, ka Jaunā laika deputāts Latkovskis uzmanīsfinanšu pārkāpumu lietu virzību ( raksta linkshttp://www.ir.lv/2010/11/24/latkovskis-vid-finansu-policijas-darbs-uzlabojies/viedokli)
es pajautāju, Vai kāds noticēja Latkovska kristālajam godīgumam? Tie cilvēki, kas saskārās ar negodīgumu tiesu sistēmā un lūdza Saeimas deputātu palīdzību, bet nesaņēma to (vai precīzāk sakot, saņēma atrakstīšanās atbildes) vislabāk zina, kādi ir daži deputāti, kas runā par godīgumu, bet ar darbiem deguns kā kopmpass ir tajā virzienā, kur liela nauda plūst (lai paši piebāztu savas kabatas). Protams, ka Repše ielicis savu cilvēku Jezdakovu par VID ģenerāldirektori, kurš gan izsekos, vai Finansu policija neapkaro šīs partijas sponsoru konkurentus, bet uz šīs partijas sponsoru afērām piesedz acis? Vai kāds var pierādīt pretējo, ka tas tā nav?


Lūk, nepagāja ne diena, kad manu versiju par to, ka Jaunā laika biedri tāpat kā Tautas partijas biedri izmanto savu varu savtīgās un prettiesiskās interesēs apstiprina arī Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis, izsakot aizdomas par Dombrovska partijas biedri Mūrnieci.

Lūk, raksts: http://www.kasjauns.lv/lv/news/apinim-aizdomas-ka-murniece-piesedz-nelegalu-cigaresu-fabriku-ministre-gatava-tiesaties&news_id=33875

Apinim aizdomas, ka Mūrniece piesedz nelegālu cigarešu fabriku. Ministre gatava tiesāties (14)
25.novembris 2010
12:44

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece pieprasa Latvijas Ārstu biedrības prezidentam Pēterim Apinim atsaukt publiski pausto informāciju par to, ka viņa varētu piesegt nelegālu cigarešu fabriku.

Kā aģentūru LETA informēja Mūrnieces padomniece Kristīne Liepa, šie intervijā laikrakstam "Neatkarīgā" paustie Apiņa izteikumi esot apmelojoši.

Šodien NRA publicēta intervija ar Apini, kurš paudis aizdomas, ka Latvijā ir nelegāla cigarešu fabrika, kuru piesedz Mūrniece. Viņš esot dzirdējis runas, ka Latvijā tiek nelegāli ražotas cigaretes, turklāt, iespējams, tieši ar šo rūpalu saistīta iekšlietu ministres stiprā vēlme saglabāt amatu arī jaunajā valdībā.

"Esmu no daudziem avotiem dzirdējis, ka Latvijā tiekot nelegāli ražotas cigaretes, iespējams, uz tām pašām iekārtām, ar ko kādreiz "House of Prince" ražoja "Elitu". Un, iespējams, šīs ražotnes savu produkciju izplata tieši caur vairumtirgotājiem. Bet to nevar paveikt bez policijas pieseguma. Dievs dod, lai man nebūtu taisnība, ka ar tabakas ražošanas piesegumu bija saistāma agresija, ar kādu atpakaļ amatā tika bīdīta Linda Mūrniece," šodien intervijā laikrakstam norāda Apinis.

Viņš arī norāda, ka "liela daļa muitnieku, robežsargu un policistu patiesībā nevis apkaro kontrabandu un nelegālo ražošanu, bet gan to piesedz".

Reaģējot uz šo interviju, Mūrniece uzdevusi Valsts policijas priekšniekam ģenerālim Valdim Voinam uzaicināt Apini sniegt viņa rīcībā esošo informāciju policijas darbiniekiem.
Iekšlietu ministre arī apsver iespēju tiesāties ar Apini.

Kā piebilda Liepa, Mūrniece šodien arī vērsusies prokuratūrā ar iesniegumu, lūdzot sākt kriminālprocesu par Apiņa paustajiem izteikumiem, jo Ārstu biedrības prezidents ministri esot apmelojis.

LETA/Foto:LETA

Atbildēt

rinkii apkaart

25.11.2010. 00:26

Vispirms jautaajums - kas ir Liepnieks, saliidzinaajumaa ar Dombrovski, ja saaksim saliidzinaat abu aptuveni vienaudzhu padariitos darbus :)
Otrkaart - kaadai auditorijai ir domaata shii analiize? :) Pat man ir skaidrs, valdiiba ir tiko saakusi straadat, vispirms ir jaapienjem budzhets un tad ir jaasak shiis maghiskaas strukturaalaas reformas, jo tas nav vienaa meenesha pasaakums. Neapniik jums te sviestu kult? :))

Atbildēt

Izrādās

24.11.2010. 11:46

Veselības nozarē cer taupīt ar lielāku kapos gulētāju skaitu

Bet, lai labāk skan šo žinu pasniedz tautai sekojošā uzrunas formā:

Veselības nozarē cer taupīt ar mazāku slimnīcās gulētāju skaitu

Atbildēt

Par Dombrovska stilu

24.11.2010. 10:17

Premjers atbildību par PVN celšanu noveļ uz nozarēm

Atbildēt

Koko

24.11.2010. 10:16

.... palielināt transporta nodaokli... ieviest saldumu nodokli! Kad beidzot būs Banku nodoklis, eksluzīvo un dārgo preču nodoklis? Ar PVN paaugstināšanu dārgākas kļūs praktiski visas preces un komunālie pakalpojumi. Visvairāk cietīs pensionāri,ipaši ar mazajām vai zem vidējā pensijām.

Atbildēt

Pensionāre

24.11.2010. 10:08

Tīrās aplamības runā Liepnieks. Ar nākamo gadu mani izdevumi palielinās aptuveni par 1/5. Pagaidām ienākumi nekādā veidā netiek palielināti.Pensionāram pilnīgi viss kļūst dārgāks. Ja līdz šim balansēju uz robežas,un varēju galus savilkt,tad tagad katrs santīms būs jāapgroza pirms izdošanas.

Atbildēt

ass

24.11.2010. 08:00

http://www.youtube.com/watch?v=ZXLidmxrY5I&feature=related

Atbildēt

Gunča

24.11.2010. 03:17

vajag noteikt citus viltīgus kritērijus pensijas vecuma sasniegšanas noteikšanai individuāli, neapstrīdamo pensijas vecumu paaugstinot līdz 71 gadam, par priekšlaicīgu pensionēšanios jārīkojās sekojoši piemēram procesuāli var aiziet pensijā ja ir objektīvi konstatējamsi kā sasniegti tādi rādītāji - 10 mazbērni, vai 3 mazmazbērni, vai arī izrauts pēdējais zobs augšžoklī vai apakšžoklī, amputēs kādi divi vai vai viens eksistencei nozīmīgs orgānsu.tl., subjektīvi ir konstatējams ka personai nau pilns rublis, persona pēkšņi iemaksā valsts depozītā apaļu summu, 50 gadīga - 100 000 LLVL, 60 gadīga 50 000, 65 gadīga - 10 000

Atbildēt

par pensionāriem

24.11.2010. 02:35

vidējā pensija KĀPJ! Jau šogad saņem vidējais aritmētiskais pensis par 20 Ls vairāk nekā pirms Satversmes tiesas sprieduma + visām normām nemainoties vidējā pensija aug, jo nomirst vecie pensionāri ar zemajām pensijām un nāk klāt jaunie ar lielajām. Kopējais pensiju budžets taču nākamgad palielināsies. Šis efekts "vidējam iedomātajam" pensionāram "atsver" PVN kāpšanu. Tā ka vispārinot, pensionāri dzīvos lābāk.

Atbildēt

Yol

23.11.2010. 20:49

Šķiet, ka līdzīgs rakstiņš par valdības kursu uz progresivitāti, tikai Vilka izpildījumā, no portāla diena.lv ir pazudis. Nu nekādi nevaru vaires atrast. Bija daudz komentāru. Vai tiešām horizontālais taimkods?

Atbildēt

Yol

23.11.2010. 19:57

Tie auto un jahtu nodokļi ir tāda pati māžošanās, kā ar IIN. Superdārgam autiņam pa 70 štukām nodokli uzliek 260 latus, 15 gadus vecam passātam, kas nemaksā pat štuku, 52 latus! Nožēlojami mērkaķi jūs esat, valdība! Kad sāksiet iekasēt PVN no miljonāru darba bentlijiem un maybachiem?

Atbildēt

Helasie

23.11.2010. 19:41

Kā man patīk, kad no HB sen izmestais Zemzaris uzdodas par finanšu ekspertu un iesaka, kā būtu jārīkojas bankām. Līdzīgi ar Jurģi - komentēt lai komentē, bet kritizēt šāda tipa ļaudīm nav morālisku tiesību - domājams, N paralēles varētu vilkt ar pašu darbību pirms dažiem gadiem.

Atbildēt

fredis

23.11.2010. 18:52

Budžetu pieņems , jo Brigmanim Lembergs atļāva šo budžetu atbalstīt

Vēlāk gan notikšot valdības gāzšana , bet kad tas notiks , Brigmanim nav jāzina - ka neizmuldās pirms laika

Atbildēt

jurists

23.11.2010. 17:40

Vispār tas par to policistu skaitu būtībā neatbilst patiesībai. Latvijai ir drusku lielāks policistu skaits, rēķinot uz noteiktu iedzīvotāju skaitu, tikai salīdzinājumā ar valstīm, kur policija neveic noziedznieku pārvadāšanu. Zviedrijā un Igaunijā to dara īpašs dienests. Bet mums pat nav jēgas veidot īpašu dienestu, jo konvoja policisti ir tik mazatalgoti, ka nekāds ietaupījums nesanāktu.

Atbildēt

anonīmais šakālis

23.11.2010. 16:23

Tātad tā, Lietuvā iedzīvotāju ienākuma nodoklis ir 15%, zemniekiem 5%, dividendēm 20% ! Igaunijā iedzīvotāju ienākuma nodoklis tiešām ir iedzīvotāju ienākuma nodoklis un visiem ienākumiem, tajā skaitā apdrošināšanas uzkrājumam un dividendēm, kā arī citiem ienākumie 21%! Avots: http://ec.europa.eu/taxation_customs/taxation/gen_info/info_docs/tax_inventory/index_en.htm

Atbildēt

anonīmais šakālis>>Rihards

23.11.2010. 16:03

No atmiņas, kapitāla pieaugumam un dividendēm Lietuvā 18 vai 20, cik kuram bija, precīzi neatceros. Apmēram tas pats Igaunijā. Vajag precīzākus ciparus? Parakāšos netā uz tādus sniegšu!

Atbildēt

Muris Lurikam 22.11.2010. 23:24

23.11.2010. 13:36

Tas atalgojums ir tāds tāpēc, ka šie cilvēki strādā ārpus Latvijas un tur ir pieskaitīts pabalsts par dienestu ārvalstīs. Man gan šajā gadījumā gribētos uzteikt Aizsardzības ministriju kaut vai par to, ka tā publicē ciparus, kādi tie ir, nemēģinot mānīties. Retā iestāde, kuras darbinieki strādā ārvalstīs, to dara. Piem., Ārlietu ministrija, kurai šādu darbinieku ir visvairāk, uzrāda tikai "pliku" algu, kaut arī apmēram puse darbinieku faktiski saņem atalgojumu, kas līdzvērtīgs Jūsu norādītajam, nevis to, kas atrodams tās mājas lapā.

Atbildēt

God. Lemberga kungam!

23.11.2010. 12:58

Lūdzu pieņemiet drosmīgu lēmumu par Vienotības nosūtīšanu opozīcijā. Tas ko dara Vienotība - iet starptautisko aizdevēju pavadā un grauj mūsu valsti īstermiņā un ilgterminā. Pēc tādiem lēmumiem un 2011.gada budžeta kosolidācijas pasākumiem tauta vēl vairāk un struajāk sāks izvairīties no nodokļu nomaksas, vai izšķirsies pamest Latviju. Tas ir noziegums pret Latvijas valsti un tautu.

Atbildēt

Iesaku

23.11.2010. 12:52

Tad jāsecina, ka vēlētājs var justies apmierināts?

Negribu visu kritizēt, tāpēc vispirms norādu uz lietām, kuras ir pozitīvas un, manuprāt, jāvērtē pozitīvi.

..... paklausīties LNT rīta raidījmā FM Vilka sacīto par ieguvumiem ģimenēm ar maziem ienākumiem. Nakādi uzlabojumi tām nav gaidāmi, jo esot taču krīze...

Ar to arī viss izteikts. Reformēt valsts pārvaldi pa īstam Vienotība nav gribējusi un arī nereformēs, jo zaudēt ministru amatus tā valsts ilgtremiņa ttīstības vārdā nav gatava...

Un atkal tie, kuri iztiek no knapām pensijām un pabalstiem, būs izvēles priekšā - nopirkt vairāk veikalā, vai aptiekā, pēc nomaksātiem komunāliem rēķiniem un elektrību, jo VIŅU IENĀKUMI NEPIEAUGS, BET CENAS UN PLĀNOTĀ INFLĀCIJA SAVU IZDARĪS.

Vienotības urlas ir kretīni, kuri atkal un atkal veic ieņēmumus uz maznodrošināto rēķina, bet negrib šķirties no saviem ministru portfeļiem, barotavām padomēs un valdēs, ar neadekvātām, salīdzinājumā ar maznodrošinātiem, pensionāriem un pabalstu saņēmējiem, algām.

Atbildēt

Pensis

23.11.2010. 12:01

Paldies par guvumu:dubultlielo nekustamā īpašuma nodokli savam vienīgajam mājoklim,vairāk nekā dubultoto PVN elektroenerģijai,kas nevar neatsaukties arī uz pārtikas preču cenām,vēl dārgākajām dārgajām zālēm un nevēlēšanos ieviest Latvijā obligāto veselības apdrošināšanu kā Igaunijā un Lietuvā!

Atbildēt

!

23.11.2010. 11:58

Neredzu nevienu ministriju vai valsts aparāta upuri. Tos visus prasa no mums.

Atbildēt

>anonīmais šakālis

23.11.2010. 11:56

Netiek palielināts,izņemot motociklus,transporta līdzekļa nodoklis privātajām lidmašīnām,jahtām,ekskluzīvajiem automobīļiem,ko ierosināja valdības izveidotā komisija. Un,kāpēc gan,ar nodokli nevarētu aplikt arī privātos peldbaseinus,kā to dara Grieķijā?

Atbildēt

Pensionārs

23.11.2010. 11:48

Tā arī nesapratu,ko vēl bez nekustamā īpašuma nodokļa un PVN dubultošanas elektrībai,iegūs pensionāri? Par vēl vienu PVN procentu dārgāku pārtiku,vai?

Atbildēt

Rihards

23.11.2010. 10:53

Ei, šakāli - ciparus galdā - cik ie Lietuvā un Igaunijā?!

Atbildēt

anonīmais šakālis

23.11.2010. 10:26

Kas netiek palielināts? Uzņēmuma ienākuma nodoklis, nodoklis depozītiem, dividendēm, kapitāla pieauguma nodoklis utt. (miljonāru nodokļi), kuri ir uz pusi mazāki, kā Lietuvā un Igaunijā, nemaz nerunājot par Vāciju, Franciju, Lielbritāniju, Zviedriju, kur visiem nodokļiem ir vienāda progresivitāte. Lūk, kur īstie ieguvēji no Vienotības/ZZS valdības - treknie runči!

Atbildēt

anonīmais šakālis

23.11.2010. 10:20

Tā ka sabiedrības mazaizsargātākie slāņi zināmā mērā ir ieguvēji no šī budžeta. Tāpat jāatzīmē tas, ka pensionāri arī ir arī ieguvēji, viņi būs tā sabiedrības grupa, uz kuriem budžeta samazinājums neattieksies.
==============
Pietiek muldēt! Kādi ieguvēji??? Lielais algas nodokļu slogs (lielākais ES) tiek palielināts!!! Pensionāri visu savu pensiju iztērē, tātad no visas pensijas tiek maksāts PVN, kas tiek palielināts. Elektrību lieto visi pensionāri, elektrībai pvn palielinās par 12%, zālēm PVN palielina.

Atbildēt

vilis

23.11.2010. 10:06

Labs raksts.Jurģis atstāj izprotoša eksperta iespaidu.Tikai viena psiholoģiska kļūda.Zinātniski pierādīts,ka cilvēki labprātāk pieņem vispirms kritiku,pēc tam uzslavu.

Atbildēt

Ezis

23.11.2010. 09:52

Liepnieks ekonomists (ha ha)! Vai arī drauga Štokija propagandists?

Atbildēt

Gunārs

23.11.2010. 08:55

Tādi mums "eksperti"
1. pensionāri būs ieguvēji !!! ???
- vairāk jāmaksā par elektrību
- vairāk jāmaksa par komunāliem pakalpojumiem un pārtiku (PVN pacelšana elektrībai pacels cenas)

TĀDI MUMS IR EKSPERTI UN KO TAD BRĪNĪTIES PAR TO, KAS NOTIEK !

Atbildēt

Oļegs

23.11.2010. 00:36

Cilvēki ar maziem tēriņiem, kuri mēnesī iztērē 150 – 200 latus, ir izmīr;sanas sliekšņā.

Atbildēt

Luriks

23.11.2010. 00:24


Labas atalgojums, labs noskaņojums, skat kā jāpelna mēnesī

http://doc.mod.gov.lv/LV/atalgojums/ataseji...

Atbildēt

aivars

23.11.2010. 00:01

kamer sitais azis par darznieku neka laba tapatas nebus.nosaut

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: