Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ak dies..

20.08.2023. 11:48

Apinim nevajadzētu lietot grādīgos pārmērigi un bez uzkodām. Kāds vēl kara nodoklis? Pilnīgi debīls esat !? Tas Parādnieks, kurš tiešām ir parādos un nav spējīgs savu burkānu biksēs noturēt,bet pa labi un kreisi bērnus bezatbildīgi ražojot, tikpat bezatbildīgi muti virina, un sviestu dzen. Kurš to visu ņem nopietni? Kāds kara nodoklis,jūs garīgie kropļi !? Latvija ir supernabadzīga, atpalikusi Eiropas pažobele, nodokļi ir jāsamazina nevis jāpalielina. Ierindas cilvēks nezina kā samaksāt rēķinus. Nabagiem nav jāmaksā par politiķu izklaidēm.0

Atbildēt

Varētu padomāt, ka

19.08.2023. 00:45

»

humors un satīra tikai nav kas satīra

Pastalniekam sava valsts


tev skauž?

Atbildēt

iebāziet to savu asv vietā kur saule neiespīd

18.08.2023. 21:39

»

regina probationum

Amrikosi viņu stumj un bīda. Viņš ir ASV interešu aģents Latvijā. Kurš tad to nezina


asv vēstniecībai ir pie vienas vietas, kurš ieņem amatu, jo asv vēstniecība ar mikromenedžmentu nenodarbojas! asv vēstniecība uz savstarpējās vienošanās pamata deleģē koloniālās pārvaldes funkcijas lv krievu mafijas grupējumiem latvijā. rinkevičs pieder vienam no šādiem grupējumiem, jo šā padomju ebreju censoņa karjera sāka iet uz augšu, kad aizbrauca uz izraēlu neoficiāli nolūgties krievu mafijas bosu primakovu, īst.v. finkeļšteinu. par to ziņoja izraēlas, bet protams, ne lv prese.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.08.2023. 14:26

Medicīnā jebkuru apgalvojumu pieņemts balstīt uz pētījumiem un analīzi. Medicīnā lietojamo farmakoloģisko līdzekļu nozīmēšanu profilaksei un ārstēšanai pamato pierādījumu bāze (evidence based medicine). Jebkura medikamenta farmakoloģisko pierādījumu bāzi veido pirmsklīniskie un klīniskie pētījumi četrās fāzēs. Mūsdienās pētījumi parasti notiek, analizējot medikamenta iedarbību desmitiem, simtiem tūkstošu pacientu, bet nereti pētījumi aptver miljonus.

Ko, nopietni? :) :) :) Un kā ar "drošajām un pārbaudītajām" covid vakcīnām? :)

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.08.2023. 18:09

It kā Apinis ir gudrs cilvēks, bet tādas muļķības rakstīt, ka Rinkēvičs bija viens no ietekmīgākajiem ārlietu ministriem!!! Kur kaut ko tik dumju un tik neatbisltošu realiztatei var izdomāt!!! Varbūt starp gejiem Rinkēvičš bija "ietekmīgs", bet nekur citur, it sevišķi ne ārlietās. Nesen šajā jautājumā bija uzskatāms piemērs. Notika G20 samits. Pēc samita notika valstu pārstāvju preses konferences. Uz Vācijas ārlietu ministres konferenci neviens žurnālists neatnāca, bet uz Lavrova žurnālisti stāvēja rindā pie ieejas pārpildītā zālē. Nevienam žurnālistam neinteresēja, ko teiks VFR ārlietu ministre, bet visiem interesēja, ko teiks Lavrovs. Par Rinkeviču vispār nav ko runāt. Uz tādiem samitiem viņu neviens neaicināja un preses konferences viņs vispār nerīkoja. Nevienam neinteresēja, ko teiks kaut kadas Latvijas ārlietu ministrs, jo Latvija starptautisko politiku neveido.

Atbildēt

humors un satīra tikai nav kas satīra

17.08.2023. 16:18

»

> vatenim

tavs "viedoklis" ir aktuāls un saistošs tikai un vienīgi tev


Pastalniekam sava valsts.

Atbildēt

> vatenim

17.08.2023. 16:04

»

Vateni

"gudri" dirst nav malku cirst.Virini tikai savu skunksteri pa tukšo


tavs "viedoklis" ir aktuāls un saistošs tikai un vienīgi tev.

Iemācies savu dzimto(?) valodu BEIDZOT, nepazemo sevi vismaz publiski un neapkauno savu valsti.

Atbildēt

sokrāts

17.08.2023. 14:37

»

Pirātu partija

Kaut gan Dr.apinītis sarakstījis daudz maz pareizi par L-karnitīnu un meldoniju, par raškas zāļu tirgu viņam saprašanas nav...


Iesaku vērsties pie psihiatra, diemžēl iedzimta gara atpalicība nav ārstējama!

Atbildēt

vice

17.08.2023. 14:36

Atkāpei jeb kā tieši Imants Parādnieks un Pāteris Apinis ir sponsorējuši Krievijas armiju (2022.g.-2023.g.)!!!

Katrs individuāli!!!

Par traģisko jeb KATRA Latvijas iedzīvotāja pastarpināts individuālais (caur Gazprom) ATBALSTS Krievijas karam Ukrainā (2022.g 2023.g.) - savu daļu var sarēķināt pats!!!:

Akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” (LG) akcionāri vakar savā ārkārtas sapulcē nolēma izmaksāt sev dividendēs iepriekšējo gadu nesadalīto peļņu 109,72 miljonu eiro apmērā, sadalot to pa 2,75 eiro uz katru akciju. Neskatoties uz sacelto skandālu līdz pat Valsts Drošības dienesta līmenim, savu tiesu saņēma arī ar Krievijas naftas kompānijai "Rosņeft" saistītā “ITERA Latvija”.

“Latvijas Gāzes” akciju sadalījumam sekojošais dividenžu sadalījums miljonos eiro atbilstoši akcionāru 27. jūlija sapulces lēmumam:

Gazprom (ne brīdi kopš 24.02.2022.g. nav bijis sankciju sarakstā) 37,3 miljoni eiro;

“Marguerite Gas II” 31,7 miljoni eiro;

“Uniper Ruhrgas International” 20 miljoni eiro;

“ITERA Latvija” 17,6 miljoni eiro;

Mazie akcionāri 3 miljoni eiro.

Dividendes Latvijas uzņēmums (pa tiešo) Krievijas armijas sponsoram Gazprom izmaksā 2023.g.!!!

Kariņlupatiņš un Evikkroplīte darbībā!!

Atbildēt

omg

17.08.2023. 13:21

...dzerts tik traki, ka pat nepamanīja, ka Kariņš jau nokāries...

Atbildēt

Patrioc

17.08.2023. 12:31

Protams, ka Krievijas karavīriem, lai tos pārvērstu par bersekiem, katru dienu dod mildronātu saujām. Tāpat kā Kadafi saviem karavīriem ar izpletņiem esot nometis konteinerus (!) ar Viagru, lai tie varētu masveidā izvarot mierīgos iedzīvotājus. Turpiniet sekot demokrātiskajai presei!

Atbildēt

anti soross

17.08.2023. 09:55

»

Pirātu partija

Kaut gan Dr.apinītis sarakstījis daudz maz pareizi par L-karnitīnu un meldoniju, par raškas zāļu tirgu viņam saprašanas nav...


latviesu algotni 2021 gada vasara aizbega no Afganistanas.latviesu algotni 2023 gada vasara aizbega no ukrainas.pirms macibu gada sakuma 2023 gada augusta mulku zeme ir pazudusi 1500 ieprieks registretie pirmklasnieki.

Atbildēt

nelej udeni

17.08.2023. 09:50

»

Pirātu partija

Kaut gan Dr.apinītis sarakstījis daudz maz pareizi par L-karnitīnu un meldoniju, par raškas zāļu tirgu viņam saprašanas nav...


sogad mulku zeme latvija ne algotnus,ne brivpratigos nevar salasit asv atbalsta,, armijai,,.

Atbildēt

va vellos

17.08.2023. 08:57

Ak tu, svešo tekstu prihvatizētāj Apini, pamosties, bitīt.
Kara nodoklis nozīmē tikai vienu - karastāvokli. Jā, Latvija pieteica karu Krievijai jau 2022 februārī, kad Ineta Lipša no Medicīnas muzeja lika izkārt pretī krievu vēstniecībai to kara pieteikumu. Bet, joprojām ir cerības, ka slēdzot mieru nākamgad, krievi mums piedos. Ar kara nodokli jau ir pilns komplekts, pietrūkst tikai leģiona priekš Volhovas purviem.
Gribi karot, dakterīt, fiksi uz Doņeckas fronti. Tikai naudu sakrāj iepriekš, ukraiņu mēdiji ziņo, ka viņu armija pati pērk sev uzturu - Zeļenska firma visu izlaupot.

Atbildēt

naciki-fasisti-gansi

17.08.2023. 08:44

Pensionārs - kauslis Peteris piesējis sevi pie gultas, lai miegā nenožņaugu sievu .

Atbildēt

Vai cerat, ka ebreju nacists, cionists, E. Levits rūpēsies

17.08.2023. 08:21

»

Ebreju nacists, ionists, E. Levits

40 miljonus vērtais Latvijas ekonomikas slepkava...


par cilvēktiesību atjaunošanu Latvijā, kuras tika atņemtas 13.03.2020. “uz pandēmijas laiku”, kaut ANO PVO izsludinājusi jau sen pandēmijas beigas?

Atbildēt

Ebreju nacists, ionists, E. Levits

17.08.2023. 08:18

»

Pastāv arī tada ekonomikas teorija,

ka ekonomiku regulē ar naudas emisiju. Ar naudas drukas mašīnīti...


40 miljonus vērtais Latvijas ekonomikas slepkava.

Vakar, 9:11
Papildināts vakar, 13:09
Latvijā
LETA
Bijušais Valsts prezidents Egils Levits iecelts par Latvijas īpašo pārstāvi starptautisko tiesību un valstu atbildības jautājumos, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Levits amatā iecelts ar Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rīkojumu.

Levits minētajā amatā iecelts uz Rinkēviča pilnvaru laiku.

Īpašajam pārstāvim starptautisko tiesību un valstu atbildības jautājumos savi pienākumi jāveic saziņā ar Valsts prezidentu.

Valsts prezidenta padomnieks komunikācijas jautājumos Mārtiņš Drēģeris aģentūrai LETA norādīja, ka kopš kara pirmajām dienām Latvija ir stingri iestājusies par nepieciešamību panākt visaptverošu Krievijas atbildību par starptautisko tiesību pārkāpumiem un vissmagākajiem starptautiska mēroga noziegumiem, kas pastrādāti pret Ukrainu un Ukrainā.

Tādēļ Latvija nelokāmi atbalsta valstu atbildības mehānisma stiprināšanu un attīstību starptautiskajās tiesībās, it sevišķi "ad hoc" starptautiska tribunāla izveidošanu agresijas nozieguma pret Ukrainu iztiesāšanai, kas aizpildītu robu Starptautiskās Krimināltiesas jurisdikcijā.

Latvijai jābūt cieši iesaistītai starptautisko tiesību attīstības procesā, lai palīdzētu stiprināt noteikumos balstītu starptautisko kārtību un atjaunot starptautisko taisnīgumu, uzsver Drēģeris.

Īpašā pārstāvja uzdevums ir saziņā ar Valsts prezidentu stiprināt Latvijas pārstāvību un klātbūtni dažādajos formātos, tajā skaitā neformālos, kuros tiek apspriesta un vērtēta starptautisko tiesību attīstība augšminētajos jautājumos.

Levits savus uzdevumus veic bez atlīdzības.

KONTEKSTS:

Iepriekšējā prezidenta Egila Levita pilnvaras beidzās 8. jūlijā, kad šajā amatā stājās jaunievēlētais Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Levits Valsts prezidenta amatā nostrādāja vienu pilnvaru termiņu – četrus gadus. Sākotnēji viņš paziņoja, ka kandidēs uz šo amatu vēlreiz, taču, apzinoties atbalsta trūkumu Saeimā, Levits teju pēdējā brīdī tomēr atteicās kandidēt uz otro pilnvaru termiņu.

Atbildēt

pat savam darbam nederēja

17.08.2023. 08:16

...................

Atbildēt

skumjais čekists komunists no 3a NA BANDAS

17.08.2023. 08:14

diedelē centus.............ārstu kauns, čekas piskuļtura

Atbildēt

Tas vatenis ir neviens cits,

17.08.2023. 08:13

»

Vateni

"gudri" dirst nav malku cirst.Virini tikai savu skunksteri pa tukšo


kā čangals, himēra - kroplais veidojums no Zdohļiem Mikroisāns, Indullis Dirka.

Atbildēt

Pastāv arī tada ekonomikas teorija,

17.08.2023. 08:07

»

Pasaules lāpītājs

Kaut pastalās, bet brīvi. Atceraties šo saukli...


ka ekonomiku regulē ar naudas emisiju. Ar naudas drukas mašīnīti.

Pa laikam ekonomiku nonuļļo. Ar karu, tagad jau ar mākslīgu pandēmiju, no laboratorijas izlaižot modificētu vīrusu, kam derot tikai bigfarmas vakcīnas..


Goju bari esot savairojušies - cionistu Ukrainas projekts ar karu Krimas iegūšanai hazāriemno Izraēlas.

Kaut kā velku paralēles ar cionistu, ebreju nacistu, E. Levitu un viņa uzdevumiem Latvijā. Tas maita atkalieperinājies Rīgas pilī. Faktiski to nav pametis un formāli ir tizlā kroplīša Rinkēviča “valstiskuma uzraugs”.

Atbildēt

Pasaules lāpītājs

17.08.2023. 06:39

Kaut pastalās, bet brīvi. Atceraties šo saukli?
Kaut gan pastalās pats neviens īsti nebija domājis staigāt. Arī tagad, kad vajadzētu savlaicīgi sākt skatīties pastalu virzienā un sākt dzīvot pēc iespējām, kaut kā gribētāju nav. Audzējam valsts un privātos parādus, bendējam savi ekonomiku un mētājas iespējams ar naudu. Atskurbšana nāks ar kopā ar kreditoriem un būs skarba. Pasaules lāpīšana ir dārgs prieks, sevišķi pamuļķiem.

Atbildēt

Vateni

17.08.2023. 06:31

»

patiesībā

muļķuzemē eurolatvānijā turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija...


"gudri" dirst nav malku cirst.Virini tikai savu skunksteri pa tukšo.:)))

Atbildēt

Jā,

17.08.2023. 06:21

»

Un vēl mani mulsina

ANO PVO 13. septembrī 2023. gadā plāno lemt par veselības aprūpi “pandēmiju un medikamentu pieejamības kontekstā” valstīm nodot ANO PVO pārziņā. PVO un Bigfarma globāli kontrolēs pasaules populācijas veselību “ar Bigfarmas nezināmas izcelsmes žļurgām, ko sauc par vakcīnām” un obligāto vakcināciju, izsludinot...


un kāpēc Apinis iet globālistu pavadā? Kāpēc izvairās runāt par veselības aprūpes problēmām un ANo PVO, Bigfarmas politiku? Viņš tic to “labo centienu nesavtīgumam”? Kāpēc par VP atzīst globālistu kājslauķi - tizlo kroplīti Rinkēviču, kuru turpina vadīt žīdu nacists, cionists, E. Levits ar amatu Rīgas pilī?

Atbildēt

Un vēl mani mulsina

17.08.2023. 06:13

»

Tev daudz muļķību

Hibrīdkarā tā nav. Ir visneiedomājamākais bez atkārtošanās. Mani vien mulsina vāgnerieši, sadzīti Baltkrievijā ar kara plānotāju plāniem. 6000 tas nav maz. Ar naudas trūkumu to uzturēšanai nebeigsies. Mani mulsina Wagner un Āfrika. Mani mulsina okupētā Krima, kas tagad ir Krimas republika. Un sagatavotā...


ANO PVO 13. septembrī 2023. gadā plāno lemt par veselības aprūpi “pandēmiju un medikamentu pieejamības kontekstā” valstīm nodot ANO PVO pārziņā. PVO un Bigfarma globāli kontrolēs pasaules populācijas veselību “ar Bigfarmas nezināmas izcelsmes žļurgām, ko sauc par vakcīnām” un obligāto vakcināciju, izsludinot viltus pandēmijas, vienlaikus izplatot bioloģiskās labotratorijās ražotus mākslīgos vīrusus. Veselības aprūpe kā vistu fermā vai depopulācija? Viņi ķērušies pie katra dārgākā - veselības.

Galvenā PVO mītne atrodas Ženēvā, Šveicē, un tai ir seši reģionālie biroji un 150 vietējā biroji visā pasaulē. Kāpēc es neticu viņu “labajiem centieniem”?

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Latvijas pārstāvniecības kopš 2020. gada vadītājs Uldis Mitenbergs. PVO biroja adrese Rīgā, Pils iela 21.

Atbildēt

Tev daudz muļķību

17.08.2023. 05:56

»

Pirātu partija

Kaut gan Dr.apinītis sarakstījis daudz maz pareizi par L-karnitīnu un meldoniju, par raškas zāļu tirgu viņam saprašanas nav...


Hibrīdkarā tā nav. Ir visneiedomājamākais bez atkārtošanās. Mani vien mulsina vāgnerieši, sadzīti Baltkrievijā ar kara plānotāju plāniem. 6000 tas nav maz. Ar naudas trūkumu to uzturēšanai nebeigsies. Mani mulsina Wagner un Āfrika. Mani mulsina okupētā Krima, kas tagad ir Krimas republika. Un sagatavotā pasaules sabiedrība kā Holivudas filma.. Krimas- Āfrikas vīruss jau plosoties arī Eiropā… Ko kara plānotāji izdomās atkal jaunu gojiem? Jau runā par maskām Anglijā un kovid jaunu paveidu. Miera depopulācijas laukā nebūs. Arī ekonomikas slepkavošanas tempi mazinājušies.

Žīds, ebreju nacists, cionists E. Levits jau turpina vadīt Latvijas valsti ar amatu tizlā kroplīša, globālistu kājslauķa, Rinkēviča VP kancelejā.

Atbildēt

Labietis

16.08.2023. 23:18

Pareizā atbilde ir: Pēteris Apinis, alus škirne

Atbildēt

Pirātu partija

16.08.2023. 22:49

Kaut gan Dr.apinītis sarakstījis daudz maz pareizi par L-karnitīnu un meldoniju, par raškas zāļu tirgu viņam saprašanas nav.
Krieviem nav nekādas ražošanas, ir tikai eksports no Indijas. Farmācijas biznes indē vatņikus ne sliktāk kā citās valstīs. Pie varas ir tādi paši kovididioti kā Latvijā, un neskatoties uz sankcijām, raška nav izstājusies no PVO un ievēro visas tās rekomendācijas.
Dr.apinītim nav arī saprašanas, kā un kāpēc rodas slimības, kas ir organisma pašattīrīšanās proces, un kas notiek, ja to noslāpē ar zālēm. Kāpēc vīrus vienus aiztiek, bet citus nē. Jo vairāk slimu cilvēku, jo paštāvošiem režīmiem labāk!
Dr.apinītis varēja labāk uzrakstīt rakstu par radiāciju. Kādos gadījumos jālieto joda tabletes, un kāpēc tās jālieto tieši pirms radiācijas un nekādā gadījumā pāris dienas pēc.
Vatņiki, lai pārtrauktu karu , un novērstu tautas uzmanību no saviem zaudējumiem, grib uzspridzināt Kurskas AES, apvainot tajā Ukrainu. Kurskas AES ir Černobiļas AES kopija un reaktori atšķirībā no Zaparožjas AES izvietoti zemes virspusē. Zaparožjas AES apmēram 26.m zem zemes. Jau tagad Kurskas AES notiek nebūtiska radiācijas noplūde, ja uzspridzinās, būs polārlapsa, un izskatās ka vēji pūtīs uz Maskavas pusi.
Uz zeļenabobiku spiež pasaules globālisti, grib pārtraukt karu, uz raškas noteikumiem. Ja zeļenabobiks uz to parakstīsies, Ukrainu gaida vēl viens Maidans, bet karš ievilksies līdz 2027.gadam.
Ja zeļenabobiks pasūtīs NATO *irst, tad ap ZS raška parakstīs kapitulāciju, bet zeļenabobiks izglābs sev dzīvību.
Nākotnē raška būs depresīva vatņiku valsts, kas būs būvēta uz cccp 2 principiem. Izjukšna sāksies no Dagestānas, vēlāk Čečēnija, tad pārejie reģioni. Raškā būs pilsoņu karš. Neatkarību parādes.
No raškas paliks Moskovija, kuras robežas ies pa upi Volga. Daudzi reģioni, kā repatriācijas, aties Ukrainai, daļa Kurskas, Braņskas, Belgorodas apgabalu. Tur būs demilitirizētā zona.
Lai aizsargāto kodolieročus, tiks ievests ANO karaspēks apmēram 300.tūkstoši vīru sastāvā, raška tiks atbruņota. Miera misijā piedalīsies arī Latvija. Būs arī Krievu-Somu karš, kurā bez kaujām, Somija paņems atpakaļ Viburgu un sraļina atņemtās teritorijas, bet tālāk neies.
Oktobrī būs spraigi notikumi Baltkrievijā, vagner ārdīsies, būs pašaudīšnās ar Lietuviešiem. Uz LV robežas provokācijas, bet šaudīšanos neredzu. Daļa vāgneriešu veiks reidu Polijā, tas būs lukašestku režīma beigu sākums. Polija bez NATO palīdzības, ieies Baltkrievijā, iznīcinās vagner un nomainīs tur režīmu.
P.S. Nākotnē visas globālistu organizācijas tiks likvidētas, ANO reorganizēta. NATO izjuks, PVO tiks izgaiņāta. Kovidafēristi tiks sodīti, žēl knariņš nenodzīvos līdz taisnīgai tiesai.

Atbildēt

zina visu

16.08.2023. 22:46

»

No Zdohļu (m) alas

Indullis duriks zina visu


Tieši tā - atšķirībā no tevis.

Atbildēt

patiesībā

16.08.2023. 22:42

atsevišķi it kā "cilvēki" (kuru pagaidām vēl salīdzinoši nav daudz, bet kuru pašreizējā "jaunajā normālumā" kļūst arvien vairāk, diemžēl) visderdzīgākās cūcības dara pilnīgi apzināti. Jo viņu vienīgais "talants" un šādas necilvēcīgi deģeneratīvas izpildīšanās vienīgā motivācija ir klīniski maniakāla vēlēšanās kādu subjektīvi izvēlētu (vai kuratoru norādītu) it kā "nepareizu" personāžu, vai jebkuru citu "pa rokai pagadījušos" normālu cilvēku, pašiedomāti šķietami "pazemot". Dēļ ģenētiski patoloģiska stulbuma vai sistēmiski mērķtiecīgi (piemēra pēc, debilības centra kuratoru pa lēto angažēti) provocējot, izraisot un iespējami "ilgtspējīgi" uzturot bezjēdzīgu konfliktu. Kaut vai ar vienu teikumu, kaut vai ar dažiem lamuvārdiem, kas perfekti raksturo pašu šo jēgas invalīdu, vai jebkādā citā veidā demonstrējot savu nepārvaramo atkarību no paša publiski tiražētā prasti lopiskā kretīnisma. Un ikdienišķi pārtiekot no pašu atvemtās melnās skaudības un maniakālā ļaunuma žults.

Pavērojiet, labie ļaudis - šie ģenētiski patoloģiskie deģenerāti ir starp mums, nu jau faktiski visur, t.sk. arī šajā w-burbulī PIETIEK.com…

Ir sacīts: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

bnf

16.08.2023. 22:08

peteris tomer neatturejas sava raksta beigas "nolaizit ietekmes agenta" pecpusi! Aizmirsa piebilst - godajams gejs!

Atbildēt

patiesībā

16.08.2023. 21:53

muļķuzemē eurolatvānijā turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija.

Apstulbinoši melīgas un totāli masīvas lumpenpropagandas zombētāji un nozombētie biogaļas izstrādājumi NEcilvēcīgā agonijas ekstāzē lauž cilvēkus, ļaužu un tautu dzīves un likteņus, līdzšinējās Cilvēces Pamatvērtības - kā lēta balagāna publika izļurkātus krēslus - un izkārna izskaloto smadzeņu(?) atliekas publiskajā telpā.

Patiesībā - no (m)alas tas viss izskatās kā vienlaikus max. nožēlojama un min. uzjautrinoša traģikomēdija, pie tam tradicionāli aumež slikti iestudēta un atbilstoši draņķīgi izspēlēta. Tāpēc (arī) šis necilvēcīgi prastais un truli nezvērīgi iznīcinošais lumpenbalagāns sen jau sācis apnikt un tas vairs nav pat smieklīgi.

Neiespējami ignorēt acīmredzamo - tas vairs nav tikai konkurējošu ideoloģisko sistēmu hibrīdkarš, un tas nebūt nav tikai ģeopolitiski lokāls konvencionāls militārais konflikts. Tā ir Normālu Cilvēku cīņa par Civilizācijas Pamatvērtībām, cīņa uz dzīvību un nāvi – ar šīs Pamatvērtības truli ignorējošiem un demonstratīvi apgānošiem, pret VISU Cilvēcisko klaji naidīgiem, Civilizācijas iznīcināšanas ideologu un reālo iznīcinātāju dārgi angažētu mentālās manipulācijas tehnologu sashēmota un lēti pērkamu masmēdītāju tiražēta lumpenpropaGANDĒJUMA totāli nozombētiem bezsmadzeņu bio/tehno/troļļiem, gaužām pavirši dresētiem dezinformatoriem, pašiznīcības provokatoriem un taml. NEcilvēkiem. Un šajā Pamatvērtību cīņā ir iespējams tikai viens uzvarētājs – Cilvēcība. Pretējā gadījumā – VISA un VISU absolūta iznīcība ir tikai laika jautājums. Bet laika paliek arvien mazāk, ar katru sekundi…

Atbildēt

Mildronāts ir pilnīgs fufelis, izmesta nauda, nesaprotu

16.08.2023. 21:45

»

vv

Mildronāts ir pilnīgs fufelis, izmesta nauda, nesaprotu kāpēc viņam tādas medaļas kar, dzēru stipro, to kuru tikai ar recepti, varēja pat ieraut 2 vakarā, un mierīgi aiziet gulēt, man tā bija tikai naudas izmešana


Pareizi, mildronāta efektu nevar pat salīdzināt ar vodkas efektu, ko jūt uzreiz nešaubīgi.

Tomēr atšķirībā no vodkas mildronātam piemīt izteikts placebo efekts. Tāpēcto pērk un lieto.

Savukārt Eikaliptu tinktūra uzreiz iznīcina visas patogēnās baktērijas visdabiskākā veidā, lietojot iekšķīgi 10 pilienus ar ūdeni tukšā dūšā no rīta, skalojot degunu, kaklu, mutesdobumu, eikalipta efekts ir paliekošs. Pēc kovida, ko izmocīju slimnīcā, ārsts rekomendēja 30 ml eikalipta tinktūru pa desmit pilieniem dienā, kamēr sadzīst 40 procenti bojātās plaušas, neizrakstot ķīmiju. Rengens uzrādīja, ka visas plaušas pilnīgi atjaunojušās bez rētojuma. Maita Rinkēvičs ar savām sankcijām.

Vīrusu laikā nekā labāka par Eikaliptu tinktūru nav, tomēr Latvijā vairs to neuziet. Aptiekās stāsta, ka nav un nebūs.

Atbildēt

Rinkēvičs tomēr ir tizls kroplītis

16.08.2023. 20:53

globālistu kājslauķis, kas aši uzzsūc visu, kas Latvijas tautai ir kaitīgs.

Ja Grindeks mildronāts tomēr nes labumu Latvijai ar ekdportu, tad es pakārtu Renkuļēviču tikai par to, ka sankciju pret Krieviju rezultātā Latvijas tirgū vairs nav pieejams tāds nozīmīgs pretvīrusu- pretbsktēriju līdzeklis kā Eikaliptu tinktūra, ko faktiski nevar aizstāt nekas.

No Latvijas tirgus pazuduši lētie citi dabiskie produkti bez kaitīgajām ķīmiskajām piedevām.

Atbildēt

vv

16.08.2023. 19:23

Mildronāts ir pilnīgs fufelis, izmesta nauda, nesaprotu kāpēc viņam tādas medaļas kar, dzēru stipro, to kuru tikai ar recepti, varēja pat ieraut 2 vakarā, un mierīgi aiziet gulēt, man tā bija tikai naudas izmešana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: