Menu
Pilnā versija
Foto

Ir laiks sākt domāt. Kopā

Otto Ozols, meridemokrāts · 15.10.2020. · Komentāri (92)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kad āži par dārzniekiem

16.10.2020. 07:58

Kāda izglītība, tāda tauta. Slēgsim vēl vairāk skolu, aicināsim mācīties arodu, t.i. mēzt kūtis, slaucīt ielas u.c., likvidēsim augstskolas, vēl lielākus konkursus rīkosim, lai (ne) varētu iekļūt 9. klasē, paaugstināsim studiju maksu, iecelsim ministrus, kuriem nav pieredzes, nav izglītības, lai vadītu nozari, ministrus, kuri domā, ka gudrāki par zinātņu doktoriem, profesoriem, akadēmiķiem. Kad "ūdens smeļas mutē? jeb uzliesmo pandēmija, tad IZM iedomājas, ka skolēniem vajadzētu attālināti darboties ar datoriem, bet šiem skolēniem 21. gadsimtā NAV šo zināšanu, kuras jau no 1.klases bija nepieciešams apgūt...

Atbildēt

FKK

16.10.2020. 07:42

»

Mumins

Meridemokrāts ir aizmirsis to, ka petravičas un reiri atrodas amatos tikai tāpēc, ka kolektīvi negribējās pieļaut situāciju, ka valdībā ir partija, kura Saeimas vēlēšanās saņēma visvairāk balsu - Saskaņa. Jebkurai ačgārnībai un mēģinājumam ignorēt veselo saprātu ir sekas. Tas, par ko runā autors, ir...


hmmm ... tas nu gan ir jaunums! Izrādās, ka Saskaņa var piespiest Vienotību par finmin iecelt aprobežotu, agresīvu un korumpētu politikāni, komjaunatnes funkcionāru. Bija jau šaubas par Vienotības intelektuālo mazspēju, bet nu tās ir kliedētas.
Un izrādās, ka Eiroparlamenta spīdeklim Kariņam nepietiek politiskā talanta prastiem populistiem paskaidrot, ka tik sarežīgītam amatam - labklājības ministram, kurā ir valstij kritiski smagas problēmas gluži nevajadzētu likt žagatu, kurai patīk spīguļi un nav pat nojausmas par sociālo politiku.
Izrādās, ka stāsti par viņa politisko krampi un tālredzību ir izrādījušās tīrās blēņas. Populisti pieprasa savai madāmai ministra posteni un Kariņš valstij tik nozīmīgu amati tā vienkārši atdod savādai sievietei, kura mēdz savu mazmeitu vest uz Krievijas bāgātnieku vulgārajiem šoviem saģērbtu, kā mazgadīgu prostitūtu.

Atbildēt

Fēlis

16.10.2020. 07:29

»

Mumins

Meridemokrāts ir aizmirsis to, ka petravičas un reiri atrodas amatos tikai tāpēc, ka kolektīvi negribējās pieļaut situāciju, ka valdībā ir partija, kura Saeimas vēlēšanās saņēma visvairāk balsu - Saskaņa. Jebkurai ačgārnībai un mēģinājumam ignorēt veselo saprātu ir sekas. Tas, par ko runā autors, ir...


Saskaņa? Viņi jau sevi parādīja saimniekojot Rīgā. Bija kāda atšķirība alkatībā no pārējiem? Plus vēl mēs dabūtu draudzēšanos ar kremli un kā zināms, iedod tik velnam mazo pirkstiņu! Krievi jau nesadarbojas tikai uz biznesa pamatiem. Viņi paketē prasa politiskās preferences. Būtu mums otra (lasi pirmā) valsts valoda un Latvija būtu to valstu skaitā, kuras atzinušas Krimas "pievienošanas" likumību, u.t.t. Tu gribētu tādā valstī dzīvot?

Atbildēt

PSRS

16.10.2020. 07:27

Par varonibu Lielaja tevijas kara karojot Padomju armija ,Padomju savienibas varona nosaukumu sanema 15 lietuviesi,13 latviesi un 8 igauni !

Atbildēt

FKK

16.10.2020. 07:07

»

P.

Tad jau labāk Gobzems nekā šis kopā domātājs


Šķiet, ka Šleseristu trollēniem sākusies biegła nervozitāte. Protams, ka Šlesers ar savu brigādi nekad nereklamētu savās propagandas lapa pirmajās lapās Otto Ozolu, jo zina, ka ar viņš oligarhiem mutē neskatās. Gobzems, lai cik plānprātīgs būtu, tomēr zina, kam un kā ... jāastrādā.

Atbildēt

“Skaudīgais”

16.10.2020. 06:59

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Atkal pieķēzījis komentārus ar saviem copy/paste!

Atbildēt

M.Baarda

16.10.2020. 06:39

Diemžēl tas PSRS mantojums nav tikai Latvijas īpatnība. Vēl vairāk, šķiet, ka to uzspiež no Briseles, kas komandē, kuras ir "pareizās partijas", kāds ir "pareizais viedoklis" un kuram būs būt pie siles.

Atbildēt

3a jeb 3 č + sovaku zagļu valsts

16.10.2020. 05:59

tā nu tas ir

Atbildēt

vai ar šito

16.10.2020. 05:38

Vai ar šito dzelteno var domāt kopā ??????

Atbildēt

fakts

16.10.2020. 05:03

»

kurp ej Latvija

Šeit nu tu draugs smagi kļūdies, Lembergs arī ir padomju mantojums, bet viens no Latvijas izcilākajiem politiķiem un saimnieciskajiem darbiniekiem, , paskaties uz jaunajiem politiķiem ,tie ir vēl zaglīgāki un alkatīgāki par vecajiem komjauniešiem


Lembergs ir Latvijas lielākais zaglis, kurš okupācijas laikā lieliski apguvis demagoģiju un propagandadu Ļeņingradas augstākajā partijas skolā un tagad izmanto tur iemācīto.

Atbildēt

777

16.10.2020. 04:42

»

Austris Dortholcs

Simtprocentīgi Jums piekrītu


Tiesas atceramies Grutupa kafijas pauzes.
Prokuror makslinieci eviju freidenfeldi sedlenieci
Tiesnesi Strazdu

Atbildēt

kurp ej Latvija

16.10.2020. 03:16

»

Privilēģijas un dubultie standarti

Taisnība autoram par padomju mantojumu kā cēloni un nebeidzamu purvu un vāku. Bet, kur tad Imantas modinātāji - sabiedrībā šo lomu ieņem inteliģence, intelektuālā elite, garīgās autoritātes. Ar atsevišķiem izņēmumiem - klusums un pieskaņošanās valdošam meinstrīmam. Šoreiz pienākusi kārta kultūrai, kultūras...


Šeit nu tu draugs smagi kļūdies, Lembergs arī ir padomju mantojums, bet viens no Latvijas izcilākajiem politiķiem un saimnieciskajiem darbiniekiem, , paskaties uz jaunajiem politiķiem ,tie ir vēl zaglīgāki un alkatīgāki par vecajiem komjauniešiem!

Atbildēt

P.

16.10.2020. 01:02

Tad jau labāk Gobzems nekā šis kopā domātājs.

Atbildēt

Privilēģijas un dubultie standarti

16.10.2020. 00:47

Taisnība autoram par padomju mantojumu kā cēloni un nebeidzamu purvu un vāku. Bet, kur tad Imantas modinātāji - sabiedrībā šo lomu ieņem inteliģence, intelektuālā elite, garīgās autoritātes. Ar atsevišķiem izņēmumiem - klusums un pieskaņošanās valdošam meinstrīmam. Šoreiz pienākusi kārta kultūrai, kultūras profesionāļiem, kam tiek atvēlēta šaura galma apkalpotāju vai arī amatieru-mīļotāju un publikas izklaidētāju perspektīva. Cēlonis tam visam ir no padomijas mantotās privilēģijas un dubultie standarti.

Atbildēt

nu protams

15.10.2020. 22:08

Autoram, ka dažam darbadevējam, gribētos Saeimā un valdībā redzēt cilvēkus, kas nekad nav darbojušies politikā, bet ar vismaz 10 gadu sekmīgu politisko pieredzi.

Atbildēt

mjā

15.10.2020. 21:51

Nav pateikts , ka viss tas pa virsu peldošais bars ir marionetes un viņu rīcības brīvība ir ierobežota . Par to, saprotamu iemeslu dēļ, netiek runāts ,arī LL to nedara.

Atbildēt

Mumins

15.10.2020. 21:23

Meridemokrāts ir aizmirsis to, ka petravičas un reiri atrodas amatos tikai tāpēc, ka kolektīvi negribējās pieļaut situāciju, ka valdībā ir partija, kura Saeimas vēlēšanās saņēma visvairāk balsu - Saskaņa. Jebkurai ačgārnībai un mēģinājumam ignorēt veselo saprātu ir sekas. Tas, par ko runā autors, ir sekas tieši tam.

Atbildēt

Emigrants

15.10.2020. 21:18

»

Šie kangari arī pēc 20 gadiem visā vainos padomju režīmu. Tās ir kangaru mantras, ko vienmēr var bauriem ausīs iečurāt


Valdošā banda vaino jau tagad - pēc 30 gadiem. LPSRS pasažieru vagonu sastāvus mainīja cik reizes? Cik ir nomainīti "neatkarīgajā" Latvijā? Neviens!

Kāpēc lietuvieši, igauņi ir tālu mums priekšā ekonomiskajā attīstībā, sociālajā jomā - tur nebija PSRS jūga?

Atbildēt

hmm

15.10.2020. 20:58

»

Žulis

Pilnīgi pareizi, ja notiks pastāvošās partiju varas diktatūras “uzlabošanas” mēģinājumi, bet “spēles noteikumi” paliks vecie - vienīgais ko cilvēki dabūs būs tas, ka pašreizējos blēžus nomainīs atkal iepriekšējie vai jauni blēži. Ir jāmaina sistēma! Bet sistēmas nomaiņa – tas nozīmē partiju diktatūras...


To sistēmu kā reiz neviens mainīt negrib! Jo tad reāla atbildība būs ne tikai mistiskām "amatpersonām", bet visiem zagļiem un zaglēniem - arī aplokšņu algu saņēmējiem un pārējiem nodokļu nemaksātājiem. Attīrīt policiju un tiesu sistēmu - un kā tad "zvans draugam", pasūtījumu galds un "telefona tiesvedība"? No tām bandītu ekstrām neviens atteikties negrib!
Uz katra soļa to vien dzird - nu ko tos mazos zagļus aiztiek, būtu beidzot lielos ķēruši! Tas tāpēc, ka LV zog visi, kam vien ir tāda iespēja, bet pārējie pacietīgi stāv rindā un gaida savu kārtu!
Ja tajā tautā kas arī snauž, tad vienīgi alkas pēc Laimes Lāča, Imantas vai kā tamlīdzīga, kurš atnāks un uz burvju mājienu visu sakārtos (bet tikai tā uzmanīgi, lai zaglēni-snaudēji paši neciestu)! :DDD

Atbildēt

kur tad izpalika

15.10.2020. 20:51

Krievijas un Putina lamāšana? Nu kā tā var!?

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

15.10.2020. 20:50

»

č jā, gadsimtiem

un tad kā partorgi salīda visur


Nu ko tad juus pastalnieki par partorgiem veeleshanu iecirknii balsojiet?Balsojiet par A.Skeeli,vinsh nav partorgs.

Atbildēt

Raksts izkožļāta kožļene

15.10.2020. 20:47

Komentāri to mēģina atdabūt pirmajā svaigumā.

Atbildēt

Žulis

15.10.2020. 20:35

Pilnīgi pareizi, ja notiks pastāvošās partiju varas diktatūras “uzlabošanas” mēģinājumi, bet “spēles noteikumi” paliks vecie - vienīgais ko cilvēki dabūs būs tas, ka pašreizējos blēžus nomainīs atkal iepriekšējie vai jauni blēži. Ir jāmaina sistēma! Bet sistēmas nomaiņa – tas nozīmē partiju diktatūras likvidēšanu, izdarot izmaiņas Vēlēšanu likumā un Politisko partiju likumā. Tas nozīmē ieviest reālu atbildību tā saucamajām atbildīgajām valsts amatpersonām. Tas nozīmē attīrīt tiesu sistēmu, drošības dienestus un valsts kontroles iestādes no tiem kadriem, ko tur iefiltrējusi pārkrāsoto komunistu un viņu pēcteču izveidotā mafija. Tas nozīmē reālu suverenas, nacionālas Latvijas valsts atjaunošanu. Mazdūšīgie teiks, ka tas nav iespējams. Ir iespējams! Mūsu tautā snauž milzīgs spēks, kuru viņa pati neapzinās. Nāk prātā rindas no A. Pumpura dzejoļa, ko viņš sarakstījis pirms vairāk kā 130 gadiem:
“Imanta nevaid miris,
Bet tikai apburts kluss,
No darbošanām rimis,
Zem Zilā kalna dus.
………………………………….
Bet reizi Pērkoņdēli
Tai kalnā lodes spers;
Tad bēdzīs visi jodi,
Pēc zobina tas ķers.
Un Saules meitas nācīs
Un miglu projām trauks;
Un gaismas laika balsis
Imantu ārā sauks!”

Atbildēt

Maza zaglīga tauta lielas upes krastā

15.10.2020. 20:05

Savi karaļi un likumi gadsimtu gaitā nav bijuši, pielāgošanās iekarotājiem un lielvarām ir darījusi savu. Bet sasniegumi kultūrā un sportā fenomenāli. Valdības vadītāji un deputāti, kuri virza ES attīstību arī ir sasniegums. Kur nu vēl panākumi IT, farmācijā, utt.

Atbildēt

ha-ha

15.10.2020. 19:54

Īsi runājot PSKP un VĻKJS čekas un IM apsardzībā rullē,bet visā neatkarība un viss no tā izrietošais,ir melu narkozes izraisīti kolektīvi murgi un ,kā pieņemts ,murgus komentēt un meklēt to cēloņus nav pieņemts.

Atbildēt

Jens Z

15.10.2020. 19:13

Diagnize smuki ilustrēta, bet pateikts vien vispārzināmais. Šāds raksts derētu politiskai (paš-) reklāmai. Bet ja mērķis ir sasēdināt aiz restēm 4-5 mafijas klanu vadoņus, kas uzurpējuši visu varu un var iegādāties jebkādus vēlēšanu rezultātus, tad nav nosaukti pareizie uzvārdi. Kamēr man motikusi iesēdināšana, nevar būt nekādas kopā darbošanās.

Atbildēt

ES

15.10.2020. 18:53

Otto paliek otto - sit tiem, kas nespēj pretotiesKādēļ nav pieminēts Pūce, Bordāns, ŠUPLINSKA????? Ieķēries ar nagiem Labklājības ministrē. Viņa aug! Un tas ir acīmredzami un ceru, ka iznāks īsts lietaskoks. Bet Kariņu vajadzēja minēt visupirms, ja esat cilvēks ar tīru sirdsapziņu un godu

Atbildēt

Realitāte

15.10.2020. 18:46

»

Karote

Kā pirmajiem ko mainīt vajadzētu tieši žurnālistiem.To pelēki pieglaimīgo iztaujāšanu, kad tik kāds kungs vai madāma neapvainojas, brīžam jau grūti klausīties. Kā nekā mediji tak mums skaitas sabiedrības sargsuņi, ceturtā vara, un vēl nez kas. Latvijas realitātē, savā vairumā- bailīgas nulles. Protams...


Pēdējā laikā izskatās, ka
zurnālistiem intervijās ir duka iekšā tikai tad, kad jārunā par LGBT tiesībām, tad tie metas virsū normāli domājošiem ļaužiem no politiķu kliķes. Izteikti vienpusēja 4. varas uzurpācijas tirānija. Un tas ir runājot par sabiedriskajiem medījiem kā tv tā radio, kuriem būtu jābūt neitrāliem, nevis kā skolmeistariem jāstrostē it kā nokaunējušos pusaudžus. Un tie vēl grib pāris tautas miljonus, lai izietu no reklāmas tirgus.

Atbildēt

jārunā konkrētāk

15.10.2020. 18:38

Par sadirsto tēvzemi vainojama pašreizējā pie varas esošā Kariņa-Levita kliķe, naudas un varas kāra, liekulīga un melīga
Un nosaukt to par padomju mantojumu ir absurds

Atbildēt

Vilis

15.10.2020. 18:31

»

Fēlis

Kāda tauta, tāda valdība. Kāds man protams nepiekritīs, bet Latvija patiešām ir neizdevusies valsts un viss iet tikai uz slikto pusi. Katrs nākošais saeimas sasaukums ir stulbāks un autoritārāks par iepriekšējo. Katru gadu daži biznesi tiek demontēti. Šogad dzelzceļš un bankas. Es nesaprotu, kā pēc ...


Respekts Tev, ļoti precīzi pateikts. Bet vispirms būtu jādzen ar sūrainu koku ratā tās mazpartiju lelles ar dubultpilsonībām, kas ar ārvalstu vēstniecību atbalstu šobrīd tikuši pie tautas stūres. Tiem pakaļa nesvils, ja Latvijas valsts viņu truluma un aprobežotības dēļ sabruks. Graša vērta tā valsts, kuru virza nevis vietējie līderi no savas tautas, bet visādi muldētāji kārklumerikāņi un pēdējā laikā arī jaunizcepti kārklueuropieši, kas savu tautu pamet, aizmūkot baroties briseles kāpostlaukos. Pārējie no šīm drazu partijām ķēmojas pakaļ.

Atbildēt

TYT

15.10.2020. 18:29

»

Karote

Kā pirmajiem ko mainīt vajadzētu tieši žurnālistiem.To pelēki pieglaimīgo iztaujāšanu, kad tik kāds kungs vai madāma neapvainojas, brīžam jau grūti klausīties. Kā nekā mediji tak mums skaitas sabiedrības sargsuņi, ceturtā vara, un vēl nez kas. Latvijas realitātē, savā vairumā- bailīgas nulles. Protams...


Tieši, kurš medijs Latvijā ir rentabls - proti nav atkarīgs no 'piešpricēm' kas nāk no politiskās vides - mediju īpašnieku saistīti ar pokitdarbņiem, citi mediji tiek 'baroti' no pašvaldību pasūtījumiem, vai caur valdības kontrolētiem SIF projektiem. Ja kāds medijs sāks atļauties bliezt pret sponsoru interesēm, šis piešprices ātri beigsies. Un varēs slēgt ciet šo pasākumu, redakcija ar visiem asajiem žurnālistiem būs uz ielas. Bet viņiem vispār reizēm gribas ēst, barot ģimeni, maksāt par dzīvokli. Tā kā visi labi apzinās skarbo izvēli - zināt savu vietu un dziesmu, ko dziedāt.
Vienīgā alternatīva, ja negrib iet uz sūdīgiem kompromisiem, pamest profesiju.
Ir, protams, vēl trešā izvēle - uzmanīgi laipot. Bet tur asums nederēs. To var tikai imitēt, kā to gadiem ilgi iemanījies darīt Domburs. Daudzi jūsmo, bet kad pajautā, ko tieši tādu Domburs panācis, atmaskojis, tad konkrētas atbildes īsti nav

Atbildēt

15.10.2020. 18:22

Šie kangari arī pēc 20 gadiem visā vainos padomju režīmu. Tās ir kangaru mantras, ko vienmēr var bauriem ausīs iečurāt

Atbildēt

Karote

15.10.2020. 18:11

Kā pirmajiem ko mainīt vajadzētu tieši žurnālistiem.To pelēki pieglaimīgo iztaujāšanu, kad tik kāds kungs vai madāma neapvainojas, brīžam jau grūti klausīties. Kā nekā mediji tak mums skaitas sabiedrības sargsuņi, ceturtā vara, un vēl nez kas. Latvijas realitātē, savā vairumā- bailīgas nulles. Protams, iebāzt degunu ugunskurā nozīmē personīgus riskus, ar darbu, utml.Bet, galu galā, tas ir tas darbs un misija.Balsotāju vairums turpinās balsot kā šiem ieborēs arī tādēļ, ka nav informēti mediju sliktā darba dēļ.

Atbildēt

Fakts

15.10.2020. 17:31

»

Fēlis

Kāda tauta, tāda valdība. Kāds man protams nepiekritīs, bet Latvija patiešām ir neizdevusies valsts un viss iet tikai uz slikto pusi. Katrs nākošais saeimas sasaukums ir stulbāks un autoritārāks par iepriekšējo. Katru gadu daži biznesi tiek demontēti. Šogad dzelzceļš un bankas. Es nesaprotu, kā pēc ...


Nevar dabūt detaļas dīzeļvilcienu dzinējiem no Krievijas? Nomainiet tos pret rietumos ražotiem un lai ripo. Nu protams,jo pashi razjot jau neko nespeej,bet zapad nam pomozjet. Bet agraak pashi razjoja.Un kur tagad tas vis ir?pakaljaa!

Atbildēt

Juse

15.10.2020. 17:29

Viedi vārdi

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

15.10.2020. 17:28

Zagt,melot nav nekaads tiirais PSRS mantojums.Zaga un meloja jau arii pirms bija taads PSRS vispaar izveidots.Vienkaarshi vajag uz kaut ko novelt vainu.

Atbildēt

Fēlis

15.10.2020. 17:21

Kāda tauta, tāda valdība. Kāds man protams nepiekritīs, bet Latvija patiešām ir neizdevusies valsts un viss iet tikai uz slikto pusi. Katrs nākošais saeimas sasaukums ir stulbāks un autoritārāks par iepriekšējo. Katru gadu daži biznesi tiek demontēti. Šogad dzelzceļš un bankas. Es nesaprotu, kā pēc tik graujošas dzelzceļa izputināšanas tāds mūjābelis kā Linkaitis, kurš ar smaidiņu sejā atbild, ka zaudējot arī baltkrievu tranzītu dzelzceļam nāksies atlaist vēl vairāk cilvēku, turpina sēdēt savā krēslā kā iebetonēts. Nevar dabūt detaļas dīzeļvilcienu dzinējiem no Krievijas? Nomainiet tos pret rietumos ražotiem un lai ripo. Ir taču precedents kā ar atjaunotajiem dīzeļvilcieniem, tā ar atjaunotajām kravas lokomotīvēm. A nēē! Tad necirkulēs desmitiem miljonu, ar kuriem var kārās roķeles pasildīt. Ko tad varēs prasīt no vietējiem uzņēmumiem, kuri to darbiņu darīs! Tās jau kapeikas! Kamēr mūs turpinās pārvaldīt šādi pideri, valsts demontāža turpināsies un tur nu ne ko nepadarīsi, jo tauta stulba un katru reizi uzpērkas uz blēžu solījumiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: