Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts

11.11.2022. 15:55

Garš raksts ne par ko.
Nejauši noklausījos divu nepazīstamu vīriešu sarunu. Viens otram teica, ka Kariņš ir pietiekoši daudz safenderējis kopā ar Danielu Covid afēras laikā, lai viņam nebūtu nekādas vajadzības tagad vēl domāt par krīzi u. c. nepatīkamām lietām.

Atbildēt

no Balviem

11.11.2022. 15:53

»

Patriotiskais gars

kaut kāds soroskekss "kairušs" taisīs LATGALĒ revoļūciju un "mācīs" LATGAĻUS kā domāt,kā runāt.LATGALE BIJA un BŪS SAULES MŪŽA ZEMES SASTĀVĀ!LATvija-sākuma burti atvasinājums no LATgale!Šie keksi,kad mazbriti ražoja video FEIKUS, lai NOMELNOTU LATGALI,sēdēja mutē ar "ūdeni",atradušies pamācītāji...


Piekritu, tikai Latgale ir viens no visvairak rusificetiem LV reģioniem..Tur, Daugavpilī pat latviešu valodu nedzird tik pat kā...
Diemzēl ar tiem rusificētiem cilvēkiem ir tā kā rakstīja Ļeņins, kā rusificēts cittautietis-lielākais savas tautas ienaidnieks...
Latgalē labi redzāms-kas tur ko kur integrēja: Vai latgalieši integrēja CCCP imigrantus latgaļu valodā un kultūrā vai CCCP imigranti integrēja latgaliešus ruskii mir....

Atbildēt

Miks

11.11.2022. 15:50

»

lauķis

Un tā vēlē jau 30 gadus,labākos no labākajiem ar sadomazohistisku prieku korī blēdami ka ir demokrātija un ka kūtiņa pieder aitiņām


Sveicu lauķi Lāčplēša dienā. Tā ir piemiņas diena tiem mūsu karavīriem, kas sadeva pa purnu osvoboditeliem un vāciešiem, kuri tīkoja te izveidot Krievijas koloniju.

Atbildēt

Gustavs

11.11.2022. 15:48

»

Noziedznieks Silenieks

Noziedznieks ar stāžu Silenieks izlaidis purkšķi


Es Silenieku liktu vienā rinda ar Brigmani, Lembergu, Skeli, Jaunupu u.c. varai pietuvinātiem pašlabuma meklētājiem...kur pat neko nav dzirdējuši par valsts un tautas interesēm.

Atbildēt

Noziedznieks Silenieks

11.11.2022. 15:34

Noziedznieks ar stāžu Silenieks izlaidis purkšķi.

Atbildēt

lauķis

11.11.2022. 15:20

»

lauķim

Tu droši vari pirst komentāros, mums ir demokrātija. Kurš grib, iet uz vēlēšanām, kurš ne, tas pļūta komentāros


Un tā vēlē jau 30 gadus,labākos no labākajiem ar sadomazohistisku prieku korī blēdami ka ir demokrātija un ka kūtiņa pieder aitiņām.
Nav vērts aitām stāstīt kas darāms un kāpēc,jo aitas.

Atbildēt

Patriotiskais gars

11.11.2022. 15:15

kaut kāds soroskekss "kairušs" taisīs LATGALĒ revoļūciju un "mācīs" LATGAĻUS kā domāt,kā runāt.LATGALE BIJA un BŪS SAULES MŪŽA ZEMES SASTĀVĀ!LATvija-sākuma burti atvasinājums no LATgale!Šie keksi,kad mazbriti ražoja video FEIKUS, lai NOMELNOTU LATGALI,sēdēja mutē ar "ūdeni",atradušies pamācītāji!

Atbildēt

Nu nu

11.11.2022. 13:48

»

hugo d..s

Kariņa un Ašeradena kungiem vajadzētu pastrādāt sabiedrības labā parlamentā un ļaut Rinkeviča kungam vadīt koalīcijas sarunas...


Tātad, Jūsuprāt, ir ok, ka partijas pirms vēlēšanām virza vienu premjera kandidātu, bet pēc vēlēšanām ka trusīti no cilindra izvelk citu kandidātu? Manuprāt, tas nav ok.

Atbildēt

lauķis

11.11.2022. 13:30

»

Oki

Rinkēvičs par premjeru ? Tas ir kaut kāds asu izjūtu cienītāju joks


A bet kāpēc tad ne?Francijai ir pidrallā Makarons,Ukrainai ir pidrallā un narkomāns Zeļonka-Petruška,Krievijā vispār "mnogostanočņiks" Mazulīte Pūū,ASV ir pilnīgs dārzenis Bidons.Rinka uz viņu fona gluži sprauns un iekārojams.
Vispār man ir pilnīgi vienalga kurš un ar ko,es viņiem neesmu devis tiesības kaut ko lemt manā vietā.

Atbildēt

ROFLMAO

11.11.2022. 13:23

Ja Kariņš negrib vadīt valdību, tad jādod iespēja citai koalīcijai.
Latvisku un labēju partijbandu varavīksnes koalīcija būtu:
ZZS + NA + AS + LPV.

Rinkevič, bāz savu p**** citur! 🌈🏳️‍🌈

Atbildēt

vēl viens krčangals

11.11.2022. 12:57

no zilzaļoranžajiem čekistiem 3A

Atbildēt

Oki

11.11.2022. 12:53

Rinkēvičs par premjeru ? Tas ir kaut kāds asu izjūtu cienītāju joks ?

Atbildēt

tā viš i

11.11.2022. 12:27

Nu, bet protams, kārtējā "mazākā ļaunuma" demonstrēšana. Kariņš tas sliktais un tad nāk "mazākais ļaunums" zilais Rinkevičs. Tauta priecājas - re kā to nelabo Kariņu nobīdīja malā!Tā viņam vajadzēja!
Bet Kariņam tas premjera amats pēc tam, kad visi aizlienētie miljardi ir "apgūti" un ar kovidafēru pamatīgi iedragāta vēl atlikusī uzņēmējdarbība, ir vajadzīgs kā zaķim piektā kāja. Viņam, tāpat kā Dombrovskim par nopelniem Latvijas valstiskuma iznīcināšanā, droši vien, jau ir sagatavota vieta Eiroparlamentā. Un tad viņu varēs nākamais premjera izstrādājums pat par grēkāzi pasludināt. Neviena prokuratūra, ne tiesa viņam klāt netiks.

Atbildēt

Eiropietis

11.11.2022. 11:54

Kariņš ... cer kļūt par nākamo Eiropas komisāru, jo Valda Dombrovska termiņš drīz beigsies
---------
Starp citu, Eiropas komisāriem nav termiņu ierobežojuma, t.i. teorētiski Dombrovskis var strādāt arī nākamo termiņu.

Atbildēt

hugo d..s

11.11.2022. 11:51

Kariņa un Ašeradena kungiem vajadzētu pastrādāt sabiedrības labā parlamentā un ļaut Rinkeviča kungam vadīt koalīcijas sarunas!
Rādās ka viņš saprot "drēbi"un partiju pārstāvji viņa vadībā izstrādās reālu darbības deklarāciju un bez lielām domstarpībām sadalīs ministrijas un izveidotais Ministru kabinets būs darbspējīgs

Atbildēt

vice

11.11.2022. 11:43

"Mīkstais makarons" ar filologa izglītību nav kompetents valdības vadīšanai vai krīzes jautājumu risināšanai (nav kompetenes, izpratnes u.t.t.)!!!

Papildus iecerējis labāk apmaksātu dīkdieņa amatu (visdrīzākais ES struktūrās).

Nabaga daudzdesmit tūkstošu klerku armija!

Atbildēt

non

11.11.2022. 11:37

kaut kā neatceros, ka Vējonis Kariņu būtu nominējis? JV bija salīdzinoši zems procents un kad citu partiju līderi atteicās, Kariņš pats izvirzīja sevi kā "glābējs". Tā tas vismaz bija vērojams no skatītāju zāles. Neredzu iemeslu, kas šodien liegtu premjeru izvēlēties no citas partijas. Kariņš ir paspējis sevi diskreditēt gan kā valsts vadītājs un nu jau arī kā privātpersona ar savu neadekvāto uzvedību

Atbildēt

Cilvēks

11.11.2022. 11:37

Paldies par rakstu.Var redzēt cik Kariņš ir bailīgs.Prasīsiet kāpēc,tad lūk kur tas suns aprakts.Nemākulīgi tiesājās ar Lembergu, zaudēja savas neprofesionalitātes dēļ.Negribēja lai diskusijās piedalās Lembergs,tagad negrib redzēt Pīlēnu.Kāpēc?Ļoti vienkārši,jo šie kungi ir zinoši,kompetenti,jo te bijuši kopš dzimšanas un saprot to kas ir noticis un notiek.Unpar Lembergu labāk būtu paklusējuši,skrien uz Ameriku lai uzliek sankcijabet kam tad sarieba Kariņa pakalpiņi Bordāns un Jurašs, mūsu valstij.Nav Kariņam jābūt par ministru prezidentu,nav.Sarunas ved ar visām trim partijām vienlaikus!

Atbildēt

vecā ziņkārība

11.11.2022. 11:36

kas ir AP?Ir AS.

Atbildēt

HT

11.11.2022. 11:25

Nāve-2 pierāda, ka Kariņš grib veidot valdību vēlāk, pēc 18. novembra, jo gāzes Latvijas ekonomikai nepietiek. Kariņam slepena vienošanās ar Kalvīša starpniekiem gāzei no Krievijas par rubļiem.

Kariņa sievas darījumi ar krieviem ofšorā aizmirsies?

Ofšorā Kariņa un Kalvīša starpnieki pelnīs ar darījumiem no gāzes iepirkumiem Latvijai?

Varbūt tur tas suns aprakts?

GanPīlēna teksti, gan Kariņa teksti neveicina ātru valdības izveidi.

Pīlēns negrib būt premjers. Tik muļķis nav.

Sesks varētu vadīt “klimata minustriju” ar elektrības tarifiem MK noteikumu izskatā Pīlēna logu biznesam.

Pīlēns sevi iedomājas par Valsts prezidentu, bet neatbilst šim simbolam ne tuvu.

Atbildēt

ak

11.11.2022. 11:17

Man, savukārt, rodas sajūta, ka AP ir tapis kā projekts, lai tiktu Saeimā, taču bez kopīga nākotnes redzējuma par reālu darbu un AP šobrīd netiek galā paši ar sevi. Iespējams, ka AP traucē tas, ka viņi ir pārāk plaši apvienoti. Piedāvāto Kariņa valdības variantu dēvē par "kaķi maisā", bet patiesībā viņi paši ir īsts "kaķis maisā" ar līderi, kurš nepārstāv nevienu no partijām un izskatās, ka nepārstāv arī pats sevi. Šīs ir sekas tam, ka mūsdienās partijām tiek piešķirts finansējums par to vien, ka tā iekļūst Saeimā, un šobrīd partiju pašmērķis ir primāri savākt procentus vēlēšanās, tikšana pie varas jau ir otršķirīga.

Atbildēt

Tante no laukiem (ar sklerozi)

11.11.2022. 10:24

Nu onkulītis jau sevi pierādīja kā izcilu s*dīgs covid-19 krīzes laika premjera izstrādājums, kurš labākajā gadījumā varēja pretendēt uz slepeno pēcvaldības sēžu preses sekretāra amatu (kamēr ministreļi twiteros čivināja pilnīgi pretējus tekstus).
Ja gribētu strādāt - sen jau būtu valdība gatava!
Visas atrunas kā bērnudārzā: ja tu vairāk draudzēsies ar viņu kā ar viņu, tad es mazāk draudzēšos ar tevi.

Atbildēt

:)

11.11.2022. 10:12

Tas, ka Kariņš 2 nedēļās izveidoja valdību ir tikai formāli. Reāli jau viņš sāka veidot valdību krietni agrāk (decembra sākumā), un tikai 7. janvārī viņu oficiāli aicināja to darīt.
Tad jau arī tagad var teikt, ka Kariņš vēl nemaz nav sācis veidot valdību, jo prezidents nav oficiāli aicinājis viņu to darīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: