Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvju Skaudības Dievs

05.01.2021. 18:35

Ilze Viņķele ir īpatnēja personība. Vienmēr, kad I. Viņķeles kundze ieņem ministra amatu, notiek kaut kas slikts. Kad I. Viņķeles kundze ieņēma Labklājības ministres amatu no 2011. gada līdz 2014. gadam notika “Simtlatnieku programma”. Ilzei Viņķelei bija pietiekamas dienesta pilnvaras, lai izlabotu “Simtlatnieku programmas” netaisnības, taču Ilzei Viņķelei bija nospļauties par simtlatniekiem un simtlatnieku ģimenēm. Kopš 2019. gada 23. janvāra Ilze Viņķele ir Veselības ministre. Tauta par viņu nebalsoja, bet viņu tāpat iecēla. Ilze Viņķele pievelk mūsu tautai nelaimes. Pašlaik mūsu valstī plosās SARS-CoV-2 (COVID-19) sērga. Taču I.Viņķeles kundzei tauta nerūp, tā vietā, lai rūpētos par savu tautu, viņa parāda tautai divus vidējos pirkstus palēcienā. Viņa nav pusaudze, viņa ir māte. Vai šāda sieviete drīkst audzināt bērnus? Pēc izglītības I. Viņķeles kundze ir sociālā darbiniece. Vai sociālā darbiniece, būdama augstā amatā, drīkst tā uzvesties? Kādus bērnus I.Viņķele spēj izaudzināt, ja tautai rāda vidējos pirkstus? Aizlūgsim Latvju Dievus, lai simtlatnieku apspiedēji saņem pelnīto sodu! Iedegsim pelēku sveci par godu Veļu Mātei. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte tiesā mūsu valdību! Veļu Mātes sirpis ir ass. Augstākā labuma vārdā Veļu Māte nopļaus jebkuru alkatīgo dvēseli, kura apdraud Latvijas valsts un latvju tautas nākotni! Karmas rats ir iegriezts. Tautas apspiedēji un apzadzēji saņems karmisko mācību. Mirušie visu redz, Veļu Mātu visu zina. No Dieviem neko nevar noslēpt…
Ar Latvju Dievu spēku, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#SimtlatniekuProgramma #simtlatnieki #nabadzība #SimtlatniekuDēls #SkaudībasDievs #Skolnieciņš #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #karma
P.S. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Lūgsim lai Augstākie spēki (Latvju Dievi) atalgo katru no mums pēc nopelniem. Lūgsim lai Latvju Dievi soda vainīgos mūsu tautas ciešanās.....

Atbildēt

man šķiet

05.01.2021. 11:28

»

asv kolonija ne par ko nav jabrinas !

kapec mulku zeme merktiecigi palielinaja latviesu ierednu skaitu un merktiecigi samazinaja slimnicu un mediciniska parsonala skaitu


Labs jautājums. Droši vien tāpēc, ka vairs nav nekāds sociālisms, bet gan kapitālisms. Un ir taču privātās ārstniecības iestādes un maksas pansionāti.
UK jau arī vairs nepietiek vietu slimnīcās, tāpēc ierobežojumi.

Atbildēt

ha-ha

05.01.2021. 11:27

Latvijā būtu dīvaini,ja pensionāram Balvos vakcinētu tādu pašu vakcīnu,kā Kariņam.Sasapņojušies!

Atbildēt

Jaunais žīdu globālais fašisms

05.01.2021. 10:38

»

Loģiski

Faktiski nav tādu, kurš nebūtu nonācis saskarē ar sīku daļiņu C19 olbaltumvielas un katramir kaut kāda dabiskā imunitāte


Žīdu globālistu jaunais globālais fašisms. Visai to ideoloģijai un rīkiem nav alternatīvas- nav alteratīvas laboratorijas, kas izpēta Covid-19 vīrusu, tā reālo izplatīšanos, vakcīnu patieso sastāvu, nav finansējuma un likumdošanas, aptauju, kas to atbalstītu, nav neatkarīgu mediju, kas sabiedrībai sniegtu šos patiesos rezultātus.

Jaunā žīdu globālā fašisma mērķis ir radīt globālu elektronisko koncentrācijas nometni - visas pasaules valstis ir iesaistītas projektā, kuru atbasta Pasaues banka- līdz 2025. gadam Zemes orbītā ievadāmi 250 satelīti, kuri tiks savienoti ar globālo interneta tīklu un 5G sakaru sistēmām.

Kāpēc žīdu? Tāpēc, ka Pasaules Banka to finansē ar žīdu FRS drukāto naudu usd.

“Lielais resets”
(atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Ir jaunā žīdu globālā fašisma rokasgrāmata žīdu fašisma atbalstītājiem, kura ir zombējoša un pretrunu pilna- lasītāju novedot ideoloģiskā strupceļā, aicinot samierināties ar neizbēgamo.

Vienā grāmatas tēzē apgalvo, ka valstīm jāapvienojas jaunās žīdu cionistu reliģijas Covid-19 ideoloģijā pārveidot pasauli iluminātiski “labāku”, kurā nav vietas nacionālām valstīm, citā tēzē apgalvots, ka iekšējās jaunās reliģijas konflikti noteikti novedīs pie nacionālu valstu veidošanās.

Grāmatā arī popularizētas inkluzīvā kapitālisma idejas, kas vienīgās ļaušot izveidot “pasauli labāku”.

Tiem, kuri noliedz šo jauno žīdu reliģisko fašismu, atgādināšu, ka nav nozīmes, kādas tautības ir 240 pasaules miljardierus, kurus žīdi pierunājuši dalīties ar pusi no sava nopelnītā, liekot iestāties “Lielajā aliansē”, kas dibināta zem Vatikāna “morālā atbalsta” 12/dec/20, bet ideoloģija sarakstīta ivritā kā “trīs ebreju impērijas standarti”, kuri pilnā mērā sakrīt ar Klausa Švāba rokasgrāmatas tēzēm. Un pilnā mērā atainota cionistu “Gudro stratēģijā un taktikā” 4. maija fašistiskās cionistu kliķei izdalītajā rokasgrāmatā jau 6. Saeimai un valdībai. To 13. Saeimas prezidijs pielieto arī mūsdienās.

Fašismu parasti izdodas realizēt uz vienaldzīgo rēķina, ko žīdi ļoti labi apzinās.

Atbildēt

asv kolonija ne par ko nav jabrinas !

05.01.2021. 09:40

»

man šķiet

ka ir inficēti patiesībā vēl vairāk cilvēku, nekā uzskaitīti, jo visi ar nelielu saslimšanu neiet pārbaudīties...


kapec mulku zeme merktiecigi palielinaja latviesu ierednu skaitu un merktiecigi samazinaja slimnicu un mediciniska parsonala skaitu?

Atbildēt

Henrijs Kisindžers

05.01.2021. 06:29

»

jaajaa

...žīdi ir tā pasaules stulbākā tauta, vai ne ?...jau 10% no populācijas novakcinējuši, par laboratorijas žurciņām priekš Tevis piestrādā, vai ne


Projekts Izraēla 2022.gadā tiek slēgts.
Gudrākie žīdi jau bariem pamet Izraēlu,būs kārtējais holokausts,kā saka rabīni,atmirušo zaru apgriešana.
Žīdi,yāpat kā pārējās tautas,vienkārši tiek izmantoti.

Atbildēt

Loģiski

05.01.2021. 04:58

»

man šķiet

ka ir inficēti patiesībā vēl vairāk cilvēku, nekā uzskaitīti, jo visi ar nelielu saslimšanu neiet pārbaudīties...


Faktiski nav tādu, kurš nebūtu nonācis saskarē ar sīku daļiņu C19 olbaltumvielas un katramir kaut kāda dabiskā imunitāte.

Atbildēt

mjāā

05.01.2021. 00:51

Pārņem šausmas zinot, ka tādi idioti kā Jurča, savulaik strādāja KNAB. Visi lēmumi tika pieņemti pēc tās pašas debilās loģikas.

Atbildēt

acīmredzams

05.01.2021. 00:46

»

ES

Testēšana notiek bieži un vienam un tam pašam cilvēkam. Mūsu ģimenē viens ir testēts 3 x , kad vien ir bijusi saskare ar slimu. Man bija trauma un nācās operēt plecu. Slimnīcā nevienu neuzņem pirms viņš netiek testēts. Tad padomājiet - cik šādu gadījumu nav - katru dienu un katrā slimnīcā cik cilvēku...


Debiliķi jau nesaprot, ka paši taisa biksēs!
Ja kādu testē n-tās reizes, tad tas nozīmē, ka viņam infekcija nav atrasta un tātad rēķinot uz testēto cilvēku nevis testu skaitu inficēto īpatsvars ir krietni augstāks!!

Atbildēt

man šķiet

05.01.2021. 00:22

ka ir inficēti patiesībā vēl vairāk cilvēku, nekā uzskaitīti, jo visi ar nelielu saslimšanu neiet pārbaudīties.
Vai raksta autorei nav svarīgi tas, ka slimnīcās pietrūkst personāla, lai varētu ārstēt visus, kam tas nepieciešams? Un morgos sāk pietrūkt vietu?
Un tiem, kas pret vakcinēšanos - kā jūs domājat apturēt to kovidu? Re, ka viņš tik vienkārši nepāriet.

Atbildēt

&

04.01.2021. 23:44

»

?

Vai latvijas privatklinikas drikstes izmantot Sputnik V poti pret covid-19


Vico tik uz roģinu kur tavs Vova ar sputniku gaida jūs 80 gadus.

Atbildēt

jaajaa

04.01.2021. 21:31

»

Iss cionistu garā sajaukts

Placebo efekta vakcīnas un vājās formālai vakcinācijai noderīgajiem idiotiem, nāvējošas nenoderīgajiem idiotiem...


...žīdi ir tā pasaules stulbākā tauta, vai ne ?...jau 10% no populācijas novakcinējuši, par laboratorijas žurciņām priekš Tevis piestrādā, vai ne ...:)

Atbildēt

tās

04.01.2021. 20:59

»

jautaajums

Ar ko tad saslima,ar triperi,sifilisu vai HIV


laikam slimības, ko visvairāk pazīsti:):):).

Atbildēt

vispār

04.01.2021. 20:55

es, piemēram, testējos 3 reizes. Domāju, ka tie, kuriem Covid bija pozitīvs, testējās vēl vairāk reižu.Un cik reižu vē, piemēram, tiek testēti mediķi?Noteikti vēl vairāk reižu.

Atbildēt

Iss cionistu garā sajaukts

04.01.2021. 20:46

»

?

Mazliet savāds likās kādreizējā veselības ministra pirkums, pirms pāris mēnešiem nopērkot analīžu veicēju tīklu...Tas pats kādreizējais politiķis reiz kādu iekārtoja par zāļu jautājumiem atbildīgās institūcijas vadībā, bija apbrīnojama karjeras izaugsme. Tagad šī ļoti savādā lēto, mazāk efektīvo vakcīnu...


Placebo efekta vakcīnas un vājās formālai vakcinācijai noderīgajiem idiotiem, nāvējošas nenoderīgajiem idiotiem.

Idioti ir visi, kas piekrīt vakcinēties, riskējot ar savu veselību neesošas nāvējošas pandēmijas apstākļos.

Un idioti tāpēc, ka viņu ir tūkstošiem reižu vairāk par viņu slepkavu skaitu. Daži desmiti noziedznieku pret miljongalvainu aitu baru.

Atbildēt

AstraZeneca ir sākotnējās ASV vakcīnu kompānijas Astrogen

04.01.2021. 20:41

»

?

Sputnik tas pats AstraZeneca vien ir - identiska metode, abi noslēguši sadarbību. Tikai ideoloģija un ka neveica testus pēc ES prasībām, ne vakcīnas saturs vai efektivitāte. Un būsim jau tomēr godīgi - visi līdz vismaz 1991.gadam vakcinējās ar "Krievijas" vakcīnām. AstraZeneca ir tas, ar ko masveidā...


meitaskompānija ar cilvēka genomu mainošām vakcīnām, kas var izsaukt vēzi u c saslimšanas. Ar šo plāno novakcinēt vecos cilvēkus, ātri “aiz vecuma” aizraidot uz viņsauli, ne jau no vakcīnas sekām!

Atbildēt

?

04.01.2021. 20:13

Sputnik tas pats AstraZeneca vien ir - identiska metode, abi noslēguši sadarbību. Tikai ideoloģija un ka neveica testus pēc ES prasībām, ne vakcīnas saturs vai efektivitāte. Un būsim jau tomēr godīgi - visi līdz vismaz 1991.gadam vakcinējās ar "Krievijas" vakcīnām. AstraZeneca ir tas, ar ko masveidā grib Latvijā vakcinēt.

Atbildēt

?

04.01.2021. 20:11

Mazliet savāds likās kādreizējā veselības ministra pirkums, pirms pāris mēnešiem nopērkot analīžu veicēju tīklu...Tas pats kādreizējais politiķis reiz kādu iekārtoja par zāļu jautājumiem atbildīgās institūcijas vadībā, bija apbrīnojama karjeras izaugsme. Tagad šī ļoti savādā lēto, mazāk efektīvo vakcīnu izvēle, ko var uzglabāt un veikt pavisam vienkārši, arī analīžu veicēji. Makes sense, tikai pamatīgs Latvijas iedzīvotāju uzmetiens, jo kādēļ gan nevarēja visiem efektīvo un dārgo Pfizer vakcīnu kā Izraēlā un kā abās kaimiņvalstīs. KNAB jautājums.

Atbildēt

jautājums 2

04.01.2021. 19:45

»

jautaajums

Ar ko tad saslima,ar triperi,sifilisu vai HIV


Ar ko tu saslimi? Vai tik netrāpījās debilisms...

Atbildēt

?

04.01.2021. 19:00

Vai latvijas privatklinikas drikstes izmantot Sputnik V poti pret covid-19 ?

Atbildēt

Jaludz palidziba starptautiskajam sarkanajam krustam !

04.01.2021. 18:55

»

jaajaa

...vairāk uztrauc, kad es tikšu pie vakcīnas ?!!!...ar šādiem tempiem (2% populācijas ceturksnī) 10-12 gadi ?...līdz tam visi nevakcinētie jau būs apmiruši...vīruss neguļ, un prom netaisās (vismaz pagaidām neizskatās, ka tas vienkārši pazudīs kā spāņu gripa 100 gadus atpakaļ), ātri mutē un aptver arvien...


Nepieciesams rakstisks iesniegums Starptautiskajam sarkanajam krustam,lai atlauj Krievijai humanitaras palidzibas ietvaros sutit uz latviju Sputnik V vakcinu ! bet sorositu kontroleta manabals.lv ir par glevu sadam pasakumam.

Atbildēt

ES

04.01.2021. 18:49

Testēšana notiek bieži un vienam un tam pašam cilvēkam. Mūsu ģimenē viens ir testēts 3 x , kad vien ir bijusi saskare ar slimu. Man bija trauma un nācās operēt plecu. Slimnīcā nevienu neuzņem pirms viņš netiek testēts. Tad padomājiet - cik šādu gadījumu nav - katru dienu un katrā slimnīcā cik cilvēku netiek uzņemti kā pacienti... KAUT KAS TE NEIET KOPĀ! Vakar noklausījos Lielbritānijas senatoru - neatminu uzvārdu -kas jau 40 gadus strādā par ģimenes ārstu Tagad pret viņu ir uzsākta vajāšana, par to,ka viņš iestājās pret meliem, patiesības slēpšanu un falšajiem skaitļiem. Ytubē var noklausīties jebkurš. Titri ir latviski.

Atbildēt

jaajaa

04.01.2021. 18:36

...vairāk uztrauc, kad es tikšu pie vakcīnas ?!!!...ar šādiem tempiem (2% populācijas ceturksnī) 10-12 gadi ?...līdz tam visi nevakcinētie jau būs apmiruši...vīruss neguļ, un prom netaisās (vismaz pagaidām neizskatās, ka tas vienkārši pazudīs kā spāņu gripa 100 gadus atpakaļ), ātri mutē un aptver arvien lielāku daļu pasaules populācijas...mēs sāksim uztraukties, kad mirs 100 un vairāk cilvēku dienā (4-5 reizes lielāka mirstība kā tagad) ?...kad beidzot visi sapratīs, kas tas ir un sāksies panika ?...

Atbildēt

fakts

04.01.2021. 18:16

»

zane

Vai šogad gripa nemaz nav


Nē,gripas nav,ir tikai neuzvaramais Uhaņas bubulis.

Atbildēt

zane

04.01.2021. 18:06

Vai šogad gripa nemaz nav?

Atbildēt

04.01.2021. 17:50

Fēlis 03.01.2021. 17:16
»
Mr Elliot
Laimīgu Jauno gadu, laipni lūdzam 2021. gadā, lai sāktu gadu, jūs varat pieteikties aizdevumam ar tikai 2% procentu likmi NOVA GLOBAL FINANCE...
Bordāna kā tieslietu ministra pirmais uzdevums bija latviešu valodā informēt sabiedrību un pilsoņu kopumu par valdības, kuras sastāvā J. Bordāns ir kā ministrs, rīkojuma no 12. marta 2020. gada Nr.103 par ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijas teritorijā, obligāti sabiedrību informējot valsts valodā par valdības ziņojumu ANO angļu valodā, ka Latvijas valdība atsakās no noteiktu cilvēktiesību ievērošanas. Tā rezultātā ar J. Bordāna bezdarbību pārkāptas Satversmē noteiktās pilsoņu tesības zināt savas ar likumu ierobežotās cilvēktiesības.

Kas attiecas uz Ventspils ostas darbību ierobežošanu, globālistu lēmumi ir kontekstā ierobežot ekonomikas attīstību gan globāli, gan LV teritorijā, to bremzējot ar “pandēmijas” izsludināšanu, ārkārtas stāvokļa izsludināšanu, cilvēktiesību ierobežošanu ar globālistu plāniem ierobežot citas cilvēktiesības, iespējams, ka tiesības uz nekustamo īpašumu, kas jau tiek apspriests 12/dec/20 izveidotā Pasaules valdības Lielajā aliansē, apvienojoties ultraglobālistu politikas stratēģijā 240 pasaules miljardieriem. 240 miljardieri jau parakstījuši 50 procentu no savu īpašumu “dāvināšanas zvērestu” Pasaules valdības izveidei, atstājot trīs valstis ASV, ĶTR un KF - visas ar kopēju Pasaules valdību un globālo elektronisko koncentrācijas nometni, ieviešot identifikācijas kartes, imunitātes pases un digitālos sociālā reitinga algoritmus, kādi jau ir ĶTR.

Ierobežojot cilvēktiesības brīvi pārvietoties, tieši tiek ierobežotas cilvēktiesības uz nodarbošanās izvēli, gūstot iztikas līdzekļus.

Secināms, ka ne velti L&K kliķe un ministru prezidenta biedrs J. Bordāns noslēpa Latvijas sabiedrībai Latvijas valdības paziņojumu ANO par cilvēktiesību ierobežošanu Latvijā, slepeni plānojot jaunus cilvēktiesību ierobežojumus.

Tiesībsarga funkcijas ir pakārtotas valsts, nevis sabiedrības interesēm, jo tiesībsargu valsts izvēlas pēc tā lojalitātes kritērijiem pret valsts iekārtu un algo savu mērķu sasniegšanai.

Ja tiesībsarga intereses būtu sabiedrības intereses, kā deklarēts likumdošanā, tiesībsarga uzdevums būtu bijis izpildīts - tiesībsargs publiski būtu informējis sabiedrību valsts valodā, ka Latvijas valdība uz zināmu laiku ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas. Tiesībsargs JANSONS JURIS neinformēja sabiedrību valsts valodā publiski un savā mājaslapā par to, Latvijas valdība ziņojusi ANO par atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas Latvijas teritorijā no 2020. gada 13. marta.
Atbildēt

vietējais 02.01.2021. 10:55
»
atbilde

Bet -neiet jau runa par manu jaungada runu, bet valdības vadītāja runu un es izteicu savas domas bet jūs, kas esat iemācījies tikai vienu frāzi, neko no rakstītā nesaprotot, it kā metaties man virsū. lieta IR TĀDA, KA ŠĪ IR MANA DZIMTENE, un man nav vienalga, kas viņu vada. Vai galīgs nejēga, vai no...

Piekrītu teiktajam,bet daudzi kuri lasa komentārus nedraudzējas ar veselo saprātu un loģisku domāšanu un tad netiek piestādīti argumenti, bet tie tiek aizvietoti ar rupjībām un lamuvārdiem

Atbildēt

3 nelaimes 02.01.2021. 10:19
3 nelaimes,karins,levits un covid-19.

Atbildēt

K. Kariņa valdības rīkojums, kurš ir vēl spēkā 02.01.2021. 08:48
»
ESMAIJA

Lasu un brīnos, kur vienā cilvēkā salien tik daudznelietības. Tur taču neviens vārds neliecina, ka runātājs pats saprot, ko viņš runā. Atkārtojas apmēram tas pats, kas ar to Grinberga lietu, kad, kariņš , ministrs būdams, tik daudz neapjēdza, ka dokuments ir jāizpilda kā dokuments ar visām no tā izritošām...

Ārkārtas situāciju K. Kariņa vadītā valdība izsludināja 2020. gada 13. martā un ANO paziņoja, ka tā paliks spēkā līdz 2020. gada 14. aprīlim. Ārkārtas situācija ar cilvēktiesību un politisko tiesību ierobežošanu valdības diktatūras laikā palikusi spēkā un turpinās arī pēc 2021. gada 1. janvāra jau ar komendantstundu ieviešanu.

Dokuments, ar ko un kā, un kad K. Kariņa vadītā valdība ar E. Levita akceptu ir izsludinājusi cilvēktiesību ierobežošanu Latvijas teritorijā, pārkāpjot Valsts valodas likumu un Satversmē noteiktās tiesības zināt savas tiesības ikvienam - dokuments, ar kuru K. Kariņa vadītā valdība atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, publiski latviešu valodā nav pieejams.

Šeit ir dokuments angļu un latviešu valodās.


Reference: C.N.105.2020.TREATIES-IV.4 (Depositary Notification)
INTERNATIONAL COVENANT ON CIVIL AND POLITICAL RIGHTS NEW YORK, 16 DECEMBER 1966
LATVIA: NOTIFICATION UNDER ARTICLE 4 (3) 1
The Secretary-General of the United Nations, acting in his capacity as depositary, communicates the following:
The above action was effected on 16 March 2020. (Original: English)
“No. UN-N-6633
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations presents its compliments to the Secretary- General of the United Nations and pursuant to Article 4 of the International Covenant on Civil and Political Rights informs that Latvia exercises the right of derogation from its obligations under [the] International Covenant on Civil and Political Rights in the entire territory of Latvia.
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations informs that following the announcement of the World Health Organization of 11 March 2020 that COVID-19 has been confirmed as pandemic, and taking into account the significant danger the spread of COVID-19 has posed to public health, on
12 March 2020, the Government of the Republic of Latvia declared emergency situation in the entire territory of [the] Republic of Latvia. The aim of the declaration is to ensure epidemiological safety and restrict the spread of COVID-19. The emergency situation commenced on 13 March 2020, and will remain in force until 14 April 2020. Among the measures adopted by the Government of Latvia, in- class learning at schools has been suspended, access of third persons to hospitals, social care institutions and places of detention has been restricted, all public events, meetings and gatherings have been cancelled and prohibited, as well as movement of persons has been restricted. The application of these measures gives reasons for the necessity to derogate from certain obligations of Latvia under Articles 12, 17, and 21 of the International Covenant on Civil and Political Rights. The Permanent Mission of Latvia to the United Nations attaches to this note the unofficial translation of the order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March 2020 ‘On the Declaration of Emergency Situation’, as amended on
13 March 2020 and 14 March 2020.
Pursuant to Article 4, paragraph 3, of the International Covenant on Civil and Political Rights, the Permanent Mission of Latvia to the United Nations will inform H.E. Mr. António Guterres, the Secretary-General of the United Nation[s] about future developments with regard to the emergency situation, and will notify the Secretary-General when these emergency measures have ceased to operate and the provisions of the International Covenant on Civil and Political Rights are fully implemented again.
________
1 The text (translation in English) of order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March
2020 attached to the notification is on file with the Secretary-General and is available for consultation.

- 2 - (IV.4)
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations avails itself of this opportunity to renew to the Secretary-General of the United Nations the assurances of its highest considerations.
New York, 16 March 2020”
***
19 March 2020Atsauce: C.N.105.2020. LĪGUMI-IV.4 (Depozitārija paziņojums)
STARPTAUTISKAIS CIVENES UN POLITISKO TIESĪBU KONVENTS Ņujorkā, 1966. gada 16. decembrī
LATVIJA: PAZIŅOŠANA SASKAŅĀ AR 4. PANTA 3. PUNKTU 1
Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretārs kā depozitārijs paziņo:
Iepriekš minētā darbība tika veikta 2020. gada 16. martā. (Oriģināls: angļu)
"Nē. ANO-N-6633
Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā izsaka komplimentus Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāram un saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 4. pantu informē, ka Latvija izmanto tiesības atkāpties no saviem pienākumiem, kas izriet no [] Starptautiskais pakts par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām visā Latvijas teritorijā.

Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā informē, ka pēc Pasaules Veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojuma, ka COVID-19 ir apstiprināta kā pandēmija, un ņemot vērā ievērojamās briesmas, ko COVID-19 izplatība ir radījusi sabiedrībai veselība, uz
2020. gada 12. martā Latvijas Republikas valdība izsludināja ārkārtas situāciju visā Latvijas Republikas teritorijā. Deklarācijas mērķis ir nodrošināt epidemioloģisko drošību un ierobežot COVID-19 izplatīšanos. Ārkārtas situācija sākās 2020. gada 13. martā un paliks spēkā līdz 2020. gada 14. aprīlim. Starp Latvijas valdības pieņemtajiem pasākumiem ir apturēta mācīšanās klasē, trešo personu piekļuve slimnīcām, sociālās aprūpes iestādēm ierobežotas aizturēšanas vietas, atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi, sapulces un pulcēšanās, kā arī ierobežota personu pārvietošanās. Šo pasākumu piemērošana pamato nepieciešamību atkāpties no noteiktiem Latvijas pienākumiem saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 12., 17. un 21. pantu. Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā šai piezīmei pievieno Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr. 103 “Par ārkārtas situācijas deklarāciju” neoficiālu tulkojumu
2020. gada 13. marts un 2020. gada 14. marts.
Saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 4. panta 3. punktu Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā informēs H.E. Apvienotās Nāciju ģenerālsekretārs António Guterres par turpmākajām norisēm ārkārtas situācijā un paziņos ģenerālsekretāram, kad šie ārkārtas pasākumi vairs nedarbosies, kā arī Starptautiskā pakta par civiltiesībām noteikumiem. un politiskās tiesības atkal tiek pilnībā īstenotas.
________
1 Ministru kabineta 12. marta rīkojuma Nr. 103 teksts (tulkojums angļu valodā)
Paziņojumam pievienotais 2020. gads ir ģenerālsekretāra rīcībā un ir pieejams apspriešanai.

- 2 - (IV.4)
Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā izmanto šo iespēju, lai vēlreiz apliecinātu Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāram tās visaugstāko apsvērumu apliecinājumus.
Ņujorka, 2020. gada 16. marts ”
***
2020. gada 19. marts

Atbildēt

Atbildēt

Paldies Ilzei Jurčai

04.01.2021. 17:48

par drosmi stāties ceļā šai nolādētajai 4.maija žīdu cionistu izdzimteņu valsts finanšu korporācijai. Paldies!

Atbildēt

...

04.01.2021. 17:45

»

kaķa smiekli

kartejā slimniece anonimi izpaužas:)) viņai tak vajadzetu zinat ka ir cilveki kas testeti 10 x, un to ka viņas paziņu lokā nav testetie lai priecas kā es ka manu paziņu lokā nav pederastu


Tu būsi pārsteigts,rekordi ir vairāk kā 80 reizes.Kaut kā tie testējamie jāsavāc,pr testu precizitāti vispār labāk nerunāt.
Par pederastu testu gan varētu ko vairāk pastāstīt.

Atbildēt

kaķa smiekli

04.01.2021. 17:40

»

:)

Absolūti infantils sacerējums


kartejā slimniece anonimi izpaužas:)) viņai tak vajadzetu zinat ka ir cilveki kas testeti 10 x, un to ka viņas paziņu lokā nav testetie lai priecas kā es ka manu paziņu lokā nav pederastu:))

Atbildēt

:)

04.01.2021. 17:29

Absolūti infantils sacerējums.

Atbildēt

08.01.2021. plkst 20 jūras krastā

04.01.2021. 17:29

Viņa palielinās A.Gobzema partijas svaru.Priekā!

Atbildēt

atkal precizējums

04.01.2021. 17:25

Apzinot savus draugus un paziņas, sameklēju astoņus cilvēkus, kuri ir testēti.Daži divreiz,jo bija kontaktā ar atbraucēju,vai inficēto.Tad saslima.

Atbildēt

riebjas jau

04.01.2021. 17:20

varbūt taisnība švābam, muļķiem mākslīgā intelekta laikā nav vietas, nežēlīgi, bet paši uzprasās

Atbildēt

...

04.01.2021. 17:06

»

tipiska histēriskas bābas pazīme

Sarīkot histēriju par pašas izdomājumiem


Toties visi pozitīvie testi tiek kvalificēti kā infekcijas,bet tas nebūt nav tā.Un kāpēc tiek testēti VESELI cilvēki?

Atbildēt

tipiska histēriskas bābas pazīme

04.01.2021. 17:00

Sarīkot histēriju par pašas izdomājumiem!

Neviens un nekad nav teicis, ka veikto testu skaits ir kas vairāk kā veikto testu skaits.

Atbildēt

paardomas

04.01.2021. 16:54

Ir maza niansīte,nav valsts,ir kolonija,nav valdība,ir koloniāla pārvalde.

Atbildēt

ha-ha

04.01.2021. 16:43

Gan mūsējie strikti sekos Krievijas pirmkārt vakcinējamo ieteikumiem,kurā ietilpst nomeklatūra,represīvie darboņi,baņķieri.Riska grupā tiks aizmirsta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: