Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andris

19.05.2016. 07:10

»

tulkotāja

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas...


Publicē savu vārdu, cien. TULKOTĀJA un iztulkoto darbu sarakstu, lai varam iepazīties ar "Jūsu augstākās raudzes tulkojumiem" latviešu valodā.

P.S. Ko Tu vēlējies pateikt ar savu komentāru,- ka neesi vēl izaugusi kā tulkotāja, aizvien izmanto "google" tulkotāju un pati brīnies, ka tiek noraidīti Tavi tulkojumi VKKF?!!!

Atbildēt

VB

04.05.2016. 07:01

»


"Vispār latviešu grāmatniecība pēcpadomju laikā nav salīdzināma ar latviešu grāmatniecību pirmskara laikā..."
un
Padomju laikā arī.

Atbildēt

krāpnieks no atēnām

03.05.2016. 19:45

»

Grieze

Jankavs ir ZZS Staķes brālis


O! :) reku, šeku aug kājas smerdelim! Tagad zināsim :)

Atbildēt

baiba

03.05.2016. 16:30

»

Grieze

Jankavs ir ZZS Staķes brālis


Zēnam vai nu nav vai ir paveicies, ka dzīvo ar citu orientāciju, domāju, intīmo... Un tas daudziem kaut kā pavērisceļu karjerā un biznesā. A ko ta šis??

Atbildēt

Grieze

03.05.2016. 16:18

Jankavs ir ZZS Staķes brālis.

Atbildēt

tobis

03.05.2016. 15:16

»

tulkotāja

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas...


Tajā VKKF gan netiek ielaists neviens no svešajiem, tāpēc daudzi nemēģina un netērē laiku, jo vajag jau otkatus, jeb vienkāršāk, kukuļus, droši vien kā jau visur.
Starp citu Rīgas domes projektu konkursi ir daudz caurspīdīgāki. Vismaz nepazemo. Esam pieteikušies pirmoreiz un finansējumu saņēmām.

Atbildēt

ojojojojoj

03.05.2016. 10:56

šis gan ir grābis kredītus visās iespējamajās vietās, te jau ož pēc ļaunprātības - sagrābties kamēr dod. laikam jau nekas īpašs - daudzi mirstīgie sagrābās kredītus vienā vietā dzēšot un citur atlkal aizņemoties, bet nu tāpat kaut kas ar šo sistēmu nav kārtībā. izies maksātnespējas procesu un atkal viss būs kārtībā, visas saistības būs principā dzēstas neko neatmaksājot.

Atbildēt

Paija

02.05.2016. 22:59

Pietiks arī Jankavam, ja viņš būs VKKF silē, jo ministre teica, ka no ES fondiem Latvijas kultūrai 7 gados it kā pienākoties 150 miljoni: tas ir, " būs gan Sašam, gan pašam".
Bet par Atēnu izdevniecību pagātnē --- dažkārt tā bija arī ko labu izdevusi...

Atbildēt

zābaks zābakam

02.05.2016. 21:38

»

PIETIEK

Vai, cik interesanti. Paldies, noteikti painteresēsimies, kā kungs tur nonācis


Vai! Vai tad šis nav jūsu pašu draudziņš?

Atbildēt

tulkotāja

02.05.2016. 20:51

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas.
Viena no nozarēm, kas tradicionāli tiek uzskatīta par negodīgu, ir publiskais iepirkums. Lai arī cauri, bet uz publiskā iepirkuma komisijas locekļiem attiecas dažnedažādi noteikumi, likumi, ierobežojumi. Savukārt, tad ja valsts naudu dala visādi valsts fondi, nodbinājumi un tamlīdzīgas struktūras, kāds ir, piemēram, VKKF, kas sadala, no Latvijas Republikas budžeta lieluma skatoties, nebūt ne mazu summu, tad lēmējiem un līdzekļu dalītājiem prasības ir minimālas, ierobežojumi - gandrīz nekādi. Viss atkarīgs teju no paša sirdsapziņas.
Tieši no jūsu portāla, kad 2010. gadā publicējāt Evas Mārtužas secinājumus, uzzināju par VKKF aizkulisēm. Izskatās, ka nekas nav mainījies.

Atbildēt

U.U.

02.05.2016. 20:03

»

tulkotāja

Neraugoties uz uzsākto maksātnespējas procesu un acīmredzamu, klaju nespēju rīkoties ar finansēm, Jankavs pavisam nesen kļuvis par VKKF ekspertu un lemj par valsts piešķirtā finansējuma sadali literatūras nozarē...


VKKF jau no paša sākuma bija latviešu mēslu bedre-naudu deva tikai savējiem blēžiem. Būtu jocīgi, ja latvieši kaut ko darītu godīgi.

Atbildēt

de Vaškevics

02.05.2016. 20:01

Kas tagad notiks ar Odzienas pili?

Atbildēt

tulkotāja

02.05.2016. 19:53

Neraugoties uz uzsākto maksātnespējas procesu un acīmredzamu, klaju nespēju rīkoties ar finansēm, Jankavs pavisam nesen kļuvis par VKKF ekspertu un lemj par valsts piešķirtā finansējuma sadali literatūras nozarē.
Lūk, to es nesaprotu. Kā var laist pie valsts naudas dalīšanas personu, kam ir nenormāli parādi un kas nespēj saprātīgi un racionāli plānot savu personisko finanšu plūsmu!!! Te taču ir gan klaja nekompetence finanšu sadales jautājumos, gan milzīgs korupcijas un valsts līdzekļu piesavināšanās risks.
Bet varbūt tieši tāpēc arī savējie Jankavu iebīdīja VKKF naudas dalītājos. Sak, lai puisis tiek pie siles un pagrābjas, viņam grūti laiki, vairāk vajag.

Atbildēt

Laimis Derdzis

02.05.2016. 19:02

A kāpēc latvanis nevar springuļot,tas gēnos muļkot,shēmot un zagt.

Atbildēt

Dakteris Fēnikss Laimētājs

02.05.2016. 18:37

cilvēki mīļie, te ļoti ļoti ož pēc atkarības ar azartspēlītēm!!!! jo NEKO šis čalis par aizņemto naudu nav izdarījis, nopircis autiņu + mēbeles, a pārējais???? domāju, ka reāli nospēlējis laimētavās, papildinot dažu zuzānu kabatas

Atbildēt

Taboo

02.05.2016. 18:34

Nepazīstu, bet vai nav bijušas problēmas ar azartspēlēm... Izskatās kaut kā tā...

Atbildēt

Sultāns

02.05.2016. 17:04

Laimīgie kreditori, kas patrāpās tāda krāpnieka ceļā! Kas liecina, ka viņš kaut vienā brīdi ir plānojis kaut ko atmaksāt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: