Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Portāls Pietiek pēdējos mēnešos ir pielicis lielas pūles, lai sabiedrībai nodotu materiālus, kas, mūsuprāt, nevis uz pieņēmumu, bet uz konkrētu faktu pamata varētu parādīt reālo Vladimira Vaškeviča līdzšinējo darbību. Runa ir par materiāliem krimināllietā, kuras ietvaros V. Vaškevičs kā valsts amatpersona apsūdzēts par kukuļdošanu un jau stājies Rīgas apgabaltiesas priekšā.

Neraugoties uz šīs lietas sabiedrisko nozīmīgumu, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs un prokuratūra ir izdarījuši visu iespējamo, lai noslepenotu krimināllietas materiālus. Netiek atklāts pat tas, kam un kādos apstākļos Vaškevičs devis kukuli.

Vēl vairāk – arī visa tiesas prāva notiks aiz slēgtām durvīm, tā nedodot sabiedrībai nekādas iespējas saņemt objektīvu, ticamu informāciju.

Šajā situācijā Pietiek atliek tikai viens – izsludināt jaunu konkursu, šoreiz – aicinot visus labas gribas cilvēkus, kam šāda informācija pieejama, piegādāt portālam Vaškeviča krimināllietas materiālus, kurus solāmies publiskot iespējami plaši un detalizēti.

Par materiālo atlīdzību krimināllietas materiālu piegādātājam esam gatavi vienoties.

Ja gadījumā materiāli ir tik apjomīgi, ka tos grūti ievietot slavenajā pastkastē Rīgā, Indrānu ielā 12-15 (cik zināms, kopā krimināllietā ir aptuveni pusotrs desmits sējumu), tos iespējams arī, saliktus, teiksim, atkritumu maisā, novietot pie attiecīgā dzīvokļa durvīm.

Novērtē šo rakstu:

0
0