Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nemainīgi

17.03.2021. 15:06

»

!

tas tikai uz 1 liekedi


Un viss turpinās. Pie 5000 vēl piemaksas un prēmijas. Vēl esot arī darba grupa bez šī liekēžu birojs izveidota. Tas uz šo brīdi: birojs 10 cilvēki ar mega algām un darba grupa. Ko tas pavłuts ir nodīlojis sev priekšdienām? Padomāsim par to, ko nekas tāpat vien nenotiek. Vai arī Zolitūdes lietā nebij darba grupa? Kāds atceras?

Atbildēt

Izturību Evai

16.03.2021. 22:51

Eva Juhņeviča! Novēlu Jums spēku izturēt! Es novēlu Jums nepazaudēt ticību, ka latvieši ir labi cilvēki. Pārsvarā. Labsirdīgi, izpalīdzīgi, sirsnīgi,līdzjūtīgi.Ticiet, ka daudziem no viņiem nav iespējas Jums pateikt labus vārdus un stiprināt Jūs. Nedomājiet, ka visi kā viens tagad ņemas Jūs iemīt dubļos. Tā nav!Būs labi.Vaina jau Evā. Vajadzēja grēkāzi un "nopirka" Jūs.Jūsu vietā varēja būt jebkurš cits un tāpat būtu dabūjis trūkties.Daudzi izjūt atvieglojumu, kad dabū izlamāt - vienalga ko un par ko.

Atbildēt

krītiņu banda

16.03.2021. 13:57

Saderam, ka tās vakcinācijas biroja izmaksas 1 ļimons gadā paliks? Tikai tagad tas "augstvērtīgais" sastāvs tiks ielikts NVD struktūrā uz mūžīgiem laikiem. Nodarbosies ar mārketingu, papīru stumdīšanu, rakstu darbiem un citādu hui** Ko arī varēja mierīgi izdarīt iepriekš esošās struktūras. Bet tas kas šobrīd ir patiešām nepieciešams ir vakcīnu piegāde un ārsti, kas vakcinē pa punktiem.

Atbildēt

Zane

16.03.2021. 12:50

»

Brunis

Sen jau redzams, ka Juhņēviča ir pārbijusies, jo nesaprot ne VM sistēmu, ne valss pārvaldi kā tādu, un ka pati galīgi “nevelk” un nezin ko un kā darīt...


Pavļuts ir jāņem nost ar steigu. Pilnībā zaudējis tautas uzticību un pilnībā ar ar Viņķeli degradējuši savu partiju.

Atbildēt

par juhņēviču

16.03.2021. 12:47

»

Brunis

Žēlumam nu gan nav pamata. Ja cilvēks nesaprot, kur iesaistās, un bez jebkādām priekšzināšanām skrien uz amatu lielās algas dēļ, tad jāsaņem pēc “nopelniem”. Šādu mazspējīgi visvarīšu (viņķeļu, pavļutu, pūču, jaunupu, juhņeviču utml) dēļ zaudēts dārgais laiks kopā ar dzīvībām, diemžēl...


Tādai juhņēvičai sejā redzams, ka ir tikai viena doma - kā dabūt pēc iespējas lielāku naudu un pilnīgi vienalga kur un kā. Jūs domājat, viņa grib darīt nozīmīgu darbu? Ah, žēluma gals. Redzams, ka galvā tikai : 5 tūkstoši mēnesī, Tv kameras (reklāmai nākamajam izgājienam, kur varēs ko noslaukt). Tagad ir ielikta VD. Iedomājieties: juhņēviča kļūst par mediķi, jo mācējusi īstajā brīdī īstajiem pielīst! Uz krieni iet Latvija!

Atbildēt

15.martā

16.03.2021. 12:41

15.martā Pavļuts TV bija spiests ar īgnu "skaisto" ģīmi Latvijai pavēstīot, ka pārliek Vakcinācijas biroju uz NVD - it kā tas ko mainītu! Bet labākais - esot jau to gatavojies darīt! Pretīgi tādus melus no ministra klausīties. Vajadzēja 18 230 un vairak parakstu par biroja likvidēšanu, lai Pavļuts to ieliktu vienkārši citā vietā. Ko mums darīt? Turpināt vāk parakstus līdz 50 000? Ja tad tiešām to afēristu kantori likvidētu, tas būtu tā vērts. Laikam citur tie nožēlojamie 7 elementi kārtīgu darbu atrast nevar. Tad lieldraugs Pavļuts izkārtoja siltu vietiņu. Pretekļi!

Atbildēt

vova

16.03.2021. 10:05

Pederastiem pirmajā vietā vienmēr un visur ir pati pederastu būšana (bez tautību un ticību izšķirības). Tāpēc šī «kustība» jau pēc savas būtības ir internacionāla. Pederastam, tāpat kā īstam proletārietim, nav tēvzemes. Ir bīstami šīs cunftes locekļiem uzticēt atbildīgus posteņus polītiskā, militārā un informācijas laukā.

(Uldis Ģērmanis, Solnā, 12.07.1997.)

Atbildēt

Julijā Nirnbergā tiesās Projekta realizētājus !

15.03.2021. 20:33

Ak tas jau izradās ir "VISAPTVEROŠS VAKCINACIJAS PROJEKTS !!!"
Un jūs šī projekta realizētaju pakalpiņi.

""1. Obligāti nepieciešama cilvēka brīvprātīga piekrišana. Tas nozīmē, ka eksperimentā iesaistāmas personas, kam ir juridiskas tiesības dot piekrišanu; kam ir brīvas izvēles iespēja dot piekrišanu bez mazākās varmācības, krāpšanas, viltus, piespiešanas, maldināšanas vai citas spaidu vai piespiedu metodes; kam ir pietiekamas zināšanas un izpratne par paredzēto eksperimentu, lai spētu pieņemt saprātīgu un apzinātu lēmumu. No tā izriet, ka, pirms eksperimentā iesaistāmā persona dod savu piekrišanu, tai jādara zināma eksperimenta būtība, ilgums un mērķis; eksperimenta metode un norise; visas paredzamās neērtības un risks; iespējamās sekas, kas var rasties viņa veselībai vai personībai no piedalīšanās eksperimentā. Pienākums un atbildība vērtēt saņemtās piekrišanas kvalitāti gulstas uz katru personu, kas organizē vai vada eksperimentu. Tas ir personisks pienākums un atbildība, kuru nevar nesodīti deleģēt citai personai."'

https://lv.wikipedia.org/wiki/Nirnbergas_kodekss

Atbildēt

uzmetienu plunkšķi

15.03.2021. 20:30

Strauji iedibināto biroju tikpat strauji novāc.Tā vietā lēnām un labi nāk jaunā e-veselība.Ak,jā,vakcīnu izvadāšana sakārtota,to darīs pārbaudītās vērtības partneri.

Atbildēt

priecājies,tauta!

15.03.2021. 20:25

Viņiem samazinās algas!Vairāk mums neko arī nevajag,jo zinām,ka veselības zilonis nekā nemainīsies.

Atbildēt

Tiešām?

15.03.2021. 18:27

»

Ja? :)

Vakcīnas vislabāk panes iemiesoti reptīļi


Pats saprati, ko pateici? Uzvelc folija cepuri un laidies uz Latgales mūžamežiem, kamēr 5G tevi nav sasniedzis, uz nevakcinētajiem tas darbojas īpaši!!!

Atbildēt

millers

15.03.2021. 16:31

ielec daugavā,kropli ,tādus ,kā tevi vajag uzraut pie tuvākās priedes

Atbildēt

Interesanti

15.03.2021. 14:58

vai "finansiālās un cilvēkresursu kapacitātes stiprināšana" (Pavļuts) latviski nozīmē iedot vēl vairāk naudas un pieņemt darbā vēl 20 dancotājus?

Atbildēt

15.03.2021. 14:30

»

Brunis

Sen jau redzams, ka Juhņēviča ir pārbijusies, jo nesaprot ne VM sistēmu, ne valss pārvaldi kā tādu, un ka pati galīgi “nevelk” un nezin ko un kā darīt...


Piekrītu gandrīz visam, izņemot Pavļuta maiņu. Ar ko nākošais zīmulis būs labāks?! Ne ar ko, tikai laiks tiks noēsts, kamēr sapazīsies, iebrauks lietās. Viņš vismaz salīdzinoši ātri reağē( nav izslēgts ka ar Kariņa skubināšanu) uz biroja nepārtraukto izgāzšanos. Skatoties intervijās, nesaprotu vai Juhņeviča ir noraudājusies, pohaina vai sašņaukusies. Mūžam izsmērēta tuša pandas acis un taukaina Ādolfa čolka ....

Atbildēt

Tiešām?

15.03.2021. 14:21

»

dārgumieņ,

es tev savu vaksīnu uzdāvināšu , bet poti pret trakumsērgu pats nopērc


Ha ha ha! Esmu jau ar vakcīnu! Ja jau raksti, tad arī māki lasīt- nu palasi par trakumsērgu starplaikos starp trulu maršēšanu un podu berzšanu!

Atbildēt

Es

15.03.2021. 14:00

»

Vēl smieklīgāk

Vēl smieklīgāk, ka visu šo krīzes laiku zem premjera ir tāds plānā galdiņa urbēju kantoris pārresoru koordinācijas centrs, jēga nekāda, ielikteņu darba birža, tur arī ir jāvāc paraksti par pkc likvidāciju


Tas pārresoru centrs visu laiku ir putrojies ar covid krīzes vadīšanu. Sen likvidējams. Tā vadītājs, kuram pirmās nepieciešamības prece ir alkohols, ir īpašs eksemplārs.

Atbildēt

Brunis

15.03.2021. 12:52

»

Mana balss

Tad jau sanāk, ka mana balss savāktajiem parakstiem par vakcinācijas biroja likvidēšanu tomēr bija kaut minimāla jēga...


Žēlumam nu gan nav pamata. Ja cilvēks nesaprot, kur iesaistās, un bez jebkādām priekšzināšanām skrien uz amatu lielās algas dēļ, tad jāsaņem pēc “nopelniem”. Šādu mazspējīgi visvarīšu (viņķeļu, pavļutu, pūču, jaunupu, juhņeviču utml) dēļ zaudēts dārgais laiks kopā ar dzīvībām, diemžēl.

Atbildēt

Brunis

15.03.2021. 12:43

»

Vēl smieklīgāk

Vēl smieklīgāk, ka visu šo krīzes laiku zem premjera ir tāds plānā galdiņa urbēju kantoris pārresoru koordinācijas centrs, jēga nekāda, ielikteņu darba birža, tur arī ir jāvāc paraksti par pkc likvidāciju


Taisnības labad jāsaka, ka Pārresoru koordinācijas centrs nav veidots šādu ekstrēmu situāciju situāciju risināšanai un (vienā teikumā) ir “vadošā valsts attīstības plānošanas iestāde Latvijā, kas nodrošina vienotu valsts attīstības plānošanu un kapitāla daļu pārvaldības koordināciju Latvijā”. Tai pat laikā ir skaidrs, ka šo PKC savlaicīgi varēja un vajadzēja tikai nedaudz reorganizēt (izmainot Nolikumu) un operatīvi izmantot Covid pretepidēmijas pasākumu plānošanai un koordinēšanai.

Atbildēt

!

15.03.2021. 12:29

»

5000 euro menesi

jaturpina zagt


tas tikai uz 1 liekedi.

Atbildēt

5000 euro menesi

15.03.2021. 12:27

jaturpina zagt.

Atbildēt

Brunis

15.03.2021. 12:27

Sen jau redzams, ka Juhņēviča ir pārbijusies, jo nesaprot ne VM sistēmu, ne valss pārvaldi kā tādu, un ka pati galīgi “nevelk” un nezin ko un kā darīt.
Savukārt Pavļuts saprot, ka vakcinācijas birojs tikai dublē funkcijas un nevarēs tikt izmantots pat kā zibensnovedējs par poitiķu pilnīgo mazspēju un no tās izrietošajām neveiksmēm. Ir acīmredzami, ka VM jau gadiem strādājuši šoferu dēliem līdzīgie, kas spējuši tikai sačakarēt kaut kad bijušo sistēmu. Viņķele ar savu pilnīgo vidējā pirksta rādīšanai atbilstošo “pofigismu” visās lietās, īpaši jau pretpandēmijas procesos, un pataloģisko melošanu nebija spējīga jebko mainīt uz pozitīvo un ir ievirzījusi procesu grūti labojamā virzienā, un Pavļuts nav labāks, vienīgā atšķirība, ka atklāti nelecas pret Kariņu. Tā ka jāmaina vismaz Pauļuts ar vienlaicīgu vakc. biroja likvidēšanu.

Atbildēt

Vēl smieklīgāk

15.03.2021. 12:21

»

smieklīgi

Bet tad jau sanāk, ka NVD bija par maz darbinieku. Biedri ministr, lūdzu aprēķinus galdā par špricētāju- dancotāju nodaļas nepieciešamību


Vēl smieklīgāk, ka visu šo krīzes laiku zem premjera ir tāds plānā galdiņa urbēju kantoris pārresoru koordinācijas centrs, jēga nekāda, ielikteņu darba birža, tur arī ir jāvāc paraksti par pkc likvidāciju.

Atbildēt

Mana balss

15.03.2021. 12:17

»

Es

Ja kāds nav pamanījis, ir savākti paraksti sabiedrības iniciatīvā


Tad jau sanāk, ka mana balss savāktajiem parakstiem par vakcinācijas biroja likvidēšanu tomēr bija kaut minimāla jēga.
Tas jau bija sagaidāms, ka sadarbības problēmas būs ar veselības ministrijas struktūrām, jo vienkārši nevar tā nesamērīgi noteikt cilvēkiem tik atšķirīgas algas, tad ieslēdzas cilvēku skaudība, īpaši valsts pārvaldē.
Žēl tikai juhņēviča, viņa šajā pavļuta diletanta eksperimentā tika pataisīta pa grēkāzi, bet tā ir laba mācība, nevajag stulbi ticēt diletantu meliem, un uzķerties uz lielās algas.

Atbildēt

smieklīgi

15.03.2021. 11:41

Bet tad jau sanāk, ka NVD bija par maz darbinieku. Biedri ministr, lūdzu aprēķinus galdā par špricētāju- dancotāju nodaļas nepieciešamību!

Atbildēt

Tiešām?

15.03.2021. 11:14

»

NVD darbinieks

Algas birojā samazināsies 3 reizes un neviens no esošajiem darbiniekiem tur nebūs! Tā kā viss labi, politiskais projekts beidzot tiks sakārtots normālās sliedēs uh katrs darīs savu darbu, bet ministrs ir kārtīgi aptaisījies


Protams, ka drīz žurkas pametīs nu jau noslīkušo kuği, pirmā būs pati pozitīvismu izstarojošā čaukstenīte, pēc tam jaunie zīmulīši, kuri pieraduši kustēt ja algai ar trīs nullēm priekšā ir vismaz trijnieks. Šis bija labs veids kā bez tiesu darbiem likumīgi tikt vaļā no nekā nespējīgiem lielu algu kārotājiem. Man interesē ko darīs svaigi pieņemtais Labsvīrs, kurš tagad nonācis kuriozā situācijā. Īstenībā nav vajadzīgs birojs vai tā jaunveidojums ar n amatiem kordinatoriem, kontrolieriem, mentoriem utt. Vajadzīgs ir tikai kārtīgs saimnieks VM, kurš pārzin savu struktūru un spēj pārdalīt un sadalīt funkcijas no tiem simtiem ministrijas un tās pakļautības iestāžu darbiniekiem. Tur jau gadu desmitiem sēž kadriņi, kuri pārkrāmē papīrus no vienas kaudzes trijās un tad atpakaļ. Vēl Kariņam vajadzēja pavēles formā iesaistīt armiju tiešos loğistikas pakalpojumos. Tad tauta beidzot redzētu reālo jēgu no IKP 2% atdošanas armijai. Ko viņi tagad reālu dara- nav ne starptautisku mācību ne citu aktivitāšu lai nolaižas no savu peršingu līmeņa uz zemes un izvadā vakcīnas. Jeb varbūt ir šaubas par prātaspējām un atbildību?!

Atbildēt

Aģents 007

15.03.2021. 11:06

»

F

"Viņu atalgojums tiks noteikts saskaņā ar vienoto valsts pārvaldes atalgojuma sistēmu" - tak laikam jau līdz šim tam atbilda, jo kā citādi varēja būt VM sastāvdaļa. Tas nozīmē, ka nekas nemainās, tikai izkārtne


Pauļuts atkal karina mums makaronus uz ausīm. Vai nebūtu pēdējais laiks Pauļutam rakstīt trīs vēstules jaunam ministram?

Atbildēt

Es

15.03.2021. 10:49

Pavluts TV stāstīja, ka biroja darbinieki strādās NVD. Tie komunicēs tālāk. Gan jau avīzi arī izdos. Pavluts nobijies un jauc gaisu.

Atbildēt

MURGS

15.03.2021. 10:30

vakcināciju pārņem Recipe plus un atšujieties, to var izdarīt mēneša laikā, bet jāslēpj jau, ka vakcīnas nav pat pasūtītas, cerēja , ka cilvēki atteiksies. Tā kampaņa iet nenogurstoši. Bet tos, kas pieteikušies-nevakcinē...

Atbildēt

Vai nav laiks?

15.03.2021. 10:18

Vai pēc šīs izgāšanās, Daniel, nav laiks sekot Jura un Ilzes pēdās???

Atbildēt

NVD darbinieks

15.03.2021. 10:13

»

Es

Visticamāk, to pamanīs arī NVD darbinieki un pieprasīs algu paaugstināšanu. Vienā atsevišķā birojā varbūt var naudu burtiski zagt (apgūt), bet lielākas organizācijas ietvaros tas jau norāda uz nevienlīdzību


Algas birojā samazināsies 3 reizes un neviens no esošajiem darbiniekiem tur nebūs! Tā kā viss labi, politiskais projekts beidzot tiks sakārtots normālās sliedēs uh katrs darīs savu darbu, bet ministrs ir kārtīgi aptaisījies :)

Atbildēt

Es

15.03.2021. 09:53

»

Maris

Interesanti, vai E.Juhņevicas darba alga saglabāsies, un tad sanāks, ka viņai kā NVD struktūrvirnības vadītajai būs lielāka alga nekā NVD vadītājam. Vai arī NVD vadītajam tiks pacelta alga, lai nesanāktu, ka padotais saņem vairāk nekā priekšnieks


Visticamāk, to pamanīs arī NVD darbinieki un pieprasīs algu paaugstināšanu. Vienā atsevišķā birojā varbūt var naudu burtiski zagt (apgūt), bet lielākas organizācijas ietvaros tas jau norāda uz nevienlīdzību.

Atbildēt

Es

15.03.2021. 09:51

Ja kāds nav pamanījis, ir savākti paraksti sabiedrības iniciatīvā.

Atbildēt

F

15.03.2021. 09:29

"Viņu atalgojums tiks noteikts saskaņā ar vienoto valsts pārvaldes atalgojuma sistēmu" - tak laikam jau līdz šim tam atbilda, jo kā citādi varēja būt VM sastāvdaļa. Tas nozīmē, ka nekas nemainās, tikai izkārtne:)

Atbildēt

Maris

15.03.2021. 08:42

Interesanti, vai E.Juhņevicas darba alga saglabāsies, un tad sanāks, ka viņai kā NVD struktūrvirnības vadītajai būs lielāka alga nekā NVD vadītājam. Vai arī NVD vadītajam tiks pacelta alga, lai nesanāktu, ka padotais saņem vairāk nekā priekšnieks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: