Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šodien, 9.janvārī, KPV LV deputāts Aldis Gobzems, savā FB lentē nopublicēja spiegu romāna cienīgu fotogrāfiju, kurā ar trīcošām rokām bija nobildēti "Attīstībai/PAR" aizsardzības ministra amata kandidāts Artis Pabriks un partijas "pelēkais kardināls" Edgars Jaunups. Gobzema uzņemtais špionāžas materiāls tika papildināts ar intriģējošu jautājumu – "kādus norādījumus Artis Pabriks saņēma no Edgara Jaunupa?".

Neilgi pēc tam (ja būsim precīzi, tad tieši pēc 8 minūtēm) šo Gobzema ierakstu viens pret vienu pārkopēja bēdīgi slavenā Facebook lapa "101.kilometrs", kas iepriekš ir tikusi saistīta ar partijas "Saskaņa" un Kremļa propagandas izplatīšanu.

Papildus tam Gobzema ierakstu, pārtulkotu krieviski, savā laika joslā iekopēja vēl viena "Saskaņai" piederoša FB lapa "URLAS". Īsi pēc tam ieraksts parādījās arī ar partiju KPV LV saistītajā lapā "Esi atbildīgs" (lapa iepriekš tika izmantota lielveikala "Maxima" traģēdijā cietušo aizstāvēšanai, bet pirmsvēlēšanu posmā kļuva par KPV LV ruporu).

Tikpat strauji un mērķtiecīgi Gobzema uzņemto fotogrāfiju izplatīja arī ar partiju "Saskaņa" saistītie interneta portāli – "Focus" un "Bizness un Baltija" (naidu kurinošā portāla "Vesti" latviešu versija), kā arī ar šīm mājaslapām saistītās FB lapas "Nozagts" un "Toma Joki".

Iespējams, ka, rakstot šo rakstu, Gobzema ieraksts ir paspējis noplūst arī pa citiem "Saskaņas" informācijas kanāliem. Lieki piebilst, ka man viss iepriekš aprakstītais izskatās pēc mērķtiecīgas informācijas kampaņas.

Pirmkārt, ir acīmredzams, ka Gobzems joprojām pārstāv "Saskaņas"/Šlesera, nevis KPV LV intereses un viņa uzdevums, visticamāk, ir pašreizējā valdības veidošanas procesa torpedēšana (kā teiktu pats Aldis). 

Otrkārt, "Saskaņai" ir sava neliela mediju impērija, kas sastāv no sociālo tīklu lapām, ziņu portāliem un, iespējams, arī "troļļu" profiliem (ar Alda ierakstu FB dalījās arī vairāki izskatīgu jaunu meiteņu profili, kas acīmredzot ikdienā ļoti aktīvi seko līdzi Latvijas iekšpolitikai). 

Treškārt, valdības sarunu torpedēšanā, visticamāk, ir ieinteresēts arī Aivars Lembergs, kura kontrolētie mediji ("NRA" un ar Puzes piarščiku Albertu Jodi saistītie avoti) izplata analogus vēstījumus, cenšoties diskreditēt valdību veidojošās partijas. Šajā gadījumā jāizceļ, ka ar Gobzema ierakstu dalījās arī viena no Joda mediju impērijas FB lapām "Skandāli".

Novērtē šo rakstu:

198
51