Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Blondīne

08.04.2019. 02:17

Vai tā VVF var pateikt, kas sakropļojis ir ,, invalīdi,, Baibu Rubesu ? Un Kariņu? Cilvēki, kuri auguši kapitālismā, bet ieradušies 90-tajos Latvijā zog uz nebēdu. Kur tik Baibas resnā pakaļa nav izsēdējusies ! Atalgojumu par neko saņēmusi. Pilnīga nejēga.

Atbildēt

krāsotājs

26.03.2019. 04:05

»

Teds

Nācija pati par sevi jau ir aprobežoto tautas indivīdu sajaukums. Pretstatā veselīgas tautas viedumam, kas slēpjas pašslabāšanas instinktā, nepinoties ar klaidoņiem un svešiniekiem


Bravo! Un mācīsimies pašsaglabāšanos no čigāniem,ungāriem,čečeniem,gruzīniem,lietuvjiem,igauņiem ,somiem,norvēģiem,armēņiem, azerbaidžāņiem un tatāriem! Citi kā mēs dzīvojuši pusgadsimta okupācijā, citi tikuši cauri bez tādas,bet galvenais tomēr ir tautas mentalitāte un griba izdzīvot!

Atbildēt

krāsotājs

26.03.2019. 03:44

»

Žulis

Pilnīgi piekrītu rakstā teiktajam par tā sauktās iekļaujošās izglītības kaitīgumu un sekām, kādas rodas, ja bērniem tiek piešķirtas tiesības bez pienākumiem. Kas attiecas okupācijas sekām un citēto V.V.F. tekstu, tad gribu teikt, ka pati V.V.F. ir spilgts piemērs tam, ka ne tikai okupācija ir tā, kas...


Visas uzpūstās etiķetes izplakarēšanai lemtās ES naudas maisam :"iekļaujošā","caurviju prasmju", "kompetenču" izglītība ir tikai etiķešu vērtībā,jo šo etiķešu līmētāji jau gadiem nav tikuši pat pie etiķešu izskaidrojošās receptūras,bet maisa tukšošanas termiņš negaida,tāpat kā ar visiem ntajiem e-projektiem. Finālā tikai jānoplāta rokas un jāpasaka Straujumu omes sakāmais:"viņi ir prom"...

Atbildēt

Juris

25.03.2019. 13:43

"Mazliet parēķināsim, piemēram, jaunietis, kuram 90. gadu sākumā (paņemšu vidu – 1995.gadu) bija „spurainie” 17 gadi, tad pašlaik viņam ir 38 gadi."

Nu gan tu sapisies meistarībā. 90.gadu vidū dzimušajiem vēl nav pat 30. Besī šitie dirsēji, kas domā, ka saprot kaut ko no izglītības. Ej pastrādā skolā un tad runā.

Atbildēt

>09.08

22.03.2019. 20:51

hā hā hā..............tā ierobežoja, ka visu valsti izzaga un nodzēra

Atbildēt

Asiirietis

21.03.2019. 14:10

»

aaaa

viena no pirmajām reformān bija atteikšanās no obligātās vidējās izglītības


Pati pirmā reforma skolās bija necieņas ieaudzināšana pret pieaugušajiem, kad lauku skolās uzreiz 90.gadu sākumā pateica, ka sveši onkoļi un tantes neesot jāsveicina.
Un tas nav sīkums, tā ir elementāra pieklājība, tāpat kā autobusā piedāvāt vecākiem cilvēkiem vietu. Tie kas neciena savus senčus un savu vēsturi, nekad nebūs nākotnes. Tādi vienmēr būs svešu kungu vergi un kompleksaini nīkuļi.

Atbildēt

aaaa

20.03.2019. 18:16

viena no pirmajām reformān bija atteikšanās no obligātās vidējās izglītības...

Atbildēt

nost ar VVF

20.03.2019. 17:48

"...V.V.Freiberga: Padomju okupācijas gadi ir atstājuši ļoti smagas sekas uz cilvēku domāšanu."
Šāda V.V.F. "domāšana" ir klasificējama kā trulums, aprobežotība...

Atbildēt

interesanti,

20.03.2019. 16:41

»

xx

Autoram- kad tu aiz kokiem sāksi redzēt mežu, tad lasīšu tavus rakstus . Piedod, bērnudārza līmenis


vai "Kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā bliņa jeb kvadrātveidīga kā betona klucis?

Atbildēt

učuks

20.03.2019. 16:30

Tā domā cilvēks parastais nezinot, kā ir patiesībā. Tā ir aizberga redzamā daļa. Budžets ir miljards - vienkārši kosmisks. Ja izdalam ar skolnieku, studentu un zinātnieku skaitu (apmēram 60 tūkstoši), tad tas ir gandrīz 17 tūkstoši vienam gadā... Tā ir vidēja maksas izglītības cena jebkurā izcilā pasaules augstskolā!!! Šeit vēl nav rēķināta pašvaldību daļa savām skolām un maksas izglītības daļa. Ir skaidrs, ka nauda tiek izzagta fantastiskos apmēros! Bērnu zināšanas nevienu šajā valsti no pārvaldes aparāta neinteresē!

Atbildēt

Defektīvais loh!

20.03.2019. 16:23

»

to Slavina VVF

Vai tu, krievu garnizonā taisītais defekt, nesajauci Dzintara kungu un Melbārdes kundzi, ar morāliem kropļiem: Dombrovski un Zatleru


Neko neesmu sajaucis. Izlasi M. Ruka 25 gadi sektā. Izdzimteņi VVF, R. Dzintars no NA un D. Melbārde ir latviešu tautai naidīgajās slepenajās sektās - korporācijās.

Atbildēt

Hmm

20.03.2019. 16:00

»

lauķis

Sistēmas un personības intereses ir diametrāli pretējas , sistēmai nav vajadzīgi viedi cilvēki,sistēmai vajadzīgi muļķi,kuri par sistēmu brīvprātīgi balsos un pat lies asinis


Krievijas profesors Katasonovs studentiem uzdeva jautājumu. Kas ir ekonomikas lielākā vērtība Krievijā? Ko nu kurš nosauca, pozitīvu saldo, ar zeltu segtu naudu utt. Profesors atbildēja, ka šodien, kad Krievijā finansu politiku noteic Krievijas centrālā banka, kuras politiku vada ASV Federālās rezerves, pretēji likumam nosakot ekonomiku apsteidzošo inflāciju, ekonomikas vislielākā vērtība ir muļķi, kuri neizprot ASV Federālo rezervju politiku.

Šai politikai ir pakļauta arī Eiropas centr. banka un LV Finansu ministrija, kura realizē finansu sistēmas attīstību tā, lai tā kaitētu LV ekonomikai - ar skaidras naudas izņemšanu no apgrozības. Izņemot skaidru naudu no apgrozības, ekonomika tiek iesaldēta, Finansu ministram melojot, ka tiks iegūti papildus ienākumi valsts budžetā. Meli un vēl lielāki meli ir cionistu ieroči.


Kāpēc jākaitē LV ekonomikai? Tādēļ, ka LV būs atkal spiesta aizņemties no SVF/PB.

Atbildēt

ha-ha

20.03.2019. 14:49

»

jautaajums

Kā tur ar to Kaupēnu bija


Mēs un arī citas postpadomju valstīs uz ES sūta ekskomunistu un interfrontiešu vadoņus.Līdz ar to ES tiek ietekmēta negatīvi,jo šie sūtņi no totalitārisma ideoloģijas sludinātājiem ir pārvērtušies par galēji labējiem fašisma sludinātajiem un aktīvi sadarbojas ar labklājības valstu fašistiem un Kremļa ideologiem.

Atbildēt

Žulis

20.03.2019. 12:38

Pilnīgi piekrītu rakstā teiktajam par tā sauktās iekļaujošās izglītības kaitīgumu un sekām, kādas rodas, ja bērniem tiek piešķirtas tiesības bez pienākumiem. Kas attiecas okupācijas sekām un citēto V.V.F. tekstu, tad gribu teikt, ka pati V.V.F. ir spilgts piemērs tam, ka ne tikai okupācija ir tā, kas vainojama pie smagajām sekām izpratnē par morālo atbildību.(Atcerieties tos skandālus ar pulksteni, kapa vietu, greznajiem rautiem un pārmērīgajiem naudas tēriņiem viņas, kā prezidentes uzturēšanai.) Kas attiecas uz vēlēšanām, tad autora teiktais ir galīgi garām. Cien. autor! Iedomājieties, ka es Jums priekšā nokrauju mēslu kaudzi un lieku tajā atrast pērli no kuras darināt kakla rotu. Bet pēc tam, kad Jūs tur izrakņājāties un pērles vietā atrodiet tikai mēslus, es teikšu, ka Jūs neesiet pietiekami izglītots, Jums nepiemīt kritiskā un analītiskā domāšana un vispārīgas zināšanas, lai to pērli atrastu. Vienīgais, kāpēc Jums var pārmest to izglītības un kritiskās, analītiskās domāšanas trūkumu ir tas, ka jūs piekritāt rakņāties tajā mēslu kaudzē, nevis tas, ka jūs tur neatradāt to pērli! Līdzīgi ir ar tām mūsu „vēlēšanām”, kad cilvēki propagandas iespaidā viens otram saka: „Nav gan par ko vēlēt, bet vēlēt ir jāiet!” ( Tajā mēslu čupā gan tās pērles nav, bet jāiet parkaņāties, varbūt atradīšu.) Ir jāvēršas pret antidemokrātisko Vēlēšanu likumu, nevis jāvaino cilvēki par to, ka viņi nav mācējuši izdarīt pareizo izvēli tur, kur viņiem šāda pareiza izvēle vispār nav dota! Kas attiecas uz izglītības jomu Latvijā (tāpat kā uz visām citām jomām), tad vaina jau nav nemācēšanā tās sakārtot, bet gan NEGRIBĒŠANĀ tās sakārtot. Tādēļ dot šiem siles lopiem kaut kādus konstruktīvus padomus par to, kā rīkoties ir pilnīgi veltīga nodarbošanās.

Atbildēt

neaizmirstulis

20.03.2019. 11:53

»

jautaajums

Kā tur ar to Kaupēnu bija


Principā būtība ir nemainīga jau 600 gadus, kā mums to deklarē Arturs P, un tas precīzi sakrīt ar inkvizīcijas laikiem un kristietības uzspiešanu miermīlīgajām tautām.

Atbildēt

xx

20.03.2019. 11:47

Autoram- kad tu aiz kokiem sāksi redzēt mežu, tad lasīšu tavus rakstus . Piedod, bērnudārza līmenis .

Atbildēt

jautaajums

20.03.2019. 11:46

»

neaizmirstulis

Apmaini vietām savā komentārā latviešus ar krieviem un tad būs pareizi. Latvijas laikā nezinājām kas tas ir durvis aizslēgt, bet kad ieradās nolādēto okupantu ordas, tad viņiem pat aizslēgtas durvis nebija šķērslis un tā līdz šai baltai dienai...


Kā tur ar to Kaupēnu bija?
Komunistu barveži no cilvēkiem taisīja mežoņus,tāpēc ir saprotams ka okupantiem bija dziļš naids pret vietējiem.Tagad ES ražo tādus pašus mežoņus,tikai nedaudz citām metodēm,būtība tā pati.

Atbildēt

neaizmirstulis

20.03.2019. 11:40

»

A.P.

Gļēvi kā īsts latviešu nelietis slēpjoties aiz "nika", fundamentāli nevērtīgās jaunaudzes jauns smirdējums, savā aprobežotajā nekaunībā nespējot saprast, ka primārā ir latviešu riebīgā (uz zagšanu tendētā) mentalitāte (ģenētiski nostiprināta vismaz 700 gadus), saskarsmē ar kuru jebkura sociāli ekonomiskā...


Apmaini vietām savā komentārā latviešus ar krieviem un tad būs pareizi. Latvijas laikā nezinājām kas tas ir durvis aizslēgt, bet kad ieradās nolādēto okupantu ordas, tad viņiem pat aizslēgtas durvis nebija šķērslis un tā līdz šai baltai dienai.
Vēl tai okupantu ordai vari droši pieskaitīt pārkrievotos eksemplārus, kādu te saradies vesels lērums, it īpaši varas gaiteņos un represīvajās struktūrās.

Atbildēt

Grābeklis

20.03.2019. 11:29

Zog visur, bet uz 'visur' neattiecas padomju/pēcpadomju mantojums. Nevajag padarīt un uzskatīt sevi par īpašiem arī zagšanas ziņā. Idiotus skolās gan visur neražo, vai pareizāk - ražo selektīvi nācijas/valsts ietvaros, lai būtu vilki un būtu avis, aitas un aitu cirpēji. LV izglītības sistēma ražo galvenokārt idiotus - barību ārvalstu vilkiem.

Atbildēt

lauķis

20.03.2019. 11:11

Sistēmas un personības intereses ir diametrāli pretējas , sistēmai nav vajadzīgi viedi cilvēki,sistēmai vajadzīgi muļķi,kuri par sistēmu brīvprātīgi balsos un pat lies asinis.

Atbildēt

Juris

20.03.2019. 10:58

no autora viedokļa sanāk, ka zog tikai bijušas sos. valstu iedzīvotāji,bet kapitālisti ir godīguma paraugs, tu pats tici savam murgam.

Atbildēt

to Slavina VVF

20.03.2019. 10:52

»

Slavina VVF

Kasīklis, izskatās, ir no korporācijas. Slepenas un naidīgas latviešu tautai, no tās pašas, no kuras R. Dzintars un VVF, D. Melbārde utt...


Vai tu, krievu garnizonā taisītais defekt, nesajauci Dzintara kungu un Melbārdes kundzi, ar morāliem kropļiem: Dombrovski un Zatleru?

Atbildēt

Uldis

20.03.2019. 10:49

"V.V.Freiberga reiz trāpīgi teica: Padomju okupācijas gadi ir atstājuši ļoti smagas sekas uz cilvēku domāšanu."
------------
Varētu padomāt, ka blēdīšanās ar "Rado" pulksteni, Jūrmalas zemi un kapa vietu Meža kapos viņai ir Rietumu pasaules audzināšanas sekas. Nē, tās ir čekas padauzas noziedzīgās pagātnes sekas.
Rietumu pasaulē nemāca nīst savas tautas varoņu piemiņu, nicīgi izturēties pret valsts valodu, dejot kazačoku kara noziedznieku šabašā 9. maijā Maskavā, bučot roku krievu satānistu sektas virspriesterim, čekas ģenerālim un rādīt "prezidentes žestu" represētām sirmgalvēm.

Atbildēt

NLP

20.03.2019. 10:46

Ar muļķu nāciju ir viegli manipulēt , un slima nācija ātrāk izmirs - Sorosa politika darbībā.

Atbildēt

Pilsonis

20.03.2019. 10:43

»

Adīna

Gobzems laikam tagad ir tāds "peramais zēns"? Sit visi, kam nav slinkums. Viņš gan populārs kļuvis pēdējā laikā, bet šai valstij (un šai izglītībai) pamatus lika 90.-tajos gados. Un tā bija senāka paaudze, kas to fīrerēja...


Bet tas ieteikums ir īstenots demokrātijas citadelē. Tur korupcijas nav, bet ir cēlā lobēšana. Protams ir daudz tādu gadījumu, kad veikala pārdevējs vai pastnieks ir kautko nolobējis.

Atbildēt

Pilsonis

20.03.2019. 10:33

Jā! Okupācija gadi tiešām atstājuši smagas sekas. Okupācijas laikā cilvēki pat durvis neslēdza ciet, sliktākajā gadījumā zem paklājiņa atslēgas atstāja. Kādās mokās mums nācās dzīvot, ārprāts

Atbildēt

Slavina VVF

20.03.2019. 10:23

Kasīklis, izskatās, ir no korporācijas. Slepenas un naidīgas latviešu tautai, no tās pašas, no kuras R. Dzintars un VVF, D. Melbārde utt.

Kas par to liecina vairāk? Visi viņa raksti ir nicinoši un augstprātīgi. Izglītības sistēmu no 90. iem jau sāka ar reformām, reformējot līdz šodienas Viņķeles kārļiem un karīnām, kas taisnā ceļā ved uz pedofiliju.

Reformas izglītībā, finansēs, ekonomikā utt. nav atraujamas cita no citas. Latvija šodien ir nonākusi parādos SVF/PB un aizvien jaunas "reformas" tiek saistītas ar genocīda palielināšanu.

Kasīklis to negrib redzēt, jo domā, ka ir izredzēto- korporeļu skaitā. Latviešu tautas ienaidnieki nav atšķirami pēc izskata vai attieksmi pret "reformām", bet maldināšanas - viņu demagogijas, kas maziītotam nav pamanāms. Izcils nelietis šai ziņā bija K. Šadurskis, bij. izgl. ministrs.

Latvija nav viena šādā stāvoklī. Pats pieredzēju asiņainas demonstrantu sadursmes ar policiju pirms septiņiem gadiem Londonā, kad tika samazinātas dotācijas UK augstākajai izglītībai.

Atbildēt

Ņurmulis

20.03.2019. 10:18

"Iepriekš minētā tendence visvairāk pamanīta paaudzei, kura kaut kādā apzinātā vecumā paspēja padzīvot padomju laikos."
Nav patiesība. Kādēļ nepiemin paaudzi, kura tos laikus nav redzējusi?
Tālāk. Izglītība ir kopējās varas un sabiedrības sistēmas daļa. Līdz ar to izglītība darbojas tā kā nosaka varas sistēma kopumā. Bez variantiem. Jo sistēmas sastāvdaļa ir paredzēta tikai sistēmas kopumā funkcionēšanai nevis kopējās sistēmas būtiskām izmaiņām. Līdz ar to, ja ir tāda partiju varas sistēma, kurā katra partija velk kopējo deķīti savā kasē, tad arī izglītība ir tāda pati. Kā mēs pašlaik to skaidri redzam.
Un kaut kā interesanti skolotāju protestu dienā parādās raksts, kur izglītība tiek vainota visās ķibelēs. Nu gluži kā uz burvja pasūtījumu.
Kopumā rakstītais balstās uz ačgārniem, īstenībai neatbilstošiem pieņēmumiem un līdz ar to sanācis pašķībs.

Atbildēt

Mumins

20.03.2019. 10:13

Iepriekš minētā tendence visvairāk pamanīta paaudzei, kura kaut kādā apzinātā vecumā paspēja padzīvot padomju laikos.
-----------------------
Jā, jā, kā tad, un tagadējie ekonomikas jaunienācēji "neņem"! Kā, tad! :) Ņem, un vēl ņem tā, kā vecajiem bukiem pēdējās sirdsapziņas paliekas neļāva. Šķidru p#ūtīt nevajag, autor! Es saprotu, ka kādam ir izdevīgi vairot sabiedrības prātos patiesībai neatbilstošus mītus un stereotipus, bet nevajag jau nu tik prasti! Par citiem Taviem rakstiem varu teikt to pašu - propaganda un sabiedrisdkās domas locīšana kādam vajadzīgajā virzienā. Kā īlens no maisa.

Atbildēt

Adīna

20.03.2019. 09:42

Gobzems laikam tagad ir tāds "peramais zēns"? Sit visi, kam nav slinkums. Viņš gan populārs kļuvis pēdējā laikā, bet šai valstij (un šai izglītībai) pamatus lika 90.-tajos gados. Un tā bija senāka paaudze, kas to fīrerēja.
Ja VVF vaino padomju laikus zagšanā un korupcijā, tad jāsaka, tik daudz toriez nevarēja nozagt. Un tie strādnieciņi, kas kko nočiepa , pie varas netika, ja nu kāds bārmenis :)
Japāņu fantasts Komacu ieteica, ka labākā cīņa pret korupciju būtu - to legalizēt un likt maksāt nodokļus gan tiem kuri, gan tiem kurus korumpē :)

Atbildēt

Teds

20.03.2019. 09:28

Nācija pati par sevi jau ir aprobežoto tautas indivīdu sajaukums. Pretstatā veselīgas tautas viedumam, kas slēpjas pašslabāšanas instinktā, nepinoties ar klaidoņiem un svešiniekiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: