Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

16.04.2019. 18:50

Jo ātrāk UGUNS NOTĪRĪS ...Biorobotu izveidotos cilve'ku zombē'sanas Judokristīgos Centrus-arī kā NOTRE DĀMA"S de PARISE - JO VISA PASAULE ĀTRĀK UZELPOS NO BIOROBOTU IZVEIDOTĀS MELNĀS MAĢIJAS...
BET tiem piemulķotiem cilvēkiem, kurus ievilināja kādā Judokristīgā templī- PRAVOSLANAJA / Latviski netulkojas/ -CILVĒKS TIEK UZREIZ NOSAUKTS PAR-""RAB BOŽIJ"" a Bog to ŽIDOVSKIJ-t.e.-JAHVE....UŽAS, OČŅIĶTES- I BEŽITE OT TAKOGO MONSTRA PO DAĻ'SE....

Atbildēt

Jānis

10.04.2019. 07:35

Es slimoju ar Laimas slimību jau 9.gadus, diemžēl tikai tagad dzirdu par biedrību!
Man personigi problēma ar sirdi un es pats individuāli ar to cīnos jau 6.gadus, mūsu medicīna šobrīt Latvijā ir bezspēcīga. un tāpēc Polija varbūt ir labs variants.

Atbildēt

tas tiesa, Laima slimība, ne Laimas mātes

09.04.2019. 06:44

hi hi hi, laikam beiguši turību

Atbildēt

neizin kāpēc tie

09.04.2019. 06:43

tādi 'mendeļevi' nav ārsti.................

Atbildēt

Guna

07.04.2019. 10:03

Lūdzu,publicējiet Laimas slimības slimnieku biedrības adresi un tālruņa nr..

Atbildēt

Aija

05.04.2019. 10:13

Es piekrītu, ka situāciju ar šīs smagās slimības diagnosticēšanu un ārstēšanu Latvijā vajag uzlabot. Milzīgi ekonomiski zaudējumi valstij no darbaspējas zaudējušiem cilvēkiem, kurus būtu bijis iespējams efektīvi izārstēt un ka sbūtu varējuši dzīvot laimīgu un produktīvu dzīvi.
Apvainoties par kritiku nav labākais ceļš.
Varbūt atvērt acis un ausis un uzklausīt, kā slimniekiem Latvijā ir gājis.
Man ir personiska pieredze ar garām palaistu LB, kaut arī bija uztaisītas visas infektologu ieteiktās analīzes pēc labākajam vadlīnijām. To, ka bija gan ērces koduma visualizācija, gan visas LB pazīmes, oficiālie LIC ārsti neņēma vērā. būtu varējusi izārstēt pirms es kļuvu nestaigājoša, uz gultas guļoša un pusi svara zaudējusi mamma mazam vienu gadu vecam bērnam. Vismaz sešas dažādas diagnozes man oficiālā medicīna bija paspejusi tikmēr uztaisīt, un iteikt ķīmijterapiju pret autoimūnu gļuku. un paldies, ka Dr.Līcītis beigās mani izrāva bezmaz invaliditātei no nagiem.
nekomentēšu, kāds ir labākais ārstniecības veids, skaidrs, ka var būt dažādas pieejas. Pilnīgi skaidrs, ka diagnpostika ir jāuzlabo. un pacientiem atklāti jāpasaka, ziniet, ir papildus diagnostika un papildus ārstniecības iespējas, nevis pateikt: mēs zinām, jūs esat nolemti, neko tur nevar darīt.

Atbildēt

Sveiciens no zviedriešu proletariāta

03.04.2019. 19:27

Tie kuri nosaka zāģējamo koku diametru un ik pa brīdim to samazina, lai varētu atkal maukt cirsmas, paši nemaz mežā neiet un neiesaka to darīt citiem. Pat gogles aerofoto par iepriekšējiem gadiem tiek dažādi slēpts, lai neredzētu plānveidīgo Latvijas izzagšanu.
Tā kā jo vairāk mežā slimību un dažādu sērgu, jo labāk ārvalstu un iekšējiem izsaimbiekotājiem. Arī nebrīnīšos, ja visas neskaitāmās ērču sugas un odi ir apzināti inficēti laboratorijās.

Atbildēt

Laimas slimības nesavlaicīga diagnosticēšana

03.04.2019. 14:20

ir problēma, bet TV sutka Bojārs nav tas, kurš spēj kaut ko risināt ar savām spekulācijām. Jo Bojāram faktiski ir pofig, ka tik raidījums un lielais līgumatalgojums. Visa līdzšinējā Bojāra darbība to apliecina.

Atbildēt

Vo

03.04.2019. 14:12

»

Arturs Nagliņš

Kārtējais latviešu debilisms: slimnieki māca ārstus, slimnieki labāk orientējas par medicīnas speciālistiem. Latviski tipiskais debilisms ir visur izplatīts: students zina labāk par pasniedzēju, krogus dzērājs politikā labāk orientējas par angļu Vinstonu, komentāru vājprātīgais žulis/felis/edge peže...


Kādas tautības tu pats esi? Laikam jau neesi latvietis un uzskati ka tev tas latviešu debilisms nepiemīt. Starp citu, latviešiem ir tāds teiciens, ka tiem, kuri uzskata ka viņiem "nav putniņš", tādi ir vismaz divi. Tā, lūk, Artur Priedīti!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

03.04.2019. 13:36

Kārtējais latviešu debilisms: slimnieki māca ārstus, slimnieki labāk orientējas par medicīnas speciālistiem. Latviski tipiskais debilisms ir visur izplatīts: students zina labāk par pasniedzēju, krogus dzērājs politikā labāk orientējas par angļu Vinstonu, komentāru vājprātīgais žulis/felis/edge peže labāk visu zina par jebkuru autoru, trula latviete ar govs purnu māca Purvīti gleznot, vieplis žurnālists var jebkuru apklusināt, kā to dara latviešu dieveklis nekauņa "delfu tv" un šis bajārmēsls ar patīkami riebīgu ģīmi. Tā nav visās tautās. Tāpēc visas tautas latviešus ļoti ciena un apbrīno, bet vācieši gribēja tik kārni latviešiem palīdzēt sasniegt nirvānu, bet ministre Viņķele sola psihiatrijas ārstēšanas vietu padarīt par latviešu vislielāko kūrmāju. Lieliski, pelnīti jau 30 gadus garā smagā attīstības kāpumā zem grīdas...

Atbildēt

Atvainojiet

03.04.2019. 13:00

par neuzmanību. Komentārs bija domāts Infektologu protesta rakstam. Atbalstu Jūs un Gunti Bojāru.

Atbildēt

Komentāru

03.04.2019. 12:55

vakar gan jau bija diezgan daudz...
Paldies par raidījumu. Guntis Bojārs atsedz problēmas šai būtiskajā jomā. Kā redzējām pēc video sižetiem no EP, arī citās valstīs šī slimība nav viegli atklājama.
Lūdzu, ārsti, vismaz informējiet, kādas ir dārgākas un efektīvākas iespējas slimības atklāt un ārstēt, arī attiecībā uz citām slimībām. Trūcīgāki vismaz tad varētu lūgt,lai līdzcilvēki palīdz ar naudu.
Un - biznesa projekts. Nolaidiet analīžu cenu, lai poļi labāk brauc pie mums.
Un vispār, tās dārgās potes pret ērču encefalītu. Tas aši vienreiz ir jānokārto. Kādam tas, protams, ir bizness, bet prasīt bērniem tādu pašu cenu kā pieaugušajiem - 25 eiro... Un daudzbērnu ģimenēm? Ir par velti? Un nepilnās ģimenēs? Mūsu valstī pārāk bieži jālūdz Dievs.

Atbildēt

Vot tā!

03.04.2019. 12:52

»

Fēlis

Laimas,vai Laima? Jūs tur galīgi apdirsuŠieS east


Apdirsies esi tu, pārgudrīti! Laimas slimība, jeb Laimborelioze ir infekcijas slimība kas pirmo reizi aprakstīta ASV Laimas pilsētā (Lyme, ASV, Konektikutas štatā), tādēļ pēc šīs pilsētas nosaukuma latviski to pieņemts saukt par Laimas, nevis Laima slimību.

Atbildēt

Fēlis

03.04.2019. 12:32

Laimas,vai Laima? Jūs tur galīgi apdirsuŠieS east?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: