Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir Aldis Gobzems. Tas nozīmē, ka šis fakts pats par sevi, ja mani pieņemsiet darbā, Izglītības un zinātnes ministriju padarīs par pašu zināmāko un pamanāmāko institūciju valstī.

Mans CV ir tik spilgts, ka neviens cits pretendents to pārspēt vienkārši nevar. Es galvoju, ka darbam, kur divreiz pieminētas īpašās brīvdienas pie svētku dienām, papildu atvaļinājums un vēl īsāka darba diena, vislabāk ir piemērota persona ar Saeimas deputāta darba pieredzi. Man tāda ir. Tur arī nekas nebija jādara.

Es uztaisīšu tādu PR Izglītības un zinātnes ministrijai, ka valsts prezidentam mati celsies stāvus ne tikai uz flīģeli un mīļāko un arī premjeram daudzā nauda būs ne tikai kino Pionierim, bet arī izglītībai un zinātnei.

Preses relīzes, ka visiem ir par mazu algas, es sagatavošu uz priekšu un zināšu, kam tās iedot novīzēt. Tas nozīmē, ka uz manām preses relīzēm būs visas vīzas.

Jā, es redzu, ka Jums vajag komunikācijas daļas vadītāju, jo personāldaļa nav tikusi galā ar sludinājumu, kur divreiz īpaši uzsvērts, ka papildu brīvdienas būs svētku dienās. Es neesmu tik stulbs, cik tradicionāls šī amata pretendents, es to, ka šajā amatā nekas principā nebūs jādara, sapratu jau no pirmā teikuma.

Beigu galā man ir perfektas juridiskas zināšanas. Vārdu krājums man arī ir tik plašs un daudzveidīgs, interesants un saistošs, ka izglītība kļūs par top pieprasītāko preci pat visām Vecrīgas ma…kām, oi, atvainojos, Saeimas deputātiem.

Redzu, ka sludinājumā esat norādījuši, ka ofiss, lai gan tāda vārda latviešu valodā nav, atrodas Vecrīgā. Mājienu sapratu, ka tas tuvu naktsklubiem un dzertuvēm, un tas jāuzskata par priekšrocību.

TikTokā man ir 25 miljoni haštegu, es esmu staigājošs PR princis. Man ir arī mīnusi. Es neatsūkāju un nelaizu katram un katrai, kas varētu būt viena no šīs vakances nepieciešamībām, bet, kā es te sēžu Spānijā pie baseina bez tkrekla uzkačātā torsā, manas smadzeņu rievas ir pilnīgs pretstats Jūsu izbijušam parlamentārajam sekretāram.

Pieņemiet mani darbā, un izglītība Latvijā uzplauks.

Post Scriptum. Es stingri iestāšos par liķieri Moka katros godos katrā grāmatu glabātuvē ārpus darba laika, tas ir, pēc pulksten četriem.

Ar patiesu cieņu un bučiņas Andai Čakšai.

Novērtē šo rakstu:

135
17