Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram ir kaut kāda pieredze finansēs un ekonomikā, paskatoties uz airBaltic finanšu datiem, tas bija skaidrs jau vismaz pāris gadus atpakaļ.

Kāpēc tad klusēja mūsu cienījamā finanšu ekspertu saime? Pat Saeimas opozīcija centās šo jautājumu necilāt, kad Linkaits kopā ar Gausu karināja tautai makaronus uz ausīm, stāstot, ka vairāk naudu nevajadzēs, airBaltic atdošot visu ieguldīto utt. Visi klusēja kā ūdeni mutē paņēmuši. Bija taču skaidri redzams, ka tā ir blēdīšanās.

Tagad patiesības stunda ir tuvu - jūlijs. Spēs segt obligāciju aizņēmumu vai nespēs? Tāpat šogad iešot uz biržu, pārdošot akcijas, un valsts dabūšot savus ieguldījumus atpakaļ. Ies vai neies? Pārdos par nominālu vai nepārdos? Pārējais tikai vārdi.

Pagaidīsim. Februāra beigās jābūt neauditētiem gada rezultātiem. Tad arī redzēsim, kas ar peļņu un naudas plūsmu un ar kādiem finanšu rezultātiem Gauss taisās uz biržu. Piekrītu paustajam viedoklim, ka airBaltic vērtība šobrīd ir nulle.

P.S. Satiksmes ministrs Briškens vairs nav jauns ministrs. Simts dienas ir pagājušas. Gausu nenomainīja, tātad atzina par labu esam. Nu tad arī atbildība par Gausa sastrādo būtu jāuzņemas kopā ar viņa priekšgājējiem.

Novērtē šo rakstu:

135
6