Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaimiņš

09.10.2018. 09:05

Šis raksts ir galīgi nepareizs un maldinošs. Jau kopš 2015.gada 26.maijā Civilprocesa likuma 445.panta pirmā daļā tika noteikts, ka neparakstītu blakus sūdzību uzskata par neiesniegtu un nosūta atpakaļ iesniedzējam. (šobrīd redakcija paredz, ka neparakstītu blakus sūdzību uzskata par neiesniegtu un nosūta atpakaļ iesniedzējam, atmaksājot drošības naudu.)
Tātad trešā blakus sūdzība ir neiespējama vispār.

Otra blakus sūdzība var būt, ja ir nesamaksājot drošības naudu lūgts no tās atbrīvot, jo jau kopš 2015.gada 26.maija Civilprocesa likuma 445.panta otrā daļa, paredz , ka tiesnesis pieņem lēmumu par atteikšanos pieņemt blakus sūdzību, ja likumā noteiktajā kārtībā un apjomā nav samaksāta valsts nodeva (šobrīd - drošības nauda) vai blakus sūdzībai nav pievienota pilnvara vai cits dokuments, kas apliecina pārstāvja pilnvarojumu pārsūdzēt tiesas lēmumu.

Turklat saskaņā ar Civilprocesa likuma 448.panta pirmās daļas 3.punktu var atcelt lēmumu pilnīgi vai kādā tā daļā un ar savu lēmumu izlemt jautājumu pēc būtības, bet 4.punktu var grozīt lēmumu.
Kas nozīmē, ka tiesas sastavam, kas skata blakus sūdzību ir plašas iespēja noverst šadu ļaunprātību un negodprātību.

Manuprāt analoģiski kā A.Gobzema izteikumos par maksātnespējas procesu, šī persona iespējams apraksta savas ļaunpratīgās shēmas, kas tikušas piemērotas paša darbībā.

TV3 Nekā personīga sižetā ļoti precīzi tika parādīta Aņisovu viena miljona "nozakšanas" shēma.

Cita strapā intresants fakts Aņisovu pāris atkal aprecējās 05.01.2018., bet manta ir citos uzņēmumos, kas pieder mazdēlam Artūram Saļcēvičam.

Atbildēt

vēlētājs

06.10.2018. 10:57

Uz Vienotības obšķaka pildītāju: Ločmeļa, Vansoviča, Ābeles, Velmera, Bunkuss un pārējo noziedznieku fona, Gobzems ir domu gigants un cilvēciskuma iemiesojums.

Atbildēt

pilsonis

05.10.2018. 21:12

Par blakus sūdzību tagad ir jāmaksā 70 eiro drošības nauda. Vai tas ir tas, ko Gobzems ar savu rakstu gribēja panākt?Kā ierobežojot cilvēku tiesības iesniegt blakussūdzības uzlabojas tiesas process?

Atbildēt

jaajaa

05.10.2018. 15:58

...pret bankas (arī bez iemesla) iesniegtu prasību par "labprātīgu" parādnieka īpašuma izsoli nepalīdzēs nekas...tiesnesis pat nepārbaudīs prasītās summas atbilstības pierādījumus...:)

Atbildēt

Tak beidz!

05.10.2018. 15:13

»

13.saejeimas pamuļķis

Jā, tipiska loģika grūtipisto garā...


Citiem strīdēšanās ir dzīvesveids, bet starpniekiem - pārstāvjiem un advokāties maizes lieta!

Atbildēt

Tieši tāpat

05.10.2018. 15:12

rakstot simtiem iesniegumus, apstrīdot atbildes utt., var čakarēt valsts iestāžu darbu un noteiktu amatpersonu noskaņojumu, terorizējot tās.

Atbildēt

vavere

05.10.2018. 14:38

Balsosim par KPVLV,dzīvosim citā valstī,kur atdzims K.Ulmaņa Latvija.Prezidents būs Kaimiņš.

Atbildēt

13.saejeimas pamuļķis

05.10.2018. 14:21

Jā, tipiska loģika grūtipisto garā
Vispirms izveido sistēmu, lai paši to var dancināt, tad, kad sarodas arī citi gudreļi un sistēma pārkarst, tad izmanto kādu dol o iobu ju advokātu, kurš ierosina atkal mainīt sistēmu - uz autoritārāku un totalitārāku, jo tā vieglāk regulēt kotletes uz pannas.

Atbildēt

Profesors Haoss

05.10.2018. 14:08

Viens no gadījumiem - tiesā neko nevaga rauties, var gulēt. Izej uz tiesu, tā nav sagatavota kā vakag, atliek, tā aizvien. Var jau sarunāuāt, lai kāds neatnāk, "slimo", aizņemts citā lietā advokāts, lai ;pieprasa katru reizi jaunu pieteikumu izskatīt, kas dod iespēju atlikt un tiesa labprāt atbalsta. Man liekas, viss process sataisīt uz vilcināšanau.

BARDAKS lATVIĀ uz visu klapi. Tas nav tikai tisā. Tas ir iepirkumos, tas ir Maksātnespējas lietās, tas ir visur - likumi ir "IZSTRĀD:ĀJUMI", nevis likumi, par kuriem padomāts, kā tos pielietot pareizi, kā kontrol\ēt un kas par to ir atbildīgs. Kas var kontrolēt tiesu"Piemēram, kā to darīja STREĻČENOKS par Jutu Strīķi - prasīja atskaiti par katru minūti un ja nerakstīja - atlaida no darba. Kas atlaidīs tiesnesi, kura darbu ikdienā neviens nekontrolē - vai tiesnesis strādā vai velk kaķi aiz astes.

"Liela slodze" - tas ir pamats atrunāties.Paprasiet Ivaram Bičkovičam - teiks - es nevaru iejaukties tiesneša darbā, tas ir neatkarīgs.

Āmen baznīcā. Bezatbildība valda visās Latvijsa sfērā.

Un ka ikdienā pārbauda naudas plūsmas pašvaldībā? NEVIENS.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: