Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:47

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

žalka

12.01.2020. 11:02

nav ko te vazāt pa mēdijiem to dabas kļūdu bet tik pat kļūdaina jau tā knariņa valdība un citas jau nebūs pie šīs saeimas. Bērniņus gan žēl...

Atbildēt

tās ievirzes mācību progarmmas

10.01.2020. 13:12

PAR CIK???????????????????????? tās atver čakras????????????????????

Atbildēt

maz proefesinālu skolotāju, NAV profesionāļu juristu

10.01.2020. 13:08

kur tā Pr pasaule mīt? Pēc 9 kl neprot rakstīt.......................................

Atbildēt

Esmu viens no autoriem

10.01.2020. 10:13

»

Dagda

Diez kāda ir šo naidpilno, rupjo un nievajošo komentāru autoru izglītība un profesija? Ceru, ka ne skolotāji, jo inteliģences līmenis ir ar lielu mīnus zīmi. Kauns šo visu lasīt


Man ir 5 klases. Man simpatizē nacisms un homoseksuālisms un katoļticība. Es strādāju pašvaldībā. Es Saeimas vēlēšanās balsoju par Attīstībai/PAR!, jo viņi aizstāv homoseksuālistus. Domāju, kad krievu valodai jādot reģionālās valodas statuss Rīgā.

Atbildēt

Dagda

10.01.2020. 06:26

Diez kāda ir šo naidpilno, rupjo un nievajošo komentāru autoru izglītība un profesija? Ceru, ka ne skolotāji, jo inteliģences līmenis ir ar lielu mīnus zīmi. Kauns šo visu lasīt...

Atbildēt

Paldies, precīzi

09.01.2020. 22:52

»

A.P.

Kārtējās šarlatānes "viedoklis". Īstiem skolotājiem "Skola 2030" ir antihumāns murgs, postcilvēku skološanas bāze; šai šarlatānei "pēc savas būtības ir mūsdienīga un demokrātiska reforma." Protams, šarlatānes leksikā ir modes vārdi "mūsdienīga", "demokrātiska", zinot, kas vispār ir demokrātija. Šarlatāne...


Labāk nevar pateikt, paldies. Kā jau teikts, šie ir "vetras" izlecieni, kā graut ministrus, sevi celt gaisma', izlikties par gudriem, bet patiesībā pauž smagu diktatūru, lai skolniekus mācītu Ziemeļkorejas "zaldofonu" stilā, kad visus izdzen laukumā un visi raud, visi klanās, visi kā viens, kuriem nav nekas jādomā - viss pateikt priekšā - kad raudāt, kad smieties, kad klanīties.

Atbildēt

Stulbāk pateikt nevar

09.01.2020. 22:46

»

Ne Laime

Geikina ir izcils piemērs tam, kā stulbeņi var kļūt par profesoriem un vēl izcilāks piemērs tam, kā tādu "profesoru" krunkainās pakaļas turas krēslos, kas piemēroti tikai spēka pilniem un gudriem pasniedzējiem


"Mēs sagaidām, ka IZM nāks klajā ar programmu, kurā tiktu aprakstīta konkrēta rīcība, termiņi, resursi, atbildot uz šādiem jautājumiem: kā motivēt skolēnus, vecākus un sabiedrību izvēlēties profesionālās ievirzes mācību programmas? ..."-nu ko profesore Ne Laime! - jums jāpasaka priekšā, kā ieiet klasē, ar kuru kāju spert pirmo, kurā ropka nest jau gatavo programmu, kā uzvesties klasē, uz ko skatīties, ka visu vajag sagremot un pasniegt uz bļodiņas, sakošļāt. Tu mana LAIME! Cik tu varena un spēcīga.

Kauna tev nav?

Atbildēt

"Vētras" sākas

09.01.2020. 22:39

»

Skumja

Šarlatāns - ir precīzs "profesores" apzīmējums, kas pati sevi tik nekaunīgā kārtā ierindojusi profesionāļu skaitā... Diletante, kas nekā nezina no nozares, kurā darbojas, nav tikai šarlatāne, viņu acīmredzot skārusi kaite, kas izslēdz pašas sērgas apzināšanos


Tik negants ir šis izglītības pretinieku vīruss. Te izsmēja un ņirgājās par izcilu domātāju un gudru ministru Robertu Ķīli dažādi 'vētras', ka ķīlis nekomunicē, te uzbrukums nākamajam izglītības ministram, kurš ir augsti profesionāls profesors, gudrs un ļoti erudīts, nevienā asā sarunā "nekrita uz mutes", labs humors. Nu sākas ar nākamo ministru un parādījusies "šarlatāne" - jāpiekrīt.

Atbildēt

Skumja

09.01.2020. 17:27

Šarlatāns - ir precīzs "profesores" apzīmējums, kas pati sevi tik nekaunīgā kārtā ierindojusi profesionāļu skaitā... Diletante, kas nekā nezina no nozares, kurā darbojas, nav tikai šarlatāne, viņu acīmredzot skārusi kaite, kas izslēdz pašas sērgas apzināšanos.

Atbildēt

Ne Laime

09.01.2020. 17:11

Geikina ir izcils piemērs tam, kā stulbeņi var kļūt par profesoriem un vēl izcilāks piemērs tam, kā tādu "profesoru" krunkainās pakaļas turas krēslos, kas piemēroti tikai spēka pilniem un gudriem pasniedzējiem.

Atbildēt

koma

09.01.2020. 15:53

Nu kā tad neieklausās... tikai nedzird. Un vispār kas tie par profesionāļiem- amatnieki tādi- īsta profesionālā pRēzeknes tautskolas profesore! Nu kā var tā klaji neatpazīt vienīgo zvaigzni, gaismas nesēju sājā bauru teritorijā? Uz ticibu jābalstaš, uz ticību un pārliecību.... to izklāsta JKP programma. Un punkts.

Atbildēt

Domātājs

09.01.2020. 11:54

»

fgtr

Mācījos nelielā mazpilsētas skolā un tur tāda prakse nebija pieņemta. Tas būtu kas neredzēts pārcelt kādu skolēnu uz augstāku klasi. Un materiālie apstākļi nebija tādi, lai dotos uz kādu ģimnāziju...


Par augstskolām piekrītu! Un varu tik piebilst, ka pietiktu ar sešām, kā tas bija Padomijas laikā, bet tās 50 ir jālikvidē. Valsts pārvaldē kalpojošajiem tehniskajiem darbiniekiem arī pietiktu ar tehnikuma izglītību. Nē mēs drīz aiziesim tik tālu, ka mums būs obligātā augstākā izglītība, bet līmenī kā pamatskola.

Atbildēt

Piebilde

08.01.2020. 23:38

»

zelta vārdi

"aizliegtu studijas augstskolā par maksu


Tā kvalitātes latiņa visās jomās jau nokritusi zemē... dažās nozarēs pat nogrimusi dziļākajos ūdeņos! Bet visvairāk - valsts pārvaldē!

Atbildēt

fgtr

08.01.2020. 23:09

»

Domātājs

Ja Jūs bijāt tik izcili gudrāks par pārējiem, kāpēc tad pedagogi to neredzēja un nepārcēla ātrāk nākamā klasē...


Mācījos nelielā mazpilsētas skolā un tur tāda prakse nebija pieņemta. Tas būtu kas neredzēts pārcelt kādu skolēnu uz augstāku klasi. Un materiālie apstākļi nebija tādi, lai dotos uz kādu ģimnāziju.
Un, ja būtu manos spēkos, aizliegtu studijas augstskolā par maksu. Būtu konkrēts vietu skaits un uz tām konkurss. Ja netiki šogad, tad mācies - varbūt tiksi nākošgad vai pēc 2 gadiem. Bet, ja esi stulbenis un gribi tikt pie augstskolas diploma, tad tikai ārzemēs.
Stulbeņu dēļ mācībspēki nolaiž kvalitātes latiņu. Nauda seko skolēnam - jo vairāk klasē skolēnu, jo lielāka alga.

Atbildēt

tā viš i

08.01.2020. 23:01

Bijusī "kailā maha", tagad teoloģijas profesore nesaprot, ka patiesais ministrijas nosaukums un vareno kungu pavēlētais uzdevums ir būt Debilizācijas un profanācijas ministrijai - kas arī sekmīgi tiek realizēts dzīvē!

Atbildēt

Domātājs

08.01.2020. 22:32

»

fgtr

Tu zini kā ir mācīties, kad klasē esi gudrākais, bet pārējie muļķi? Man tā bija. Skolā miru no garlaicības, jo es mācību vielu apguvu ātri, bet klasesbiedriem vienu un to pašu stāstīja vēlreiz un vēlreiz, bet tie līdz galam tāpat nesaprata...


Ja Jūs bijāt tik izcili gudrāks par pārējiem, kāpēc tad pedagogi to neredzēja un nepārcēla ātrāk nākamā klasē?
Es zinu tādus, kas studijas sāka 14. gados, bet pēc, tā arī neko īpašu nesasniedza, bet tas jau ir cits stāsts.
Vidusskolai ir jābūt viegli apgūstamai visiem, ja nav debīli.

Atbildēt

Nakoi

08.01.2020. 22:18

NAKOI maksat nodokļus ja skološanās nenotiek latgaliski.

Atbildēt

fgtr

08.01.2020. 22:14

»

Domātājs

Pirmā dzirdēšana, ka kaut kur Rietumos tiek "noslāņoti" skolēni. Pat Šveicē, Monako, kā arī Itālijā visi mācās kopā. Netiek šķiroti pēc spējām, vecāku naudas un visi kopā ar vidējo izglītību iegūst strādnieka specialitāti( citur vairākas) ar visām licenzēm, kas ļauj pēc vidusskolas sākt darba gaitas...


Tu zini kā ir mācīties, kad klasē esi gudrākais, bet pārējie muļķi? Man tā bija. Skolā miru no garlaicības, jo es mācību vielu apguvu ātri, bet klasesbiedriem vienu un to pašu stāstīja vēlreiz un vēlreiz, bet tie līdz galam tāpat nesaprata.
Tāpēc esmu par šķirošanu. Par šķirošanu pēc spējām. Vidusskolās vajag obligātus eksāmenus, lai vidusskolā netiek stulbeņi!

Atbildēt

Domātājs

08.01.2020. 22:02

Pirmā dzirdēšana, ka kaut kur Rietumos tiek "noslāņoti" skolēni. Pat Šveicē, Monako, kā arī Itālijā visi mācās kopā. Netiek šķiroti pēc spējām, vecāku naudas un visi kopā ar vidējo izglītību iegūst strādnieka specialitāti( citur vairākas) ar visām licenzēm, kas ļauj pēc vidusskolas sākt darba gaitas, ja negrib studēt. Kā piemēram Šveicē, kur retais domā studēt, jo algas ir apmēram vienādas, neatkarīgi vai ir, vai nav augstskolas diploms.

Atbildēt

z

08.01.2020. 21:26

Brīdī, kas šuplāde sāka murgot par mācību procesa un pieskatīšanas nodalīšanu pirmsskolas iestādēs, es sāku aptvert, ka viņai patiešām nav pilns rublis (vai arī ļoti slikti padomnieki-eksperti).

Atbildēt

Kura

08.01.2020. 20:34

Šitā ar zakatistovu vai tā otra?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: