Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo tā būs vīrišķīga rīcība veikt savu kļūdas labojumu un atļaut strādāt veikaliem brīvdienās.

Cilvēki, kas tagad drēgnumā nīkst rindās un šķauda viens otram virsū dažādus baciļus, varētu iepirkties svētkiem arī tad, kad ir brīvāks brīdis, nevis tad, kad veikali vaļā.

Veikali ir atvērti brīvdienās daudz kur Eiropā, jo tas nu ir skaidrs kā 1+1, ka garāks darbalaiks ļauj mazāk drūzmēties, tātad arī risks inficēties ir mazāks. Uzlieciet labāk lielākus sodus par masku nevalkāšanu un kontrolējiet vairāk braukšanu no un uz Lietuvas, kas diemžēl notiek.  

Jau pagājušajā nedēļā cilvēki minūti pēc veikalu atvēršanas drūzmējās, lai nopirktu cigaretes. Cigarešu un alkohola spekulantiem bizness brīvdienās iet uz urrā. Jau šobrīd pa Rīgas mikrorajoniem braukā un staigā vīri un sievas ar cigarešu maisiem un nodrošina alkohola piegādes (bez formalitātēm). Vai valstij no tā ir labums nodokļu ziņā? Kontaktēšanās notiek tāpat. Spirķik - vodka - sigareti covidlaikmeta stilā! 

Apskatieties un palasiet, kas šobrīd notiek veikalos un cilvēku sajūtās. Cilvēki paliek arvien dusmīgāki, un tam ir pamats: 

https://www.facebook.com/skatieslatvija/posts/1693652330807170

Nu, esam tik drosmīgi un lemjam par labu tautai! Inficēšanās taču mazāka nepalika, kad aizslēdza veikalus brīvdienās – tieši pretēji, kļuva vēl lielāka!  Paldies un mierīgus, klusus un veselīgus Ziemassvētkus!

Pircēji no Teikas, kam vakar vakarā nācās drūzmēties: Arnis, Ligita, Viola, Dzintra, Renārs, Māra, Kate

Novērtē šo rakstu:

113
17