Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bezzāģis

21.05.2020. 11:02

Aivars ļoti labi parāda tiesas līmeni. Kā teiktu vecs jūrnieks tiesas līmenis ir sešas pēdas zem ķīļa.

Atbildēt

Krutais

19.05.2020. 12:14

Lembergs jau sevi uzskata par kruto džeku. Gan jau vēl kaut kādu triku safantazēs. Lai tikai nebūtu sausiņi jākaltē.

Atbildēt

A.L.P.

19.05.2020. 10:43

Tādu cūcisku attieksmi pret SAVU bērnu ,es pat no LEMBERGA NEGAIDĪJU !!! Tādam nelietim vajadzētu visus zobus izdauzīt ! CILVĒKI --- padomājiet nopietni : kāda smirdīga padibene ir šis zaglis un nelietis Lembergs !?

Atbildēt

oga

18.05.2020. 19:09

»

Dziedniece Ilzes Jansone

bērns tā ir Dieva svētība


Godātā Kundze,Dievs gan nav iepriecināts,ja tēvs ar savu dēlu manipulē.Manuprāt,bērnu tiesību aizstāvjiem šeit būtu sakāms savs vārds!

Atbildēt

Seksa dieviete

18.05.2020. 17:05


Secinājums: Lembergs piekopa pārtraukšanas metodi, tāpēc tiesas sēdē radās četrgadīgs bērns.

Atbildēt

Dziedniece Ilzes Jansone

18.05.2020. 16:57

bērns tā ir Dieva svētība!

Atbildēt

da

17.05.2020. 20:55

»

suverenitates atgusana

cina pret rezimu asv kolonija jasak no berna kajas


labi, pasaku par cīņu ar "imperiālistiem"var pietaupīt pats sev, kā aizbildinājumu tautiešu apzagšanā.Vai apzagtajam nav vienalga, kas viņu apzog?

Atbildēt

aivarsz

17.05.2020. 09:17

MAMMA MIA ! Uz ko tik pie mums -LATVIJĀ nav spējīga NAUDA !!! LEMBERGS ,nu jau kopā ar saviem ADVOKĀTIEM ŅIRGĀJAS PAR LATVIJAS VALSTI ! KUR VĒL kaut ko tādu VAR ATĻAUTIES??? Bērna MĀTE varēja paņemt brīvu dienu no darba ,labi zinot,ka VĪRAM jābūt tiesas sēdē. NEKAUNĪBA -CINISMS no Lemberga un viņam pakļautās sievas puses !

Atbildēt

nu

16.05.2020. 12:20

vispār augsta pilotāža cinismā,- pat savu bērnu nežēlo politiskajām spēlēm.Normāls vīrietis un tēvs aizstāvētu savu atvasi un ģimeni no jebkādām, ar negativitāti piesātinātām akcijām,stresa, pārdzīvojuma, bailēm, bet te vēl noliek pirmajā plānā.Nemaz nerodas šaubas par to, ko šāda persona var izdarīt ar svešiem cilvēkiem, kas traucē laupīt.

Atbildēt

Zalužinskis ir amorāls

16.05.2020. 03:44

Kāpēc tiesas sēdes nevar vērot un izbaudīt?

Atbildēt

Analogija

16.05.2020. 03:15

Bija taada ministre Caksa, kas dzemdeeja ministreesanas laikaa. Un turpinaaja ministreet peec dzemdiibaam. Un nevienam deputaatam neradaas jautaajumi.

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

16.05.2020. 01:39

»

pušmucān!!

pisies dirst


labāk regulāri atgādini sev, ka sapioseksuālis ir mentāli nepilnvērtīgs indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Un uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā ļapsai u.c. taml. bezcerīgi defektīviem biogaļas izstrādājumiem.

Atbildēt

pušmucān!!

15.05.2020. 23:44

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


pisies dirst!

Atbildēt

novērotājs

15.05.2020. 20:27

nu bet protams, un nabadziņam aivariņam naudiņas auklītei arī nav un nekad nav bijis. :(

Atbildēt

tam !

15.05.2020. 20:09

»

!

sorosita tuksa vavulosana


Nevāvuļo un nesauc mani par sorosītu!Man viņi derdzas simt reizes vairāk nekā tev.Un nemēģini kādam iestāstīt,ka ne pašam Lembergam,ne viņa sievai,jau laikus zinot par tiesas sēdi,nebija neviena cilvēka,kam atstāt mazu bērniņu uz vienu dienu,ja aukle ir slima.Nez,ko nākamreiz izdomās,lai vilcinātu tiesu.?Tā viņš ņirgājas jau 10 gadus.Cinisma kalngals ir izmantot mazu nevainīgu dvēselīti savās rebēs.

Atbildēt

!!!

15.05.2020. 17:50

»

!

sorosita tuksa vavulosana


Tukša lembergoīda vāvuļošana.

Atbildēt

derdz

15.05.2020. 17:42

Par Lembergu. Biežāk atainot šādas sarunas.

Atbildēt

nabaga Aivariņš

15.05.2020. 14:43

Viņam savā Ventspilī,ne Rīgā,nekur nav neviena rada,drauga,paziņas,ne kaimiņa,kurš varētu pusdienu pieskatīt puisīti,kamēr tēvs ņirgājas par tiesu.

Atbildēt

nja

15.05.2020. 14:35

Tiesa neprofesionāla. Varēja uzreiz sazināties ar bāriņtiesu, bērnu izņemtu no ğimenes un nodotu krīzes centrā,
Visi spēj sakārtot savas darba un ğimenes attiecības, komjaunatnes pipšuks nespēj. Nevajag taisīt bērnus marazmātiskā vecumā.

Atbildēt

biceps

15.05.2020. 11:08

»

hi hi hi

Šis sižets jau kādu laiciņu atpakaļ bija publicēts NRA portālā. Te labi parādās tas, ka Lemberga prāva, lai cik ilgi tā arī nav vilkusies, tuvojās finišam. Lembergs izmanto jebkuru iespēju, lai novilcinātu nenovēršamo.Taču ievilkt tajā visā savu mazgadīgu bērnu, tas jau iet ārpus jebkuriem rāmjiem.Cinisma...


Pilnīgi piekrītu,
Parastais pilsonis aizietu uz Ventspils tiesu ar 4 gadīgu bērnu visticamāk netiktu ielaists vai izraidīts par necieņu pret tiesu un ieskaitīts kā neierašanās lietu izskatītu bez apsūdzētā līdzdalības

Atbildēt

PaiMaija

15.05.2020. 10:19

Lembergs nav neviltīgs, ne gudrs, ne viņam ik daudz prāta, kā domā viens otrs. Ne viņš sakārtoja Ventspili, bet to sakārtoja deputāi par ar naudas pārpilnību, ko grāba no ostas. Viņš ir demagogs, iemācījies no komunistu morāles. Viņam strādā viltīgie advokāti, kuri izgudro cirku, teātri un ņirgāšanos par tiesām, prokuroriem un ņirgāšanos par Latvijas valsti.

Te līdzi, gan jau, kā teikts, cirku spēlē līdzi arī tiesneši, kas varētu nozīmēt, ka ar ostas naudu, ar kuru Lembergs "sakārto" tiesnešu un advokātu psiholoģiju.

Atbildēt

Tranzīta koridora patiesie īpašnieki

15.05.2020. 09:27

»

Tev ir gods šo lasīt

Ventspils sakoptā pilsēta ir totālas korupcijas rezultāts. Pašiem V-pilniekiem un ieinteresētajiem par to prieks, bet tas ir noticis uz pārējās valsts (visiem pieejamās struktūrfondu naudas) un V-pils uzņēmēju rēķina piespiedu kārtā, kam bija jāmaksā nodevas Lemberga biedrībai, kurā tas arī pats saņēma...


Kā varētu iegūt visu labumu no ostām Latvijā? Jālobē brīvostu likumi, lai par ostu izmantošanu nav jāmaksā un ostu infrastruktūras uzņēmumi nav izkonkurējami. Ko darīt, ja tranzītplūsma aizies uz citu valstu ostām? Jālobē koalīcija, lai ES fondu lielākā daļa aizietu tranzīta infrastruktūrai. Kuram tas jāizdara? Vīram ar hūti galvā, nauda viņam svarīgākā pār visu.

Atbildēt

juniors

15.05.2020. 09:12

jebkurā gadījumā ir sava tēva audzināšanas upuris,ābols no ābeles...nekas cits tur nemaz nevarēja iznākt.Vecais nezin tādu svešvārdu,kā sirdsapziņa.

Atbildēt

Fakts

15.05.2020. 08:18

»

tipisks

sātana kalps.Jau vecāko dēlu ievilka savās netīrajās štellēs,tagad izmanto mazu bērniņu.lai vilcinātu tiesu.Vistīrākā ņirgāšanās.Lops


Labergs juniors (tas kas Anrijs) ir viens no shēmu autoriem un galvenajiem izpildītājiem. Tā ka gluži nabadziņš, kurš ievilkts onkuļu ģēlās, viņš nav.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

15.05.2020. 08:14

»

žanis

Lembergs nav ne labāks , ne sliktāks, kas izmantojot deputātu un valdības pieņemtos likumus ticis pie bagātības! Var pat teikt viņš ir daudz labāks par pārējiem to apliecina viņa loģiskie spriedumi un sakoptā Ventspils pilsēta! Vēl Lembergam piemīt izcila īpašība saukt lietas īstajos vārdos, viņš sorosītiem...


Ventspils sakoptā pilsēta ir totālas korupcijas rezultāts. Pašiem V-pilniekiem un ieinteresētajiem par to prieks, bet tas ir noticis uz pārējās valsts (visiem pieejamās struktūrfondu naudas) un V-pils uzņēmēju rēķina piespiedu kārtā, kam bija jāmaksā nodevas Lemberga biedrībai, kurā tas arī pats saņēma vairākus simtus tūkstošus gadā. Nepakļaušanās no uzņēmējiem nozīmēja visu administratīvo rīku iedarbināšanu, lai uzņēmēju pamatīgi pačakarētu, līdz kamēr tas attopas. Ne jau Lembergs ir tas, pateicoties kuram, V-pilī ir plaša ostas infrastruktūra ar 90. un 00 gados augstu pieprasījumu. Nekas neatsver to, ka Lembergs savu bagātību ir sarausis un ietekmi ieguvis ar pretlikumīgām metodēm. Tā ka reabilitēt viņu ar lozungu, ka viņš ir labs saimniekotājs, ir amorāli. Vismaz kamēr Lembergs nav attaisnots tiesas procesā par vairākiem smagiem un ilgstošā laika posmā izdarītiem noziegumiem, tajā skaitā pret savu valsti, tās demokrātiju un cilvēkiem.

Atbildēt

Sistēmas problēmas

15.05.2020. 06:43

»

Paija

Lembergs ir ārkārtīgi viltīgs. Juridiski un procesuāli Lembergam piesieties nevar...


Bet vai no šiem gadījumiem mācās ģenerālprokurors un tiesneši un sniedz priekšlikumus pilnveidošanai. Prokuratūras likums paredz ģenerālprokuroram būt klāt pie problēmām likumdošanā. Un kad Saeimas deputāti lūdza tiesnešiem izvērtēt ģenerālprokurora darbību, tiesneši saka viss kārtībā, nekādas blakus piezīmes! Un te nu acīmredzami tiesnesis netiek galā ar situāciju! Tad viss kārtībā?

Atbildēt

žanis

15.05.2020. 06:27

Lembergs nav ne labāks , ne sliktāks, kas izmantojot deputātu un valdības pieņemtos likumus ticis pie bagātības! Var pat teikt viņš ir daudz labāks par pārējiem to apliecina viņa loģiskie spriedumi un sakoptā Ventspils pilsēta! Vēl Lembergam piemīt izcila īpašība saukt lietas īstajos vārdos, viņš sorosītiem ir kā suņa nagla pakaļ`, tāpēc arī šī politiskā lieta , lai iznīcinātu Latvijas cienīgākos un gudrākos cilvēkus, kangari ļoti cenšas! Turies Aivar, nepaies ilgs laiks un uz apsūdzēto sola sēdēs paši šodienas tiesātāji!

Atbildēt

...

15.05.2020. 04:15

»

Cirka izrāde tautai

Lomas tiek tēlotas labi, es pat teiktu “procss pošol” A. Gorbačova vārdiem


Jā,tikai tauta šo procesu apmaksā.Varbūt pietiks barot parazītus?

Atbildēt

muļķu zeme rullē

14.05.2020. 23:43

»

Cirka izrāde tautai

Lomas tiek tēlotas labi, es pat teiktu “procss pošol” A. Gorbačova vārdiem


Cirks aizbraucis - klauni palikuši un izpildās arvien (cov)idiotiskāk.

Atbildēt

Lembergs nav "ārkārtīgi viltīgs". Viņš un viņa advokāti vienkārši prasmīgi izmanto visus iespējamos robus mūsu bezzobainajā tieslietu sistēmā. Un sistēmu nav radījis Lembergs, bet tādi pat bezzobaini grūtgalvīši. Paija, mans radinieks, lai tiktu vaļā no obligātās karaklausības, skarbajos padomju laikos, saņēmis pavēsti par iesaukšanu dienestā, aizņēmās kaķi no paziņām un ar to devās uz kara komisariātu, uztaisīja histēriju, ka neesot kam atstāt kaķi. Tā kā viņš tiešām dzīvoja viens, tad nācās tikai nedēļu pavadīt psihenē. Bet no dienesta padarmijā tika vaļā. Domāju, ka likumi un to izpratne toreiz bija daudz skarbāka. Tādēļ A.L. gadījumā tādi ziediņi vien ir.

14.05.2020. 23:40

Lembergs nav "ārkārtīgi viltīgs". Viņš un viņa advokāti vienkārši prasmīgi izmanto visus iespējamos robus mūsu bezzobainajā tieslietu sistēmā. Un sistēmu nav radījis Lembergs, bet tādi pat bezzobaini grūtgalvīši. Paija, mans radinieks, lai tiktu vaļā no obligātās karaklausības, skarbajos padomju laikos, saņēmis pavēsti par iesaukšanu dienestā, aizņēmās kaķi no paziņām un ar to devās uz kara komisariātu, uztaisīja histēriju, ka neesot kam atstāt kaķi. Tā kā viņš tiešām dzīvoja viens, tad nācās tikai nedēļu pavadīt psihenē. Bet no dienesta padarmijā tika vaļā. Domāju, ka likumi un to izpratne toreiz bija daudz skarbāka. Tādēļ A.L. gadījumā tādi ziediņi vien ir.

Atbildēt

Paija

14.05.2020. 21:32

Lembergs ir ārkārtīgi viltīgs. Juridiski un procesuāli Lembergam piesieties nevar.

Taču morāli ņemt mazu bērnu uz tiesu,izmantot sava mazā bērna esamību, lai vilcinātu procesu, ir morāla degradācija. ES neticu, ka Lembergs ir tik au nu nabags kļuvis, ka uz 1 tiesas dienu nevarētu bērnam noalgot auklīti un pasargāt mazu bērnu no tiesas procesa negatīvisma un depresīvās vides. Bet varbūt Lembergam nav citas izejas.

Es intereses pēc lasīju Lemberga izdotas grāmatas par šo procesu (tika izdotas latviešu un krievu valodās); grāmatā aprakstīta situācija, ka Lembergs, ja nekļūdos , sniedzis tiesai lietas materiālus tieši kilogramos. Tie, kas lasījuši grāmatu, ir lietas kursā.

Atbildēt

Cirka izrāde tautai

14.05.2020. 21:25

Lomas tiek tēlotas labi, es pat teiktu “procss pošol” A. Gorbačova vārdiem!

Atbildēt

Lops

14.05.2020. 21:05

Pareizi teikts, ka zālē uzskatāmi tie, kuri redzami. Neviens lops, ne bērns ekrānā nav redzams, tātad turpinam tiesas sēdi, baurošana, kas varētu traucēt, nenotiktu.

Atbildēt

Aivars pelna apcietinājumu?

14.05.2020. 20:59

Tā, par mūsu "humāno" tiesu tiesājamais var ņirgāties kā patīk un neko neviens "nevar padarīt".

Tiesai vienīgais variants - apcietināt Lembergu un viss nostāsies savā vietā.

Bet otrs - tiesai vai prokuroram vajadzēja vērsties bāriņtiesā vai bērnudārzā, vai ..., pieaicināt pārstāvi un izvākt bērnu no tiesas zāles, bet Lembergam uzlikt sodu.

Atbildēt

ha

14.05.2020. 20:42

Savulaik Lembis, izliekoties par slimu, bez iemesla bija sev uzlicis medicīnisku apkakli, tagad bez iemesla,lai novilcinātu tiesvedību, vazā uz tiesu līdz bērnu. Nožēlojami.

Atbildēt

pārvaldnieks

14.05.2020. 19:53

»

Aivar tusies


jā , tusies

Atbildēt

tipisks

14.05.2020. 18:56

sātana kalps.Jau vecāko dēlu ievilka savās netīrajās štellēs,tagad izmanto mazu bērniņu.lai vilcinātu tiesu.Vistīrākā ņirgāšanās.Lops.

Atbildēt

nelej udeni

14.05.2020. 18:11

»

vecais turpina klaunādi

būtu interesantāk, ja lembergs ierastos uz tiesu ar kaķi vai suni, sakot, ka nav kur atstāt


interesanti butu ,ja tiesa ierastos galvenie apsudzibas liecinieki julijs krumins un gulbis !

Atbildēt

fakts

14.05.2020. 17:33

Lembergs ir pilnīgs nezvērs- salauza auklītei kāju, lai tikai novilcinātu tiesas procesu.

Atbildēt

jaajaa

14.05.2020. 17:00

...interesanti, ko par šādu situāciju teiktu tiesnesis ASV ?...nu, vai kaut visu visur pieminētajā Krievijā ?...:)

Atbildēt

14.05.2020. 16:49

Aivar tusies!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: