Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mēs visi arī Par

20.09.2023. 01:50

ha-ha 31.08.2023. 16:11
Ir skumji skatīties,ka Latvijas vara uzņemas Krievijas sūtniecības pienākumus-aizkustinošas rūpes par citas valsts pilsoņiem,kuri šeit nevēlās izpildīt viesvalsts likumus.Vara neparko nevēlās saprast,ka rūpes par Krievijas pilsoņiem Latvijā ir Krievijas sūtniecibas pienākums t.sk.arī Krievijas pilsoņu nodrošināšana ar tulkiem viesvalsts valodas nepratējus.Tik atklāti izrādot tik neparastu pretimnākšanu t.i gatavību pat grozīt likumus viesu laba,vienlaicìgi izràdot necieņu savas valsts pilsoņiem piem.pensionētajiem arodslimniekiem,kurus neārste,bez jēgas atņem invaliditati utt.liek domàt kārtējo reizi par 4.maija kolaborantiem,kuri pat necenšās aizmirst,ka viņi vairs nedrīkst tik atklāti lobēt Kremļa intereses.

Atbildēt

paga

16.09.2023. 15:50

Pēc tās tukšās, liekulīgās pļāpāšanas - izlikšanās, tēlošanas, pēc apmēram pusgada vai gada būs loģiska padarīšana - valdības partiju sadalīšanās, sašķelšanās - latviešu tautas un krievu pasaules interešu aizstāvjos, pie pēdējiem būs arī krievu pasaulei noderīgie idioti - formālie latvieši. Un tad atkal izveidosies jauna valdība ar NA tajā.

Atbildēt

he, he

14.09.2023. 18:42

»

redz

ko nozīmē, ka te jaucās lietās tie, kas neko nesaprot"Ukraiņi te ir ar citu juridisko statusu-CCCP imigranti ar pavisam citu


Cilvēkiem, kas neko nesaprot, nevajag izdomāt visādus mākslīgus statusus. Visi viņi ir migranti, neatkarīgi no tā, kurā laikā viņi ir ieceļojuši Latvijā. Visiem migrantiem jāzina Latviešu valoda vai jābrauc atpakaļ, no kurienes atbraukuši. Ukrainā pašreiz trūkst liegabalu gaļas. Būs divkāršs labums- pametīs Latviju un dosies aizsargāt savu valsti.

Atbildēt

redz

14.09.2023. 18:05

»

he, he

Tos ukraiņus, kuri nenokārtos latviešu valodas eksāmenu, vajag deportēt atpakaļ uz Ukrainu un aizsūtīut uz Zaparožjes fronti


ko nozīmē, ka te jaucās lietās tie, kas neko nesaprot"Ukraiņi te ir ar citu juridisko statusu-CCCP imigranti ar pavisam citu.

Atbildēt

Miķelis

14.09.2023. 18:03

»

Precizējums

Nezinu, ko grib rietumi, bet to gan zinu - ikviens normāls, humāns cilvēks grib vienu - lai šī ļaunima imp'[erija kop'[a ar saviem kropļiem izzūd no cilvilizācijas kartes un nākotnes


Bet-lai tas tā notiktu-vajadzīga šis imperijas dekolonizācija...Pilnīga iekarotu zemju atdošana iekarotām tautām.
Bet tas arī ja notiks-un visticamākais ka notiks-būs CCCP imigrantu gals te Baltijā...

Atbildēt

Miķelis

14.09.2023. 17:11

»

Rudens

Piekrītu- no Latvijas pārvaldītājiem - nodevējiem- nav ko gaidīt, bet katra latvieša, kura senčus krievu okupanti iznīcināja , iespēja ir nevardarbīga pretošanās


Manuprāt ir jāveic cvilizēta repatriācija, vēl vairāk tapēc , ka pati LV savā 1995.gada Latvijas- Krievijas līgumā to solīja pildīt.IR jāpalīdz šiem CCCP imigrantiem pārcelties atpakaļ.
Es to neuzsskatītu par atriebības aktu...bet par Vēsturiski tiesisku rīcību.

Atbildēt

Rudens

14.09.2023. 13:52

Piekrītu- no Latvijas pārvaldītājiem - nodevējiem- nav ko gaidīt, bet katra latvieša, kura senčus krievu okupanti iznīcināja , iespēja ir nevardarbīga pretošanās.

Atbildēt

Antoša

14.09.2023. 06:44

»

Izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS

Izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS - ieslēdz GALVU


,tu stūrgalvīgi negribi nomest savas zirga klapes.:)

Atbildēt

Izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS

14.09.2023. 00:49

»

"Мы не сможем взять Киев! Россия заплатит за это огромную цену" Пропагандист признал бессилие РФ

https://youtu.be/hzk3GC982Ss


Izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS - ieslēdz GALVU!!

P.S. Tas gan attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem ar veselām smadzenēm.

Atbildēt

he, he

13.09.2023. 21:12

»

Franklins

Kad ukraiņi liks latviešu valodas eksāmenu


Tos ukraiņus, kuri nenokārtos latviešu valodas eksāmenu, vajag deportēt atpakaļ uz Ukrainu un aizsūtīut uz Zaparožjes fronti.

Atbildēt

paralēlā realitāte

13.09.2023. 20:34

»

zeltit,no kurienes krieviem otra elpa ?

obama tacu izlielijas ,ka esot satriecis Krievijas ekanomiku lupatu leveros


Šogad pirmajā kvartālā, nesaktoties uz visām sankcijām un karu, Krievijas ekonomikā izaugsme par 3,8%, Ķīnā 4,5%, ASV 1,6%, bet Vācijā kritums -0,1%.

Atbildēt

Franklins

13.09.2023. 20:07

Kad ukraiņi liks latviešu valodas eksāmenu?

Atbildēt

zeltit,no kurienes krieviem otra elpa ?

13.09.2023. 19:30

obama tacu izlielijas ,ka esot satriecis Krievijas ekanomiku lupatu leveros !

Atbildēt

"Мы не сможем взять Киев! Россия заплатит за это огромную цену" Пропагандист признал бессилие РФ

13.09.2023. 17:07

»

interresanti

Kāpēc jums būs kirdiks


https://youtu.be/hzk3GC982Ss

Atbildēt

komunists berziņs un škle

13.09.2023. 17:00

avena banda

Atbildēt

tukšas runas

13.09.2023. 16:52

čekas serdei pie mums zooparka pudsencijas ordeņus dod

Atbildēt

13.09.2023. 16:52

https://youtu.be/G5xOO_Mjqjw

Atbildēt

:)

13.09.2023. 16:36

https://youtu.be/G13FvK0t0CQ

Atbildēt

interresanti

13.09.2023. 16:32

»

Kirdiks jums būs :D

https://youtu.be/f0pVyGp9eCI


Kāpēc jums būs kirdiks?

Atbildēt

visticamāk

13.09.2023. 16:15

»

Čiekurs Egles dēls

"Vispār jau krietnais kareivis Jozefs Šveiks esot teicis (apmēram) - kad tēvijai iet štruntīgi, tad katram lojālpatrejotiski orientētam kroplim jābūt savā vietā un jāpalīdz valstij cīniņā ar iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem...


virtuālais laikmets, informatīvais karš un taml. "jaunais normālums"? Vinnē tas, kurš vairāk / skaļāk muld (visbiežāk tomēr - NEdomājot)?

Var jau būt, ka tāda virtuāla izpildīšanās vēl kādu laiciņu ies krastā - kamēr pasaules varenajiem tas piegriezīsies un tiks vienkārši "izrauts štepselis". Cik tur tā darba, kā saka... ;)

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

13.09.2023. 16:00

»

visticamāk

Norakstīts 6 šķiras vezumniekos dēļ sevišķi smagas kontūzijas ar 3 litru gurķu burku...


"Vispār jau krietnais kareivis Jozefs Šveiks esot teicis (apmēram) - kad tēvijai iet štruntīgi, tad katram lojālpatrejotiski orientētam kroplim jābūt savā vietā un jāpalīdz valstij cīniņā ar iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem!"

Tie kropļi jau palīdz arī, vaiga sviedros! Tikai nez kāpēc komentāros, nevis ierakumos? Varbūt tā ir jaunā militārā doktrīna: mēs naidnieku sakausim nevis ar durkļiem, bet ar nikniem komentāriem! Jo vārdam (un domai) taču ir spēks! :D

Atbildēt

visticamāk

13.09.2023. 15:42

»

Čiekurs Egles dēls

Te vēl regulāri tāds dižs stratēģis kā "ex-Seržants" izpaužās. Neesmu militārists, tādēļ viņa prātuļojumus nevaru ne apstiprināt, ne noliegt. Vienīgi jautājums: ja jau keksis ir tik kompetents, kā pašam liekās, tad kādēļ viņs jau nav Zeļenska aizsardzības ministrs vai virspavēlnieks, bet ar savām stratēģijām...


Norakstīts 6 šķiras vezumniekos dēļ sevišķi smagas kontūzijas ar 3 litru gurķu burku?

Vispār jau krietnais kareivis Jozefs Šveiks esot teicis (apmēram) - kad tēvijai iet štruntīgi, tad katram lojālpatrejotiski orientētam kroplim jābūt savā vietā un jāpalīdz valstij cīniņā ar iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

13.09.2023. 15:26

Te vēl regulāri tāds dižs stratēģis kā "ex-Seržants" izpaužās. Neesmu militārists, tādēļ viņa prātuļojumus nevaru ne apstiprināt, ne noliegt. Vienīgi jautājums: ja jau keksis ir tik kompetents, kā pašam liekās, tad kādēļ viņs jau nav Zeļenska aizsardzības ministrs vai virspavēlnieks, bet ar savām stratēģijām un taktikām, kā Krieviju samalt miltos, izklaidē pietiek.com lasītājus?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

13.09.2023. 15:21

»

IM

Sagrēkots ir, nožēlots nav, pēc upuriem prasās. Ukraiņi burtiski paši uzprasās par upuriem, apturēt nevar. Krievi ar citu izeju neredz kā upurēt savu daļu. Ja paklausās dažu labu bāleliņu tad jau ar, vismaz ar vārdiem tā vien raujas upurēties. Viss notiekas


Tie bālelīņi, kas raujas upurēties, nez kāpēc sēž komentāros, bet ne ierakumos. Un aicina upurēties citus. Savukārt paši labākajā gadījumā pirms savervēto aitiņu došanos uz gaļas kombinātu, kopīgu selfiju uztaisīs un autogrāfus padalīs: akurāti kā latvju Čaksnoriss - Smiltēns :)
Tas, ka Raivis Zeltītis šādas pārdomas sacer ne jau pirmo līniju ierakumos, bet kādā jaunajā projektā dīvānā piržot, tas jau ir rādītājs. Mācīt citus karot ierakumos ir komfortabli no pietiekami liela attāluma :)))

Atbildēt

IM

13.09.2023. 14:49

»

nelej udeni

asv ebreji izraisa karu starp krieviem un hoholiem,bet tu murgo par jauno deribu


Sagrēkots ir, nožēlots nav, pēc upuriem prasās. Ukraiņi burtiski paši uzprasās par upuriem, apturēt nevar. Krievi ar citu izeju neredz kā upurēt savu daļu. Ja paklausās dažu labu bāleliņu tad jau ar, vismaz ar vārdiem tā vien raujas upurēties. Viss notiekas.

Atbildēt

pareizi, pareizi

13.09.2023. 14:39

»

Nemoci

savu pakaļu te


pilnīgi pietiek ar to, ka tu te moci savu pakaļu ...

Atbildēt

Zeļļenskis

13.09.2023. 14:18

»

Nu,

tu esi makakas līmenī ...hohli uzbrūk!!!:D


Es neesmu makaka!!! Esmu tīrasinīgs Jūda!

Atbildēt

fon Zeļja

13.09.2023. 14:13

»

USA

Slāvu Eiropā vēl par daudz un $-u man vēl par maz


Padevīgi ziņoju, ka visiem spēkiem cenšos!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.09.2023. 12:32

»

Lelle

Tu, draugs, smagi kļūdies! Zvaigznes nevar apmānīt, tāpt kā likteni. Zvaignēs rakstīts, ka Ukraina šo karu uzvarēs, bet Krievijai liktens ir lēmis sabrukt - sadalīties sīkos pleķīšos. Šobrīd no Krievijas sabrukuma baidās Rietumi un ASV, jo nav garantijas kur paliks atombumbas, tāpēc pagaidām Ukrainai...


NU, nu, un ko vēl, interesanti, tādu rietumi vēl nav iedevuši ukraiņiem? Kas ir šis wunderwaffe? Burtiski nupat (pirms nedēļas .. divām) ASV sāka spriedelēt, ka Ķīnai nez kāpēc esot tādas tehnoloģijas, kādu nav mūsu "stratpartnerim"? Nez, kā tas tā esot iznācis? Krievu hiperskaņas raķetes Pentagona vajadzībām arī nespēj nošpikot, kaut karš jau vairāk par pusotru gadu turpinās. Vēl liela problēma marasmātiķa prezidētajai valstij esot tas, ka zinātnē strādājot pārāk daudz ķīniešu ... vai viņi esot lojāli ASV? Tikmēr Štatos regulāri notiek visādas katastrofas valsts tehnoloģiskās atpalicības dēļ. Nu, re, te nu parādās rezultāts ASV "izglītības" sistēmas "augstajam" līmenim. Ja aizbrauks aziāti, zinātnē strādās stulbeņi ar ASV diplomiem? :)

Atbildēt

!

13.09.2023. 12:29

»

IM

Un ko tad saka Zelenskis? Ka cīnās par visu, tā teikt, bagāto puspasauli? Kļūda ir ieviesusies tikai tajā ka nevis cīnās bet gan upurējas par grēkos iegrimušo bagāto puspasauli


ebrejs zelenskis noperk vecakiem maju izraela par 8 miljoniem usd,bet sievu aizsuta uz angliju pec anglijas pavalstniecibas.tikmer mulku hoholu goiji mirst austumukrainas ierakumos uzbrukot Krievijas braliem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.09.2023. 12:23

»

Cien. aita dullij

Vēl joprojām tev tajā kremlinu aizgaldā nav pielecis , ka šai spēlei ir viens saimnieks


NU, ja pat tas tā būtu, tad varbūt vari paskaidrot, ar kādu ideju galviņās tad jūs skraidījāt ar dzeltenzilajiem karogiem pirms gada?

Atbildēt

ku ,kas ir zeltit ?

13.09.2023. 12:21

piemineklus nogazat ,bet pilna laime vel nav iestajusies mulku zeme ?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.09.2023. 11:53

»

Lelle

Tu, draugs, smagi kļūdies! Zvaigznes nevar apmānīt, tāpt kā likteni. Zvaignēs rakstīts, ka Ukraina šo karu uzvarēs, bet Krievijai liktens ir lēmis sabrukt - sadalīties sīkos pleķīšos. Šobrīd no Krievijas sabrukuma baidās Rietumi un ASV, jo nav garantijas kur paliks atombumbas, tāpēc pagaidām Ukrainai...


Beidz blefot par kaut kādām zvaigznēm, pamēģini domāt ar savu galvu. Vai arī tu esi lelle ar cāļa smadzenēm, kas māk tikai atgremot propagandu. Ukraina nevar šo karu uzvarēt un, jo ilgāk tā karos, jo sliktāks priekš tās būs kara rezultāts. Krievijas sadalīšanu rietumi grib jau sen, bet tas viņiem vairāku simtu gadu laikā nav izdevies. Ukraina notiekti nav tas iemesls, lai rietumiem izdotos Krieviju beidzot sadalīt un pakļaut.

Atbildēt

nevajag ,,gudri,, cirst

13.09.2023. 11:26

»

nevajag

pūst miglu acīs. Bagātniekiem pašiem ir jāmaksā par saviem grēkiem, nevis karā ierautajām tautām...


nemāci citus pareizi dzīvot- sāc ar sevi.

Atbildēt

tu gan

13.09.2023. 11:23

»

Gan

jau karma...maksāsiet ilgi vēl,arī par pēdējiem noziegumiem pret cilvēci


labāk uz sevi un saviem rietumdeŗmolibeŗastu skapja saimniekiem paskaties, sākot ar pēdējiem noziegumiem pret cilvēci un vēl ilgi iepriekš.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.09.2023. 10:38

»

mēģinājums nozagt 220 miljonus

atklājās tiesī pateicoties Mūrniecei,sākot vadīt ministriju.mēģinājums bija pirms tam un jūs to tīri labi zināt


Aha, un kur, lūdzu, vainīgie? Kur krimināllieta? Ak, vai, izrādījās savējie, nacionāli domājošie, ja? :)

Atbildēt

Ukrainas frontē viņam vieta

13.09.2023. 10:29

Raivis Zeltīts
PR Consultant, Copywriter
Riga, Latvia.


Pēc frontes Pļūtītam nacionālam Atkritumam, no Mārupes kartupeļu laukiem, būtu svaigs skats uz AM korupciju.

Atbildēt

USA

13.09.2023. 10:07

Slāvu Eiropā vēl par daudz un $-u man vēl par maz!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: